Keresés

Részletes keresés

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.05 0 0 17422

 FB-ról tudtam meg. a lépcsőházban a hzmstr arról beszélget a szmszdssznnyal, hogy erre mindenkinek fel kellett, h ébredjen ... 

 

gyorsan köszöntem egy vicsorgósat, és elsiettem, nehogy kiderüljön, h már megint renitens vok, és én bizony aludtam, mint a tej ... miért nem tudok én illeszkedni, és felébredni, ha esik az eső, és utána hűházni???

 

annyira szeretnék rendesember lenni ... :( 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17420)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.05 0 0 17421

mert beláttuk, nincs képességük* felfogni ... 

 

 

* és/vagy rubrikájuk nem volt ... pedig az excel csudálatos találmány, bármikor, bárhová lehet tenni ilyen-olyan rubrikát ... mondjuk nem vogonbarát, mert a vogonok háromnál több rubrikát nem tűrnek ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17419)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.05 0 0 17420

éjjel esett az eső

 

most nem esik

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.04 0 0 17419

anyám vogon volt ... egy olyan flottánál, ahol elbírálták a külföldiek magyarországi vagyonszerzését ... lett volna kb 3-4 tv, amit tudnia kellett volna, de csak az évszám, hányadik tv, § számokat jegyezte meg, de inkább azokat is az ujjai, amikkel felgépelte őket ... fingja nem volt arról, miről szólnak azok a törvények, amik alapján a határozatait hozta ... 

otthon röhögött rajta ... 

 

később, amikor nekünk is lett Ügyünk újabb, és újabb flottáknál, kiderült, hogy mindenütt uazok a vogonok  dolgoznak ... egyforma szvetterben, megvasaltatott sarkú tűsarkúkban kopácsolnak a márvány-, vagy cementkockás folyosókon nagyon sietve, nagyon, nagyon fontos vogonokként ... aktacsomókkal az akkor még szőrös hónuk alatt ... és nem csak a szvetterük volt egyforma, de az is, hogy uúgy nem ismerték azokat a törvényeket, amik alapján a döntéseiket meghozták, mint ahogy anyámnak sem volt gőze róla .. 

 

ahogy Renner Erika (aki nálam kiesett a pixisből, mert fájlalta, h hajléktalanságban szenvedő emberekkel együtt kellett várakoznia a jogsegélyszolgálatra) nagyon szépen megfogalmazza az egyik vele készült interjúban, hogy mivel a vogonok felületesek, nem akarnak dolgozni, összekeverik az idősorrendeket, intézményeket, családtagjaidat, stb ... szóval úgy kb mindent is, szóval az ember a saját ügyét előbb-utóbb megtanulja jogi, és orvosi nyelvezettel, törvényekkel, bekezdésekkel fejből. akár jobban is, mint a saját szakértője, vagy ügyintézője, de még lehet, az ügyvédjénél is jobban tudja, mert az ügyvédek általában nem olvassák el az ügyet ... a bírók sem ... a szocmunkás sem ... mi pl. lakásmaffiások voltunk, pedig nem azok voltunk ... ehh ... a végén rájuk hagytuk, mert beláttuk, nincs képességük felfogni ... 

 

naszóóval az emberben él a remény valamiféle nemistudom micsoda iránt ... hogy kiöntöd, mert ki KELL öntened legmélyebb veszteségeidet, hogy felvegyék az adataidat, indokaidat, miért van szükséged a szolgáltatásra, és három hét múlva, akivel hited szerint komolyan elbeszélgettél az útról, hogy kerültél oda, kiderül, hogy fingja nincs róla, miről is beszéltél 2-3 héttel azelőtt ... jegyzeteiben bagatell dolgokat tüntet fel lényegesnek, és a lényegi elemeket elfelejti, stb ... szóval nem, nem figyelnek rád ... ha R.E-re nem figyelt a rendőr, az ügyész, a bíró, az orvosok, akkor majd egy anyaszállón (ezt a kifejezést is azért használom, h érteni lehessen, mert nem anyaszálló volt, hanem CSÁO) kuksoló utolsó senkire figyelnek, mi?

naszóval ott tartottam, h abban a hitében, h Ügye gördülékenyebben menjen, az ilyen ember megtanulja a paragrafusokat, megtanul vogonnyelven ... lefűzi, idősorrendben, posztitolja, színkódolja, A/5-s miniösszefoglalókat firkál egy-egy genoterm-hez ... bevágja a BTK vonatkozó, és az egész szoctv-t, a PTK vonatkozó, meg a többi szükséges dolgot, h ne tudják elhajtani ...

 

csakhogy ezzel meg az a baj, h amikor a vogon észreveszi, h van nálad törölköző, akkor lesz csak igazán kíméletlen! feldemhed, és nem lesz más szándéka, minthogy elpusztítson, az írmagodat kiirtsa, és megsemmisítsen, felzabálja a lelkedet! mert ő nem azért szerzett levelezőn egy BSc-t, hogy egy szarházi kioktassa ... 

és ezek az emberek amúgy a magánéletben, a barátaikkal, a gyerekeikkel, ismerőseikkel, nagyon barátságosak tudnak lenni, a jótékonyKODÓ intézménynél betöltött pozíció  fénysugara pedig körülöleli őket egyfajta presztízsként ... hogy is lehetne rájuk egy rossz szót is szólni ... 

 

intézményi abúzus, árulás márpedig NINCS!

hány ingyentemetés tesz jóvá egyetlen egy papi kölyökfarkalást???

mert a hibuka a rendszerrel van, és bárki dolgozzon neki, azt építi ...

 

van, aki erre rájön, és nem bírva a nyomást külföldre szökik előle ... 

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17416)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.04 0 0 17418

hm ... megnéztem egy izlandi krimisorozatot ... 

 

nagyon tetszett benne ... hogy bár minden tőlünk Nyugatra lévő országot agyonhájpolnak, mégis az ottani főügyész évtizedes kölyökbaszásairól, kedvtelésből elkövetett emberkínzásairól, gyilkolászásainak kinyomozásáról szólt a sztori ... 

 

hogy ez a hatalmi izé yénahátdeérdekes!, ott is uaz ... semmi!, zéró különbség! 

 

ami még nagyon tetszett a filmben, hogy a nőknek nem kellett csöcsözniük! nagyon üdítő volt, hogy van egy film, amiben van nő, de nincs csöcs! csudálatos! 

 

majd figyelni fogom az amcsi filmeket, hogy ez változott-e ... 

 

ja, és a női nyomozót nem b.ssza meg a fifinyomozó ... cserébe viszont jót randombuzul ... teljesen váratlanul, és mindenféle kapcsolódás nélkül, értelmetlenül ... OK, mondjuk a nőket is összefüggéstelenül szokják b.szni a filmekben, de most akkor csöcs helyett kaptunk egy jó kis homoerotikát .... ó f.szom! 

hogy mikor lesz már ... szóval egy krimiben nem vok kíváncsi a zsaruk szexuális életére ... hacsak nem kapcsolódik a sztorihoz valahogy ugye ... de még akkor sem nagyon ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.04 0 0 17417

"A bűncselekményt már sikerült feldolgozni, de azt, amit a rendszer tett velem, azt nem tudom feldolgozni"

 

https://444.hu/2022/10/20/cserben-hagyva-extra-az-eroszaktevo-utan-a-rendszer-is-megkinozza-a-bantalmazott-noket

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17416)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.03 0 0 17416

szóvalhogy volt nekem (nemrég szabadultam tőlük, lidlis iratmegsemmisítővel, ami kibaxott lassú, három hét volt) három mekdonáldszos krumplisdoboznyi Ügyem ... többezer oldal .. beadvány, tényállás, látlelet, igazolás, végzés, ítélet, jegyzőkönyv, megbízás ... idő, és ügytípus szerinti sorrendben, lefűzve, bebugyizva, széljegyzetekkel, fotókkal, hangfelvételekkel ... 

 

A magügyből kivirágzó mellékszálakkal, amik mint a tarack újabb, és újabb gyökereket eresztettek ... 11 évig voltam az Ügyem! volt, amit sikerült kijárnom, többségében azonban nem, és voltak, amiknek nem is mentem utána (magyarázattal sem tartozom!) ... 

 

Namost ... ha tételezzük fel, R. E. bele sem fog az utánajárásba, vagy akár félúton félbehagyja ... ismerve, és tekintettel a fájdalomdíjra, ill. az elkövető méltatlan büntetésére, Erika rendszer-szintű bántalmazására, elveszítené-e a jogát arra, hogy a vele történtekről valamilyen kapcsolódó téma okán beszámoljon, elmondja, h igen, vele is ez történt, itt, és itt ilyen, és ilyen szemétséget, visszaélést követtek el ellene, és számonkérhető lenne-e azért, vagy állításai igazságtartalmát meg lehetne-e azzal az alátámasztással(?) kérdőjelezni, h "nem ment útána, úgy kell neki, és/vagy fogja be a pofáját, és ne mocskoljon itt rendfenntartói, jogszolgáltatási intézményeket!"? ha pedig válaszol, hogy ezért, vagy azért nem ment utána, de ennek, és ennek meg igen, és akkoriban nagyon nehéz volt neki, meg lehet-e vádolni "mártíromsággal"? 

 

ellene követtek el bűncselekményt + rendszerabúzust! ha utána ment, ha nem, mindkét döntéséhez joga van, amit tiszteletben kell tartani, és nem utánaköpni, vagy mégegyet ráhúzni egy kilencfarkú korbáccsal, csak azért, mert nekünk a rendszerabúzust elkövető intézménynél dolgoznak kedves "barátaink", és ők #nemolyanok ... 

szerintem ... 

 

 

 

PH:

ÜGY LEZÁRVA!

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17415)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.03 0 0 17415

az Ügyek természetéről ... 

 

erőből való lenyomásról, "hagyd magad, előbb szabadulsz vs küzdj!"

 

hogy hogyan lehet ebben dűlőre jutni, döntéseket hozni ...  (kb fingom sincs ...)

 

egy olvtárs számonkérte rajtam(!), hogy miért nem harcoltam ebben-abban így, v úgy, nem mentem utána, stb ... 

 

tapasztalataim azt mutatják, hha elkezd az ember utánamenni (mivel ezerféle másnak igenis mentem utána), előbb-utóbb az Ügy lesz az Élete ... attól függően, mennyi időt áldoz bele, és mennyi életév van kiszabva, életének annyi százalékát viszi el ... pl. tegyük fel, Renner Erika életéveinek száma 85 év, és az Ügyre beáldozott ebből mondjuk tizenötöt. azért ezt a számot gondolom, mert számolni lehet azzal, h neve még felmerül a nyilvánosságban, vagy vmilyen karitatív munka kapcsán forogni fog a neve itt-ott ... 85 :15 = kb 17% !!

 

egy élet 17%-a!! természetesen pluszban az elszenvedett sérelmek mellé ... 

 

arról nem beszélve, hogy kivételes szerencsével sikerült megnyernie(?) az Ügyet, magánváddal, lovagkereszttel kitüntetett "szakértővel", aki szerint akár forró kamillateával is okozhatott magának sérüléseket, kórházigazgató elkövetővel, stb ... ismerjük a sztorit  ...

Renner Erika neve összefonódott, belenőtt, beleégett, akár a nemiszervébe a roncsolás, az Ügy. 

kérdés, ki lett-e fizetve a kártérítéssel, ill. h az elkövetőt 11 évre lecsukták ... hogy ebben az egészben mi lehet a megfelelő elégtétel ... 

Bene Krisztián pedig, ha jól viselkedik, néhány év múlva kiszabadul, lehet, a böriben kitanulja az egészségkzgzdsz szakmát, arcát nem ismerik, neve hétköznapi, meg amúgy sem jut eszébe az embernek csak úgy ukkmukkfuck, h Renner Erika - Bene Krisztián ... fordítva pláne nem, h Bene Krisztiánról bárkinek eszébe jutna Renner Erika neve ... 

folyt ... 


Szgrn ttks Creative Commons License 2023.08.03 0 0 17414

érett személyiségként kapcsolatukból adódóan tudomásul veszik, h nem lesz szaporulat, a jogi-gzdsgi kérdéseket megbeszélik, kötnek egymás kedvezményezettjeként életbiztosítást, végrendelkeznek, stb ... képesek értelmezni kapcsolatuk mibenlétét, és boldogok abban, nem azt élik meg, mit nem tehetnek, hanem EGYMÁSSAL boldogok, és örülnek, hogy létezik a másik! 

Előzmény: Szgrn ttks (17413)
Szgrn ttks Creative Commons License 2023.08.03 0 0 17413

nyahh, akkor elmondom a tutit, hogyan működnek azonos nemű kapcsolatok ... 

 

először is, nem azonosítják magukat a szexualitásukkal, sem semmilyen egyre több betűt tartalmazó betűszóval, közösséggel ... tehát nem gondolnak magukra, úgy pl. hogy "Kiss Hanna vagyok, leszbikus/ LMBTasdfjklé, stb ... a kedvesükre sem gondolnak így, hanem csak úgy: "Panni"

 

nem járnak pride-ra, nem csöcsözik egymást az utcán, talán megfogják egymás kezét ... 

 

nem hordanak szivárványszínű IKEA-táskát/esernyőt

 

kapcsolatukat sem nem titkolják, sem nem reklámozzák, élnek annak vanságában, mint a heterok ... a heterok sem élnek úgy, h "Kovács Géza vagyok, hetero, és a Julit szoktam dugni" ... 

 

egyre ellenszenvesebb nekik az LMBTQasdfjklé pankráció, hiszti, lassan többet ártanak nekik, mint a hetero trsdlm, és a f.szuk/csöcsük kivan ettől a hajcihőtől ...

 

ami szerencsére a hétköznapjaikban nincsen jelen ... 

 

munkahely tudomásul veszi, család tudomásul veszi ... 

 

nőségükkel élnek, nem éreznek közösséget a betűszó valamennyi betűjéhez tartozó emberekkel ... 

 

a hajuk sem kék ... 

 

 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.07.30 0 0 17412

Tervszerű

 

Megelőző

 

Karbantartás

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (17411)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2023.07.30 0 1 17411

mijaza tmk ????

Előzmény: Calamayca 2.0 (17408)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.07.28 0 0 17410

egyéni, személyre szabott esetkezelés

priorizálás

tekintélyelvűség vs tekintély, hierarchia 

https://nyomorszele.hvgblog.hu/2023/07/23/898-szabalyok-a-kozossegben/

munkahelyi- vs intézményi ellátotti "közösség"

 

közösségi célok 

 

 

dos48 Creative Commons License 2023.07.28 0 0 17409

 

      Aztatat úgy kell használni mint az egyszarvú az egyszarvát.

 

      Csak annak nem köll hozzá Viagrát zabálni.    :))))

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17408)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 17408

nem tudod ... tudja itt vki, h ki itt a tmk-s? 

Előzmény: pamacska a migráncsmacska (17407)
pamacska a migráncsmacska Creative Commons License 2023.07.27 0 1 17407

mégiscsak el kellett volna menni ara a jóga órára... :)

Előzmény: Hazudós 2.0 (17406)
Hazudós 2.0 Creative Commons License 2023.07.27 0 0 17406

próba:

a homlokomon kinőtt egy ordas nagy fasz!

 

rettentő szerencsétlen ügy, mert sehogysem tudom használni ... 

Space Hamster Creative Commons License 2023.04.23 0 0 17405

azért örülök, hogy eldőlt ez a vogon-ügy ... mert ugye nem tudtuk ... 

Space Hamster Creative Commons License 2023.04.22 0 0 17404

köszönöm szépen

Előzmény: püffneki (17403)
püffneki Creative Commons License 2023.04.22 0 0 17403

https://www.youtube.com/watch?v=tK6wD7ggA2s

 

Talán érdekel a téma. Tanulom magam.

Törölt nick Creative Commons License 2023.04.19 0 0 17402

ó, azóta köszönöm, rendbe jött az egészségem. olyannyira, hogy gyönyörű szép, nedves, és termetes fikáim vannak, némelyik jó nyúlós végű. egyik akkora volt, h lemértem, és 12 cm volt, és rugózott a vége. nagyon megörült nekem, és bemutatkozott. mivel barátsággal fogadtam, szegény mesélt nekem sanyarú életéről, h fizetésnapokon a gyárkapukban árulja magát, és pár forintért munkásokat kénytelen szopkodni, mert egyedül neveli szefo-s kisgyerekét, Opyna-t ... megkönnyeztem szegényt, ahogy mesélte, nem nagyon kímélik, hatalmas, ordas nagy faszokat nyomnak le a torkán, és persze seggből ... szörnyű! szörnyű! ő egy igazi anya, aki mit meg nem tesz a gyerMekéért ... 

atyalapatyala Creative Commons License 2023.04.16 -2 0 17401

Elolvastam a kettő darab hsz-edet a feministában...

Elmeséled mi történt azóta?

Előzmény: NodeodaSeneky (17400)
NodeodaSeneky Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17400

mitakarsz

Előzmény: atyalapatyala (17399)
atyalapatyala Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17399

Szombat van. Nincs ilyenkor postás.

Előzmény: Calamayca 2.0 (17398)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17398

várom a postást, oszt, ha úgy van, mék a mezőre ... 

Előzmény: atyalapatyala (17396)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17397

mégegy

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17395)
atyalapatyala Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17396

Hogy vagy Kalambó?

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17395

 

 

 

 

 

 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.04.15 0 0 17394

sajnálom, ha így alakult.

 

hát, akkor szerbusztok!

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.04.14 0 0 17393

ma azt mondta nekem valaki talpig pörköltszaftban, h: "szubsztraktív színkeverés" ... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!