Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2015.11.18 0 0 186

A te olvasatodban nem volt lehurrogás, az enyémben igen. Cinizmus? Ha te ettől jobban érzed magad, hogy engem feltétlenül valami negatív jelzővel láss el, akkor az vagyok. Anno én is a tudásomat osztottam meg, mégis nem kívánatos személy lettem. Részemről ennyi, mindenki gyógyulgasson úgy ahogy tud és ahogy tetszik.

Előzmény: 55judit (185)
55judit Creative Commons License 2015.11.18 0 0 185

Ne nevezd lehurrogásnak, az nem az volt. Én nem tapasztalatot osztottam meg régebben, csupán videókra hivatkoztam. mellette párszor írtam is úgy emlékszem, hogy  a saját tapasztalatomat is meg fogom írni. Itt van. Ettől függetlenül én nem vagyok cinikus mint te, és akinek tényleg használ, annak örülök. Tedd ezt te is!

Előzmény: gombóc63 (184)
gombóc63 Creative Commons License 2015.11.18 0 0 184

No mi fene....pár hónapja erősen lehurrogtatok térdügyben. Akkor gyógyulgassatok!

55judit Creative Commons License 2015.11.17 0 0 183

Semmi ilyen hatását nem érzek, és másmilyet sem. Most 3. napja megint kísérletezek vele. 2 db pattanást kezelgetek napi 2-szer. Ugyan olyanok mint 3 nappal ez előtt voltak. Azt sem tudom mitől jött ki, évtizedek óta nem volt pattanás az arcomon. :)

Előzmény: Líviagyörgyi (181)
55judit Creative Commons License 2015.11.17 0 0 182

Köszönöm a válaszodat. Mióta kérdeztelek annyi történt, hogy nem érzem kicsit sem a térdeimet. Úgy látszik, nekem használ a zselatin. Rendszeresen készítem a gumicukrot, persze nem cukor hanem eritrit van benne. A citromosat szeretem legjobban, és úgy szoktam, hogy akkor adom hozzá a kifacsart citromlét, mikor már csak langyos az oldat. Bonbon formában szilárdítom, nagyon guszta, és finom is. Még málnásat szoktam. Esetleg próbáld ki te is legalább a nasi kedvéért. :) Még az ünnepi asztalon is mutatós, egészséges édesség.

Előzmény: Líviagyörgyi (179)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 181

A lézer gyulladáscsökkentő, fájdalom csillapító és elősegíti a porcmix beépülését.

Előzmény: Líviagyörgyi (180)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 180

Nem emlékszem már rá, 1 hónap biztos kellett. Azonban, mióta szedem, nem újult ki a sarokcsontgyulladásom sem, amit a térdporckopás váltott ki . A kétféle porcmix szedését Lenkei dr. ügyfélszolgálaton át javasolta. Bizonyos kor felett így kell szedni, a fiataloknak, 30-as korosztály napi 1 db, azt hiszem az msm-es..

Előzmény: 55judit (178)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.17 0 0 179

Bocs Judit, nem olvastam mostanában az oldalt. Tehát a Lenkei porcépítőből mindekét fajtát kell használni, 1-1 db-ot naponta belőle, (reggel és este)étrend gyanánt. Bevallom , én eluntam és abbahagytam a szedését kb 1,5 hónapja,azóta újra szedem, mert kezdett fájni a térdem. Még nem olvastam végig a beírásaidat, csak látom, zselatinnal is próbálkozol. Én azt ejtettem, mert kevés, pontosabban semmiféle jótékony hatását nem éreztem. A porcot a glukózaminszulfát építi fel, az egyéb anyagokkal, amit még kevertek bele. A zselatin talán a kollagént helyettesítheti. Mióta szedem a Lenkei dr félét, nem volt szükség lézerezésre. De, állandóan kell szedni! Néha lehet szünet, de éppen az a célja, hogy ne épüljön le tovább a porc, illetve van porcépítő hatása.

Előzmény: 55judit (175)
55judit Creative Commons License 2015.11.06 0 0 178

Most keresgéltem valami gyógymódot még magamnak. A zselatint találtam. Azt hiszem be is vetem, és már tudom is hogyan fogyasszam. Csinálok gumicukrot és aszpikos húsokat. Az a baj csak, hogy a por zselatin nekem nagyon büdös, és az is amit készítek belőle. A lap zselatint fogom használni, bár kicsit drágább azt hiszem, de legalább se íze, se bűze. Melléje elkezdem használni a térdemre a lézert is, és majd beszámolok. Most is fáj enyhén mindkét térdem, ahogy itt ülök. Nem is halogatom tovább.

 

Minden esetre szeretném tudni továbbra is, hogy neked mennyi idő kellett hogy hasson a Lenkei féle gyógyszer. Köszönöm. :)

55judit Creative Commons License 2015.11.06 0 0 177

1 havi adag

Előzmény: 55judit (176)
55judit Creative Commons License 2015.11.06 0 0 176

Emlékeztem hogy írtad régebben, most meg is kerestem mit szedtél. Elnézést. :)

Az oldal azt írja, a 60 szem 2 havi adag, te pedig egyesével szedted és mindkettőt. Így magadtól gondoltad, vagy ezt javasolta orvos? Akkor én is mindkettőt használjam szerinted? A hatásuk kb. mennyi idő elteltével kezd jelentkezni? Mennyit szedtél be?

 

Előzmény: 55judit (175)
55judit Creative Commons License 2015.11.06 0 0 175

Szia Lívia! Segítenél?

 

Dr. Lenkei oldaláról másoltam ki:

Ízületi porcépítő anyagok

Kétféle kiváló kombinációban:

  • PorcMix + Kollagén
  • PorcMix + MSM

A glükózamin és a kondroitin szulfát kombinációja az egyik termékben kollagénnel, a másikban MSM-el. Mindegyikük természetes porcépítő anyag.

 

Azt szeretném tudni, melyiket érdemes megvenni. Nem tudom pontosan mire használja a porc a kollagént, és mire az MSM-et.

 

Időnként érzem kicsit a térdeimet, tegnap az egyikbe bele is szúrt a fájdalom. nem várnám meg hogy fokozódjon a dolog, elkezdenék szedni valamit, és lézerezném is. Magába a lézer nem ér semmit, de ha szedem a tablettát, lehet, lézer nélkül is beépülne.

 

Tehát arra kérlek mondd meg, melyik hatásosabb szerinted.

55judit Creative Commons License 2015.11.01 0 0 174

Nagyon örülök, ez szuper!

Köszönöm hogy megosztottad.

Előzmény: Líviagyörgyi (173)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.01 0 0 173

Bocsánat, még kifelejtettem, hogy nyáron volt egy darabos vállcsonttörésem, amit ugyancsak lézereztem és szedtem a Lenkei dr. féle Kal-mag-ot. 3 hét alatt mozgatható állapotba került a karom, fájdalom mentes lett, összeforrt. Nem volt szükségem gyógytornára sem, amit pedig nagyon erőltetett az orvos, de én magam éreztem, hogy felesleges. A törés helyét lézereztem 3-4 ponton, 1-2 naponta, később 3 naponta..Mára nyoma sincs annak, hogy valaha el volt törve, még csak nem is érzékeny.

Előzmény: 55judit (171)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.01 0 0 172

Pár hónappal ezelőtt leírtam, mire használtam. Makacs,kb.  egy évig is tartó sarokcsontgyulladásra a sarkamat két oldalról, hátulról és alulról lézereztem. Már nem emlékszem mennyi ideig, de az a gyulladás, mely  nem reagált az EB által finanszírozott pásztázó lézer kezelésre, kb 2 hét alatt tünet mentes lett.

Porckopásos térdeim, csípőm ugyancsak fájdalom mentes lett néhány kezelés után, de folyamatosan szedek porcpótló készítményeket is. A használati utasítás alapján kezeltem. Amint enyhe fájdalom jelentkezett, azonnal lézereztem a fájdalom megszűnéséig, pl a csípőmet azokon a pontokon, ahol a fájdalom jelentkezett, 3-4 perc időtartamban pontonként. Kb 3 hónapja nem volt szükségem lézerezésre.

 

A lányom fogfájása elmúlott, valamint az arcán megjelent vörös, gyulladt foltok is 2-3 lézerezés után megszűntek. Családon belül idős rokon az orrlézert használja napi rendszerességgel, a krónikus fáradsága megszűnt, fiatalosan, fitten mozog, látja el a háztartását.

Tény, hogy több hozzászólás van, melyek beírói szkeptikusak, némelyik mindenható okoskodónak képzeli magát, de - úgy gondolom- ez a szám elenyésző ahhoz képest, ahányan jó hatását megtapasztalják a készüléknek. Kimondottan Rózsa professzor úr találmányára gondolok, nem az árubemutatókon horror összegekért eladott készülékekre, vagy a kínai piacon beszerezhetőkre.

Előzmény: 55judit (171)
55judit Creative Commons License 2015.10.30 0 0 171

Szeretnék tőled tanulni. Kérlek írd le milyen problémát hány ponton kezeltetek, és pontonként hány percig. Én most nem használom. A problémáimat nem a lézer oldotta meg, hanem más egyéb, de szeretném tudni mások hogyan használják hogy segít. Végül is ezért van ez a fórum, nem azért hogy csak dicsérgessük a készüléket.

Előzmény: Líviagyörgyi (170)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.10.30 0 0 170

Szerintem jobb. Nekem az "SZTK"-s nem használt, ezzel rendbe jöttem. A teljes család használja kféle problémákra, teljes elégedettséggel.

Előzmény: Szeplakf (169)
Szeplakf Creative Commons License 2015.10.06 0 0 169

Sziasztok,

 

én ma rendeltem safe laser 500nW-t. Ezidáig laseres fizioterápiát kértem reumás jellegű fájdalmaimra és nagyon jó volt, elmulasztotta(tenisz könyök, gerinc fájdalmak, vállfájást stb.). Eléggé drága, tapasztalatom nincs még de szerintetek ugyan olyan jó hatékony lesz mint az sztk-s fizioterápia volt?

55judit Creative Commons License 2015.10.02 0 0 168

Kedves Erika!

 

Igen, visszakaptam. Nem mondták mi volt a gond vele, csak azt hogy minden rendben a készülékkel.

Nincsenek új tapasztalataim. Én is csak várok rá.

Előzmény: Erykka (167)
Erykka Creative Commons License 2015.10.02 0 0 167

Kedves Judit! Visszakapta már a készüléket?  Mi volt a gond vele? Nagyon várom a további tapasztalatait.

4dim Creative Commons License 2015.09.20 -1 0 166
Novemberben csipo protezist kapok az Uzsoki korhazban. Nem hittem, hogy ide jutok. De muteni kell. Már teszem az elokeszuleteket.
Előzmény: 55judit (165)
55judit Creative Commons License 2015.08.17 0 0 165

Holnap visszakapom a lézeremet, remélem most már jó lesz. :)

Előzmény: 55judit (164)
55judit Creative Commons License 2015.08.10 0 0 164

Igen, valami nincs rendben. Bevizsgálja a gyártó, aztán remélem orvosolja a problémát.

Előzmény: GeriSoft07 (163)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 163

nekem nincs ilyen. Anno azt mondtam, hogy "mivel reumára hasonló IR lézert használnak orvosok is, és az működik, ez is akár működhetne is"

De olvasva a sok panaszt, látszik, hogy nem működik.

vagy kicsi a teljesítmény, vagy nem jó a hullámhossz

 

Előzmény: 55judit (162)
55judit Creative Commons License 2015.08.10 0 0 162

Előző bejegyzéseid óta történt valami? Használtad?

Előzmény: GeriSoft07 (161)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 161

semmi baja sincs. A normál állapota hogy nem gyógyít :(

Előzmény: 55judit (160)
55judit Creative Commons License 2015.08.09 0 0 160

Abból, hogy gyakorlatilag semmit nem gyógyít meg. Most megnézik mi van vele.

Előzmény: Zsazsa59 (159)
Zsazsa59 Creative Commons License 2015.08.09 0 0 159

Kedves Judit miből gondolod, hogy rossz a lézer? Eddig csak jót írtál róla.

55judit Creative Commons License 2015.08.08 0 0 158

Azt gyanítom, az én 500-as lézerem nem jó. Semmit nem gyógyít meg. Tegnap elküldtem a forgalmazónak, hogy cserélje ki. Annyit ígért, hogy megnézeti.

Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.07.01 0 0 157

amit használok az a -porcmix plusz msm- és a  -porcmix kollagénnel- napi 1-1 db bogyó. a térdemre, csípőmre   tökéletes.  plusz lézer.

van webáruházuk, priviben átküldtem, szánj rá időt, nézd át a honlapot, sőt, keress lenkei videót a

neten, príma előadásai vannak fent.

nincs porckorong problémám, de nem is értem, ha kopás, akkor oda miért ne épülne be a porcpótló.

 

kérdezd meg az ügyfélszolgálattól lenkei dr. elérhetőségét és kérd ki a véleményét, de az ügyfélszolg-tól is kérdezhetsz, egyeztetnek a dr. úrral a válaszról..

 

ááááááá... az orvosok átlag életkora kevesebb, mint a mi, már megélt korunk.9

 

Előzmény: 55judit (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!