Keresés

Részletes keresés

labrys Creative Commons License 2005.01.09 0 0 345
donez
Előzmény: kifli (341)
-B. Creative Commons License 2005.01.08 0 0 344

T. Modik!

 

Szeretném kérni, hogy a Látásjavító szemműtét - megéri? c. topicból tiltsátok ki a Doctore nevű nicket floodolásért, ill. topicrombolásért. Provokáló tevékenységét folytatja, a kontextusba egyáltalán nem illeszkedő hsz-aira - melyekben kizárólag a többiek személyének és véleményének becsmérlésével van elfoglalva - immár nem is reagálnak az odalátogatók. (Kivéve egy közvetett reakciót - 8993.hsz.-, ezért adott esetben ennek törlését is kérem).

 

Üdvözlettel: a topic egyik olvasója

Boszorka Creative Commons License 2005.01.08 0 0 343
Egy Kubatovv nevü nick, teleszórta reklámmal a topicokat! Nem lehetne kicsit letiltani az illetőt????
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.08 0 0 342
Kedves Moderátor!
Megkérhetnélek, hogy töröld Jablko 3417-es hozzászólását a Vegetáriánus vagyok topicból? Melyben nekem válaszol. Köszönettel.
kifli Creative Commons License 2005.01.08 0 0 341

Tisztelt Moderátor!

 

Kérem töröljék a 2005.01.07 23:40:35 (1298) hozzászóllásomat a Sommelier sarok- A bor lelke c. topicból, valamint a  2005.01.07 23:46:41 (28465) hozzászóllásomat a Bor - az istenek ajándéka c topicból.

 

Köszönettel,

 

kifli

lafno Creative Commons License 2005.01.07 0 0 340

Túlbuzgó voltam.

De én meg azt nem értem, hogy mit nem értesz.

 

Labrys! Köszi!

Előzmény: -balazs- (339)
-balazs- Creative Commons License 2005.01.07 0 0 339

én egyáltalán nem véletlenül. és nem is teljesen értem miért töröltettel te az én hozzászólásom.

Előzmény: lafno (335)
Spenót Creative Commons License 2005.01.07 0 0 338
Thanxed :)
Előzmény: somi (337)
somi Creative Commons License 2005.01.07 0 0 337
donez
Spenót Creative Commons License 2005.01.07 0 0 336

T. Moderator!

 

Szeretnem, ha torolnetek petami Alakformalasba beirt 16597-es hozzaszolasat. Nem hiszem, hogy a polgari nevem publikus lenne csak, ha en is akarom...

Elore is koszi!

 

Spenot

 

lafno Creative Commons License 2005.01.06 0 0 335

Na megint én rinyálok.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9073439

A 684 és 685-ös hsz.-t törölnéd? Véletlenül belerondítottunk.

Előzmény: labrys (334)
labrys Creative Commons License 2005.01.05 0 0 334
Ebben az esetben sajnos el kell menned az összes hozzászólásodhoz, és módszeresen neki kell látni végigolvasni azokat, mert tudomásom szerint képre nem lehet keresni.
lafno Creative Commons License 2005.01.04 0 0 333

Kösz..

Nem igazán akarom rajtad számomkérni a működést, csak a segítséged kené.
Az a gond, hogy nem segít a kulcsszó, mert képet keresnék, ezért lenne jó, ha a hagyományos módon lehetne visszapörgetni a hsz-aimat.
Erre nincs mód?

Pl. egy topicban  800-zal korábban betettem egy képet kommentár nélkül, akkor annak annyi?

Előzmény: labrys (331)
labrys Creative Commons License 2005.01.04 0 0 332
donez
Előzmény: Kanbéka (329)
labrys Creative Commons License 2005.01.04 0 0 331
Tisztelt lafno,

régi hozzászólásokat visszakeresni a bal oldali menüben látható Részletes keresés pontra kattintva lehet. Kérdés, mire emlékszel az adott hozzászólással kapcsolatban - topiccímre, sorszámra, fórumra, kinek válaszoltad esetleg stb., stb.

Ennek megfelelően kereshetsz topicok, kulcsszavak és nickek között.
Sajnos, figyelmeztetnem kell téged arra, hogy az indexszoft pocsék volta miatt a kereső nem 100%-os hatékonysággal működik. Ezen viszont mi, moderátorok nem tudunk segíteni, mert semmi közünk a szoft megalkotóihoz, és bele sem nyúlhatunk a programba.
Előzmény: lafno (325)
labrys Creative Commons License 2005.01.04 0 0 330
T. -B.!

Nekünk, moderátoroknak nem feladatunk az igazságtevés (azaz megmondani, hogy bármilyen témában kinek van igaza, ki állít valótlanságokat), sőt az egyenesen tilos számunkra.
Ha provokátorgyanús hozzászólóval találkoztok, akkor az egyetlen sikeres stratégia az, hogy semmilyen módon nem reagáltok rájuk - majd pedig, ha csökönyösen folytatják válasz nélküli hozzászólásaikat, szóltok nekünk, mi pedig letiltjuk őket floodolásért/topicrombolásért.

Ám amennyiben egyetlen egy választ is kapnak, már nem törölhetjük a legnyilvánvalóbb provokátorokat sem, hiszen a reakcióval a párbeszéd - és így a topic - részévé avatjátok őket ti magatok.
Előzmény: -B. (327)
Kanbéka Creative Commons License 2005.01.03 0 0 329
kérem, szíveskedjetek törölni a Legrosszabb dolog ma c. topikból a mai két hsz-omat, mellényúltam sajna:) köszönöm.
lafno Creative Commons License 2005.01.03 0 0 328

Csak agybajosoknak válaszolsz? Technikai kérdésekre nem?

 

 

Előzmény: labrys (326)
-B. Creative Commons License 2005.01.03 0 0 327
T. modik!

 

Csak annyit szeretnék kérdezni: etikus-e, hogy a ’Látásjavító szemműtét – megéri?’ c. topicon föltűnt egy magát műtő orvosnak kiadó személy (Doctore nick alatt, de több jel mutat arra, hogy legalább egy másik, ritkábban használt nick is őt takarja), akiről okkal feltételezhető, hogy nem orvos, mert

- egyértelmű valótlanságokat állított arról a klinikáról, ahol állítása szerint dolgozik

- szakmai hozzáértésének hiánya feltűnő

- szemmelláthatólag egy „agent provocateur”-i szerepet kíván eljátszani a topicon. Egyrészt prospektus-ízű reklám-jellegű szövegeket rak fel, másrészt (a topicon addig példátlan módon) személyeskedésektől sem mentes parttalan vitákat provokál.

Ezzel szándékai szerint ellehetetlenítené a topicot, amelynek hivatása pedig a tapasztalatok hasznos, értelmes és kulturált cseréje. És végül kérdezem: etikus-e mindez különösen annak fényében, hogy a topicon rendkívül komoly, „húsbavágó” kérdésekről (szemműtét!) van szó (nem pedig csak arról, hogy melyik politikus a hülyébb vagy mennyit játszott a kedvenc focicsapatom).

 

Üdvözlettel: a topic egy olvasója
labrys Creative Commons License 2005.01.03 0 0 326
Kedves drobek,

a fórumszoft úgy van beállítva, hogy amennyiben egy hozzászólást törölnek a moderátorok, az arra adott válaszok is automatikusan törlődnek. Ezért lehetséges, hogy "teljesen ártatlan" hozzászólások is eltűnnek olykor.

"Nem teljesen ártatlan" hozzászólásokat pedig akkor szoktunk törölni, amikor egy topic érzékeny időszakát éli. Így próbáljuk elejét venni robbanásveszélyes helyzetekben annak, hogy (ismét) kitörjön a harc. Mert amit az egyik hozzászóló esetleg csak kemény hangnemnek, nem túl udvarias stílusnak gondol a maga részéről, azt az ellenfelei általában hajlamosak durva provokációnak/személyeskedésnek venni, és úgy reagálni rá. (Azaz automatikusan eszkalálódik a helyzet, ha nem avatkozunk idejében közbe.)
Előzmény: Törölt nick (324)
lafno Creative Commons License 2005.01.02 0 0 325

Asszem már valaki kérdezte, de nem kapott rá választ, hogy lehet visszakeresni ősrégi hozzászólást?

A sajátomag keresném, nem sok sikerrel.:(

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.02 0 0 324

Kedves Labrys,

nem szeretném azt a látszatot kelteni, hogy vizet iszok, és bort prédikálok, és most, hogy engem moderáltál ki a látásjavító szemműtétes topikból (8529), megsértődöm.

Valóban berágtam az illetőre, aki vélhetőleg felpanaszolt, és valóban használtam egy-két nem nagyon udvarias kifejezést (bár, szerintem nem volt különösen durva, és nem is személyeskedőbb, mint az eddigiek, amire azt mondtátok, nem tudtok mit tenni vele, nem kell rá reagálni).

 

Mentségemre szóljon, mikor én szóltam, nem egyedül tettem, tehát nem csak az egyéni érzékeynségemet sértették a kimoderáltatott hozzászólások, hanem valaki valóban forgalommal szemben közlekedett és közlekedik azóta is.

Ez az én kimoderálásomra ugyan aligha érkezett egynél több panasz, ill. csak egy olyan helyzetre reagált,amit Taggi alant nagyon jól megfogalmazott, de mindegy.

 

A mostani megismételt hozzászólásom (8559) azonban már nem tartalmaz sem személyeskedést (persze,a  véleményemet leírtam, de, hát, akinek nem inge, ne vegye magára) és semmi csúnya vagy csúnyácska szó nincs benne.

Tehát, ha valaki kimoderáltatja, akkor annak max. tartalmilag nem lehet az ínyére, erre, meg kérlek alkalmazd a "nem tehetünk igazságot" c. alaptételt.

Tudom, nem vagytok könnyű helyzetben, de lécci, ne paritásos, egyet innen egyet onnan stílusban moderáljátok ki az embereket.

 

Azt viszont szívesen megtudnám, hogy Szügynök doktor 8510-es hozzászólása miért tünt el a topikból, mikor irigylésre méltóan nyugodt és udvarias stílusban íródott, és alant Taggi pont azt a hozzászólást kifogásolja, amire ez, abszolút kultúrált formában érkezett?????

 

Előzmény: Törölt nick (319)
labrys Creative Commons License 2005.01.02 0 0 323
donez
Előzmény: Törölt nick (319)
labrys Creative Commons License 2005.01.02 0 0 322
Melyik fórumból és melyik topicból?
Előzmény: Törölt nick (321)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.01 0 0 321
Tessék légyszíves törölni Jeper 1635 felszólalását!
Köszönettel: Jeper
NICK Creative Commons License 2005.01.01 0 0 320
kösz, ki fogom próbálni. :)

mivel én magam nem jártam az ominózus web-helyen, ezért eszembe sem jutott, hogy akár közvetlenül onnan is jöhet valami nemkívánatos cucc...

a sör az már tegnap és ma is megvolt több ízben és több ízben... :)))
Előzmény: Wágner úr (318)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.01 0 0 319

Kedves modik!

Nem lehetne a Látásjavító szemműtét-megéri? topikból kitörölni Doctore 8508-as hozzászólását, amit Macika 8505 hsz-ára írt? Szerintem a topik témájába nem illik bele, hogy egymás testsúlyát cikizzük, amit Macika gyanútlanul vallott meg a topikon. Figyelmetekbe ajánlanám Doctore 8507-es számú hsz-át is, amiből kiderül, hogy igazából csak a több éve a topikot látogatókat kritizálja, de a témához nem nagyon szól hozzá.

Lehet, hogy ezek a hsz-ok nem tűnnek nagyon durvának, de az évek alatt megszokott barátságos stílushoz képest eléggé feltűnőek (nekünk).

Köszönöm és boldog új évet!

Taggi

Wágner úr Creative Commons License 2005.01.01 0 0 318

Úgy, kérem szépen, hogy először is iszol Egy Pofa Söröt, mer' ez alapföltétzel mindenféle idegnyavalya ellen... Aztán elmész itten valahol a Vírushíradó fórumba, ami valahola Teknika környékén van és ottan boklászol, mer' vagy már van ilyen izébetegsége valakinek és elmulasztására tippje, vagy te beírod valahová, de csak a jelenséget és nem a linket a fertőzésre... Ottan nyüzsgenek mindenféle szagember guruk és biztos lesz ötletük, amit majd megcsinálsz és a végén megin' iszol Söröt, hogy kerek legyen a kirándulás...

 

Egészség!

Előzmény: NICK (312)
NICK Creative Commons License 2005.01.01 0 0 317
amit a Wágner úr írt abban teljesen igaza volt, te ellenben nem érted miről van szó, de nem baj.
Előzmény: labrys (314)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2005.01.01 0 0 316
Legalább ennyi ha nem több türelmet a toicolókhoz... :)

BÚÉK!
Előzmény: rali (315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!