Keresés

Részletes keresés

Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 80

ez jogos kérdés, eltérő dns esetén nincs szaporodás két faj közt

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.22 0 0 79

Én valamit nagyon nem értek ezen a hibrid-dolgon: ha, ahogy írtad "az idegenek és az emberek DNS-e valószínűleg azonos", akkor ők is emberek, és semmi értelme hibridről beszélni (ha csak úgy nem, hogy minden gyermek egy férfi és egy nő "hibridje").

Ha azonos a DNS, akkor csak annyi a különbség, hogy máshol laknak vagy laktak, és többet vagy kevesebbet vagy mást tanultak a suliban. De nincs szárnyuk, nincs kék bőrszínük, nincs villás nyelvük vagy egyéb látható eltérésük. Emberek.

Előzmény: Prödl Annácska (78)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 0 0 78

Persze, több különböző forrás is beszámol róla biztos hogy létezett :)

Ott is szerintem sok hibrid volt, mert szerintem csak az uralkodó rétegek voltak az idegenek, a "nép" meg a rabszolgák emberek voltak.

Ha jól tudom a sumér legándában is benne van hogy Ainu vagy valami ilyen nevű annunaki földi nővel hált.

Előzmény: Aurelius Respectus (76)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 77

szélhámos banda, persze nem ők az egyetlenek, a hitgyüli náluk is nagyobb :)

Előzmény: Prödl Annácska (75)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 76

hiszel Atlantisz létezésében ? 

Előzmény: Prödl Annácska (75)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 -1 0 75

Igen tudom de még előttük Atlantisz jelképe is volt, ami szintén földönkívüli város volt.

Amúgy a szcientológia is hülyeség csak arra jó hogy kihúzza a pénzt az emberek zsebéből.

Előzmény: Aurelius Respectus (74)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 -1 0 74

a szcientológia is egy földönkivüli hívő szekta

a horogkereszt ősi napszimbólum, az indeoeurópai népek évezredek óta használták Indiától a keltákig

Előzmény: Prödl Annácska (73)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 0 0 73

Nem tudom én az ilyenekkel hogy találkozik földönkívüliekkel és utána vallást vagy mozgalmat alapít nagyon szkeptikus vagyok, ennek olyan szekta íze van, az UFO kutatásnak meg semmi nem okoz nagyobb kárt szerintem mint a szektásítás.

Amúgy miért horogkereszt a mozgalom jelképe, ez a ráhel kapcsolatban van a náci ezotériával?

Előzmény: SolarPlexus (71)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 72

Majd lesz útlevelük is az idegeneknek, szabályos vízummal, pecsétekkel ? :)

Előzmény: SolarPlexus (71)
SolarPlexus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 71

Fogalmam sincs hogy nézhet ki egy ilyen viszony, de a raelinánus vallás nagyjából ezen alapszik, vagyis

szerintük így jött létre a földi emberiség. A történetet egy francia autóversenyzőnek mesélték el az idegenek,

aki azóta létrehozta a Raeliánus mozgalmat, fehér cuccokban jár, és nagykövetséget épít az idegeneknek, hogy

lehessen fogadni őket, mégse szállhatnak le csak úgy, ez amúgy mekkora ötlet ufo embassy.

Az alap irodalom létezik magyarul is: rael.org

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.22 0 0 70

Én mindennel szemben nagyon szkeptikus vagyok.

A szkeptikusokkal szemben is.

Így nem tudom , valóban léteznek-e idegenek.

Viszont az egyik példaképem az eredeti , 1994-es Csillagkapuban szereplő , Rá nevű karakter.

Sajnos  csak kb egy évvel ezelőtt fedeztem fel a filmet egy olcsó DVD polcon egy meg nem nevezendő áruházban.

Kód 001 Creative Commons License 2015.11.22 -2 1 69

Gondolod, az idegenek egyéjszakás kalandokba bocsátkoznak a hozzájuk képest igencsak primitiv földiekkel?

Mondtam már :nem hogy maszáj nőt, de kéz nélküli szárnyas izéket se tudnék.....te igen?

Előzmény: Prödl Annácska (68)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 0 0 68

Igen de millió példa van rá hogy a kulturális különbségek elhanyagolhatóak egy egyéjszakás kaland alkalmával pl. Így lehet ez az idegenek esetében is..

Előzmény: Kód 001 (67)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.22 -2 1 67

Nyilván nem a magánszférádba szeretnék tolakodni, tsak jelezném :két fehér, 22 sz. ember között is óriási kulturális különbség lehet csupán azért, mert mások a hagyományok.....sok ilyen beszámoló van.

Képzeld L, mekkora lehet akkor egy másik bolygóvszülöttével..........

Előzmény: Prödl Annácska (66)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 0 0 66

Ezt hogy milyen pasim volt és milyen nem ezt ne itt vitassuk már meg :) Ez nem tartozik a topichoz..

Előzmény: Kód 001 (65)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.22 -2 0 65

Akár még az is lehet......és nem magyar pasid volt már?

Néha az eltérő kulturák is sok k9mplikációt tudnak okozni.....

Előzmény: Prödl Annácska (64)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.22 -1 0 64

Arabokkal kizárt, nem akarok két menet között felrobbanni. :/

Amúgy az is lehet azért mondtam lányt nő helyett mert lélekben lány vagyok még :)

Előzmény: Kód 001 (62)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.22 0 0 63

jó, akkor hagyom a földönkivüli rajongókat érvényesülni :)

Előzmény: Prödl Annácska (61)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.22 -2 1 62

Rendben, Lnézést, bár a "lány" sokat mond a "nő" helyett.....:)))

Én pl. nem tudnék fekete nővel intim viszonyt létesiteni. Van is egyfajta idegen szaguk.....a félvérek, no az más......

Neked más nációk is bejönnek?

A4ab? Távol keleti?

Előzmény: Prödl Annácska (59)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.21 0 0 61

Ne vigyük már el a topicot ebbe az irányba :)

Előzmény: Aurelius Respectus (60)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.21 0 0 60

nem tetszik a nagy Pákó klasszikus ? add ide a dididet :))

Előzmény: Prödl Annácska (59)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.21 0 0 59

Őt nem szeretem hamisak a számai. Egy lánytól meg nem illik megkérdezni a korát ;)

Előzmény: Kód 001 (58)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.21 -2 0 58

Azért. remélem, nem vagy fekete pákó fun klub tag.....szabad tudni, milyen idős vagy?

Előzmény: Prödl Annácska (57)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.21 0 0 57

Dehogy meséltem, sült bolondnak nézett volna :D Ezeket szeretem magamba tartani, mert magánügyek.

Amúgy én még nem voltam Afrikában de helyesek a néger pasik, persze azok csak akik igényesek nem ilyen busmanfélék :D

Előzmény: Kód 001 (56)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.21 -2 1 56

Pedig ha valaki, hát Jézus mester8 módon müvelhette volna a tantrikus szexet, mégsem tette......biztos megbocsátod nekem, hogy , ha lehet, én is 8nkább a hagyományos módozatot kedvelem, ....bár a szellemi tartalom. nem elhanyagolható, sőt!

A kenyai szavannán élnek a maszájok.....afféle ösközösségben. Ágyékkötő, lándzsa, stb

Volt szerencsém maszáj faluban járni....hát, nemigen tudnék nászt elképzeln8 maszáj nővel.

De azért remélem, nembpatt8ntod le azonnal a hagyományos pasikat sem....volt olyan pasid, akinek meséltél a fehér telepatikusról?

Mit szólt hozzá?nem volt féltékeny?

Előzmény: Prödl Annácska (54)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.21 -2 1 55

......-én már, ha csak lehet, kerülöm a kockázatokat.....épp elég volt idönként, amit a szépen csomagolt ruha takart vs szomorú valóság.....

Előzmény: Aurelius Respectus (52)
Prödl Annácska Creative Commons License 2015.11.21 0 0 54

Jézusnak született leszármazottja Máriától, amit a Vatikán számon is tart csak titkosítva van.

Nagyon semmi amit megoszthatnék mivel mégegyszer mondom nem biztos hogy valóságban is megtörtént a dolog :)

Előzmény: Kód 001 (53)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.21 -2 1 53

Be kell valljam, tudom, mi a tantra, bár a hagyományos szexet mégis jobban kedvelem....

/egyébként jézus is, tudtad-e? Ne hidd, hogy nem fütyizett a korabeli lányokkal...../

Van e kapcsolatból valami érdekes üzenet, amit érdemes megosztani velünk?

Előzmény: Prödl Annácska (50)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.11.21 0 0 52

ott a meglepetés az izgalom, bármi lehet a zsák alatt :))

Előzmény: Kód 001 (51)
Kód 001 Creative Commons License 2015.11.21 -2 0 51

Aki zsákoltfejű nőkre bukik, menjen szaud arábiába.....nindzsa nők, varjúzsákban.....

Nem f8n9m.....

Előzmény: Aurelius Respectus (48)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!