Keresés

Részletes keresés

Spy der Man Creative Commons License 2022.10.17 0 0 222

Ukrajnáért harcolni nem akarnak, gyáván elmenekülnek sokan , de a TURULT azt bezzeg követelik nehogy elvigyek ?!

 

 

 

egy hazafi Creative Commons License 2022.07.24 0 0 221

Most sem értem, hogy miért kellene egy olyan országért harcolnia és meghalnia magyaroknak, amely elnyomja őket és megszállása alatt tartja területünket?

Mert úgy még érteném, ha Ukrajna annakidején befogadta volna őket és jó megélhetést, létbiztonságot, megmaradást biztosított volna számukra, de így?

Előzmény: Tar Antal & Ul Anna (220)
Tar Antal & Ul Anna Creative Commons License 2022.07.24 0 0 220

Orban mindig tud az erkölcsi béka alfele alá süllyedni.

 

Volt pofaja előadni Erdelyben hogy Magyarorszrag igenis harcolnak az oroszok ellen, meghalt 86 magyar...

pici mici a pók Creative Commons License 2022.07.15 0 0 219

Hála a "nemzeti" Mi Hazánknak most már jogosan kérdezhetik akar törvényileg is  az ukránok, hogy vajon  "ki épített ki magának egyfajta menekülő útvonalat" a haza védelme helyett.

 

 

A topik cime alapjan tudjuk a valaszt, de most majd az ukranok is tudni fogjak Elodke nagy boldogsagara, ugye?

egy hazafi Creative Commons License 2022.07.10 -1 0 218

Miért, harcolnának, mint Ruszin Romulusz? Amúgy én nem tartok rájuk igényt. Jó hír?

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.10 -1 1 217

magyar ember csakis a magyar hazáért harcoljon!

 

Tehát aszondod hogy a magyarországon élő 13 nemzetiség nem magyar fiainak sem kell magyarországért harcolnia?

Ez jó hir.

Előzmény: egy hazafi (216)
egy hazafi Creative Commons License 2022.07.10 -1 0 216

A délszláv háborúban is ottani magyarok ezreit használták a frontvonalban ágyútöltelékeknek a rácok. Azt mondták, egyébként jó katonák voltak, bár hullottak, mint a legyek.

Ennek egyszer s mindenkorra véget kell vetni: magyar ember csakis a magyar hazáért harcoljon!

Előzmény: Vándorfórum1 (210)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.07.10 0 0 213

valoban ennyit ernek az allandoan uj nickekt gyartok.

 

Menjel nyald Putyinnak a szinesz orbanoddal

Előzmény: Vándorfórum1 (212)
Vándorfórum1 Creative Commons License 2022.07.10 -1 0 212

Fajtázol és kiteszed az adatlapom.

 

 

Ennyit érsz  politikai témában öcsém. 

Előzmény: pici mici a pók (211)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.07.10 -1 2 211

Jól teszik.  Akar a franc meghalni a táncos komikus miatt.

 

Egy KGBs miatt halnak meg nem az elnökük miatt.

 

Persze a te gyáva fikanick fajtád biztost Orbant hibaztatna ha a Romanok visszafoglalni indulnának a Tiszantult, mint Orban haverja Basescu mondta, hogy az osi román terulet.

 

Ugye akkor te Orbant hibáztatnád, miért nem adta oda nekik amit akartak?

 

Nick:Vándorfórum1

Email: nem publikus Weboldal:
Bemutatkozás:
Hozzászólások (48)

Előzmény: Vándorfórum1 (210)
Vándorfórum1 Creative Commons License 2022.07.10 -1 1 210

Kárpátaljaiak bújkálnak a behívó elöl

 

 

Jól teszik.  Akar a franc meghalni a táncos komikus miatt.

pici mici a pók Creative Commons License 2022.07.10 0 0 209

Igaz bator hazafiak na...

 

 

https://magyarnemzet.hu/belfold/2022/07/a-hatar-ket-oldalan

 

Ő ugyanis – amint a hozzátartozói az ukrán oldalról értünk jönnek – ismét a főváros felé veszi az irányt. Mint kiderül, mivel csak idén augusztusban fogja betölteni a hatvanat, könnyedén behívatják, ezért a kárpátaljai magyar férfiak zöméhez hasonlóan már hónapok óta nem lépte át a határt. A behívókat ugyanis tömegével viszik a kárpátaljai településekre, és gyakorlatilag bárhol az utcán, a kávézókban, a kocsmákban, a munkahelyeken, a strandokon, de akár még telefonon is „átnyújtják”.

Eklatáns Béla Creative Commons License 2022.05.29 0 0 208

?

Előzmény: pici mici a pók (207)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.05.29 -1 0 207

Több közöm van nekem pl. Munkácshoz, mint Zelenszkijnek Muhacsevohoz, mert az én országom része volt bő ezer évig, az én nemzetem alapította, védte és építette.

 

 

Munkacs 2001-ben meg Magyarországhoz tartozott ?????

Előzmény: egy hazafi (206)
egy hazafi Creative Commons License 2022.05.26 -2 1 206

"Ha nem ott élsz kívülálló vagy."

 

Te akarod eldönteni, hogy én hol milyen vagyok?

Több közöm van nekem pl. Munkácshoz, mint Zelenszkijnek Muhacsevohoz, mert az én országom része volt bő ezer évig, az én nemzetem alapította, védte és építette.

A sehonnai ukránoknak legfeljebb arra kell, hogy a szarkupac országuk nagyobbként mutatkozzon a világtérképen, meg hogy egész Kárpátaljánkat lezüllesszék olyan szintre, hogy senkiházi ballibeink és egyéb pártállású hazaárulóink fintorogni kezdjenek a látványától ahelyett, hogy segítő kezet nyújtanának neki a felemelkedéshez.

Előzmény: püfffneki (203)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2022.05.26 -4 0 205

Ilyen a demokrácia: folyamatos harc.

Előzmény: püfffneki (204)
püfffneki Creative Commons License 2022.05.26 0 0 204

Először az OVisokat dühítette, micsoda palávereket rendeztek pl a Nemzeti Múzeumnál ahol diákok adtak műsort, fütyültek , doboltak, dobáltak gyerekek előadása közben.

Előzmény: max val bircaman szeredőc (199)
püfffneki Creative Commons License 2022.05.26 0 0 203

Ha nem ott élsz kívülálló vagy.

Előzmény: egy hazafi (198)
joskabarat Creative Commons License 2022.05.26 0 0 202

az öszödi beszéd az új hivatkozás nemzeti történelmünlben, ma 16 éve hangzott el! Ezt is ünnepeljük.

Előzmény: pici mici a pók (192)
seymour_ Creative Commons License 2022.05.25 -1 4 201

Najó, azért ne essünk át a túlsó oldalra, ami a történelemkönyvekben van, az 99%-ban kitaláció, de ez mindenhol így van. Én inkább azt akarom mondani, hogy elég kicsi és szerencsétlen ország ez ahhoz, hogy ne legyünk rá büszkék, vagy legalább is kicsit visszább vegyük a nagy hazaffyas érzelmeket. KIVÉVE, ha van ellenség. Viszont az meg a hivatalos doktrína szerint nincs. Tehát akkor vagy mondjuk ki, hogy utálunk mindenkit aki körülvesz és meg akarjuk ölni őket, visszafoglalva a területeket vagy hagyjuk az egészet a francba és tényleg jó liberális módjára szeressünk mindenkit. Valahova álljunk ki, mert így csak magunkkal cseszünk ki, hogy felszítjuk a nagy érzelmeket, utána meg ácsi, nem úgy megy ez. Egyébként ez a Fidesz taktikája is, ROHADTUL IDEGESÍTŐ, de működik. Sajnos.

 

Másik dolog, közösség. Szóval azért a szocializmusban nem is volt kérdés, hogy ha meg kell halni a hazáért, akkor meg kell halni. De akkor ott biztos lehettél benne, hogy a családod nem marad magára és az állam gondjukat viseli. Illetve rengeteg egyéb összetartó erő is volt, amik a rendszerváltással megszűntek. És akkor Orbán ennek a helyére rakta ezt a kicsit sárga, kicsit savanyú "hazaszeretetet", ami inkább ideológiára mint eredményekre és kézzelfogható dolgokra alapszik. Tehát ha meghalsz a hazáért, vagy esetleg dolgozol érte, adózol, akkor azért ne feltétlenül várd azt, hogy ezt vissza is kapod. Aki pedig ezt nem veszi észre, az annyit is ér. Ez ma Magyarország.

Előzmény: pici mici a pók (194)
fák,juh Creative Commons License 2022.05.25 -1 0 200

Tudod ez a földön mindenhol így van, hogy szépítik egy kicsit a hazafias tetteket, csak amíg a többi országban büszkén hiszik is ezt addig nálunk vannak olyan elvetemültek akikben semmi rezonancia nincs ezekre és csak akkor tud örülni ha ezeket megkérdőjelezheti. Te sajnos ilyen vagy.

Előzmény: pici mici a pók (194)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2022.05.25 -4 1 199

Nem számít, hogy kamu. Tudjuk. A lényeg: dühíti a ballibeket.

Előzmény: pici mici a pók (192)
egy hazafi Creative Commons License 2022.05.25 0 0 198

"Megint a róluk beszélés kívülállóként."

 

Má' bocs, de egy anyaországi magyar nem kívülálló sem egy kárpátaljai, sem egy erdélyi, sem egy felvidéki vagy akár egy délvidéki magyar számára sem.

Vagy szerinted a sehonnai Ukrajnának több köze van Kárpátaljánkhoz? Mert azt akkor nagyon rosszul gondolod.

Előzmény: püfffneki (196)
fák,juh Creative Commons License 2022.05.25 -2 0 197

Te is beállhatnál az AZOV nácijai közé, annyira imádod őket.

Előzmény: seymour_ (15)
püfffneki Creative Commons License 2022.05.25 0 1 196

Megint a róluk beszélés kívülállóként.

 

1x szeretnék olyat olvasni aki azt írja hogy csatoljanak vissza bennünket....

Előzmény: egy hazafi (195)
egy hazafi Creative Commons License 2022.05.25 0 0 195

"Már számtalanszor leírtam, hogy irány a hadsereg! Fideszesekre ez tízszeresen, százszorosan vonatkozik. Nem kifogás, hogy nem vagy katonakorú, golyót fogni jó leszel, meg egyébként is ideje meghalni a hazáért. A szavak ideje lejárt, most a tettek következnek!"

 

És hogy jön ez ahhoz, amit írtam, nevezetesen hogy Ukrajna háborúja nem a kárpátaljai magyaroké, mivel őket kényszerrel csapták oda a Szovjetunióhoz, illetve Ukrajnához, és nekik inkább az elszakadás és a Magyarországhoz történő visszatérés az érdekük?

Előzmény: seymour_ (15)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.05.25 0 1 194

Nem volt eleg hogy ma mar két topikban is osszesz@rtad magad a beképzeltségeddel?

 

 

Jó, akkor sorold:

 

  1. "Mikor szavalta" el Petofi a a nemzeti múzeum lépcsőjén?
  2. Milyen "börtönben" is ült Táncsics?
  3. Hogyan is "szabadította ki" a tömeg a foglyokat Tancsiccsal "együtt"?
  4. Kossuth szerint mi ünnepelni való is volt Március 15-en?
  5. Mi is volt a kávézó valódi neve?

 

 

Előzmény: feinrutsch (193)
feinrutsch Creative Commons License 2022.05.25 -1 0 193

Finoman mondom: HAZUCC

Előzmény: pici mici a pók (192)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.05.25 -1 1 192

Iskolában meg kell tanulni a verset meg a leckét kívülről, hogy "volt a nagy költő", ami egyébként mindenkinek púp a hátán, és SENKIT nem érdekel.

 

Ha csak annyi lenne, de legalább IGAZ lenne.

 

De meg csak az sem!  Leghősibb nemzeti ünnepünk Március 15 például komplett KAMU LEGENDA, a dako-roman szintű hazug kitaláció.

 

Es ezt a hazugságot, igy ünnepeljük mikor a valóság is bőven büszkeségre elég lenne, de nem nekünk kamu legendák kellenek a Rakosi korszak propagandája után.

 

Közben meg jatszuk az eszünket hogy szorostalpu oláhok milyen hazugságban hisznek...

Előzmény: seymour_ (189)
xxx32 Creative Commons License 2022.05.25 0 0 191

Mindketten leegyszerűsítve fogalmaztunk, egy-egy nekünk tetsző aspektust kiragadva (mert ez egy sokszereplős folyamat).

 

Bővebben:

https://hu.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9lszl%C3%A1v_h%C3%A1bor%C3%BA

 

"...A nacionalista politikai vezetők hatalomra jutásával Jugoszlávia tagállamai sorra kikiáltották függetlenségüket. Elsőként a legnyugatibb Szlovénia és Horvátország 1991 júniusában, majd őket követve Macedónia és Bosznia-Hercegovina is bejelentette elszakadását az egységtől. A délszláv háború jellegzetes motívumává vált a különböző etnikumok között feszülő évszázados – mindaddig mesterségesen elnyomott – keserves ellentét. A háborúskodás fő okának mégis az agresszív szerb terjeszkedő politikát, továbbá a szerb, horvát, bosnyák és albán nacionalizmust tekinthetjük..."

 

A szerbek pedig az oroszok jó barátai.

Előzmény: seymour_ (189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!