Keresés

Részletes keresés

Mike Creative Commons License 2000.08.19 0 0 528
Kedves Dondeg!

A valaszombol nem tunt ki, ezert termeszetesen felreertheto: ismerem Rage-t, es tudom mi a munkaja. Termeszetesen nem fogom itt senkinek elarulni, sot szerintem szerencsetlen dolog volt reszerol ez a pelda. Tehat amit irtam az csak Rage munkajara vonatkozik. Az ujsagirasra nem. Az szubjektiv dolog. Neked tetszik, nekem nem, de ettol meg lehet az egyik szemeben professzionalis mu, a masikeban meg szerencsetlen fercmunka.

A megoles kerdesen idaig nem gondolkodtam, azt hiszem csak atsiklottam rajta.
Hogy is volt "csakanyt a fejebe" hat igen, szerintem ez affele tulzas, az iroja sem gondolta komolyan.

Elkondolkodtam azon amit Rage mondott, volt is belole vitank :)

Vegezetul: fenntartom azt a velemenyemet: barmilyen utszeli hangon is kuldi el az ujsag szerkesztoit, iroit, vagy barmilyen mas szolgaltatast vegzo cegeket, embereket vki nyilvanos forumon, akkor sem illdomos, es szerencses dolog ugyanilyen utszeli hangon reagalni a dologra a megtamadott reszerol, illetve nem helyes lenezo, megveto, kioktato stilusban valaszolni. Kivancsi volnek pl. HVG de meg jobb a 168 ora - amely politikai iranyultsaga miatt - biztos kap ilyen reagalasokat is, felvenne-e ugyanazt a stilust, es utszeli modorban kuldene melegebb eghajlatra elegedetlenkedo olvasoit. Nem hiszem, mivel evvel sajat magat jaratna le.
El kell tudni viselni az ilyen dolgokat, foleg ha ezek meglehetosen a "komolytalan" kategoriaba esnek.

Mike

Előzmény: DonDeg (525)
TOMTOM Creative Commons License 2000.08.18 0 0 527
Ha jól emkexem, Misslik egyik ismerose munkatars az 576-nal. O mondta par hete, de javits ki ha tevedek.
DonDeg Creative Commons License 2000.08.18 0 0 526
Főleg az utolsó mondatát jegyezd meg!
DonDeg Creative Commons License 2000.08.18 0 0 525
Mike!

Ha Bélának tetszik, Jenőnek nem az az ő saját véleményük.Ilyen létezik.Óriási marhaság azt állítani, hogy nem.Majdnem minden embernek más a véleménye.Az eladónak nem kötelesség "kinyalni a segged" csak érdeke.De a legjobb az ha az eladó azt nyújtja ami a "sajátja".

Az szerinted nem vészes hozzászólás ami úgy végződik hogy öljük meg?

Jó lenne ha elgondolkoznál azon is amit Rage mond.

Deg

Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 524
Tehat megegyszer a felreertesek elkerulese vegett, Mislik, csak akkor vonatkozik rad ez az egesz, ha az 576-nak dolgozol, egyebkent meg azt irsz amit akarsz, semmi kozom hozza, es eszembe se jutna teged barmivel is illetni, DE HA ott dolgozol, AKKOR IGEN.

Mike

rage Creative Commons License 2000.08.18 0 0 523
A véleményem továbbra is az, hogy egy normális hangon megírt
építő hangvételű kritikával sokkal többre megy mindenki

A kritizáló is, meg a kritizált is.

A munkámat meg lehet sokféleképpen értékelni,
mert több részből tevődik össze.
Nem csak a végeredmény számít, hanem a szolgáltatás színvonala

És ahány ember, annyi féle módon ítélhetik ezt meg.
Vagy tetszik, vagy nem.
Vagy szóvá teszik ha valami nem tetszik, vagy nem.

De ha ilyen stílusban tesznek véleményt, az nem biztos,hogy nagyon meghat majd....

rage

Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 522
Marmint GP felszolalasa
Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 521
Csakhogy kedves rage, a munkad vegeredmenyet nem lehet szubjektiven ertekelni, csak jo vagy nem. Nincs olyan, hogy Bela szerint jo, Jeno szerint meg szar (marmint ugyanaz az egy vegeredmeny)

Ha en vagyok a VEVO akkor az az elado azert legyen, hogy nekem eladjon, mert neki ez az erdeke, akar a seggem is kinyalja, ha ugy kivanom. Es ne kuldjon el a francba.
Joga van az eladonak is kifogasokat emelni, de akkor sem olyan hangnemben, mint a vevo, foleg nem ilyen nyilvanos helyen, mert ez rossz fenyt vet az adott cegre.

Egyebkent szerintem annyira nem volt veszes az a felszolalas

Mike

Előzmény: rage (520)
rage Creative Commons License 2000.08.18 0 0 520
Nem azzal van a baj, hogy valaki véleményt mond valamiről,
az valóban lehet pozitív, vagy negatív.

Itt a probléma a stílussal van.
Azzal egyetértek, hogy ha valakinek nem tetszik más ember munkája,
akkor arról mondhat negatív véleményt, kritikát.

De ha lehet, ne ilyen stílusban tegye.
Mert akkor kissé saját magáról állít ki bizonyítványt, s az ő általa
írt kritikát sem veszik annyira komolyan, mintha normálisan fogalmazta volna meg.
Sem a többi olvasó, sem az újság szerkesztői.

Az valóban úgy van, hogy az újság van az emberekért, ám
viszont nem kötelező olvasmány,
senki sem kötelez senkit arra, hogy megvegye.
Azzal viszont nem értek egyet, hogy mondjuk a munkahelyemen az én
munkámat ilyen hangon kritizálják, s mondjuk még arra sincs jogom,
hogy megvédjem magam, esetleg pont amiatt, mert a kritizáló bele
sem lát a munkámba....

Üdv,

rage

Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 519
DE, HA NEM! akkor persze Mislik is ugy vedi meg kedvenc ujsagjat, ahogy kedve tartja.
Tehat itt fontos az a korulmeny Mislik munkatars-e vagy sem!

Mike

Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 518
Amennyiben Mislik az ujsag team-jehez tartozik akkor igen.
GP a vasarlo, neki szabad Mislik-nek nem.
Előzmény: DonDeg (516)
Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 517
Volt stabfoto, regen is (a Zolee-s idokben) meg most is, talan meg kene venni az ujsagot, nem pedig szerencset;len Kiss Lacit nyaggatni. Egyebkent kit erdekel a stabfot? Mert engem pl. egyaltalan nem erdekelt. HA annyira kivancsi vagy az arcokra, elmesz a szerkesztosegbe, es kesz. Megnezheted a jonepet.

Uj otlet, tisztelt 576 szerkesztogarda!
Adjatok ki magatokrol kartyakat esetleg dedikalt fotosorozatot, tuti megerni!
A vizualisok majd meghalnak erte (ezek szerint)

Mike

Előzmény: DonDeg (513)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.18 0 0 516
Aha szerinted Green Peaks volt a kúltúrált Misslik meg a bunkó.
Ez is egy felfogás (bár elég sajátos).
Előzmény: Mike (514)
Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 515
Kedves Fityisz!

A topic tenyleg 576 kbyte fan clubnak indult, de nem minden aron. Akkor meg meroben mas volt a helyzet, jobb volt az ujsag, a mostani tenyleg siralmas, gondolom Balogh apu sem ebbol akar megelni. Bar meg fenntartom abbeli velemenyemet, hogy igazabol kell egy jo fel ev, mire kialakul az uj arculat, es akkor mar lehet itelkezni.

Masreszrol kezd a topic egyesek miatt frusztralt kamaszok gyujtohelyeve vallni, akik energiajukat csak masok szidalmazasara kepesek forditani, ahelyett, hogy keresnenek maguknak egy baratnot/fiut igenyt szerint.

Harmadreszt kedves Fityisz, szerintem a 69 helyett borulj a magadera, e temaban hasznos segitseget talalsz a Szex temakoron belul a maszturbacio oralisan c. topicban. Jo testgyakorlast.

Mike

Előzmény: Fityisz (510)
Mike Creative Commons License 2000.08.18 0 0 514
Kedvesem!
Ha Te az ujsaghoz tartozol, felhivnam a szives figyelmedet arra a tenyre, hogy nem az olvasok vannak erted, hanem eppen forditva, Te az olvasokobol elsz, akik megveszik az ujsagot. Ugyhogy az olvaso azt ir amit akar, szive joga, neked meg leginkabb kussolnod kellene, nem pedig kioktatni. Foleg nem ilyen stilusban. Esetleg lehet, hogy valamiben igaza van. Es mar megbocsass ahogy elnezem azt sertettseget, hogy megkerdojeleztek e, altalad oly magasztosnak velt kuldetesedhez szukseges jartassagodat, lehet hogy Te nem multal meg el 10, de 25 biztso nem, mert addigra az ember felszed mar magfara vmi bolcsesseget, szerenyseget, es nem csak a kamaszos lendulet szol belole.
(Bar ahogy elnezem a kozeletet, inkabb 45 folott)

Mike

Tehat tessek csak szepen kussolni, nem pedig kivagyiskodni.
Vagy ird azt, hogy Te ezzel nem ertesz egyet, es faj ez, meg sertes rad nezve.
Kulturalt hangvetel kell, mert rolad fogjak megitelni az ujsagot, es ehen fogsz halni.

Előzmény: Misslik (507)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.18 0 0 513
Na nekem egyre inkább az a véleményem, hogy mostantól így köszönjünk: Ojj!!
Mi kéne nektek?Egyáltalán mi nem tetszik?Hogy rosszak a cikkek?Igen van vagy 3 rossz cikkíró.NAAAANNEEEE.
Hogy Sz.JVC 43 éves és nagyon morcos arca van?
És akkor mi a f*sz?Nekem tetszik az "öreg" humora is.És ha te 43 éves leszel?Akkor menjünk és állítsun csákányt a fejedbe.
Mondjátok már meg CoV-nak mennyit könyörögtünk egy ku*va stábfotójért.

Ha ez mind nem tetszik menjetek vissza BuciMaci előfizetőnek.

Deg

TOMTOM Creative Commons License 2000.08.18 0 0 512
En a magam reszerol elegge nevetsegesnek tartom ezt a hangnemet, fogd vissza magad, okay?

En nem akarok itt szemelyeskedni, de amit az '576kbyte vedoangyalai' superteam muvel, kisse muris. Ha annyira jo ez a lap - mert hat nagyon veditek - akkor tulajdonkeppen nincs szuksege arra, hogy pajzsot emeljetek fele. Egyebkent en tudom, hogy ez rajongoi topic, sot, par honappal ezelott itt meg mindenki 'rajongott' - en is -azonban olyan valtozasok tortentek, melyek kisse megleptek a nepet. Egyebkent mindenki bizalommal fordult az uj szerkesztoseg fele, azonban a munkajuk egyelore nem az igazi - most finom voltam - es nekunk, VASARLOKNAK, jogunk van elmondani a velemenyunket AZON A FORUMON, ahol egykoron RAJONGTUNK az 576 kbyte nevu ujsagert.

Ne kezdjuk mar el folytatni a Gamestar fele vitat, pliz, epp eleg volt egy ZEDESEK KALVARIA vs GameStar itt az indexen.

Egyebkent szerintem Bosco nem az 576-ra ertette a megjegyzeset, hanem az egesz magyar jateklapszakmara, ami most a padlon van.

Osztom Bosco velemenyet - akit egyebkent nem tudom miert kellett igy letamadni - en sem adok penzt azokra a lapokra, amelyek ma a piacon vannak.

Előzmény: Fityisz (510)
CWorm Creative Commons License 2000.08.18 0 0 511
Megvettem a mostani kbyte-ot... Hát, mit ne mondjak. Azt mondjuk nem mondom, hogy jó lesz nekünk ez az SzJVC. Meg az egész ahogy van... siralmas. Bár lehet, hogy még hónapokig fogom azzal az ürüggyel venni a számot, hogy hátha a következőtől lesz vmi extra, vagy na még egy számot megveszek oszt elfejeltem... (Mi is volt a mondat elején?).
Ez az SzJVC... nekem nem nagyon jön be. Vagy inkább: nagyon nem jön be.
Fityisz Creative Commons License 2000.08.18 0 0 510
Bosco és a többi figura!
Az 576KByte rajongói topicján vagytok.
Ha csak szapulni tudjátok a lapot, akkor mit kerestek itt?
Furkálódtok, majd ugrotok? Ne csak a pofátok járjon, hanem merjetek már ugrani! Csak nehogy visszajöjjetek, mert nem kiváncsi rátok senki! Egy másik felfedezés: Green Peaks = BORSHOW HOT 20-szal, vagy csak ugyanabban a pártban viselik a karszalagot? El tudom őket képzelni egy 69-es figurában! Szépek lehetnek, amikor egymásnak örömöt szereznek.

Előzmény: Bosco (502)
Fityisz Creative Commons License 2000.08.18 0 0 509
Liquid_FX!
Be ne dőlj annak a baromarcnak, az újságról nem is írt semmit!
Amit meg írt, abból kiderül mennyit ér a véleménye!
Előzmény: Liquid_FX (504)
CWorm Creative Commons License 2000.08.18 0 0 508
Nocsak, milyen egyszerre irkáltunk...
Előzmény: Misslik (507)
Misslik Creative Commons License 2000.08.18 0 0 507
Green Peaks Kedves!
Rendes tőled, hogy megvetted az 576-ot! Az is rendes, hogy ha már azok a hülye peagógusok megtanítottak olvasni, (sajnos írni, és a véleményed elmondani NEM - ez kiderült a firkálmányodból)legalább bele is olvastál! Ami azt illeti tőled is meg lehetne kérdezni, hogy mit hiszel magadról?! Te elmúltál már 10 éves? Mert a stílusod vakahol ott mozog... A Deáknénak pedig tényleg a vásznát szokás emlegetni. Egyébként meg tényleg nem vagy nála jobb. A bevezetőről és a Cseviről elmondtad a véleményed - nekem ugyanez a véleményem rólad! Egy nagy rakás vagy! Az utolsó mondatoddal pedig nyugodtan jelentkezhetsz egy újfasiszta szervezetbe, talán fel is vennének, mert közéjük való vagy!
Előzmény: Green Peaks (503)
CWorm Creative Commons License 2000.08.18 0 0 506
A f*szt kell arannyal bevonni... Még nem vettem meg, de azért teszek egy próbát. hátha Green Peaks kicsit elnézte a dolgokat... A pc games magazinról meg még nem is hallottam, mi a kutyafrász az??

hirtelen jött egy ötletem: nem alapítunk CoVboy fun club-ot? :) Mondjuk most már nemtom hogy menne...

Előzmény: DonDeg (505)
DonDeg Creative Commons License 2000.08.18 0 0 505
Hülyék vagytok!

Nektek csak az lenne a jó ha arannyal lenne bevonva!

Liquid_FX Creative Commons License 2000.08.18 0 0 504
Hali!

Tényleg ennyire szar? Akkor nem adom ki rá a nyócáz pízt... Gondoltam, ezt még megveszem, aztán meglássuk, de ha a mostani szám is ilyen nagyon gagyi, akkor inkább a német pc games ezerkettőért, ahoz valami cédéket is adnak legalább.

üdv: liquid
ui: Deákné VÁSZNA,nem pászka :)

Green Peaks Creative Commons License 2000.08.17 0 0 503
Hát bazzzzzzzze!Ennyi volt az 576.Gondoltam megvárom a második számot is szjvc-tol,mer' ugye hátha.De nem.Eddig csak a bevezetot olvastam el,meg a csevit,meg a stábfotót (szép...),de kukkra ugrottam rendesen.Mit hisz ez az szjvc?Szerinte bejön valakinek is ez a csevi,amit o csinál?Könyörgöm,a pali 43 éves!Erolteti nagyon a jól bevált pármondatutánbeszúrokegymegjegyzést,de harmatgyenge,plusz büdös.Mint azok a fasza pedagógusok,akik azt hiszik,hogy kurvára egy hullámhosszon vannak e gyerekekkel,adják a lazát,de végig érzed,hogy kamu az egész,mert ha ellent mersz mondani,akkor a nyálas arc mögül elobújik a tanár bácsi és szépen,lenézoen,kicsit gúnyosan (véletlenül sem humorosan(csak szerinte)) kioktat,hogy mit,hogyan,merre.A kritikád szart sem ér,sot egybol megkapod a pofádba,hogy mit ugrálsz te kis pöcs,te sem vagy jobb a Deákné pászkánál.(Vagy minél.)
Sz'al lényeg ami lényeg,jvc jó cikkeket írt,anno,de foszerkesztonek nagyon kutya,legalább is a (fo)szerkesztésnek abban a részében,ami az olvasók felé lejön.Azaz:1,A bevezeto.(Szar.)2,Az újságírók.(Nem tudnak írni.(Szjvc ezt azzal védte ki,hogy jó,jó,de 600 éve sz.gépeznek már...Köszi.))3,A Csevego (Iszonyat szar.)

Ásót,kapát,nagy farhangot,utazzunk le Ceglédre/Öljük meg a vén fajankót,rakjunk csákányt fejébe!

Bosco Creative Commons License 2000.08.17 0 0 502
Nemár, nem adom ki a pénzem ilyesmire... :-P
Előzmény: dzsó (501)
dzsó Creative Commons License 2000.08.17 0 0 501
Nem mondom meg, vedd meg és megtudod :)
Előzmény: Bosco (500)
Bosco Creative Commons License 2000.08.17 0 0 500
Me mi van ott?
Előzmény: dzsó (499)
dzsó Creative Commons License 2000.08.17 0 0 499
Nos, megjelent az új 576! Ki mit szól hozzá? Hogy tetszett az, ami a 90-91. oldalon van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!