Keresés

Részletes keresés

kkn Creative Commons License 2023.06.15 0 3 4486

Én nemrég vettem R78-at jóval olcsóbban, pedig az pláne ritka, ráadásul csak magára hasonlít. Míg a PA-AP sorozat kalibervdrziók kb. azonos kinézettel. Kétszáz körül már igen ritka darabok akadnak, pl.kis Frommert is láttam.

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4485)
Angyalszem il cattivo Creative Commons License 2023.06.15 -1 1 4485

Egy szóval sem mondtam, hogy “ nem tetszik amit írnak” De, mindenkié “tetszik”! nem vagyok “eladási kényszerben”. Minél többen írnak véleményt, annál jobban be lehet lőni a jó árat, ezért kérdeztem. És, ha ebből kijön egy olyan ár, amiért érdemes hirdetni (ár ami megfizetné a szívfájdalmat is :-) akkor meggondolom az eladást. Nagyon nagy a szórás árban, ezért. Mindenki véleménye érdekel. “Több szem többet lát”

Előzmény: prcrd (4484)
prcrd Creative Commons License 2023.06.15 -1 2 4484

Ebben az esetben tökéletesen értelmetlen az árazás kérése - mivel nem tetszik, amit írnak/nem az a te elképzelésed.

Egyébként szerintem valahol a kettő között lesz az aranymetszés, mert a finoman is 190 szürreális, de 100-nál bőven többért el lehet adni, ha valaki ilyet keres. Már amikor éppen nem minden kb. nullára állt meg.

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4483)
Angyalszem il cattivo Creative Commons License 2023.06.15 0 0 4483

Köszi!

 

Nem vitatkozom, csak mondom, hogy PA63-t jóval többször látok eladót, mint AP9-t, és azokat is 120-170 között láttam, nem tOm milyen átalakítás.

Én meg adok hozzá egy pluszt tárat, 7000, plusz tok 6000-8000 és eredeti tisztítópálcát 3000.  Én fegyverbóótban vettem, kb. 4-5 éve 38ezerért, a Keserűből rendelték.

Browning short. Tehát, alig van elakadás. Az XXX csak gyűjtői szempontból lehet kifogásolható, de szerintem nem nagy ügy. Egyébként, oldalról ránézve látszik alatta az eredeti beütés, mert vékonyak az X-ek. Igazából nem akarok feltétlenül megszabadulni tőle, csak ha megéri. Minden vasam, amit eladtam már meg is bántam. :-D

 

"Mindennek annyi az ára, amennyiért megveszik." :-)

 

Szép napoSt!

Előzmény: W_B (4479)
Angyalszem il cattivo Creative Commons License 2023.06.15 0 0 4482

Semmi gond.

Előzmény: kkn (4478)
outsider79 Creative Commons License 2023.06.15 0 1 4481

Azért szerintem az AP9ek ritkábbak,legalábbis a konverzió,de az AP7 még ritkább.A 9mm Browning short átalakítások jobban működnek, ez is előny mert a 9mm Pak töltény méretei majdnem megegyeznek a 9mm Br.shorttal. 

Előzmény: W_B (4479)
Szalóki Géza Creative Commons License 2023.06.15 0 1 4480

Mondjuk számomra az árát nagyon csökkenti hogy agyon van x-elve!!!! 

Előzmény: W_B (4479)
W_B Creative Commons License 2023.06.15 0 1 4479

Szia!

 

Gyakori darab. Alutokos gondolom.

 

Én 100 körül saccolnám, ha gyorsan el akarod adni akkor 95, de megpróbálhatod 120ért, aztán ha nem viszik el, csökkentsed.

 

190 nagyon sok volt érte.😉

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=163445305&t=9122838

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4475)
kkn Creative Commons License 2023.06.15 -1 0 4478

Bocsi, most látom így, hogy közben született egy írás azután, amire válaszolni akartam, hehe. Benéztem.

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4477)
Angyalszem il cattivo Creative Commons License 2023.06.14 0 0 4477

Köszi! De nem azt kérdeztem, hogy mennyiért alakítanak át, hanem, hogy mennyit érhet a leírásomban és képemen szereplő átalakított AP9. Nem idegen nyelven😀

Előzmény: kkn (4476)
kkn Creative Commons License 2023.06.14 -3 0 4476

Még idegen nyelv sem kell hozzá, magyarul meg lehet beszélni telefonon velük.

A bejelntéskötelezett flóbertté alakítanak át megkeresésre 70-ért éleseket.

Előzmény: Angyalszem il cattivo (4475)
Angyalszem il cattivo Creative Commons License 2023.06.14 -1 0 4475

Sziasztok!

 

Segítségkérés. Mennyit érhet egy AP9, gázossá alakítva? (Keserű, korábbi átalakítás, eredeti cső meghagyva benne) Érvényes műszakival (2031.-ig)  szám-azonos tárral. Hibátlan és hibátlanul működik is. (plusz egy tár, PA tok és tisztítóvessző)

 

KÖSZI!

 

J_Zimre Creative Commons License 2023.06.12 0 0 4474

 

Sziasztok!

 

 

 

Nem vagyok benne, hogy pont ide illik de remélem maradhat.

 

Steinerék árulnak "FÉG P9R 4.5 szobalőszer" kikiáltású akármit.

 

Valaki látott már ilyet? Én felhívtam steineréket, ott valami olyat magyarázott,

 

hogy van valami adapterhüvely amibe rakod a 4.5-t. Azt már nem tudtam meg, hogy

 

elöltömködős 9mm tüzel a 4.5 startpatronnal, vagy a 4.5 flóbert megy bele....

 

Van valakinek ilyen "készüléke" esetleg elmagyarázná vki?

 

 

 

Köszi

Balintix Creative Commons License 2023.06.09 -4 0 4473

Valahogy ezzel a hozzászólással sikerült még mélyebbre ásnod magadat, gratulálok.

Előzmény: Törölt nick (4472)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.09 -2 3 4472

 

Tekintettel arra, hogy megszólítottál;

 

- miért pont a Teve utcából jönnének a rendőrök? Vidéken is van részlege az SzBESz-nek, regionális szervezet.  Dolguk végeztével egy kávéra vendégeim is lehenek,

- vágyvezérelt remény csendült ki egyik fan agyából lebuktatásomról. Ezzel kapcsolatban jegyzem meg, hogy az értékelő-elemzők és az algoritmus inkább rátok, az itteni              lököttségekre ugranak,

- törvénysértés akkor valósulna meg, ha a történeti tényállás egyezne a törvényi tényállással - ehhez az irígy hőbörgés, felszínes fogalmazás, gyenge helyesírás kevés,

- zárom soraimat, egyben jelzem, hogy a továbbiakban már nem figyelek rátok - huncutkák!  

Előzmény: Bounty Hunter (4471)
Bounty Hunter Creative Commons License 2023.06.09 0 1 4471

Remélem majd akkor is ilyen humorosan nyugodt leszel, ha a licitálóson portyázó két teve utcai nyomozó, majd bejelentkezik nálad egy vásárlás szándékát mutató személyes találkozóra. Nálam a múlt évben már jártak egy éleskonverzió PA-63 vásárlása okán. A darabbal minden rendben volt, érvényes MKH-val is rendelkezett, ennek ellenére szétszedték részlegesen a fegyvert és megnéztek rajta mindent az utolsó részletig. Meseautóval jöttek az egyik egyenruhában, a másik civilben volt....

 

Sok sikert az eladáshoz.

Előzmény: Törölt nick (4469)
asus43 Creative Commons License 2023.06.08 -2 0 4470

Attól még meglehetősen szerencsétlen megfogalmazású reklámszöveg, de ha van MKH kb mindegy hogy mit tud a fegyver mert a laikus vásárló nem köteles szakértő lenni és jóhiszeműen vette meg, attól még ha valóban müködik vele és neadjisten szakértő elé kerül valami gebasz miatt elkobozzák.

Előzmény: Szenyo67 (4467)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.08 -1 2 4469

 

Üdv!

 

Megnyugtató, hogy van  valaki az inkvizíciós társulatból, aki nem áll bukásra szövegértelmezésből. 

Más: a  .... habverés további folytatása ejakulációt is eredménezhet!

 

Előzmény: Szenyo67 (4467)
asus43 Creative Commons License 2023.06.08 -1 1 4468

Lőfegyverrel elkövetett szabálysértés a jogi megfogalmazása, ezért nem csuknak le senkit viszont alap a fegyver elkobzása és százezres bírság.

Előzmény: Balintix (4466)
Szenyo67 Creative Commons License 2023.06.08 0 2 4467

Itt te idézed a reklámszövegét az eladónak, ami úgy kezdődik, hogy "ELMONDÁS SZERINT" 

 

Hol olvastad, hogy kipróbálta és az adapterhüvelyeknek kialakított töltényűrbe valóban be lehet tenni  a 7,62.-s vaktöltényt?

Feltételezhetően amikor bevizsgálták és megállapították a fegyver kategóriáját akkor ezt alaposan megvizsgálta a szakember aki kiállított egy Gáz-riasztó fegyverre szóló MKH. igazolást. 

Előzmény: Bounty Hunter (4465)
Balintix Creative Commons License 2023.06.08 -1 0 4466

Úgy értettem, hogy a PKLV a hibás, hogy gáz-riasztó kártyát kaphatott a fegyver. Viszont igazad van abban, hogy ezért bizony a tulajt hurcolják meg, nem a PKLV munkatársa kapja a 2-8 év kényszerpihit.

Előzmény: Bounty Hunter (4464)
Bounty Hunter Creative Commons License 2023.06.08 0 2 4465

"Elmondás szerint szabadon vásárolható G... 7,62x39mm-es vaktölténnyel hagyományos formában is működik."

 

Szerintem ez elég egyértelmű ráutaló leírás, úgy hogy Szürke Testvér jó lenne, ha kilépne a szürke zónából, mert ezzel a megfogalmazással ez egy színházi fegyvernek tűnik, amelyre a PKLV gáz-riasztó kártyát állított ki, mint ahogy vannak furcsa "gyűjtői" gáz-riasztó átalakítások P9R, HS XD stb... daraboknál is......

 

Előzmény: gombi1974 (4462)
Bounty Hunter Creative Commons License 2023.06.08 0 0 4464

Szerintem meg ismét a fogyasztó fogja megszopni a f@szt, mert az igazságügyi fegyverszakértő szava lesz az, amelyet egy hatósági eljárásban figyelembe fognak venni és kiszabják majd a bírók az elrettentő súlyú ítéletet (,mert hát egy fegyvergyűjtő kis hazánkban az igrend "legnagyobb" ellensége).

Előzmény: Balintix (4463)
Balintix Creative Commons License 2023.06.08 -1 1 4463

Ha van kártyája, akkor az a PKLV sara, a törvény szerint gáz-riasztó csak gáz-riasztó tölténnyel működhet:

"

32. *  gáz- és riasztófegyver: olyan eszköz, amely rendeltetésszerűen csak gáztöltény vagy riasztótöltény működtetésére alkalmas, feltéve, hogy

a) e törvény alapján nem minősül színházi tűzfegyvernek"

Előzmény: Szenyo67 (4461)
gombi1974 Creative Commons License 2023.06.08 0 0 4462

Az AK-55 hirtetéshez.

A hirdetés rosszul van megfogalmazva.Gondolom élesből átalakitottat akart írni.A képek alapján ez egy adapter hüvelyekkel működő konverzió.Az adapter hüvelybe kell beletenni a 8mm-es riasztó töltényeket.Ez egy teljesen megszoott átalakitás a gépkarabélyok,géppisztolyok,golyós puskáknál.Ha színházi fegyverek általában vaktölténnyel működnek.Csatolok egy képet a vaktöltényről.A hirdetéhez feltett képeken adapterhüvelyek vannak.

Szenyo67 Creative Commons License 2023.06.08 0 3 4461

Habár a hirdetésen nincs feltüntetve az MKH. kártya, de ha azon a gáz-riasztó besorolás van feltüntetve, addig szerintem nem beszélhetünk törvénysértő magatartásról. 

Előzmény: Balintix (4460)
Balintix Creative Commons License 2023.06.08 -1 0 4460

Mindenesetre érdemes lenne azt a hirdetést törölni a moderátornak, mint potenciálisan törvénysértő eszköz hirdetését.

Balintix Creative Commons License 2023.06.08 -1 0 4459

"Nem értem, hogy mi értelme van ennek az inkorrekt játéknak és miért nem lehet akkor törvényi úton a színházi fegyvereket kivenni a nyomorult engedélyezési eljárás procedúrája alól?'

 

Ha jól tudom, azért engedélykötelesek ezek a vaktöltényes fegyverek, mert túl könnyen vissza lehet őket alakítani élessé.

A 2015-ös párizsi támadásokban ilyen élessé alakított vaktöltényeseket használtak: 

https://www.spiegel.de/international/europe/following-the-path-of-the-paris-terror-weapons-a-1083461.html

Előzmény: Bounty Hunter (4458)
Bounty Hunter Creative Commons License 2023.06.08 0 1 4458

"Éles AK-55 (AK-47 Type II) BM számozású, mart tokos géppisztolyból átalakított riasztó fegyver érvényes kártyával, a látható kellékekkel eladó. 

Jó külső, kifogástalan működés, adapter+8mm-es riasztó patronnal ismétlőfogással.

Elmondás szerint szabadon vásárolható G... 7,62x39mm-es vaktölténnyel hagyományos formában is működik."

 

Köszönjük ismét a PKLV-nek, hogy (a leírás alapján) egy színházi fegyvert gáz-és riasztó besorolással vizsgáztatott le és adott ki rá érvényes műszaki tanúsítványt. Aztán majd, ha valami okból egy igazságügyi fegyverszakértőhöz kerül a darab egy eljárás során, a bíró is remélhetőleg ilyen félrenéző lesz és a PKLV munkatársának osztja ki a 2-8 évet vagy tán felezik majd a tulajdonos és a szakértő között? Nem értem, hogy mi értelme van ennek az inkorrekt játéknak és miért nem lehet akkor törvényi úton a színházi fegyvereket kivenni a nyomorult engedélyezési eljárás procedúrája alól?

 

 

 

 

 

kkn Creative Commons License 2023.06.05 0 0 4457

No meg az R78-am is gyárilag ilyen kékes szánú.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!