Keresés

Részletes keresés

Mandrake Creative Commons License 2007.06.25 0 0 527

A hivatalos eredmények:

 

Esztergoni Vitézek - Battai Bulldogok

40: 0

 

Amit el lehete mondani: az esztergomiak minden csapatrészben messze felülmúlták a battát, akik most (szemben az elődöntővel) nem tudtak felnőni a feladathoz ...

 

KARC - Ex-Yetik

24 : 5

 

Sok hibával tarkított mérkőzés. A bíró sem volt épp a csúcson ... A KARC bizonyította, hogy azért az Esztergommal együtt kiemelkedik a magyarosrszági csapatok közül.

 

"""A kecskemétieknek szükségük lenne egy olyan drukkercsapatra, mint az esztergomiaké....""

 

Nem védekezésül: de most a fiúk tettek azért, hogy a szurkolók egy kicsit elforduljanak tőlük (egy Batta elleni meccset elveszteni ....)

 

M.

 

ps: amint tudok hivatalos statisztikát, beírom. annyit tudok 1000-nél jóval több jegy fogyott el ...

Előzmény: hoppaaa (526)
hoppaaa Creative Commons License 2007.06.24 0 0 526

40:0 lett az eredmény. Nem volt szép meccs az eredmény ellenére, pusztán erőfölényre építő, elenyésző szép, gyors akciókkal. Az esztergomi szurkológárda fantasztikus volt !!!

A második meccs csapatai mázsákkal voltak könnyebbek, ez látszott is a játékon. Az eredmény 24:5 lett a KARC javára. A kecskemétieknek szükségük lenne egy olyan drukkercsapatra, mint az esztergomiaké....

Előzmény: yozz (525)
yozz Creative Commons License 2007.06.23 0 0 525

Hali! Gyors beszámoló az extra liga döntőről:

 

Sikerült élőben megnéznem a meccset Kecsón.

Két szomorú tapasztalat: nagyon családias volt a hangulat - alig volt érdeklődő -, a Batta nagyon szét volt csúszva.

Szval, két olyan része volt a meccsnek amikor a BB kicsi ellenállást tudott tanusítani, a első és a második félidő eleje, de  mindkét esetben eredménytelen maradt a próbálkozás, csak némi mezőny fölényt jelentett. Ezen kívűl a Vitézek nagyon hengereltek, minden csapatrészben, és poszton jobbak voltak a Buldogoknál. A végeredmény 80:0 körüli lett - végül is a pontos szám ilyen aránynál már nem érdekes -.

Sajnálom a BB-t, pláne, h kopaszon jött ki a meccsből, de tényleg nagyon szét voltak esve, inkább csak kritikán aluli teljesítmények voltak, elsimerve, hogy nagyon harcoltak, de nagyon eredménytelenűl.  Viszont az új edzővel, és némi erősítéssel jó kis csapata lehet jövőre a Battának.

Sajna a KARC-Exiles meccsre már nem volt idő, kár....

 

Esetleg van vkinek tippje arra, h a 3 nemzet tornát hol lehet nézni??

 

Üdv, és szép nyarat mindenkinek! Y 

szalonbe Creative Commons License 2007.06.20 0 0 524
Rögbi Fieszta Program

2007. június 23.
(Széktói Stadion centerpálya)


17.30 Extra Liga Bajnoki Döntõ:
Battai Buldogok - Esztergomi Vitézek RK

19.00 Eredményhirdetés

Fantasy Dance Club Érsek Mónika táncstúdiójának bemutatója

MEN IN BLACK ütõegyüttes

19.30 Szuper Kupa Döntõ:

Kecskeméti ARC – Bp. EXILES Rögbi Egyesület
A szünetben: Tombola

21.00 – 01.00 Strandparty a Széktói Strand és Élményfürdõben

22.00 A KARC Klubházavatója és Szent Iván Éji Utcabál a Széktói Stadionnál

Élõzene: H-Turul

24.00 Vizespóló verseny
szalonbe Creative Commons License 2007.06.19 0 0 523
A Széktói Stadion centerpályáján lesz. Beugró: diák 400 Ft, felnőtt 800 Ft. De az extraliga döntő után KARC-Exiles meccs is lesz (Szuperkupa). A két mérkőzés után utcabál, klubház avató (reményeink szerint), koncert, buli stb... Jó szórakozást mindenkinek!
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.19 0 0 522
Nem tudjátok, hogy a szombati magyar bajnoki döntő az Esztergrom és a Batta között melyik pályán lesz Kecseméten?
HP13 Creative Commons License 2007.06.18 0 0 521
Tegnap Marlow-ban rendeztek regattát, ott voltam. a folyóparton volt vásár, sok sátor, evés-ivás, poénos jelmezekbe beöltözött evezősök mindenfelé, stb. A Wasps is felállított egy sátrat, lehetett kapni zászlót (ahhaha), mindenféle prospektust (gondolom a bérletvásárlásra ment az egész), és ott volt a kupa is. Le fényképeztethetted magad vele csak ki kellett tölteni egy kérdőívet (marketing!) :-)
Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.18 0 0 520
Gratulálok! Hogy sikerült összehozni? Valami Wasps múzeumban voltál?
Előzmény: HP13 (519)
HP13 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 519
Ma délután a kezemben volt a Heineken Kupa. Felemeltem!!! Sajnos a fényképezőgépünk pont előtte lemerelült de egy csaj aki a Wasps-tól volt ott csinált rólam egy képet szóval nagyon-nagyon remélem, hogy emailben eljut hozzám!!! :-)))
willemse Creative Commons License 2007.06.16 0 0 518
June Tours utolsó forduló:
All Blacks - Canada: 64-13
Daniel Carter csúcsformában...
Jövő héten már a Tri Nations-ben meccselnek Dél-Afrikában!
willemse Creative Commons License 2007.06.16 0 0 517
Hello!
Tri Nations Cup: RSA - AUS 22-19
BRUTÁLISan jó meccs volt!
Ez a Francois Steyn (RSA full back) nem semmi!
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.13 0 0 516

Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy a Tri-Nations meccseket lehet valamilyen adón nézni?

 

Mandrake Creative Commons License 2007.05.31 0 0 514

Az NB I döntőjéről ...

 

A hauzai NB I legjobb 4 csapata 2007. június 16-án a szegedi Etelka sori stadionban dönti el az érmek sorsát.

 

A bronz mérkőzés 16:00-kor, míg a döntő 18:00-kor kezdődik.

 

A sörfesztiválra és a rögbi mérkőzésekre 16:00-ig ingyenes a belépő!!!! A később érkezők a sörfesztiválra megváltható belépővel tudnak bejutni (500Ft).

 

A döntő után sor kerül az NBI junior eredményhirdetésére is és a különböző díjak átadására.

yozz Creative Commons License 2007.05.29 0 0 512

Helló Gege!

 

Ex-yetik vannak Pesten másról nem nagyon tok. Volt még egy medvék nevü csapat is, de nagyon csend van róluk. Elefántok Vácon edzenek.

Ajánlom még Biatorbágyot, lelkes kezdő csapat Bp-től kb 20 km (kedd, csüt 17:00), tanulni jó, de főleg gyerekek vannak (13-18), Velence hasonló, és itt van felnőtt is, szimpi srácokkal, kicsit messzebb, de jó közlekedéssel, péntek 17:00, ill nézd meg a honlapot. Itt van idő és lehetőség tanúlni is, úgy mint Bián!

Battát csak azért nem javaslom, mert az egy extra ligás csapat, és amennyire tudom nem nagyon foglalkoznak kezdőkkel. Ott más szinten megy ez a sport, más célok vannak.

Ex-yetik jó iskola, főleg ha beférsz a juniorba. A felnőttben vannak csodák, de nem igazán csapat, a jellegénél fogva (nagy a mozgás). Tavaly nyáron jártam hozzájuk, de alig volt edzés, inkább csak játszottunk.

Ez egy abszolúte szubjektív értékelés.

Jó mozgást Y.

Előzmény: -gege- (510)
yozz Creative Commons License 2007.05.29 0 0 511

Helló!

 

Beszerzésről már volt szó egyszer, lapozz vissza. Mi kell? Labda van több helyen is, Mamutban és West-endben láttam molten labdákat 4 rugó körül, cipő, sportszár a focis is jó, mez gatya dechatlon. Börsön kicsit szegényes a kínálat ugyan, de álitólag majd töltik fel. Ja és ebay, egyik csapattársam rendelt már többször is minden gond nélkül.

Üdv Y

Előzmény: willemse (509)
-gege- Creative Commons License 2007.05.28 0 0 510

korábban már mások ajánlották a Decathlont (bevásárolni) ... azt mondjuk nem tudom, h milyen mélységben vannak ott rögbis cuccok, de labda tuti h van;)

 

az elte csapatáról nem tudok....

 

de akkor már én is feltennék egy kérdést:

ősztől könnyen lehet h egy félévet pesten töltök, és megismerkednék közelebbről eme gyönyörű sporttal:) hová lenne érdemes mennem? azt láttam h az Elefántok tartanak edzést Pesten (is), de azt is, h a Bulldogoknál van kezdő felnőtt edzés is; míg a 3. lehetőség az Exiles lenne ... utóbbi kettő mondjuk nem Pesten, de térkép(:D) alapján nincsenek messze... (hát h őszinte legyek a fővárosi, és a környékbeli közlekedésről kb semmit sem tudok:) )

willemse Creative Commons License 2007.05.28 0 0 509
Hello! Tudja valaki, hol lehet Budapesten rögbis felszerelést (akár márkás) beszerezni (labda, mez, fejvédő, stb.), illetve véletlenül a fórumozók közül nem tud valaki infót az ELTE egyetemi rögbi csapatáról (létezik-e, ui. a rögbiiskolák.hu weboldalon láttam)? Előre is kösssz
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.22 0 0 508
Kösz a tippet.
Ez a Heineken döntő bejött nekem (Wasps szurker lévén). Hogy megetette Ibanez 2X is a Leicester-i védőket :)
Előzmény: willemse (506)
szalonbe Creative Commons License 2007.05.21 0 0 507
http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=142115

Hogy legyen egy kis magyar bajnokság is :-)
willemse Creative Commons License 2007.05.20 0 0 506
Tipp! www.mediazone.com - előfizető vagyok, előben nézhetem sok más torna mellett a déli félteke bajnokok ligáját. Összehasonlítva az európai rögbivel - nagyságrendekkel színvonalasabbak a mérkőzések, sokkal kevesebb szabálytalanság, durvaság, pörgősebb játék.
Visszatérve a weboldalra, minden meccs összefoglalója ingyenesen letölthető ( download highlights) + úgy látom, hogy az amerikai bajnokság mérkőzései nincsennek jelszóval levédve, úgyhogy aki amcsi egyetemi és liga bajnokság férfi-női meccseket szeretne nézni, siessen, 6-700 MB file-okban letölthető (North America 4)!!!
Ma fél 4-től élőben Heineken Kupa döntő!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.20 0 0 505
Sajnos nem láttam, megróbálom hátha találok valamit a net-en.

Most látom viszont, hogy a Sport2 nem adja le ma a Heineken döntőt vmi sza**s portugál bajnoki miatt. Helyette kedden felvételről. Mindegy, örüljünk hogy látjuk egyáltalán.
Előzmény: willemse (504)
willemse Creative Commons License 2007.05.20 0 0 504
Látta valaki a Sharks - Bulls Super 14 döntőjét? Nem szeretném lelőni a poént... Aki tudja, nézze meg, hihetetlen egy mérkőzés volt!!!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.18 0 0 503
Hát az amcsi nem túl komolyat. Nem voltak egy súlycsoportban a Saxons-al, szó szerint. Reméljük ennél izgibb meccsek is lesznek. Pl.vasárnap a Heineken kupa döntő.
Előzmény: sportimádó (502)
sportimádó Creative Commons License 2007.05.17 0 0 502

Szerintem megérdemelten nyert a magyar csapat.Sokkal jobbak voltunk!

Ilyen játékkal 1 osztállyal feljebb lenne a helyünk.

 

Várom már a Churchill kupát!Azért a rögbinél még mindig a nemzeti csapatok a legfontosabbak szerencsére.Jó meccseket,sok nézőt várok.

 

u.i.:Kíváncsi vagyok az amerikai és a kanadai csapat milyen játékerőt képvisel!

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 501
A Leicester nagyon simán nyert az biztos, többet vártam az ellentől, pláne ahogy előtte kivégezték a Saracens-t.
A magyar meccset ne hagyd ki, kint voltam Dunaújvárosban egy kollégámmal és nagyon jól szórakoztunk. Az egyik kihagyott osztrák büntető előtt felharsan majd egy dudaszó, na azok mi voltunk. Nem túl sportszerű, de ki is hagyta a büntetőt a csávó.
Előzmény: -gege- (500)
-gege- Creative Commons License 2007.05.13 0 0 500

látom rendületlenül életben tartod a topicot:) ez jó;)

 

a francia meccsről nem is tudtam... köszi

 

az angol bajnokságban meg papírforma született... egy kicsit szorosabb meccsben bíztam

 

és nagyon várom a magyar meccset (régen láttam magyar rögbit, érdekes lesz összevetni a külföldivel)

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.12 0 0 499
Vasárnap délután pedig a francia rögbi szerelmesei is láthatnak egy jó meccset:
Stade Francais - Pergpignan a TV5-ön délután fél 4-kor.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.09 0 0 498
Most látom, hogy jövő kedden 15-én leadja a SportTV a Magyar-Osztrákot.
Előzmény: sportimádó (496)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.05 0 0 497
Ma este mindkét Guiness elődöntő a Sport2-n felvételről!
sportimádó Creative Commons License 2007.04.23 0 0 496

GRATULA A CSAPATNAK!!!

 

SPORT TV LEADJA A VÁLOGATOTT MECCSET?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!