Keresés

Részletes keresés

VBL Creative Commons License 2021.04.24 0 0 207

Tiszteletem a Fórumnak !

 

Vannak itt nők is ? Az a szomorú tapasztalatom, hogy túltengenek a férfiak. (Az vagyok, de abszolút heteró). Sorstárs nővel ismerkednék.

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.04.23 0 0 206

Kedves  pelenkáshölgy  erre a  cimre  irjál  szolnok52@citromail.hu  ra....Jóvolna  barátkozni.

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.04.22 0 0 205

Keresek  pelenkás  vagy  gumibugyis  hölgyet   hisz  jóvolna  barátkozni.



kisbalazs87 Creative Commons License 2021.04.20 0 0 204




az én pelusom.

Törölt nick Creative Commons License 2021.04.15 0 0 203

Szia.

Ha a Vaterán már nem elérhető a hirdetés, akkor az azt jelenti, hogy elkelt mindhárom? 

Előzmény: Törölt nick (201)
mike9208 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 202

🙂

Előzmény: Evajunior (198)
Törölt nick Creative Commons License 2021.04.13 0 0 201

Megkértem egy cimbim, hogy dobja fel vateràra a 3 darab gumibugyit amit említettem.

Linket nem dobok a fórum miatt (nem tudom szabad-e).

Üsd be a vatera keresőbe hogy "haian", így megtalálhatod

Evajunior Creative Commons License 2021.04.09 0 0 200

Inko stopnak írtam bejegyzést és nem neked. 

Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (199)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.04.09 0 0 199

evajunior,,légyszives  irjál  nekem  és  megbeszélünk  mindent  és  szeretnélek  meghívni  egy  hosszú  hétvégére  hozzám   de  irjál a  szolnok52@citromail.hu  ra   és  várlak

Evajunior Creative Commons License 2021.04.09 0 0 198

Büszke vagyok rád válalni merted az inkontinenciádat, és a pelenka típust is. Sok előnye van a Tetra kifogó textil pelenkának, nem csak azért mert sok pisit tud felszívni, hanem mert ritkán okoz bőr allergiát mivel nincs vegyszer a Tetra kifogó pelenkákban. 

 

Hólyagot meg az alsó testett melegen tartja, így nincs felfázási lehetőség stb. Ha lesz majd fiatal férfi párom aki pelenkára szorulna, tuti 6 db Tetra kifogó pelenkát adnék rá éjszakára és a nagyméretű alakformáló bugyit húznék fel rá a pelenkájára, és szép Pisistop gumibugyit is rá adnék. Majd egy aranyos színű mintás pizsamát adnék rá nagyon kényelmes zoknival. És a pizsamma felsőjének az alsó részét, pedig a pizsi nadrájának a belsejébe tenném bele ne legyen kint a dereka. 

 

Végül az arcát megcirogatnám annyit mondanék jobban fog tudni éjszaka nyugodtan aludni, mert a vastag nagyméretű Tetra pelenka vigyáz az álmaira.

Előzmény: inkostop (6)
Evajunior Creative Commons License 2021.04.09 0 0 197

Drogériában tudtam beszerezni 140x90 cm Tetra kifogó pelenkát 6 db-ot. Olyasmit sajnos nem árultak ahhol 100x120 cm és 140x100 cm méretű lett volna. 

 

Viszont ha függőlegesen terítem ki, hogy a 140 cm hosszúságú függölegesen legyen akkor alulról behajtom majd nem a feléig hajtom be. És előtte duplán terítek ki 2 db Tetra kifogó pelenkát és a másikat rá illesztem az alul lévő Tetra pelenkára. Így duplán tudom de egyszerre egyesével felhajtani alulról a Tetra pelusokat. Majd a felhajtás után egyiket oldal irányba behajtom majd a másikkal szintén oldal irányba behajtom. Így kész is van a 2 db Tetra kifogó pelenka betét hajtógatása. 

 

De utána még duplán külön-külön 2 db Tetra pelenkát ugyan úgy betétszerűen hajtom be. És a behatjtott rész kerül előre a hasam közepének az aljára. Normál méretű textil pelenkával pedig összekötöm a 6 db Tetra pelenkát és a külső betétként a kisebb kéztörlő törülközővel együtt. Majd 2 db alakformáló alsó neműt hozzók fel rá. 

 

Bár elég nagy a csomagom a pizsamma nadrágom alatt, de legalább nem fáj a hasam éjszaka amikor havi ciklusom van. Amúgy is sokáig volt szükségem éjszakára pelenkára szezonálisan 3,5-6 éves korom között, mert lassabban fejlődőtt az idegrendszerem ezért a gyakran pisiltem be éjszakai alvásom alatt, míg hasmenéses időszakban még be is kakiltam éjszaka. 

 

Előzmény: inkostop (105)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.04.06 0 0 196

Keresek  felnötméretű  terpesz betétes  pelenkázó  nadrágot.Van  valakinek  eladó??Vagy  holtudnám  beszeretzni???Kitud  segíteni

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.04.04 0 0 195

Ma  textil  pelenkát  vettemfel  rozsaszin  gumibugyival  mivel  fogytán a  tena  de  ez  is  jó  mert  nagyméretű  kifogó.Van aki  szeret  használni  textil  pelenkát??ha  igen  irjon  nekem a  szolnok52@citromail.hu--ra

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.03.05 0 0 194

SZERETNÉK  LEVELEZNI  BARÁTKOZNI   PELENKÁS  ÉS  GUMIBUGYISSAL  VAN  IT  IJEN??

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.02.08 0 0 193

Keresek  megvételre  felnötméretű  latex-gumibugyit.Nemszámít  ha  használt  is  csak  jóálapotba  legyen ésmég  lehessen  használni..M-es  méret  általába  jó.Szin  nemszámít..

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.12.15 0 0 192

Kedves  Pista..mi a  ára???ijen  gumibugyinak..

Ewan Carl Creative Commons License 2020.11.30 0 0 191

Tisztelt fórum tagok!

Eladó Gumibugyi érdekellne megvételre.

Várom az ajánlatokat.

Előzmény: guminadrag (69)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.11.29 0 0 190

Nagyon  jólnéznek  ki.

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.23 0 1 189

Sziasztok!

Csináltam pár gumibugyit felteszem a képeiket.

 

Üdv: Pista !

Langyosfagylalt Creative Commons License 2020.11.22 0 0 188

A gumibutyis és a palankás témában lehet nem tévedsz, de nyelvtanból szerintem megbuktál, ha csak nem direkt írtál így

Előzmény: gumibugyispista (187)
gumibugyispista Creative Commons License 2020.11.05 -1 1 187

Rosszul gondolod ! Én már több hölgynek is csináltam gumibugyit, tehát vannak hölgyek a kik viselnek gumibugyit. Az oldal leírásában a pelenka hordásával kapcsolatos dolgok roll van szó.   Légy szíves kulturáltan írni az oldalon !

Előzmény: poopcorn (186)
poopcorn Creative Commons License 2020.10.12 0 0 186

Szaktársak! Nagyon járatos vagyok a témámban. Ne keressetek gumibugyis, vagy pelenkás lányt, mert nincs. Csak a férfiaknak olyan a  felépítése, hogy a g pontjuk kivetítődik a gát részükre, ezért a bepisilés és bekakilás izgalmat okoz nekik. A nőknek nem, ezért egy darab sincs itt. Ha van, az is férfi, hamis reggel. Nem vicc. nincs bepisilős, bekakilós nő.

rubber maci Creative Commons License 2020.10.11 0 0 185

Kinek írkálsz szerintem a kérdés nekem jött Köszike

Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (180)
rubber maci Creative Commons License 2020.10.11 0 0 184

Mi nem tetszik ? Inkább foglalkozz a saját hülyeségeiddel még azt sem veszed észre ,hogy az egyik szavaddal ütöd a másikat. Habratyolsz össze vissza mindent . Mitha te sűrűbben írogatnál  itt. Ha meg írogatsz akkor nagyon nagy baromságokat. Egy kicsit kapj a fejedhez ok? Köszi

Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (181)
rubber maci Creative Commons License 2020.10.11 0 0 183

Szia! igen textil pelenkát is hordok meg eldobhatót is . 

Előzmény: Evajunior (179)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.10.08 0 0 182

kedves   hölgyek ha  irsz a szolnok52@citromail.hu-ra énrád adnám  ezt a  szép  rozsaszin fodros  gumibugyit..Csak  bátran  irjál  és  megbeszéljük..

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.10.03 0 0 181

Nemértem  hogy aki  it  irkál  vagy  esetleg  egyszer  válaszol  akkor  utána  miért  tünik el??,Hisz  minek  irja  hogy  levelező  barátot  keres..

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.09.28 0 0 180

Persze  pelenkát  használok  nappal  tena  bugyipelenkát  éjelre  meg tena  slip  pelenkát  és  ezekre  veszekfel  gumibugyit  mert  muszáj  hisz  ezek  átáznak a  régi  pellenkák   folisok  voltak  azok  nemáztak  át..Az a  baj  hogy  nehéz  beszerezni  gumibugyikat..

Evajunior Creative Commons License 2020.09.27 0 0 179

Gondolom a gumibugyid alatt textil pelenkát viselsz.

Előzmény: rubber maci (153)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2020.09.11 0 0 178

rubber  maci  irjál a  szolnok52@citromail.hu  ra  és  levelkeznék  veled  és  barátkoznánk  is..IRJÁL

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!