Keresés

Részletes keresés

medve talp Creative Commons License 2018.02.11 -1 1 332

az mar régen, vagy 10 éve volt a ne mi nyrejunk legtöbbet nem is volt taggyűlés idején! 

 

 

Orbánnak már 36 ingatlanja van!

Nyitotta: Törölt nick, 2007.02.01 12:47 |

Hozzászólások: 597 | Hozzászólók: 150 

Orbán felesége nevén már 36 ingatlan van, derül ki a legújabb vagyonbevallásból: http://index.hu/politika/belfold/vagyon0131!3 Gondolom nem merte a saját nevére íratni a nép szegény gyermeke. Mondjuk kicsit hiteltelenné teszi az orbáni megszorító Gyurcsány mondókát, hogy csak tavaly 17 ingatlant vásárolt Orbán.

Előzmény: MoszerElek (330)
MoszerElek Creative Commons License 2018.02.11 -1 1 331

Ki hiszi?

Előzmény: Anne Duffield (317)
MoszerElek Creative Commons License 2018.02.11 -1 1 330

Anikó azzonynak 34 ingatlanja van a nevén. Háztartásbeliként

Előzmény: medve talp (327)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.11 0 1 329

Mostmár senkinek:)))))))))))))))))

Előzmény: nagyanyo5:1 (328)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2018.02.11 -2 1 328

Kiknek vannak titkos számlái Bécsben?????

Előzmény: medve talp (327)
medve talp Creative Commons License 2018.02.11 0 1 327

Mécsóda véletlenek!

 

 

  1. Az FBI korozott,  terroristák pénzelőjével üzletelés?  Orbán pereputty ott van
  2. Éppen karácsonykor állami milliárdokkal támogatott muszlim oligarchia?  Orbán pereputty ott üzletelget...
  3. Bahreini hazugság?   Orbán pereputty ott üzletelget
  4. Bűnszövetkezetben való működés mint OLAF jelentés írta? Orbán pereputty ott üzletelget...
  5. Illegális fatolvajlás, ráadásul védett területen? Orbán pereputty ott villog a bűnelkövető traktoron...

     

     

 

asspirik Creative Commons License 2018.02.10 -1 0 326

azt csinaljatok evtizedek ota es semmi eredmeny   egy vacak bilincselest nem tudtok osszehazudozni 

Előzmény: medve talp (323)
asspirik Creative Commons License 2018.02.10 -1 0 325

van egy bibi      a vizsgalt idoszakban simicska volt birtokos nem tiborc

Előzmény: medve talp (324)
medve talp Creative Commons License 2018.02.10 0 1 324

De jó volna, ha igaz lenne, mi??????:DDDDD

 

 

 

 

https://24.hu/belfold/2018/02/07/igy-csalt-orban-vejenek-cege-megszereztuk-az-olaf-jelenteset/

A szövegben egész pontosan az áll, hogy

  • In Hungarian law this fall under qualification of Criminal Code, Act C of 2012: Budgetary fraud (article 396), Falsification of document/forgery (Article 345). The possible qualification of organized crime (Article 321) should also be considered.

Vagyis magyarul:

  • A magyar törvények szerint ez a Büntető Törvénykönyv költségvetési csalás pontjának és dokumentum hamisításának felel meg. Lehetséges, hogy megfelel a bűnszervezetben részvételnek is (321-es paragrafus), érdemes ezt is megfontolni.

 

 

Előzmény: nagyanyo5:1 (321)
medve talp Creative Commons License 2018.02.10 0 0 323

MoszerElek  2 perce    0 0 335

 

Aszongyák, aki hazudott az lop is. Érdemes volna az Orbán család vagyonosodását vizsgálni

asspirik Creative Commons License 2018.02.08 -1 0 322

engem nem erdekel orban vagyona   az enyem erdekel es az utodaime

nagyanyo5:1 Creative Commons License 2018.02.08 -3 0 321

De jó volna, ha igaz lenne, mi??????:DDDDD

Előzmény: medve talp (320)
medve talp Creative Commons License 2018.02.08 0 0 320

http://szabadpecs.hu/metal/item/1259-vona-gabor-szerint-orban-viktor-egy-politikai-maffia-feje

 

Kiszúrta az OLAF szemét Tiborcz cégének csalásgyanúja - szalai -

2018.02.07.

Piszok nagy csalások és szervezett bűnözés gyanújára figyelmeztette az Elios közbeszerzései miatt Magyarországot az uniós pénzek elcsalása elleni független hivatal, az OLAF.

Ez alapján nem túl okos, de stabilan szervezett csalási folyamatokat épített ki Tiborcz korábbi cége a szintén az állam lehúzására játszó állami szereplőkkel.

 

 

Városliget Fényőre Creative Commons License 2018.02.04 0 1 319

:DDD (broáf neki!)

Előzmény: Anne Duffield (317)
martinaxe7 Creative Commons License 2018.02.04 0 1 318

Még csak nem is Milliomos !!

 

:(((

 

Snassszzz....

Előzmény: Anne Duffield (317)
Anne Duffield Creative Commons License 2018.02.04 0 1 317

ooloo Creative Commons License 2018.02.04 0 0 316
Jaka46 Creative Commons License 2018.02.03 0 2 315

Mikor ismerhetjük meg Orbán és családjának a valós vagyonnyilatkozatát?

Szerintem ebben példát vehetne Gyurcsánytól.

A lakájmédia és az írott lakáj napilapok ezt miért nem kérik számon Orbántól,miért csak Gyurcsánnyal foglalkoznak aki kitette az"asztalra" az ő és családtagjainak a vagyonnyilatkozatát?

Városliget Fényőre Creative Commons License 2018.02.03 0 0 314

Hát ebben is hazudott 0rbán? El sem hiszem!!!

Előzmény: isauragyűjt (310)
Anne Duffield Creative Commons License 2018.02.03 0 0 313

https://index.hu/belfold/2018/02/03/gyurcsany_vagyonnyilatkozati_vizsgalatot_ker_magara/

 

Tudod, nem én rejtegetem vagyonomat. Én bevallom, pontosan, törvényesen. Tudod, nem az én feleségemnek van temérdek földje. Nem az én apám lett dúsgazdag vállalkozó miniszterelnökségem alatt. Nem az én vejem ellen folytat csalás miatt vizsgálatot az EU. Nem az én csókosom lett pár év alatt Magyarország leggazdagabb embere. Ez a te világod. Én nyilvánosan bevallom családtagjaim vagyonát. Te nem. Az én bűnöm a te szemedben, hogy nem alkuszom. Se veled, se rendszereddel. Mert te a bűnnel kötöttél szövetséget hazád helyett. Becstelen briganti vagy. Hétfőn hivatalosan megkérem a fideszes vezetésű és többségű Mentelmi Bizottságot, hogy vizsgálja meg vagyonnyilatkozatom helyességét, törvényességét. Csak, hogy legyen még egy papírod arról, hogy hazudsz. Meg arról, hogy én nem. Mert nincs veled alku. Harc van.

Anne Duffield Creative Commons License 2018.02.02 0 0 312

Facebook-ról megosztva:

 

"Megszúrta a szememet, azaz a fülemet: Most hallom a vagyonnyilatkozatok kapcsán: néhány politikusnak kétszáz milliós adóssága van. Ki az aki egy magánszemélynek, akinek szerintem 15-18 milliós legális jövedelme van 200 milliós hitelt ad? Remélem ilyen bank nincs M.o-n. KHR törvény: "A törvényi szabályozásnak megfelelően a pénzügyi intézményeknek valamennyi hitelszerződés, vagy hiteljellegű finanszírozásra (lízing, értékpapír kölcsönzés, stb.) irányuló szerződés adatait rögzíteniük kell a lakossági KHR hitelszerződés nyilvántartásába." Ezek a hitelek vajon benne vannak a KHR-ben? Ha nem akkor magánhitel, s mint ilyen a hitelnyújtó meglehetősen foghatja az illető fütyijét. És ez vajon nem pártfinanszírozás ha esetleg kamatmentesen kapta? Vagyoni érték az is.
2015-től az igazolt jövedelmünk határozza meg, hogy mekkora hitelhez juthatunk lásd jövedelemarányos törlesztőrészlet mutató (JTM) ami max 60% lásd MNB rendelet 32/2014. Vagy nekik nem kell törleszteni , így nincs törlesztőrészlet sem?
"

.

A közzétevő banki felső vezető controlling vonalon.

CUNAMIK Creative Commons License 2018.02.01 0 0 311

A Demokratikus Koalíció elnöke szerint a korábban emlegetett bankszámlákon kívül is vannak az Orbán-kormányra vonatkozó terhelő bizonyítékok, felvételek, és még a választás előtt ki fognak szivárogni. Gyurcsány Ferenc erről Egyenesen című műsorunkban beszélt. A politikus azt mondta, a korrupt módon megszerzett vagyont vissza kell adni az embereknek, a korrupt politikusokat pedig börtönbe kell juttatni. „Ez egy hazug, mocskos, köztörvényes kormány” – tette hozzá a volt miniszterelnök.

„Akit nem tud megfogni az Orbán-kormány, mint én meg a DK, az természetes módon ilyen ügyekkel foglalkozik. Mert mi veszítenivalóm van nekem? Nem lehet nekem odaszólni, hogy »Feri, ha ezt nyilvánosságra hozod, akkor én meg nyilvánosságra hozom azt«. Nekünk ez a dolgunk, és nagyon nagy baj, hogy a magyar ügyészség és Polt Péter nem élvezi azt a közbizalmat, hogy odavinnék ezeket a papírokat. Ez nagyon nagy baj” – jelentette ki Gyurcsány Ferenc.

isauragyűjt Creative Commons License 2018.01.25 0 0 310

A DK AZ OLAF-HOZ FORDUL ORBÁN PAPA 300 MILLIÓS PÁLYÁZATI PÉNZE MIATT

 

A DK az OLAF-hoz fordul Orbán papa 300 milliós pályázati pénze miatt

Orbán Viktor korábban azt nyilatkozta, semmilyen rokona nem vesz részt alvállalkozóként uniós projektben. A miniszterelnöknek ezt a mondata is hazugságnak bizonyult. Kiderült, hogy Orbán apjának Kft-je egy 300 milliós összeget nyert el, hogy részt vegyen a dél-balatoni vasútvonal felújításában.Nincs olyan civilizált, demokratikus ország, ahol egy ilyen lebukás után a miniszterelnök a helyén maradhatna. Orbán lelepleződött: miközben Brüsszelt és az Európai Uniót gyalázza, az onnan érkező pénzekből a családját gazdagítja.A DK nem hagyja ennyiben a botrányt: az EU Csalásügyi Hivatalához (OLAF) fordulunk, hogy Orbán veje után Orbán apjának üzleteit is vizsgálhassák. Gréczy Zsolt, szóvivő, DK

Városliget Fényőre Creative Commons License 2018.01.25 0 0 309

Meg tud élni majd Azerbajdzsánban?

medve talp Creative Commons License 2018.01.24 0 0 308
Janulusz Creative Commons License 2017.10.09 0 0 307

Az ellenzéki Viktor milyen veszettül támadta az offshore lovagokat. Már rájöttem miért !

Mert a helyük kellett a családnak !

 

http://mfor.hu/cikkek/vallalatok/Orban_Viktor_testvere_benne_van_egy_offshore_cegben.html?utm_source=hirkereso.hu&utm_medium=referral

 

 

ooloo Creative Commons License 2017.09.14 0 0 306

Helyes

Előzmény: John Doe(520i) (305)
John Doe(520i) Creative Commons License 2017.09.14 0 0 305

"A módosító javaslat egyébként a Fidesz és a jobboldali néppárti képviselők többségének "NEM" szavazat ellenére átment, így vizsgálódhat majd az Európai Parlament az azeri csúszópénzek ügyében."

 

Majd én elolvasom.

(Egyébként a jobbik tartózkodott.)

Előzmény: ooloo (303)
medve talp Creative Commons License 2017.09.14 0 0 304

A módosító javaslat egyébként a Fidesz és a jobboldali néppárti képviselők többségének "NEM" szavazat ellenére átment, így vizsgálódhat majd az Európai Parlament az azeri csúszópénzek ügyében.

Előzmény: ooloo (303)
ooloo Creative Commons License 2017.09.14 0 0 303

Az EP tehát (így) nem tud majd vizsgálódni. A téma fel lett dobva, utána mennek majd mások.

Előzmény: medve talp (302)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!