Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2021.03.17 -1 2 14839

láttam Anikó videóját Moh-val, de -kozi-nak adok alapjában igazat.

Előzmény: Eklatáns Béla (14837)
Semerreretyo Creative Commons License 2021.03.17 -1 0 14838

Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.17 -1 0 14837
Előzmény: -kozi- (14836)
-kozi- Creative Commons License 2021.03.17 -4 2 14836

Olyan mintha nem nézted volna a műsort vagy nem olvastad volna a kommenteket.


Az, hogy csak 28%-an szavaztak Moh-ra, az nem volt véletlen.

Az, hogy a végén már rendkívül népszerűtlen Danit alig tudta csak kint hagyni, nem volt véletlen.

 

Lehet, hogy Mohnak nem volt olyan hangos utáló tábora, mint Renátónak. Én inkább úgy mondanám, hogy lehet utálni kevesebben utálták(nem én! én utáltam, mint a bűnt!), de nem szerették különösebben.   

 

Miért?

Ahogy Mercivel bánt.

Nem férfias módon szívatta azt a szerencsétlen lányt. 

El kellett volna küldenie normálisan.
Nem gügyögnie és tiltakoznia, de közben a seggét markolássza.

 

Bálint egyértelműen elküldhette az éhes Amandát és határozottan nemet mondott Vivinek.

Ezt kellett volna Mohnak is. 

 

A saját indokaim persze, hogy 

-primitív, suttyó módon viselkedett az illemtanárral szemben. De lehet sokaknak a Dani mellett fel se tűnt.

-primitív, suttyó módon viselkedett a Belevalóban. De sokan valszeg nem nézték.

 

Nem kellett neki egy nagy szívű Merci, odakint futhat továbbra a műnő, plázacicái miatt. 

Tipikus külvárosi, hülye gyerek. Bár asszem nem is Pesten él, hanem valahol a közelben.

Előzmény: Eklatáns Béla (14833)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 0 0 14835

Nem is te vagy megjelölve előzményként.

 

Dehogynem...

Előzmény: egynik (14834)
egynik Creative Commons License 2021.03.16 -1 0 14834

Miért neked mondanám? Nem is te vagy megjelölve előzményként.

Előzmény: Eklatáns Béla (14829)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 -1 0 14833

Miért...?

Előzmény: -kozi- (14832)
-kozi- Creative Commons License 2021.03.16 -3 2 14832

Engem meg Moh sunyítása, kétszínűsége, gizdasága irritál!

Amit kérdeznék tőle az az lenne hogy téged még nem vertek meg? Rád férne!

Előzmény: Eklatáns Béla (14831)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 -2 0 14831

Szimpatikusnak tűnt a live-ján.

 

Engem az állandó röhögése, vihogása igen irritált...

Előzmény: -kozi- (14826)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 0 0 14830

ha valaki felvette és kiteszi youtube-ra belinekelem

 

Köszönöm. S ne feledd...

Előzmény: egynik (14824)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 0 0 14829

Robinak, Mohnak és a lilahajú Mercédesznek volt egy hosszú interjúja

 

Nekem mondod: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=157713985&t=9239132 ...?

Előzmény: egynik (14825)
egynik Creative Commons License 2021.03.16 0 0 14828

A jöttem buktamban mondták Bálint barátai, hogy alig ismertek rá, az első hetekben nem is mosolygott.

Igen, ez nekem is szemet szúrt, hogy Moh szinte örült, hogy kiesett és Robi is 1 nap alatt túltette magát ezen.

Ők nyilván érezték, hogy nem nagyon nyerhetnek, csak akkor amikor már Bálint kiesett, még Vivi is mondta, hogy akkor hitte el, hogy akár megnyerheti amikor nem Bálint jött vissza. 

Ezek szerint ők hónapokig úgy voltak bent, hogy volt egy erős sejtésük azzal kapcsolatban, hogy eléggé gyenge esélyeik vannak és nem élték bele magukat a dologba, így könnyebben el is engedték.

Moh a Bálint/Robi balhékor mondott egy olyan a konyhában Bálintnak, hogy ez az egész veszekedés tulajdonképpen az ő malmára hajtja a vizet.

Nyilván volt egy hatalmas újrarázás náluk az utolsó két nap amikor már nem volt bent Bálint és tudatosult bennük, hogy kiesett a nagyvad.

Bálint ezzel szemben hétről-hétre építette magát. Ha nem is volt párbajhelyzetben a játék közepétől akkor is sok figyelem hárult rá, tudták ott bent, hogy egy erős karakter aki már 3 párbajról visszajött.

Tulajdonképpen Bálint kreált magának egy helyzetet a forrófejűségével, Robi ebbe beleállt, áldozati szerepet vett fel az elnyomóval szemben és a többek szépen szótlanul várták, hogy mi lesz ennek a vége.

Az már egy másik kérdés, hogy Robi tényleg mindent felhasznált Bálint ellen, kinti dolgokat is, gondolok itt hitelre, drága albérletezésre, könnyekre. Még így is alig tudták kiejteni Bálintot, és emlékszem, hogy a párbaj előtti 2 összefoglaló mennyire pofátlanul elfogult volt és manipulatív.

Már mindegy, remélem Bálintnak sikerül majd amit szeretne, én is őt látnám a képernyőn Aurélió és Soma helyett.

Előzmény: -kozi- (14826)
dd20120519 Creative Commons License 2021.03.16 0 2 14827

Sosem mondta senki, hogy ez a játék fair. De az élet sem az. Robi és Bálint a vitájukkal szépen odaadták Vivinek a győzelmet. 

Előzmény: egynik (14825)
-kozi- Creative Commons License 2021.03.16 -2 2 14826

Bálint sztem elég sokat kapott a játék elején. Digó, Gábor és Ginától. Végére elfáradt.

Miközben ő azt mondta a live-on h ucsó két hétben nem aludt, és utána se vmi 5 napig. 
Robi meg MOh azzal jött h kb másnapra már el is felejtették.

Én ebben a céltudatosságot érzem. De mind1. 


VV11-től kezdve már ezt is tudni fogják h bukhatod top esélyesként ucsó héten is... :S

 

Mindegy. Remélhetőleg kihoz vmit. Szimpatikusnak tűnt a live-ján. De még nem néztem végig.

Előzmény: egynik (14823)
egynik Creative Commons License 2021.03.16 0 2 14825

Robinak, Mohnak és a lilahajú Mercédesznek volt egy hosszú interjúja (elég amatőr volt az egész, párszor kellemetlen is)

Abban Robi azért be-beszólt, utalgatott Bálintra ami nekem nem volt szimpatikus. Pl. mondott egy olyat, hogy most már örülne más 1 millió forintnak is 8 helyett stb.

Nem haragszom Robira, megértem, hogy neki ez volt a játéka, de ha a teljes 4 hónapot nézem mindenféleképpen nekem Bálint ennek a játéknak a főszereplője.

Robi kiismerte és kihasználta Bálint gyengeségét, nem rossz húzás, de nekem akkor sem szimpi, valaki a játék elejétől toppon volt, más meg az utolsó 2 hétben kezdett taktikázni.

A párbajuk klassz volt, de ordibálás ide-káromkodás oda, azt ott Bálintnak kellett volna nyernie.

Mondjuk az azért vigasztal, hogy instán bőven Bálintnak van a legtöbb követője, már egy csaj is edzi, nyilván ingyen, szponzoráció keretében, van egy management is ami felkarolta, gondolom a reklámlehetőségek miatt, plusz még ott van a háttérben az RTL, Bálintban bőven van affinitás ahhoz, hogy képernyőn maradjon, nem olyan mint a többi nyomi aki csak kar, de sehol semmi, Bálint jól beszél, jól áll neki a kamera, remélem kap lehetőségeket és nem csak folyton Istenes Bencét tolják a kamera elé a főnik.

Előzmény: Eklatáns Béla (14822)
egynik Creative Commons License 2021.03.16 0 1 14824

Nem tudom linkelni, nem mentették le instán, ha valaki felvette és kiteszi youtube-ra belinekelem majd.

Egyébként nagy dolgokról nem volt szó, csak röhögcséltek, szórakoztak egymáson.

Érdekes, de Bálint nem követte be Robit instán, Vivit, Danit és még Moh-t is bekövette, de Robit nem. Szerintem azért nem mert hiába nem tartja rossz embernek, mégis a Robis balhé miatt esett el a végcéltól. Anikó is mondta a jöttem buktamban Robinak, hogy azért ügyesen felépítette, volt sírás is. Anikónak is leesett, hogy Robi ügyesen alakított magából áldozatot.

Persze ez nem csak a Robi hibája, Bálintnak sem kellett volna ráförmednie, de azért mégis Robi ravaszsága miatt volt ez az egész.

Előzmény: Eklatáns Béla (14821)
egynik Creative Commons License 2021.03.16 0 0 14823

Bálint kapta az ívet már első héten, Robinak és Vivinek könyebb volt sokkal, nem volt markáns személyiségük és nem is ment nekik a tömeg.

Jó helyen van a pénz Vivinél, de én ha a vv10-re gondolok mindig egy elhalasztott lehetőséget látok magam előtt :( mégpedig azt, hogy nem az nyert akinek kellett volna.

Előzmény: sokdudu (14820)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 -1 0 14822

Utólag nektek kik hiányoznak?

 

Mohocska s Mercicske. A többi felejtős. De ha mán egyik sem nyerhetett - igazságtalan az élet -, akkor Bálinkónak örültem volna inkább, ám a Robival nagyon elszúrta, amit kiesése után ő is belátott. Robka-bobka mán kezd egyre inkább nem szimpi lenni, de ez (is) még változhat...

Előzmény: egynik (14818)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.16 -1 0 14821

Most volt Bálint/Vivi élő

 

Linkelnéd...?

Előzmény: egynik (14819)
sokdudu Creative Commons License 2021.03.15 -2 2 14820

Balint amiota kijott, sokkal szimpatikusabb. Sztem tenyleg az lehetett, hogy nem birtak az idegei.

 

Ja, ma Vivi ott alszik Balintnal -Robi nelkul :D

Előzmény: egynik (14816)
egynik Creative Commons License 2021.03.15 -2 2 14819

Most volt Bálint/Vivi élő, végig szívták egymás vérét, elég jóban vannak. Vivi ma Bálintnál alszik, de állításuk szerint nem lesz pamacsolás :D

Egyébként nem is Robival, hanem Moh-val vannak inkább így közösen jóban, volt arról szó, hogy 3-an elmennek Bálinthoz szülinapi ottalvós bulira, csak nem úgy jött össze.

Szórakoztatóak együtt.

egynik Creative Commons License 2021.03.15 -3 1 14818

Utólag nektek kik hiányoznak?

nekem az alap hármas, Bálint, Vivi, Robi és még Gina is, sokszor volt idegesítő, de engem szórakoztatott ez is.

-kozi- Creative Commons License 2021.03.15 -3 0 14817

Digót siratta meg Moh... :P

Előzmény: Eklatáns Béla (14815)
egynik Creative Commons License 2021.03.15 -1 4 14816

Egy nagyon hosszú beszámoló Bálinttól. Én élőben néztem végig és örültem, hogy ennyire nyitottan beszél a dolgokról.

Rögtön az elején elmondja, hogy totál padlón volt amikor kiesett (a jöttem buktamban is lehetett látni, őt viselte meg a legjobban.)

Egyből lebetegedett és 4-5 napig alig tudott aludni, ezt a liv-ot is, ami az első volt napokkal később készítette, gondolom kellett neki idő, hogy összeszedje magát, plusz még a család, barátok is elvettek ebből pár napot.

Aki esetleg nem látta:

https://www.youtube.com/watch?v=FFLAFZNrgmg&t=215s

Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.15 0 0 14815

Egy ágyban Robi, Mercédesz és Moh: https://youtu.be/USWYuixtxws ...

Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.14 -1 0 14814

Anikó szerint (is) teljesen korrekt volt Moh, ő is csupán annyit tudott ellene fölhozni, h  az lehetett visszatetsző, h kijelentette, h a martfűi manipulátorod ellen nagy aránnyal visszagyönne. Eszerént Anikó is más műsort nézett: https://filmontv.online/epizod/jottem-lattam-buktam-1x10/ ...?

😘

Előzmény: sokdudu (14810)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.14 -1 0 14813

Alaptalanul?

 

Miért, alappal...?

Előzmény: -kozi- (14808)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2021.03.14 0 0 14812

Robka-bobka aszonta a JLB-ban, h semmi adrenalin nem volt benne a fináléban. Amikor meg a fináléban többször is kérdezték, h vannak, állandóan azt mondta, h ennyi adrenalin még sosem volt benne...

🤔

Előzmény: Skywalker. (14811)
Skywalker. Creative Commons License 2021.03.14 -1 3 14811

Megnéztem végre a Bálint, Moh, Merci JLB-ket

 

Bálint: teljesen OK arc. Picit kevésbé tetszik, hogy ennyire tagadja, hogy elhitte volna, hogy ő nyeri. Szerintem azért VALAHOL pedig igenis elhitte. No, mindegy, egy szebb világban meg is nyerte volna.

 

Moh: érdekes, hogy az egész műsor, arról szól, hogy bizonygat, exkuzálja magát, magyarázkodik. Erős bizonyítási kényszere van, ez eddig valahogy fel sem tűnt. Teljesen mindegy, hogy Anikóval, a barátaival vagy a családjával beszélget, folyamatosan hárít, védekezik, magyarázkodik, mentegeti magát. Ennek tükrében a Mercis műsorban az első talin átöleli Mercit, majd pedig benyúl a lába közé és a belső combját simogatja. WTF?!?! Aztán búcsúzóul még rácsap a fenekére is. Mintha birtokolná a csajt, akitől semmit sem akar (magyarázta előtte egy teljes órán keresztül)

A másik érdekesség, hogy mennyire elképzeli magát a médiában a továbbiakban. Fogalmam sincs, mire alapozza ezt. Sem a humora, sem a dumája, sem semmije nem olyan jó, hogy ennek legyen valóságalapja. Bár, ahol ilyen Sumákker Vanda meg Győzike féle, vegytiszta antitálentumok kapnak képernyőidőt, ott akár még igaza is lehet

 

Merciről nincs mit újat mondani, aranyos, mint ahogy korábban is. A hírek szerint azóta elege lett a körülette lévő felhajtásból és néhány napja kiment Münchenbe.

 

Igyekszem Robit és Vivit is megnézni!

sokdudu Creative Commons License 2021.03.12 -1 5 14810

Most már egészen biztos vagyok, hogy te biztosan nem ugyanazt a műsort nézted. Bőven volt alapja, amiért nem szerették a Moh-t. Moh volt bent a legfake-bb ember.Kultúrált volt, ami ebben a szériában nagy szó, de azt se lehet elhinni neki, amit kérdez. Mindent érdekből csinál, de elég bután, így simán észre lehet venni, persze van akinek, úgy látom, nem sikerült.

Előzmény: Eklatáns Béla (14807)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!