Keresés

Részletes keresés

költekező Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 41

Azért van ennek veszélye is.

Az emberek lassan eljutnak oda, hogy ami 15-20 másodpercnél hosszabb az unalmas.

 

Előzmény: GPS (36)
gombóc63 Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 40

Ja és az előzőeket most adták, az elmúlt két szombaton. Mert az első részt megismételték.

Előzmény: gombóc63 (39)
gombóc63 Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 39

Ez még csak a 3. rész volt, de ha most nem pörögnek az események mi lesz később.

Előzmény: költekező (37)
gombóc63 Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 38

Nekem csak nem pörgött a sztori. Azt sem kedvelem ha 15 másodpercenként megvágnak egy filmet. És ha valamit nem szeretek az a Mi kis falunk+ a Drága örökösök. 

Előzmény: GPS (36)
költekező Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 37

Mivel az előzőeket régen adták, és már jórészt elfelejtettem, ezért mire kibogoztam ki kicsoda, az okozott némi fejtörést. Vagyis én nem untam.

Kifejezetten fárasztanak, már az akciókrimik, és néztem is egyet kora délután.

Lefekvés előtt pont egy ilyen való, pláne mert tele van helyes arcokkal.

 

Kétségtelen, hogy nem az a sorozat amit 100x újranéznék, de olyan elég kevés akad. 

Előzmény: gombóc63 (35)
GPS Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 36

 

A tegnapi rész kifejezetten uncsi volt.

 

Ez azért van, mert TÚL HOSSZÚAK A JELENETEK !.

 

Egy ilyen könnyed sorozatban nincs helye a sokperces, vágatlan jeleneteknek, a hosszú, összetett párbeszédeknek, a mélázó kameramozgásnak, stb.

 

Mindenki hüledezik, hogy vajon miért olyan rohadt sikeres a Mi kis falunk?

Hát azért, mert nagyon jó a ritmusa. Alig van benne 10-15 másodpercnél hosszabb jelenet, vagy párbeszéd. Folyik, hömpölyög, szórakoztat a sztori - bármekkora marhaság is.

Ha ott is 3 percig tartana mondjuk egy semmiről sem szóló irodai párbeszéd - az is olyan unalmas lenne, mint a franc. Csakhogy nem tart.

 

Nem kéne a lányszobában hosszú pecekig osztani a lelkizős semmit, de még a családi reggeli sem érdemel meg több, semmitmondó percet - ha nincs pergő, poénos párbeszéd, vagy valami esemény.

Pedig a sztori itt-ott még szórakoztató is lehetne... ha profibb kézzel nyúltak volna az elkészítéséhez.

.

Előzmény: gombóc63 (35)
gombóc63 Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 35

Haumannt sose szerettem. A tegnapi rész kifejezetten uncsi volt.

Előzmény: költekező (33)
janderka Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 34

Hát ez...

Bambadék főhős, érdektelenül hosszú bulijelenetek, végtelnfokú ivászatok, kurválkodás - unásig ismert karaktereikben újrahasznosított színészek előadásában.

 

Tévésorozatnak álcázott adóoptimalizációs mozgógépi hulladék.

költekező Creative Commons License 2020.11.01 -1 0 33

Jó reggelt!

Én most vettem észre hogy folytatják, amikor este 8 ra kerül.

 

A tegnapi rész teljesen nézhető volt. 

 

Haumannt utálom azzal az :azért se viselek sapkát viselkedéssel.

Ilhilla Creative Commons License 2020.09.29 -2 0 32

Előzmény: luci87 (30)
luci87 Creative Commons License 2020.09.29 -1 0 31

Valahogy ezek a szerepek találják meg...:) De hihetően alakitja..:l

 

Mondjuk nekem Rujder Viki nem jon be,de itt kicsit szimpibb volt..

Előzmény: gombóc63 (29)
luci87 Creative Commons License 2020.09.29 -1 0 30

Okt.17 én folytatják!Most olvastam!

gombóc63 Creative Commons License 2020.05.05 -1 4 29

Hát...Földes Eszter mint drámai szitu, ott is inkább a hisztis p...kategória, mint a Mintaapákban. 

Előzmény: derek (28)
derek Creative Commons License 2020.05.04 -1 0 28

Ez inkább dramedy. Talán a Válótársakhoz hasonlít leginkább. Ott is Scherer és Balsai karaktere képviselte  a humorforrást , míg a Stohl-Gubás és a Lengyel-Földes párosok a drámaibb szituációkat.

Előzmény: schanc (27)
schanc Creative Commons License 2020.04.25 -1 2 27

Most így karanténidőszakban megnézegettem a felkerült részeket az RTL most + oldalán, és azért némiképp árnyalódott a lesújtó véleményem a dologról :)

Spoiler nélkül annyit, hogy szerintem azt kommunikálták rosszul ezzel a sorozattal kapcsolatban, hogy vígjáték. Persze, nyilván nem thriller, mint a Mellékhatás; könnyed, szódával elmegy dolog, de nem A mi kis falunk / Jóbarátok-féle halálra röhögöm magam dolog (már aki ugye).

A gyenge pont szerintem továbbra is a forgatókönyv, de a színészek az elvárhatót hozzák, néha többet is annál. Gryllus Dorka jól nyomja, Scherer Péternek kisujjból megy ez a szerep, a lányai közül Schmidt Sára szerintem kimondottan ügyes, nekem Rujder Viviennel sincs bajom. Michl Julival se, bár a sorozatbeli karakterével kapcsolatban nem teljesen értem, mit akarnak kezdeni.

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.18 -1 1 26

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.18 -1 0 25

janderka Creative Commons License 2020.04.17 -4 0 24
Betty.Ford Creative Commons License 2020.04.13 -1 0 23

Vegigszenvedtem, nem tetszett egyaltalan. Ultra gagyi es baromi elcsepelt pillanatok es fordulatok, na meg azok a zenek, nem az en vilagom. Mondjuk a vigjatek tavol all tolem; a szandek meg volt bennem, h elvezettel vegignezzem.

 

Mi ez a koronareality?

Beavis Butt-Head Creative Commons License 2020.04.13 -1 0 22

Lehetne ezt is gusztusosan csinálni, ha azt mutatnák meg, hogy az emberek ilyen körülmények között is tudnak értéket adni a világnak - és mindegy, hogy ismert vagy ismeretlen emberek teszik ezt, az is, hogy képző- vagy előadóművészettel, netán barkácsolással vagy valamilyen jótékonykodással, és akár még az is, hogy keveseknek vagy sokaknak lesz tőle jobb (esetleg csak majd akkor, ha helyreáll az élet).

 

Ehhez képest persze valószínűleg az lesz, hogy a videomegosztók kínálatának legaljába sorolható produkciókat fognak a szokásos stílusukban kielemezni... de ez csak részben a csatorna és ezeknek a szereplőknek a sara, a trágya nagyobb részét a közönség fogja odahordani...

Előzmény: Volan-te (21)
Volan-te Creative Commons License 2020.04.13 -1 0 21

Átteszik őszre ezt is és A tanárt is. Rájöttek, hogy talán őszre is kéne valami műsor a 366751. filmismétlésen kívül (merthogy az idei év utolsó showműsora az Álarcos énekes volt - bár állítólag a Konyhafőnököt továbbra is forgatják a járvány ellenére is).

Viszont szomorú, hogy a TV2 koronarealityje - ami szerintem az egész magyarországi médiatörténelem egyik legundorítóbb húzása volt - után az RTL is beleáll ebbe a gyalázatba.

Előzmény: gombóc63 (20)
gombóc63 Creative Commons License 2020.04.13 -1 0 20

Igen, szerintem is gyenge volt, de simán adtam volna még neki esélyt. Az első részek sokszor ilyen bevezető, semmilyen érzést keltenek, de ez a mai hír, miszerint majd ősszel folytatják letaglózott. Eleve rá vagyunk kényszeredve a tévézésre és akkor holmi ócska karantén ökörségekkel etetnek majd bennünket. Ez a sorozat, ahogy a Tanár is le van már forgatva, miért kell levenni? A TV2-n is az a karanténos reality egy baromság, az ember maradék életkedve elmegy. 

Előzmény: schanc (18)
gombóc63 Creative Commons License 2020.04.13 -1 0 19

Úgy ahogy mondod, leveszik.

Előzmény: Mazsola0070 (12)
schanc Creative Commons License 2020.04.12 -1 1 18

Szerintem ez nagyon gyenge első rész volt. Talán kétszer-háromszor ha elmosolyodtam rajta. Pedig a fő színészek közül egyet se tudnék lehúzni, hogy rosszul teljesített volna, valahogy a történet volt olyan vontatott, erőltetett... Kínszenvedés volt végignézni ezt a háromnegyed órát.

janderka Creative Commons License 2020.04.12 -3 2 17

Nálam is kaptak egy sűnszülési kívánalmat. A fele ország nem tudja nézni, de nekik úgy fest, több pénzt hozz a a pár kábelszolgűltató, mint az orságos lefedettség. De el nem hiszem,, hogy ezt ne tudták volna már akkor, amikor elkezdták egy hete promózni a sorozato(ka)t... 

Előzmény: Ilhilla (16)
Ilhilla Creative Commons License 2020.04.12 -3 1 16

Elmennek az RTL Most +-al a fenébe! Ezzel a sorozattal ugyanazt csinálják, mint a Tanárral. Ismét adnak egy "Gáspár - Alex showt"? 

Szombaton és vasárnap is nézhetjük őket (de kit érdekel),  ezt a sorozatot pedig majd az ősszel? 

Beavis Butt-Head Creative Commons License 2020.04.12 0 0 15

Valahogy éreztem, hogy a Válótársak és az Oltári ricsajok keresztezése lesz, az utóbbi drámázásai nélkül... és úgy néz ki, senki sem tudja levetkőzni a korábbi sorozatokból hozott múltját. Igaz, Scherer Péternek a filmekben (Kontroll, Made in Hungaria) is mindig ezt a pukkancs szerepet osztják ki...

 

Egyébként meg ennek a kezdését sem tudták jól belőni a - Hágában egy újabb aktára esélyes - szopóálarcos énekes miatt... grrrrrr...

Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.12 0 0 14

Elsőre szerintem klassz volt. Tetszettek azok a történések, ahogy a különböző kapcsolatok kialakulnak. Ez a Laura szuper csaj, hát még a barátnője! :) Egyébként ez Apuka sem piskóta csajozás terén! :D Persze a lányainak udvarlók meg semmirekellőek! :D

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.12 0 0 13

Nekem Laura (Schmidt Sára tetszik a legjobban!) a legszimpibb! :) Mondja az Apja, hogy csak a baj van vele! :)

Mazsola0070 Creative Commons License 2020.04.12 0 1 12

És vajon ezt is leveszik műsorról az első rész után?

 

És helyette mehetne egy műsor, amelyikben Gáspár Laci készít interjúkat Gáspár Lacival, minden második héten pedig Gáspár Laci felfedez egy újabb gigasztárt...:)

 

Az RTL-t pedig átnevezik GL (Gáspár Laci) Csatornára...:)

 

Azért szólhatna valaki a Retek vezetésének, hogy azért van még pár ember, aki rühelli Gáspár Lacit (különösen, mióta a Retek el sem tud nélküle képzelni semmilyen műsort).

Előzmény: Törölt nick (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!