Keresés

Részletes keresés

Csőkutya Creative Commons License 2006.04.17 0 0 279

Már megint lenyúlod a nevemet? Ezért Te fizetsz :))))

Előzmény: Csbalázs (278)
Csbalázs Creative Commons License 2006.04.17 0 0 278
Hát bizony, van miért fizetned:-))))) És mint csk. be is hajtom rajtad:-)))
Előzmény: Csőkutya (273)
lacoj Creative Commons License 2006.04.17 0 0 277
Ezt nem hagyhattam ki! :-)))
Előzmény: Csőkutya (276)
Csőkutya Creative Commons License 2006.04.17 0 0 276
Idejössz és egyből OFF-olsz? :PPPP
Előzmény: lacoj (275)
lacoj Creative Commons License 2006.04.17 0 0 275
Ennyi kihagyott helyzetre és pirosra nem jár lóvé! :-)))
Előzmény: Csőkutya (273)
Csőkutya Creative Commons License 2006.04.17 0 0 274
Biztos vagy benne, hogy bank keveri el? :))))
Előzmény: gerkom (272)
Csőkutya Creative Commons License 2006.04.17 0 0 273

Új nadrágot kell vennem, hogy elférjen a lé...(28.ra úgyis félre kell tennem) :))))

Előzmény: Csbalázs (271)
gerkom Creative Commons License 2006.04.17 0 0 272

Szeva Balázs! Késik a lóvé. Biztos a bank keverte el az utalást:)

Pedig kinéztem egy jó melegítőt...

Előzmény: Csbalázs (271)
Csbalázs Creative Commons License 2006.04.17 0 0 271
Mert kivásároltuk és tömjük a zsebét:-))
Előzmény: Erőd (270)
Erőd Creative Commons License 2006.04.17 0 0 270
Ez az egész agyrém! Amíg a férfi szak. vez. a saját zsebét tömi a csapat pénzéből adig a másik meg fogalmatlan a kézilabdához. Te valamikor komáromi játékos voltál. Miért mentél máshová játszani? A Varga Jocót ismerem, de jó kis csapat volt akkor komáromban.

Előzmény: Csőkutya (269)
Csőkutya Creative Commons License 2006.04.17 0 0 269
Amíg a 2 guru versengéséről szól a komáromi kézilabda,addig nem lesz utánpótlás, mert a mielőbbi eredmény a felmutatása a lényeg , nem az építkezés.....
Előzmény: gerkom (267)
Erőd Creative Commons License 2006.04.17 0 0 268

Szia G.!

 

Erre még majd visszatérünk! De a mai nap más! Sok locsolót mindenkinek!! Egy vidám bár nem túl szalonképes versike:

 

Ez a vers egy kicsit duva,

Meglocsollak te vén .......:))))

 

 

Előzmény: gerkom (267)
gerkom Creative Commons License 2006.04.17 0 0 267
Csordás....:) nokedli

És valóban. Ilyen edzések mellet egy csepp kritika sem érheti a lányokat. Így nem lehet felkészülni egy meccsre. Főleg nem olyan sportolónak, aki 6-8 kőkemény edzéshez volt szokva eddig...

Komáromban nem lesznek ifisták, és minőségi kézilabdás játékosok sem, amíg nem születik összefogás. Amíg minden problémát vmelyin személyes, vagy politikai ellentét szül. Amíg a városi sportbizottság vezetője egy a sporthoz fogalmatlan ember. És amíg a többi szakosztályban nem is konkurenciát, hanem gyakorta ellenséget látunk. Ahelyett, hogy közösen örülnénk minden egyes gyerkőc mozgásra bírásának. A férfi és női szakosztály vezetői között lévő feszkó röhej.... áá húsvét napján ilyenekkel foglalkozok:) bocs mindenki!

Hajrá KAC!

Erőd Creative Commons License 2006.04.16 0 0 266
Ez az egész úgy indult el, hogy az újságban soha nem azt írják ami valójában történik a goli elleni mérközés után irtam elöször. De nem részletezem mert ha akarod úgyis megtudod nézni. Az alapokon azt értem erőnlét indulocsel átemelős felugrásos lővés és ilyenek. De pl. védekezési formák kombinatív játék /figurák/ kétbeállós játék ilyeneket a Csordás nem oktat az ifiknek a nagyoknál meg alkalmazni sem tudja mert........! Ez van! A férfi szakosztálynál a Bognár Imre ezt okosan belátta és felkért olyan embert aki szakmailag képzet és a szakmai munkát rábizta. De ez még évekkel ezelött még NB 1B- ben Tóth Lacira aki most a Tento Eto vezető edzője! A Csordás sem lenne attól kisebb ember ha ő is ezt tenné. Mindent kiharcol a csapatának ezért minden tiszteletem az ővé. De szakmailag kevés ez meg tény!!!! Az időkérésnél nincs szakmai utasítás! A csapat ahol tart azt a lányoknak köszönhetően van így!

Előzmény: -noname- (265)
-noname- Creative Commons License 2006.04.16 0 0 265

Erőd!

 

Én nem akartam Veled vitázni, csak fel szerettem volna nyitni a szemed... Lehet egy kicsit balul sült el, de ez van...

Egy kérdés maradt bennem? Vajon milyen alapokról beszélsz? Mert azt kétlem, hogy Csordástól bárki is tanulna vmit!!!!

 

És igazad van!!!! Hol vannak az ifisták???? Szerintem senki nem nézné ki őket az edzésről, sőt!!!

 

Szeretnék én is bocsánatot kérni, tényleg nem akartam rosszat, és semmi bajom Orbánnal, csak néha a pumpám az egekben... Szerintem hiányzik neki egy kis rutin még!

 

Remélem akkor szent a béke!

 

Csáó

Erőd Creative Commons License 2006.04.16 0 0 264

Mariettáról nem kell sokat írnom.Sokáig meghatározó ember volt Győrben ha picit fegyelmezettebb lenne vastagon a mezöny legjobbja volna. Sok ifista példát vehetne róla küzdeni tudásból harcoságból tudásból. Úgy gondolom a fiatalok tőlük tanulhatnának, hogy késöbb rájuk épüljön a komáromi csapat. Csordás bizonyos alapokat megtanít nekik a kézilabdáról de igazán ezektöl a játékosoktól tudnának tanulni. Mint már mondtam előzőleg hozzáértő szakmai irányítás kellene ennek a csapatnak és dobogón lennénk. Hidd el tudom mit beszélek ha van időm megnézem az edzéseket is. Hiányolom a felnőt edzésről az ifistákat pedig ők elbírnának az ifi edzés mellett a felnőt edzést is. Heti öt edzéssel lehet fejlődni ebben a korban. Csak biztatni tudom az ifiket mert ez a csapat a jövőben rájuk kell, hogy épüljön. Látom a szülők lelkesedését elkötelezetségét eziránt a sport iránt. Ezt kell kihasználnunk, hogy ez a szinvonal a jővőben is fenn maradjon és komáromi fiatalokra épüljön ez a csapat. Orsika ha egyet értesz velem ird meg légyszíves mert te benne vagy ebben és a saját tapasztalataid alapján látod ezeket a dolgokat. Elnézést szeretnék kérni nem vagyok rá büszke, hogy megbántottalak /noname/ de nem hagyom magam sértegetni. DE szerintem lezárhatnánk ezt a dolgot. Mivel ugyan azt akarjuk, hogy Komáromban jó szinvonalú kézilabda legyen.

 

HAJRÁ KAC!!!!!!!!

Erőd Creative Commons License 2006.04.16 0 0 263

Olvasd el a hozzászólásaimat és megláthatod, hogy a Móniról is irtam. Nagyon tetszik a védekezése. A támadó játékáról szerintem nem megfelelő poszton játszik mivel nagyon gyors jól cselez én szívesen megnézném irányító poszton bár a Marika nagyon jó irányító, a Kittinek meg a támadó játéka tetszik főleg az átlövései de a labda átvételi hibái vannak sokszor úgy veszi át a labdát, hogy meg sem fogja hanem maga elé leüti páros kézzel, ez gyakorlással kijavítható

Előzmény: -noname- (262)
-noname- Creative Commons License 2006.04.16 0 0 262

Jajj Istenem!!!!

 

Vajon mikor értitek már meg amit írok nektek?  Lehet hogy én gyökér vagyok, vagy senki, neked az miért baj???

 

Igazából csak arra vagyok kíváncsi, vajon mikor veszitek észre pl. Tóth Mónika, vagy Trulik Marietta, netán Molnár Bea játékát, ugyanis ők már nem mai "csirkék", mégis néha a hátukon viszik a csapatot!!!!!!

 

Hajrá Tóth Mónika!!!!!!!!! Akkor is Te vagy a legjobb!!!!!!!!!!

 

Üdv: Egy senki, vagy inkább Gyökér vagy ahogy akartok úgy hívtok...

Erőd Creative Commons License 2006.04.16 0 0 261

Szia G. !

 

Nem egy rossz eredmény a Kisbér szempontjából! :(

Előzmény: gerkom (260)
gerkom Creative Commons License 2006.04.15 0 0 260
az ultrák férfi meccsen voltak Kisbéren (Kisbér-Komárom 25:25) Köszönjük a bíztatást! Nagy gratu a csajoknak. Árpi a mágus:)

Előzmény: vinis (259)
vinis Creative Commons License 2006.04.15 0 0 259

Sziasztok!

Nagy gratula a lányoknak!

Ez tényleg a CSAPAT diadala volt.

A bírókról vagy jót vagy semmit,-inkább halgatok.

Viszont ehhez a rangadóhoz képest meglehetősen kevesen voltunk kint.

Hajrá KAC !

Előzmény: Erőd (257)
Leki Creative Commons License 2006.04.15 0 0 258
Jaja, láttam az eredményt, különösen a 2. félidőben lehetett durva meccs, egy Nagyatád csak 8 gólt dobjon...:)
Előzmény: hajrá KAC (256)
Erőd Creative Commons License 2006.04.15 0 0 257

Megvertük a Nagyatádot!!! Fergetegessen jó mérkőzésen! Mindenki nagyon jól játszott szándékossan nem irok neveket és így SENKI nem sértődik meg! Gratulálok a lányoknak!!

Hajrá KAC!!!!

 

Sajnos a birok nagyon gyenge napot fogtak ki! De csak a hazaiak felé!

hajrá KAC Creative Commons License 2006.04.15 0 0 256

 

 

 

KOMÁROMI AC- NAGYATÁD 28-26 (15-18) !!!

 

SZÉP VOLT LÁNYOK!!!

 

HAJRÁ KAC!!!

Előzmény: Erőd (249)
Leki Creative Commons License 2006.04.15 0 0 255
Tán Vasas Edina a 10-es a Pécsben, bár nekem barnásnak rémlik, vékony, fiatal csaj.
Előzmény: Gega1 (251)
Leki Creative Commons License 2006.04.15 0 0 254
Parádézó pécsi csapat
Goldberger – PTE-PEAC 26-30 (14-16)

Budapest, 150 néző. V.: Éles, Szentesi. PTE-PEAC: TAKARÓ – Bareith 1, VASAS 10, Lutz 6, SZÉKELY 7, Miklós 1, Gogolák 4. Csere: Danyi Á. 1, Gál, Güldner. Edző: Danyi Gábor.

A pécsiek számára ez a mérkőzés mérföldkövet jelentett, hiszen az éppen előttük, a harmadik helyen álló riválisukhoz utaztak. Danyi Gábor tanítványai azonban idegenben sem szeppentek meg, szigorú védekezéssel csak 26 gólt engedélyeztek a hazaiaknak, és támadásban is fegyelmezettek voltak. Ezzel zsinórban már a hetedik mérkőzésüket nyerték meg.

Danyi Gábor: – Dicséret illeti a lányokat, mert kiválóan küzdöttek és jól is játszottak.


Helytállt az NTE a bajnokesélyes otthonában

Nagykanizsa (bb) - Az NB I B-s női kézilabda-bajnokságban szereplő NTE 1866 együttese hétközi fordulóban jól küzdött, de kikapott a tabellavezető Beton KC csapatától.

Veszprém Beton KC-NTE 1866 MÁV 34-27 (17-12) Veszprém, 100 néző. Jv.: Babity, Palkovics. Női mérkőzés.
NTE: Pánczélné - Gombor 8, Kiss 2, Juhász 8, László 6/2, Szőkéné, Hohl 1. Csere: Nyakas (kapus), Ruzsa, Tóth 1, Kotnyek R. 1, Marton. Edzők: Ányos József, Deregi László.

A tabella utolsó helyén álló kanizsai hölgyek ezúttal a bajnokesélyes veszprémiek otthonában léptek pályára. A várakozásoknak megfelelően nagy iramban kezdtek a hazaiak, de közben a zalaiaknak sikerült kiegyenlítetté tenniük a találkozót. A második félidőben távolról is betaláltak Gomborék, s így tartották a ritmust a lendületesen támadó ellenféllel (40. p.: 21-17). A végjátékra elfáradtak a dél-zalaiak, s ezt kegyetlenül kihasználták a hazaiak.

Pintér István, az utánpótlás-csapat edzője: „Dicséretes volt a csapat igyekezete, egy bajnokesélyes ellen.“
15.04.2006



Sípszó előtt

NBI. B – 21. forduló

Komárom – Nagyatád
Komárom, szombat 17.30 óra.
Ifi: 15.30 óra.

6. Komáromi AC 12 1 7 620-557 25
2. Nagyatád 15 2 3 608-481 32

Az újonc komáromiak formába lendültek, Csordás Árpád tanítványai sorozatban négyszer diadalmaskodtak, a többi között legyőzték a listavezető Veszprémi Beton gárdáját is. Legutóbb a sereghajtó Nagykanizsa otthonában kilenc góllal nyertek a Duna-partiak. A KAC meglepetésre készül, mindent megtesznek majd azért, hogy a második helyen álló Somogy megyei csapatot is megleckéztessék. A sérült Vida Ingrid kivételével valamennyi játékos harcra kész.


Tatabányai SC – Tököl
Tatabánya, szombat 13 óra.
Ifi: 11 óra.

13. Tatabányai SC 1 1 18 490-709 3
11. Tököl 7 - 13 547-608 14

A kiesési zónában tartózkodó tatabányai csapat újabb nehéz ellenfelet fogad. Megyeszékhelyünk fiatal együttese az elmúlt fordulóban vereséget szenvedett, míg a szombati ellenfele Szekszárdon győzött 27-25-re. Pál Árpád edző helyzetét nehezíti, hogy Szekeres és Dreiszmuk hiányozni fog, Őri és Pordán játéka sérülés miatt kérdé-ses. Újból pályára lép viszont Sajdliné és Kovács.


Nyolcadik a hetedikkel

Szombathely (fp) - Az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság Nyugati-csoportjának hetedik (Győri Graboplast ETO KC II.) és a nyolcadik (SZFSE) helyezettje találkozik szombaton 18 órától a BDF sportcsarnokában.

A két csapat egyformán 20 pontot gyűjtött, még a győzelem/vereség mutatójuk (10-10) is teljesen egyforma. Jelenleg a győriek gólaránya jobb, de az egymás elleni mérleg a főiskolásoknak kedvez, 25:24-re nyertek ősszel idegenben. A vasiaknál kérdéses a két hete bokaszalag-sérülést szenvedett irányító-átlövő, Földes szereplése.
- Ha Viki lába nem jön rendbe, akkor úgy, ahogy Pécsett, az egyébként beállós Zámolyi Kata irányít majd. Ez előrevetíti, hogy nem a támadójáték lesz az erősségünk, éppen ezért a védekezésünket kell olyan szervezetté tennünk, ami esélyt nyújt a győzelemre - vetítette előre dr. Woth Péter edző, hozzátéve: reméli, hogy az április 23-25-ei debreceni MEFOB-döntő előtt nem sérül le újabb játékosa.
15.04.2006
Leki Creative Commons License 2006.04.15 0 0 253
Hát jó kérdés, mert ha nem neves mezben voltak, akkor abban Müller Márti szokott lenni a 10-es, ezzel már a Debrecen elleni meccsen jól be is égtem. A 14-es egyértelműen Hagyánek Barbara, jobbszélső, aki szerintem az elmúlt hetekben az egyik legjobb teljesítményt nyújtja harcosságával, küzdeni tudásával, de remélem végre a többiek is újra ezt az arcukat mutatják majd a következő meccseken!
Előzmény: Mika13 (252)
Mika13 Creative Commons License 2006.04.15 0 0 252

Megérdemelt marcali győzelmek Fehérváron

 

 

Jól kezdődött a péntek este a marcaliak számára, hiszen az ifjúsági mérkőzésen a vendégek kiütéses győzelmet arattak az újfent teljesen szétesetten játszó hazaiak ellen. A Cornexi játékosaitól egy-két szemrevaló megmozdulást leszámítva semmit sem láthatott a fehérvári közönség, a marcaliak elsősorban "lábbal" verték meg nagyon a hazaiakat. Urbán Edina és Gácser Klaudia már szinte megalázó gólokat dobtak, amíg hazai oldalon csak elvétve lehetett látni egy-egy sikeres passzot.

Végeredmény Cornexi II - Marcali (13:18) 22:38

 

A felnőtt mérkőzésen a hazaiaknál hiányzott Tilinger, Vaszari és Tápai, ellenben ott volt Kiss, a vendégeknél Balogh Piroska nem játszott. Már a mérkőzés elején megmutatkozott a hatalmas tudásbeli különbség, a Marcali 4-0-ra ellépett, Kerner Krisztina pedig ismét szenzációsan védett. A hazaiak a hetedik percben szereztek először gólt, majd 5-7-re feljöttek. Ezután ismét ellépett az MVSzSE, 17-8-nál Szalma János időt kért, a félidő végére mégis 10 gólos hátrányba került a Cori, 30 perc után 19:9 volt a Marcalinak.

A második félidőre Bödör Szilvia váltotta Kernert, aki szintén parádésan védett. A második játékrészben a vendégek már csak az előny tartására törekedtek, érezni lehetett, hogy Tóth István tanítványai nem adnak ki mindent magukból. Ennek megfelelően felváltva estek a gólok, a különbség 10 gól körül mozgott. A 44. percben Kovács Amelita megkapta harmadik kettő percét, így a lelátóról figyelhette tovább a mérkőzést. Tóth István 28-18-nál időt kért, ezután a vendégeknől szerepet kaptak az ifik is, Gácser Klaudia és Urbán Edina gólt is szerzett. A hetesekkel és kétpercekkel teletűzdelt mérkőzésen végül is az első félidőben remekül játszó Marcali megérdemelt és önbizalomnövelő győzelmet aratott.

Végeredmény: Cornexi II - Marcali (9:19) 24:33

 

A hazaiaknál 10 játékos is gólt szerzett, ez is mutatja, hogy Szalma János sok mindennel próbálkozott, eredménytelenül, senki sem nyújtott kiemelkedő teljesítményt. A vendégeknél a kapusok mellett kiemelném Müller Márta, Balogh Margit és a 10-es valamint a 14-es játékos teljesítményét (Leki beírhatnád hogy kik is ők!)

Kiállítások: 18 illetve 18 perc

Hetesek: 5/3 illetve 9/7

Gega1 Creative Commons License 2006.04.15 0 0 251

Óbudai Goldberger - Pécs 26-30 (14-16)

 

A Goli kezdőcsapata: Szabó - Illyevölgyi, Lehel, Forgács, Huszák, Kajli, Matus. A Pécsből csak 3 játékost ismerek, a beálló Miklóst, az átlövő Lutzot és az irányító Székelyt, valamennyien kezdtek. 

 

A kezdeti adok kapok után ellépni látszott a Goldberger, amikor 6-4-nél időt kért Danyi mester. Leginkább azt nehezményezte, hogy bár készültek arra, hogy a Goli a kapott gólok után gyors középkezdéssel egyből vissza akar vágni, mégsem zártak vissza elég gyorsan játékosai.

 

Az időkérés jót tett a Pécsnek, mert előbb 7-7-re egyenlítettek, majd Lutz két góljával át is vették a vezetést (7-9). Változatos volt a küzdelem, ellépett a Pécs 3 góllal (11-14), majd feljött a Goli 1 gólra (13-14), a félidő végén 2 góllal mentek a pécsiek. Nagyon jól játszott végig a mérkőzésen a 10-es számú játékosuk, aki jobbátlövőként kezdett, majd később balátlövőként folytatta. Megköszönöm, ha valaki tudja és beírja a nevét: szőke copfos, az átlövőposzthoz kissé alacsony (~172 cm), de nagyon gyors mozgású és jól lő. 

 

A második félidő elején egyenlített a Goli, majd Lehel révén átvette a vezetést (18-17). Ekkor döntetlenszagú volt a küzdelem, de 21-21 után ismét ellépett a Pécs, Matus 7-est hibázott (az első félidőben Kajli hagyott ki egyet), Lutz és a 10-es remekelt a másik oldalon (21-25). Berendi edző többször is nyugodt játékra intette lányait, akik bizony sokszor kapkodtak.

 

A Goli Matus góljával még egyszer utolérte a Pécset (26-26), de a vezetést átvennie már nem sikerült. A pécsi 10-es góljára (26-27) Lehel csak kapufával tudott válaszolni, kétszer Székely is beköszönt szokásos elhajlásos lövésével (26-29), eldőlt a meccs. A gyengébb napot kifogó irányító Huszák az utolsó 15 percet már csak a cserepadon töltötte, a szélső Matus és Illyevölgyi különversenyt vívott a helyzetek kihagyásában.

 

A végére a vendégek még eggyel növelték is a különbséget (26-30).

 

A végig nagy iramú és élvezetes mérkőzésen az ezúttal halványabb Goli ellen megérdemelten nyert a jól játszó Pécs, ahol kiemelkedett Lutz, Székely és a 10-es.

 

Egy rossz hír a végén: a pécsiek üdvöskéje, Csíkos Judit a nézőtérről figyelte a küzdelmet, és saját bevallása szerint makacs sérülése miatt abba is hagyja a kézilabdázást. Kár...

Erőd Creative Commons License 2006.04.14 0 0 250
Ja majdnem elfelejtettem mondani. Olyan csúnya vagyok, hogy csontot kötök a nyakamba legalább a kutya játszon velem! :(((((  De azért jólesett, hogy legalább kinézted belőlem!

Előzmény: -noname- (246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!