Keresés

Részletes keresés

Hauanita Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47266
Na, na, mi volt a hendin???
Előzmény: amatőr (47265)
amatőr Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47265
lunanoctis

Már akár le sem kellene futnod a versenyt... :)
Nagyon profi, ahogy hozzáállsz, legyen meg a 2:49!! Hajrá!! :)

Előzmény: lunanoctis (47261)
Hauanita Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47264
Hű, ez nagyon bíztató! Nagyon nagy hajrá, hogy minden úgy jöjjön össze, ahogy szeretnéd!!
Előzmény: lunanoctis (47261)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47263
Tegnap még majdnem rábeszéltek a kassai félmaratonra. Ketten is visszeléptek ismerősök közül és kaptam volna egy ingyenes indulást. Csábító volt, de mivel az elmúlt 5 hétvégéből 4-en versenyeztem, most megígértem _@/"-nek, hogy szórakozunk, mert már vagy fél éve nem voltunk sehol, mindig csak a futásra koncentráltam. Maga a verseny nem is hiányzott volna, de valamelyest törleszthettem volna Zsugának, Csaszinak, Repinek, akik szurkoltak a Kaiser's-en. Most én adtam volna erőt Nekik. Tudom azért nélkülem is nagyot futnak holnap. HAJRÁ FIÚK!
Nagyon nem lesznek elhagyatva, mert a környékünkről is kb. 20-an mennek.
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47262
Király vagy:-) Ez eszméletlen nagy idő, ha a nulla futómúltadhoz hozzáveszem, hogy a hosszútávfutás szempontjából inkább kissé terhes az az izommennyiség, amit magadon cipelsz.

Én először futottam a Kaiser's kínálatából bármit is és valószínű soha nem futok itt ennél hosszabbat. Viszont nagyon tetszett az útvonal (az én heppem, hogy imádok a körúton futni) és nem éreztem lélekölőnek. A közönség szinte tökéletes hiánya nem zavart.
Futás közben a női élmezőny küzdelmeit szemléltem, nagyon érdekes volt, lehet, hogy csak a kíváncsiság tartott a közelükben, 4-5 km körül elég rosszul éreztem magam, de a végén akkorát hajráztam, mint sosem talán eddig:-)

LN

Előzmény: egykajakos_ (46575)
lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47261
Most pedig jöjjön a nyirmogás halála:-)

Életem legjobb formájában vagyok. Agyban és testen egyaránt a csúcson. Jövőre vasárnap minden idegszálammal a müncheni 42 kilométerre fogok gondolni. Bizonyosan nagyon jó lesz. Egy év rutinjával nekem az a hazai pálya, nem a budapesti.
14 km-ig, a Marienplatzig azon fogok fáradozni, nehogy elrohanjam az elejét. Ez a táv egyik legnehezebb része, mert az útvonal nagyon szép és nagyon lelkes a közönség. A lábaim és a szívem is visznek előre. Magamra figyelek, a körülöttem futó tömeg ellenére. A lépteim könnyűek és nem érdekel, mennyivel maradtam el a terveimhez képest.
A következő 14 km-en arra fogok gondolni egy viszonylag nyugodtabb pályaszakaszon, hogy tavaly nem vettem észre az út mellett a magyar konzulátust, idén viszont igen és hogy mindjárt beérünk a villanegyedbe. Utcazenészek helyett hifiből szól vajon az udvarokról a zene idén is? Beosztom az erőm, kritikusan szemlélve órát és pulzust.
28-35 km között valószínűleg fog már fájni a bal térdem. Ettőlo függetlenül laza próbálok maradni, tudva, hogy itt kezdődik a futás igazából. Buli után vasárnap délelőtt sokat futottunk itt pár sráccal nagyon jókat, kitűnő hangulatban. Fáradtan, kialvatlanul akkor élvez, most is élvezni fogom. Itt már fogom tudni, hozzávetőleg milyen eredményt érek el. 35 kilométer környékén megpróbálok iramot váltani.
Teljesen hazai pályán vagyok, szuperjól esett errefelé futni, hóban, hőségben, az előbb említett találkáról hazafelé. Kevesebbet kell futni, mint a Kaiser's minimaratonján, amin a felkészülés egyik legjobb futását követtem el. A bennem lévő erő-darabkákat rá tudom vetíteni a maradék távra. Világítótoronyként látom az Olympiaturmot, amint vonz magához. Az Olympiapark bejáratától filmszakadásos élményeim vannak, önkívületi állapotban futok; edzésen sokszor váltogattam és futottam tempót ezen a környéken, a lábaim önkéntelenül is felszántják az utat, miközben nézők sorfala között kanyargok sokadmagammal a stadion felé. Holtfáradtan repülök, a szívem még visz, a lábam bizonytalan. A rekortánon, a katlanban minden megy magától. Abszolút meggyőzőnek érzem magam, úgy érzem, kifutottam magam teljesen, főleg a táv második felén, nagyon nagyot szaladtam. Feljebb emelem a karjaimat a célon áthaladva.
Tart egy darabig, amíg értelmezem, mennyit is futottam. Csóválnám is a fejem, ha lenne hozzá erőm. Így csak mosolygok vagy grimaszolok.
Lassan beszállingóznak azok, akiket 10-12 km-rel ezelőtt hagytam faképnél. Megígértem három barátomnak, hogy megvárom őket. Egyenesbe eszem-iszom magam kissé és élvezem, ahogy a DJ-k csinálják a hangulatot.

LN

(Szép lenne 2:50-en belül futni, de nem szívesen állnék neki jósolni. Ez a taktika tavaly ugyanitt bejött.)

lunanoctis Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47260
Üdv mindenkinek:-)
Döbbenetes mennyiségű hozzászólást produkáltatok, ami jó abból a szempontból, hogy jó sokat lehet olvasni, de - nekem - rossz abból, hogy nem érem utol a topicot. De: kész a (nyers) diplomamunkám!!! Úgy érzem, 4 hét múlva (leadás) újra tudok úgy létezni, hogy ne ez járjon örökké az eszemben.

Egy nagy-nagy, tán nem vészesen elkésett gratuláció mindenkinek, aki ott volt a maratonon (vagy váltón vagy rövidebb távon vagy út mellett) és jól érezte magát, mindjárt elkezdem azt is elolvasni, kinek mihez. Előljáróban annyit, hogy a hangulatot a Felvonulási téren Minimaratont futóként óriásinak találtam, egy fél pillanatra el is lágyultam, hogy akár rá lehet engem beszélni pesti maratonra, de másnap többen egymástól függetlenül közvetve meggyőztek, hogy sok-sok jobb pálya van. Minden elismerésem annak, aki végigment rajta, és annak is, akinek volt ereje kiállni vagy el sem indulni.

GO CSASZI GO!!!

LN

eszterkukac Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47259
köszi Kanga Mama!
Előzmény: kanga mama (47244)
eszterkukac Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47258
Ok Huanita megértettelek. Egyébként a budihelyzet tényleg tragikus, ahogy szinte mindig. És is úgy futottam végig, hogy vittem magammal :)
A gratulációt köszönöm.
Előzmény: Hauanita (47238)
amat Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47257
Jó időt és versenyt kívánok, de sajnos nem tudok kimenni, mert ovi buliba kell mennem. Mégegyszer leginkább jó időt kívánok a jó versenyzéshez !
Előzmény: krisz_ (47248)
amat Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47256
Válalkozó vagyok, én osztom be az időmet.A délelőtt mellett egyébként más miatt döntöttem. A délutáni futás néha nekem problémás szokott lenni. A gyomrom, hasam nem szereti a délutánt és ha csak ennyit mondok, akkor visszafogottan nyilatkoztam. Ettől függetlenül, szívesen megismerkedem veletek és ha nem zavarok, néha futhatunk is együtt.
Előzmény: krisz_ (47245)
obor Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47255
A fenébe, ha leguggolok fáj a bal térdem. Ez rosszat jelent? Tudok ettől ma futni?
obor Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47254
Aagica!
Küldtem mélt, ha később olvasod mint az aktualitása, lécci vonatkoztasd át a következő versenyre.
Előzmény: aagica (47199)
tasi- Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47253
2x futottam mar atvirrasztott ejszaka utan PB-t felmarcsin :) Hajraaaa :)
Előzmény: SkóT (47250)
tri-Vili Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47252
szia Te nagyon vidám lány!
A róka az a hosszú farkú állat ugye? Azért vigyázzatok vele!!!!
Ha megmondod hogy mekkora és milyen asics cipő kell,valószinü tudok szerezni olcsón Ausztriából-minden héten járok ki párszor. Magamnak is ott szoktam venni-olcsobb mint a saját boltunkban!

MINDENKINEK: van egy uj ASICS DS RACER /a kék 2002-es/ 45-ös/inkább44-44,5/ futócipőm eladó.
ÁRA: 11.900,- /bolti ára 24e körül/
Garantált benne a 4percnél gyorsabb ezrek!

mára ennyi- mindenkinek amit a legjobban szeretne! Jó éjt!

Előzmény: krisz_ (47248)
tri-Vili Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47251
úgy a legjobb....
Bár én ezt a hétvégét kihagyom. atád óta mindig volt valami:
31.én nike fm. 1:15:34 a Balázs 18nál előzött egy darabig mentem vele aztán elment tőlem pedig én is gyorsultam!
09/06-án Ausztria utcai 10km 36:04 I.hely
09/14-én Grosglockner montival 2400m magasra
09/20-án Ágfalva jótékonysági fv. 4,5km II.hely
09/27-én Ritzing-Sopron fv. 13km II.hely
09/28-án kaiser Bp. iramfutó 4órás 3:59:30 soha nem futottam még ilyen lassan de jó buli volt,na és itt ism. meg a TOPIKOT- köszi Krisz!
Ezen a hétvégén csak edzzek Nektek jó versenyzést!!!! itt Sopronban már esett! bár nem sok. majd megprobálom itttartani az esőfelhőket.
Előzmény: SkóT (47250)
SkóT Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47250
Izé.. nem alvással lehet készülni a mai megmérettetésre? :-(
elchico Creative Commons License 2003.10.04 0 0 47249
Még én is csak elméletben tudom, hogy hol nem szabadna lassítanom, hogy meglegyen!:)
17:05 volt a legjobb 4en. talán ha részegen próbálnám!:)
Előzmény: NVik (47246)
krisz_ Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47248
Holnapra minden érintettnek kívánok: jó hendit+palacsintázást, jó szurkolást (palacsintaőrizettel), gödieknek is jó versenyzést és - nem utolsó sorban - a gyengélkedő szekciónak minél gyorsabb gyógyulást!!

Én holnap Rókát űzök. Na, nem kell semmi csúnyára és rosszra gondolni! :))) Rókaűzök a neve a Kaposvár-Pécs közötti váltóversenynek. (Ugyanaz, mint a Szarvasűzők, csak Zsazsinak semmi köze a szervezéshez. :)))

amat!
Ha még olvasol, nézz ki holnap a Kossuth térre, 10-kor van a rajt! Bár nem lesz rajtam narancspóló, de ha egyszer már láttál, akkor biztos megismersz!

krisz_ Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47247
Bútorászos topiknadrág engem is érdekelne! Ha esetleg hoznának újabb szállítmányt a boltba, én is kérnék belőle!

Picit másabb téma: ha valaki tud cipőleárazásról, lécci szóljon nekem! Asics cipő érdekelne! Akár meg is lehetne venni, majd megmondanám a méretet. Talán nem szükséges felpróbálnom, mert már bevált ez a fajta!
(És természetesen ha legközelebb Bp-en járok, kifizetném, ha addig meg tudtok hitelezni!)

Előzmény: aagica (47162)
NVik Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47246
Jó neked én sosem dohányoztam mégsem tudok 4 kilométeren 4 perceseket :))).
Előzmény: elchico (47240)
krisz_ Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47245
Én nem erőltetem a közös futást, ez egyéne válogatja, kinek jobb társaságban futni, kinek egyedül. De néha tényleg jó(bb) a társaság! :))
Jó munkahelyed lehet, hogy délelőtt tudsz futni! Irigyellek!
Előzmény: amat (47155)
kanga mama Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47244
Eszterkukac! De jó, hogy itt vagy!!

Eszeterkukac és férje az egyik legkedvesebb emberpár akit ismerek!!! Eszterkukac és a férje volt a legkedvesebb segítőm Nagyatádon,(természetesen az én férjem is az volt, ha véletlenül olvasná) tűrték a nyafogasomat, E.kukac férje éjjel szerelte a bringámat, másnap pedig éjfél előtt ott voltak velem és nyomatták a zenét ezerrel. (Hozzáteszem, váltóban indultak)
Most viszont büszke vagyok, hogy ilyen jó maratont futottál! Nagyon szuper voltál, ahogy lehagytad a B-T-Z triót.
És tényleg, ez a nap valóban a futásé, a futóké volt.
(Ha a Budapest Parádé miatt le lehet zárni a várost, akkor talán ezért is... )

Baloo! Mail ment!!!

Előzmény: eszterkukac (47219)
zakka Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47243
38 db palacsinta lett. De úgy látom, már most kevés... :-)))
obor Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47242
Segítek én is. Inkább lemondom a futást, csak nehogy valami rossz arcú emberek lenyúlják a palacsintákat.
kettőtöbbmintegy@obor.hu
Előzmény: Spenót (47237)
kanga mama Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47241
Eszterkukac! De jó, hogy itt vagy!!

Eszeterkukac és a férje volt a legkedvesebb segítőm Nagyatádon,(meg a férjem) tűrték a nyafogasomat, E.kukac férje éjjel szerelte a bringámat, másnap pedig éjfél előtt ott voltak velem.
Most viszont büszke vagyok, hogy ilyen jó maratont futottál!
Főleg annak örülök, h a nagyképű sógoromat hagytad le, aki előtte verte a nyálát, h ilyen-olyan szurpert fog futni.
És tényleg ez a nap valóban a futásé, a futóké volt.
(Ha a Budapest parádé miatt le lehet zárni a várost, akkor talán ezért is... )

Előzmény: eszterkukac (47219)
elchico Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47240
abbahagytam a dohányzást három hete, hogy gyorsabban fussak és gyorsabban futok. lassan négy kilóméteren négyperces kilométereket fogok menni, ami nálam óriási fejlődés (egy hónapja még öt volt a legjobb). Gratulálok mindenkinek, aki volt a Kaisersen, nagyon irigyellek benneteket, jövőre mindenképpen szeretnék befutni. imádok futni, mindennél jobban szeretem.
Hauanita Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47239
Na, hát én nem csak gondoltam. Bár lehet jobb lett volna, ha itthonmaradok. Anita.rosszpaszbanvan.hu :(((((
Előzmény: rice (47229)
Hauanita Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47238
Szia eszterkukac!
Azért ne értsük félre egymást teljesen. Tőlem álljon legtávolabb, hogy lebecsüljek egy akármilyen rövidke kis távot. Én tavaly kezdtem, a többiek tudják, mennyire a 0-ról. Jó, hogy próbálják a futást népszerűsíteni, és hidd el, én is elismerek minden teljesítményt, legyen az 1,5 km-s ligetkör vagy ultramaraton. Csak én úgy gondolom, az lenne a jó, ha itt a maratonisták lennének ünnepelve. Vannak/legyenek még olyan versenyek, ahol a rövidebb távoké a főszerep, ahol többen juthatnak sikerélményhez. Egyik legnagyobb élményem a Nyárbúcsúztató futás volt, és ott pici gyerekek végeztek előttem, és volt 40-50 perc és afeletti teljesítő is, és óriási volt a hangulat. De ha "kirendelnek" a ligetbe 15000 ember, és van rá 15 WC, és a rajt előtt 10 perccel még a sor végén állsz, vagy amikor a rajtnál "ölik egymást" az emberek, na az nem szívderítő...
Ja, és gratula ám a könnyed teljesítéshez!! :)
Előzmény: eszterkukac (47219)
Spenót Creative Commons License 2003.10.03 0 0 47237
Pont azon gondolkodom, hogy ha eleg sok az a palacsinta, akkor holnap nem futok csak szurkolok es termeszetesen vigyazok a palacsintakra. :)

spenot@kecske.hu

Előzmény: zakka (47236)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!