Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 988
Hali!Az egyik napomon a kasszában ülve ,felfigyeltem egy srácra aki laptoptáskával jött be!Az eladó térben a terület vezető, a bolt vezető és egy pár dolgozó tartózkodott.Biztonsági őr nem volt!Felfigyelve a srácra,szóltam az egyik kollégának hogy szóljon a vezetőknek hogy figyeljék,mert lopni fog!Azt vártam hogy figyelik a srácot,erre vállukat rántották és mit sem törődve folytatták a beszélgetést!
Természetesen a srác teli táskával távozott!!
Szerintetek ez a dolguk a híres vezetőknek!
Remélem hogy ezeket a leveleket nagyobb vezetők olvassák,mint a terület vezetők és felfigyelnek a problémákra!
lali1975 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 987
Sziasztok!az a hír járja mifelénk,hogy a pesti úti pennybe januártól visszatér a régi üzletvezető és aki most van azt elküldik.Tud valaki erről valami biztosat?mert én ott dolgoztam amikor a régi vezető volt és szívesen visszamennék ha újra ő lenne.köszönöm
p.m 77 Creative Commons License 2009.11.19 0 0 986
Szia!
Itt mifelénk minden üzlet igy végez.Éjfélnél késöbb nem tart sehol a leltár.Próbálunk előre dolgozni a leltár napján már 4 órától csak az üzletet rendezzük non-food asztalok,meg a sok szecska ionut asztalokat.Segitség csak 3 tanulo szokott jönni este 7 re és ennyi!Forgalmas napokon van persze a leltárunk mert mindig hónap elejére esik.Hát kitartás!!További szép kellemes NAPOKAT a pennynél!
Előzmény: dolgozó n (985)
dolgozó n Creative Commons License 2009.11.18 0 0 985
Pedig mi is pont 1/2 3-kor végeztünk! Lehet, hogy ti vagytok kívételesen ügyesek! Egyébként az sem mindegy hogy 10.-e után fizetés hetében leltározol vagy hó végén! Forgalomtól is függ, hogy mennyire tudsz előre dolgozni: Nem beszélve arról, hogy van-e segítséged más üzletből, vagy diákok által!Ha diák segítséged van és sajnálatos módon egybe vagy keverve veszi fel az "ízeket", már plussz meló! Ezt magyarázni kell?!
szoszi498 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 984
Szisztok!

Ez az egész Penny egy szánalmas cég,remélem csődbe megy!!!!
p.m 77 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 983
Ne haragudj a kérdésért,de mi a bubánatott tudtok adid csinálni??Mi 11 kor mindig végzünk és van 44-45 millios árukészletünk.Nem üres a bolt!!Valamit nagyon rosszul csináltok!!
Előzmény: tubcsi22 (981)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.11.18 0 0 982
Sziasztok!



Amikor utálod
Amikor éppen nagyon utálod a munkádat, próbáld ki a következő módszert:
Hazafelé menj be egy gyógyszertárba, és vegyél egy lázmérőt. Olyanra van szükséged, amihez van feltét a végbélben való méréshez, ezt a "Q-tip" cég gyártja. Amikor hazaérsz, csukd be az ajtót, húzd be a függönyöket húzd ki a telefont, hogy semmi se zavarjon a terápia során. Öltözz át kényelmes otthoni ruhába és feküdj le az ágyra. Bontsd fel a csomagot és vedd elő a lázmérőt. Óvatosan helyezd az éjjeliszekrényre, nehogy leessen és összetörjön. Vedd ki a mellékelt tájékoztatót, és olvasd el figyelmesen. Észre fogod venni, hogy a lap alján pici betűkkel a következő megjegyzés áll:
"Minden egyes "Q-tip" által gyártott végbél-lázmérőt egyenként teszteltünk."
Most csukd be a szemed, és ötször ismételd hangosan:
"Nagyon boldog vagyok, hogy nem a Q-tip cég minőségellenőrzési osztályán dolgozom!!!"

Szerintetek megfontolandó dolgok ezek?!Várom a javaslataitokat!!Anyázni nem szabad!!!!!!!!!!BOLDOG KARÁCSONYT ÉS PRÉMIUMOS LELTÁRAKAT!!
PUSZI NEKTEK!!!!!!!!!
tubcsi22 Creative Commons License 2009.11.18 0 0 981
letároztunk hajnali3ig.:(((
Előzmény: SOLFRUTTA (942)
Non-Food Creative Commons License 2009.11.16 0 0 980
Hali!

Nálunk már most sem lehet beférni a raktárba,nem kell hozzá egy hónap.
"imádom az akciókat" főleg akkor,mikor ketten vagyunk.
Felét nem tudom kirakni,de fő a hatékonyság!!!SZENVEDÉLYÜNK A PENNY
Kitartást!!!
lali1975 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 979
Sziasztok!az a hír járja mifelénk,hogy a pesti úti pennybe januártól visszatér a régi üzletvezető és aki most van azt elküldik.Tud valaki erről valami biztosat?mert én ott dolgoztam amikor a régi vezető volt és szívesen visszamennék ha újra ő lenne.köszi
takarítógép Creative Commons License 2009.11.15 0 0 978
ezek a vasárnapi akciók...nem hiszem el hogy esze van annak aki ezt kitalálja...heti 3 akció???????????hadd gyűljön a raktárba a sok kínai szar áru.....még 1 hónap és le se lehet pakolni a raktárban
hcrs Creative Commons License 2009.11.15 0 0 977
Imádom, amikor köztes vagyok, és négyre kell visszamennem, és akkor egyedül szemeteljek le, egyedül forgassam ki másodjára a ZGY-t, írjam össze a készletet, esetlek írjam fel a diszpolapra, egyedül seperjek, egyedül takarítógépezzek, és egyedül szélezzek fel. Rohanjak, söt a lejártakat is szedjem le persze nehogy elmaradjon a fagyasztók teteje, és közben még ezeregy göngyöleget is vegyek át, amit persze egyedül írok össze este, és egyedül viszem ki!
Tök jó, ja persze, meg a szokásos tíz termék megszámolása!
Imádom!
Esetleg a műszakvezető mellett az a főkasszás is felesleges, ehhez már tényleg csak az kéne, hogy én legyek a főkasszás is!!!!!!! És akkor tényleg két ember zár!
Spóroljunk még! Min lehet? A rossz leltárra fogva elvenni azt a kis prémiumot is!
Na csá, nem panaszkodom tovább!
Kitartás!
HCRS
non-foooood Creative Commons License 2009.11.15 0 0 976

Sziasztok!

Ahhoz mit szóltok .hogy szerda tökéletesen megoldható műszakonként 2 emberrel?

Óraszám ne sérüljön elég a napi 28 óra! Nem tudom ezt meddig lehet csinálni?Ja és a dispólapok ez mekkora baromság semmi értelme de töltsd!

Szép napot mindenkinek

jason38 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 975
Szevasztok!
Remélem senkinek nem okozott gondot az a pár etikett meg plakát, amit a csütörtöki akcióhoz kellett magának kinyomtatni! Figyeljétek meg hogy előbb utóbb ez állandósul. Nem elég ám az ember baja szerda délután, most még ez is! Gratula Penny Market!
Stresszmentes vasárnapot mindenkinek!
Üdv!
P.Sziporka Creative Commons License 2009.11.12 0 0 974
hali!
mindezt hatékonyan,.32 órában csináltad?!
Előzmény: Mutti007 (973)
Mutti007 Creative Commons License 2009.11.12 0 0 973

         

 

           Sziasztok

 

   A mai nap ismét fergeteges és élményekkel teli volt.Csodálatos karácsonyi gagyit

  pakolhattunk,és mellé a gumicsizmát,hogy a mikulásnak legyen mibe rakni a boltunkban megvásárolt  ajándékot.Igazán felemelő párosítás!Az nemigazán jut eszébe az akció öaazeállítójának,hogy hova a bánatba rakjuk ezt a rengeteg szemetet??!!Tele van a púpom az egésszel!ELŐRE  KOLLÉGÁK!FŐ A HATÉKONYSÁG!

P.Sziporka Creative Commons License 2009.11.11 0 0 972
Sziasztok!
Ezek szerint IDE!!!!!!!!!!!!!!!????????????
Mert hülye azért nem vagyok!!!!!!!????
vagy igen????????
Előzmény: Non-Food (971)
Non-Food Creative Commons License 2009.11.11 0 0 971
Sziasztok!

Ezek tényleg azt hiszik,hogy mindent kibírunk!!!!!
Forgalmunk akkora mint tavaly,vevőszám is annyi kb,vagy esetleg több, de óraszámban feleannyi van tervezve. Jól van ez így?
Nem értem....... Biztos én vagyok hülye..
Ennél a cégnél tényleg csak az marad,akinek szenvedélye a Penny.
Ezek szerint ide tartozunk!!!!!?????
Előzmény: P.Sziporka (970)
P.Sziporka Creative Commons License 2009.11.11 0 0 970
szia!
ne keseredj el,nemsokára kitalálják,hogy legyen egy nagy pennys családmegőrző,ahol az összes pennysnek a rokonja/gyereke,férje.élettársa....stb/ott van,majd a nagyokosok gondoskodnak Róluk,hogy Te nyugodtan tudjál vasárnapi akciós cuccot árulni.LE A VASÁRNAPI NYITVA TARTÁSSAL!!!!!ja .....és...AZ ÜVEGVISSZAVÁLTÁSSAL!!!!!!!!KITARTÁS SORSTÁRSAIM!!!!!
Előzmény: lujza31 (968)
ppp-ny Creative Commons License 2009.11.10 0 0 969
Üdv mindenkinek,,és kitartást
lujza31 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 968
köszönjük ismét a nagyokosoknak odafönt,a vasárnapi akciózást déltől zárásig.aki ezt kitalálta az se normális.annak biztos nincs családja akivel együtt lehetne hétvégén.bár ők úgyis többet keresnek és ráérnek telefonon utasítgatni.mindent a vevőkért és az én gyerekeimmel ki lesz.aki nem képes rendes időbben bevásárolni az mehet a p.....
már lassan ott járunk hogy napi sz.... találnak ki. bocsánat de nagyon mérges vagyok hogy azt gondolják már mindent kibírunk.
P.Sziporka Creative Commons License 2009.11.09 0 0 967
sziasztok!
nem soká itt van az év végi leltár is!!
de a hatékonyság miatt,senki nem ér rá fórumozni,mert be kell pótolni az otthoni munkát! vagy pedig csak papíron nem dolgozunk!!!!???pihenőt írunk ,és mégis bent vagyunk???!!!!hogy van ez??!!már lassan csak a műszakvezető fog dolgozni,műszakonként 1-1,kasszás nélkül.ekkora boltban pontosan elég lenne 1 fő is.minek minden nap takarítani,meg pakolni..no meg üveget visszavenni. :)

Előzmény: hcrs (966)
hcrs Creative Commons License 2009.11.07 0 0 966
Hol vagytok ennyire elveszve!
Ennyi meló van Mindenkinél?
Kitartás, mindjá Mikulás!
Üdv.:HCRS
snow80 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 965
Nálunk is ők nyerik meg a szerdát.... Nálunk vannak dolgozok akik segítenek az akcióváltásban, akár a kihelyezésről akár tiket plakát cseréről legyen szó /pontosan,úgy ahogy elő van írva/.... számlát írni meg én tudok nem nagy ügy. pedig csak pénztáros vagyok.....
snow80 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 964
Sziasztok. A kilós edény annyit hogy leméred mind a zöldséget és kész nem tudom hogy ez miért probléma semmi extra.....
hcrs Creative Commons License 2009.11.01 0 0 963
Meghitt Vasárnapot Mindenkinek!
Aztán hajrá újra a jövőhéten!
Kitartás Nektek!
HCRS
1.eladó Creative Commons License 2009.10.30 0 0 962
Sziasztok! Átérzem az első eladók helyzetét. Én személy szerint mindíg "megnyerem" a szerdát és teljesen mindegy, hogy délelőttös vagy d.u-os vagyok. Az is mindegy, hogy éppen nem műszakot vezetek, mert ha éppen kasszázok, de kitudnék jönni mondjuk, hogy végre befejezzem a friss hűtőt akkor ha már ott vagyok üssem fel a selejtet, vegyem át a kenyeret... írjak számlát, vigyek ki váltót a főkasszásnak, csináljam meg a postát, jöttek a pénzért menjek már... Csöngettek, vigyem már a storno kulcsot.. vevő reklamál visszáruzzak... ja és közben befutott a kamion vegyem már le és a göngyit adjam fel, utánna bevételezni kéne a kenyeret és a holnapi megrendelést "felütni" (közben kassza ki-be)  Hogy éppen aznap pénztáros voltam az meg a kutyát nem érdekli... ez van... szép napot mindenkinek!!!!!
jason38 Creative Commons License 2009.10.30 0 0 961
Sziasztok!
Hát ezek szerint nem csak nálunk gond a hétközi akcióváltás. A mi üzletünkben is csak az első-eladó van beosztva szerda délutánra. Csak olyankor csinálja valaki más, ha éppen szabin van. Sajnálom szegényt! Kérdés meddig tűri és mikor borítja ki a bilit? Én értem azt hogy nem kell "szegény" vezetőt és helyettesét túlságosan leterhelni, de az ő feladataikat az első-eladó mindig ellátja ha ők nincsenek műszakban. Ezért nem tartom ezt igazságosnak.
Üdv!
Előzmény: p.m 77 (960)
p.m 77 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 960
Sziasztok
Nálunk sem szereti egyik vezető sem a szerda d.u-t.DE hogy rendbe menjen minden ugy van a beosztás hogy 2 müszakvezető legyen akkor este.Nem szerencsés dolgozókra bízni az árcserét mert össze vissza cserélik az árakat,az árut azt kitudják pakolni mert elmondják hogy mit hová kell,de a többit inkább maguk csinálják.Kitartás mindenkinek!Mindjárt jönnek a leltárok,a mikulás meg biztos kitalálnak még valami okoságot a fentiek.
Előzmény: Switcher (959)
Switcher Creative Commons License 2009.10.29 0 0 959
Na sziasztok. Nálunk egy jól bevált rendszer van, amiben mindenkinek meg van a saját feladata, ezért hívják ezt csapatmunkának! Szerintem az üzletvezetőnek akad rengeteg más dolga és nem kell mindent neki csinálni!Nálunk is az első eladók váltják az akciót esetleg egy egy dolgozó segít nekik, ha nagyon sok pl. mikulásos akció, de szerintem ezzel nincs is semmi baj. Úgy gondolom, ha túl sokan nyúlnak bele egy egy feladatba abból csak káosz lesz és előbb utóbb majd "nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb". És leltárkor komoly problémákat tud okozni. Nálunk ez bavállt, már amennyire hallom és szerintem ez így nagyon is jól működik. De ezt üzlete válogatja.....
Előzmény: Non-Food (958)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!