Orbánt Hitlernek, Mussolininek, Sztálinnak ábrázolni csak OV sértegetése ami tűrnie kell. Orbánt Jézusnak ábrázolni viszont vallásgyalázás, akárcsak világító trágyavillának hívni a menórát.
LOL. Mint már említettem, láttam a törölt rinyálásaidat is, azokon kívül, amik ott díszelegnek most is.:D Az illetékeshez fordultam, ha tesznek valamit, jó, ha nem, itt csúfoskodhat tovább a nyilvános fórumon ez a topik. Biztosan jót tesz az Index renoméjának...
“És a mikor leülnek és esznek vala monda Jézus: Bizony mondom néktek, egy közületek elárul engem, a ki velem eszik. Ők pedig kezdének szomorkodni és néki egyenként mondani: Csak nem én? A másik is: Csak nem én? Ő pedig felelvén, monda nékik: Egy a tizenkettő közül, a ki velem együtt márt a tálba"