Keresés

Részletes keresés

triplaharom Creative Commons License 2026.03.06 0 0 14681

Legjobb lössz másikból kimenteni, aminek más baja van, esetleg le esött és törött a haza.

Előzmény: kavicsos1964 (14680)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.05 0 0 14680

Csakhogy azonos méretből többféle is létezik se az erejük se a sebessgégük nem azonos de külsőre tök azonosak . És még a külselyén ott a ventillátorja is ,ami elég fixen rajta van .

Előzmény: triplaharom (14678)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.05 0 0 14679

A széle van beütve ,préselve, se be se ki csak ha azt a kis nyitolásszerűséget leflexelem de ugyanolyat már másikat nem tudnék csinálni ,max 5 kilós kalapáccsal . Ez több ponton van egyszerre megcsinálva és mindkét oldalon . 

Előzmény: idejétmúlt (14677)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.05 0 0 14678

Találtam ma egy motort, hasonló méretűt, be is gyűjtöttem majd holnap le fényképezöm méretözöm.

Előzmény: kavicsos1964 (14676)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.05 0 0 14677

összenyitolt az mi?

Én olyannal találkoztam hogy préselik. Mivel spórolnak a csavaron, elég sok mindent nem javíthatóra terveznek. Az új elnevezés az élettartamra, ha bedöglik addig tartott :D.

 

Ez a parksidos cucc is pl egy részegység ára több vagy ugyan annyi mint egy új gép. Nem éri meg javítani.

Majd 20 éve is ez volt mikor jöttek be a kínai csodák hogy a szervizes mondta hogy kell hozzá alkatrész mert ő nem tud szerezni.

Előzmény: kavicsos1964 (14676)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.05 0 0 14676

Összenyitolt motor nem szétszedhetős ,csak cserélni lehetne . Amúgy is szerintem az összes kommutátort is cserélni kéne lila és ki van olvadva egy szegmens belőle . Majd a gazdája vesz máikat .

Előzmény: botsinkai (14675)
botsinkai Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14675

Ha Miskolcon jársz, van tán két motortekercselő is.

Előzmény: kavicsos1964 (14668)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14674

Okosak ezök már, nem biztos hogy a tv szerelő ért hozzá. Az én kiszerelt panelomat is elkülte azt hiszöm Bcsabára a szerelő, szöröncsémre mindön másnap jönnek, hoznak- visznek. Azóta is hibátlan !

Előzmény: kavicsos1964 (14673)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14673

Zanussi vagy ilyesmi a franc se tudja ,az idén majd kidobom már őket a kukába . kerek 4 évre állt meg az egyik . A paneljén minden ki van mérve tv szerelő által semmi baja sincsen . De van egy kiszerelt motorom és az sem megy áll mint a szög pedig láthatóan akutya baja sincsen ,nincs meg melegdeve ,se leégve . 

Előzmény: triplaharom (14669)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14672

Biztos csak a blokk sincs meg :D.

Szerintem 2 éves lesz..

Előzmény: triplaharom (14671)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14671

Garanciás még ?

Előzmény: idejétmúlt (14670)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14670

Na csak beszart a kihajtása a ferrex ütvebehajtónak. Már csak high fokozaton tud indulni viszonylag elfogadható sebbeséggel. A többin úgy odabasz hogy nem jó használni. Ez már tényleg csak behajtó :D

triplaharom Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14669

Mi fajta ?

Nálunk is mögállt a télön, de az panelhiba volt. 15 ezerbe lött fölújítás és újra programozás, azóta működik. Én bontottam ki és raktam vissza.

Előzmény: kavicsos1964 (14668)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.04 0 0 14668

Két mosógépünk is van amiben a motor állt meg örökre ! Kívülről nemlátni mi az oka . A szénkefék még jó ha 1/3 nál járnak a méretüknek ,még bőven 2szer ennyit elmennének . De meg sem mukkannak .

Előzmény: triplaharom (14667)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14667

Ilyen tizen-huszon ezer Ft-os kategóriánál még csak-csak elmögy,  de néhány100 ezres mosógépnél már nem annyira fér a keretbe.

Előzmény: kavicsos1964 (14666)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14666

Nagyon úgy néz ki !

Előzmény: triplaharom (14665)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14665

Ki van az találva elég jól, ha tönkremögy, vögyed a másikat.

Előzmény: triplaharom (14664)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14664

Nem tudom, abba még nem jártam, nem volt ra szükség. 😁

Előzmény: kavicsos1964 (14662)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14663

Meglepő de a valóságban házkörüli munkában 4 évnél kuka ez a fajta motoros akkus fex ! A motort nem lehet szétszedni házilag ,össze van nyitolva . Speedmaster RS 987-20 V a motor típusa . és szénkefés motor ,csak ami hozzám került az már a kefél totál megette és a kefetartó csúszáse hevítette be annyira a kis kommutátorát hogy kivált egy szegmens belőle ! Csere motort még az alin sem találtam ilyen számokkal . Akinek ilyen van az csak akkor használja ha olyen helyen kell vele vágni ahol nincs áram és semmi más munkára se használja . Szénkefe tartó is 5000 forint de szétszedni a motort én nem tudtam az össze van nyitolva ,roncsolás nélkül lehetetlen szétszedni a kefe csere miatt . 

Előzmény: kavicsos1964 (14662)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.03 0 0 14662

https://hornos.hu/product/pwsa20lib3-mot/ Ilyen motor van a fexben !

Előzmény: triplaharom (14661)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14661

Van ott kulcsot nélkülöző szorító anya a sarokcsiszolóra, az mög éri a majdnem 900 pénzt.

Neköm van és használom is, igaz kicsit bucibb.

Előzmény: Mnagy (14655)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14660

Majd holnap fölhívlak.

Előzmény: kavicsos1964 (14659)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14659

4 éves .

Előzmény: triplaharom (14658)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14658

3 évnél régebbi már ?

Előzmény: kavicsos1964 (14654)
ali kis Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14657
Előzmény: kavicsos1964 (14653)
abnm Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14656

Mennyiért adják a gépet és az utánfutót?

Előzmény: Mnagy (14651)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14655
Előzmény: kavicsos1964 (14653)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14654

Ja ez lemaradt Parkside !

Előzmény: kavicsos1964 (14653)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14653

Segítség !!!!! Zöld akkusflex 125 korongos ,megadta magát a motorja a kommutátorból egy szelet levált ,mert túlhevült és a kis szeletkéje kiolvadt és kirepült belőle . Lehet-e venni hozzá ilyen motort . Szétszeni nemlehet össze van nyitolva örökre .

Mnagy Creative Commons License 2026.03.02 0 0 14652

A kistraktoros fórumon láttam pár képet a kalapos ember pótos szerelvényéről, amivel vitte a jószágnak az ennivalót és némi fa rakományt is szállított. Megirigyelve :-) a jódolgát, elkezdtem keresgélni hasonló jóság után.

Előzmény: triplaharom (14649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!