Keresés

Részletes keresés

lolkalolka Creative Commons License 2021.09.24 0 0 1020

"Hátha épp akkor mondanak valami érdekeset, vagy később fontosat azok, akiknek eddig egyetlen értelmes gondolatuk sem volt. :))" DDD:

 

A főcím dal szövegét én sem nagyon értem.:))

Előzmény: Apádfüle (1019)
Apádfüle Creative Commons License 2021.09.24 0 0 1019

Nekem se tetszik az új főcím dal, sőt, nem is mindenhol értem a szövegét.

Én nem tekerek át egyetlen idegesítő részletet sem (reklámok kivételével), mert úgy gondolom, nem igazságos. :) Hátha épp akkor mondanak valami érdekeset, vagy később fontosat azok, akiknek eddig egyetlen értelmes gondolatuk sem volt. :))

Linda nyűglődése és a szülei nyomulása tényleg unalmas már.

Előzmény: lolkalolka (1018)
lolkalolka Creative Commons License 2021.09.24 0 0 1018

Ha nem valós időben nézem a sorozatot, akkor a pizzériás jeleneteket áttekerem, ha csak az alkalmazottak nyűglődnek éppen benne.:)

 

Linda nyűglődése is elég fárasztó már.

 

És az új főcímdal tetszik valakinek? Mert nekem nem.:)

Előzmény: Apádfüle (1016)
lolkalolka Creative Commons License 2021.09.24 0 0 1017

Ja, az elég gáz.

Előzmény: gombóc63 (1015)
Apádfüle Creative Commons License 2021.09.23 0 0 1016

Szerintem is kilógnak a történetből az "edzőtermes" szereplők. A négy "mintaapa", a gyermekeik és az anyák, no meg az aktuális partnerek tartoznak szorosan a tárgyhoz.
Talán Ágiék beírásakor épp semmi nem jutott a forgatókönyvírók eszébe...

 

Nekem tetszik Erdélyi Tímea játéka, szerintem jól hozza a figurát, csak épp az egésznek semmi köze a Mintaapákhoz. Nem illeszkedik, kilóg a sorból minden, ami vele történik. Egy másik film.

Előzmény: lolkalolka (1014)
gombóc63 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 1015

És amit most a pizzériában művel Zsuzsival...:-(((

Előzmény: lolkalolka (1014)
lolkalolka Creative Commons License 2021.09.23 0 0 1014

Egyetértek a mai hozzászólásokkal.

Nekem még a "volt edzőtermes" szereplők se nagyon illenek bele a sorozatba, nagyon erőltetett a szerepük, és igazából semmit nem adnak hozzá a sorozathoz. Erdélyi Tímea játéka/szerepe kifejezettem ellenszenves.

Apádfüle Creative Commons License 2021.09.23 -1 1 1013

De ha már szegény Klárát meghalasztották, ezt a vidéki vonalat és a nagyszülőket kár volt belekeverni. Gézáék maradhattak volna az otthonukban, szerencsétlen fószer kínlódhatott volna a négy gyerekkel, némi haveri besegítéssel. Elég nagy a baráti kör, és eléggé összetartanak. Aztán jöhetett volna egy bébiszitter, akibe az egész kompánia beleszeret... Ez a vidékre költözés volt a lehető legrosszabb ötlet. Senki nem találja a helyét, se a régi, se az új szereplők. Minden ideiglenes, kényelmetlen, mindenki csak szenved. Mucsi Zoltánt nagyon kedvelem, és Fehér Anna ellen sincs semmi kifogásom, de csöppet sem hiányoztak.

Előzmény: Andresovics (1012)
Andresovics Creative Commons License 2021.09.23 -1 3 1012

Valahol a családi kapcsolatok is furán alakulnak ebben az évadban. Tudtommal Klára a testvére volt Miklósnak. Ehhez képest a Kovács-családra mintha semmilyen hatással nem lenne a testvér/nagynéni/sógornő halála, meg se említik. Másrészt, ezek szerint Hédiéknek, akik, ha jól tudom, Klára szülei, Miki a fiuk, az ő gyerekei meg az unokáik, mégis, pont le se szarják őket. Nem láttam ugyan minden részt, de szóba került egyáltalán Miki meg a pereputtya a nagyszülőknél, mióta Gézáék ott rajoskodnak? Mikinek eszébe jutott felhívni a szüleit, vagy fordítva? 
Akárhogy is, ez a Klára-féle haláleset sehogy se illett a sorozatba, még mindig jobb lett volna egy szereplőcsere, az már megszokott az efféle műsoroknál.

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.23 -1 1 1011

Na ezt én sem értettem, különösen, hogy Petra még korrekt is volt vele, mert jól meg is fizette, amiért vigyázott az öccsére.

 

Úgy veszem ki, hogy Vera nem csak azon akadt ki, hogy Csenge nem szólt erről, hanem önmagában az a tény irritálja, hogy Csenge Petrának segít (ha jól értettem, ha szólt volna, akkor megtiltották volna neki).

 

Viszont Miki esetében tényleg érthetetlen, miért zavarta, hogy Csenge eljár az öccsére vigyázni.

 

A Hannával kapcsolatos gyilkos indulatokat megértem, őszintén szólva én arra vártam, hogy Csenge egy sallert csak lekever a rendkívül irritáló és aljas kishúgának....:)

Előzmény: Apádfüle (1010)
Apádfüle Creative Commons License 2021.09.23 -2 3 1010

Egy-két nap csúszással nézem, lehet, hogy le vagyok maradva. De engem mostanában az dühít legjobban, hogy Csengének miért is kell titkolnia, hogy  a kisöccsére  vigyáz? Ezt még Vera szemszögéből sem értem meg, de Mikiéből végképp nem. Hogy Vera és Petra utálják egymást, az érthető, de attól még Miki gyerekei testvérek. Az apjuknak azt kellene forszírozni, hogy ismerjék meg, fogadják el, szeressék egymást. Mondjuk az is magáért beszél, hogy egy szuperpedagógustól retteg az egész családja, és véletlenül se mernek igazat mondani neki, mert nem tűr ellentmondást. Megérdemli, hogy sorozatosan átverjék. Alapelv, hogy akinek nem lehet igazat mondani, annak nem is kell.


Hannát meg lazán belefojtanám a fürdőkádba. Szót sem érdemes vesztegetni rá. Bár ha a fentieket nézzük, az anyja szoktatta rá a folyamatos hazudozásra...

che63 Creative Commons License 2021.09.23 -1 1 1009

A vidéken játszódó jelenetek mintha egy külön sorozat lenne, szinte semmi kapcsolata nincs már az eredeti helyszíneken játszódó jelenetekkel. 

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.22 0 0 1008

Az utóbbi részekben már baromira túlteng a Makranczi-Kiss Ramóna vonal, nekem az ő nyavajgásaik egyáltalán nem szórakoztatóak, de úgy tűnik Ramónának itt is folyamatosan szerepelnie kell, úgyis olyan kevés helyen tűnik fel a TV2-nél.

 

Akartam írni, csodálom, hogy lassan már a szünetjelben is feltűnő kisboltos/ordibálós Nóri nem jelent még meg, aztán rájöttem, hogy de....:)) 

Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.20 -1 1 1007

Lassan nézhetetlen számomra a sorozat, Kamarást is nehezen viseltem,de Mucsival megspékelve már hányinger. ( Nem tudom kinek a kedvence , de az a lefittyed vigyor a képén borzadály ...) El nem tudom képzelni,miért kellett őket odaköltöztetni , de azóta förtelmes ,pedig a gyerekeket korábban nagyon bírtam.

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.19 0 0 1006

Igen, de jelenleg már mind a hárman a TV2-nél vannak, így az egykori RTL-es szerződésük már nem tiltja ezt.

 

Nagy Feró és Gangxta viszont egy jelenleg is futó RTL-es sorozatban szerepelnek napi szinten, furcsa lenne, ha a TV2 egy időben adott napi sorozatában is feltűnnének.

Előzmény: Böszőke13 (1004)
janderka Creative Commons License 2021.09.18 0 0 1005

Na jó, de ez a kettő akit te írsz, még mindig élő szerződésben van a retekklubbal. 

Előzmény: Böszőke13 (1004)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.18 0 0 1004

Miért is? Kiss Ramóna, Makranczi Zalán,Varga Viktor  is megjárta már az RTL-es sorozatokat(dr Balatonból az ügyvéd  is ,nem jut eszembe a neve. )

 

Előzmény: Mazsola0070 (1003)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.18 0 0 1003

TV2-es sorozatban RTL-es sorozatból??? Az szentségtörés lett volna.

 

Inkább Ekanem Bálint, Varga Viktorral úgyis hatalmas barátok lettek a Totemben.

Előzmény: Böszőke13 (1002)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.09.17 0 0 1002

Csak azt nem értettem, miért nem Babos és Damil lépett fel "szupersztárként....

Előzmény: Mazsola0070 (1000)
lolkalolka Creative Commons License 2021.09.17 0 0 1001

:)

Az a "libázás" engem is idegesített, de mintha meg lett volna említve a "liba" a Doktor Balatonban is.

De mondjon bárki bármit, nekem nagyon bejött a tegnapi rész. :))

Előzmény: Mazsola0070 (1000)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.17 0 0 1000

És úgy szerepelt a Mintaapák stáblistáján is, hogy "Kispákai". Aki nem nézte a Doktor Balatont, honnan a bánatból kellene tudnia, hogy ki az a Kispákai?

 

A testőreit meg a stáblista szerint itt úgy hívták, hogy "Liba" és "Toll"....

 

Az tuti, hogy a Doktor Balatonban soha nem hívták így őket, ha jól emlékszem az egyik Igor volt.

 

Azért jó lett volna egy logikát követniük.....

 

Úgy tűnik, a TV2 is azt hiszi, hogy aki az egyik sorozatát nézi, az nézi az összes hígfost, amit adnak.

 

Lásd még stáblistáról Gáspár Zsóti, ő is valami hatalmas nagy TV2 sztár lehet, én viszont nem nézek meg semmit, amiben valaki ott van a Gáspár klánból.....

 

 

Előzmény: lolkalolka (995)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.09.17 -1 0 999

Igen. Klemmel hihető volt a figura, Makranczival meg valami olcsó vicceskedés.

Előzmény: Mazsola0070 (994)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.09.17 -1 0 998

Nekem az egész mérhetetlenül kínos és kellemetlen volt. Ördög Nóra félmondata, hogy inkább nézné a Mintaapákat Palkóval... tényleg a sorozat legalja volt ez a rész.

 

A Dr. Balatonból megjelenített 3 figura pedig úgy tűnt, mintha valami montázzsal került volna a wc ajtó elé és nem egyben vették volna fel a jelenetet.

Előzmény: derek (997)
derek Creative Commons License 2021.09.17 0 0 997

A leggázabb az volt , amikor Janó falta a kaját a wc-ben és a nő rászól , hogy valakinek a maradék kajáját eszi. Mire Janó: "Nincs ennek semmi baja. Lehet , hogy a Stohl Bucié volt!"  Jájj!

 

gombóc63 Creative Commons License 2021.09.17 0 0 996

Soványka? A legalja. Szörnyű volt.

Előzmény: Kr.Kr. (992)
lolkalolka Creative Commons License 2021.09.17 0 0 995

Nekem meg pont tökre tetszett ez a rész. Főleg Janóék jelenetei. És Kispákai is ott volt az embereivel. :)

Nagyon vicces volt az egész.

Előzmény: Kr.Kr. (992)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.17 0 0 994

Én egyébként Szabi karakterének leamortizálását sajnálom a legjobban, mert az első évadban Klem Viktorral talán a legjobb volt, mostanra meg egy idiótát csináltak belőle. Ma meg hát a Klem Makranczi csere sem tett jót a karakternek sem.

Előzmény: Mazsola0070 (993)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.09.17 0 0 993

Összetrombitáltak pár arcot a TV2 istállóból, akik eljátszották saját maguk paródiáját (nem tudom, hogy szándékosan vagy csak így sikerült).

 

 

Előzmény: Kr.Kr. (992)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.09.16 -1 0 992

Ez a rész mi volt????

 

Gerencsér Timit beállították egy laza lotyónak, Varga Viktort egy kis csomagolós celebnek... 

És mindezt a tv2-től megszokott igénytelenséggel. Legalább megfizethettek volna még pár statisztát, mert ez így nagyon soványka produkció volt...

janderka Creative Commons License 2021.09.15 -1 0 991

Ezért ócska ez az ország. A kibeszéletlenségektől. És a gyávaságtól.

Az őszintétlen, megalkuvó, "sorok között vergődő", sunnyogástól. 

Előzmény: CérnaSzáll (990)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!