Keresés

Részletes keresés

Donci62 Creative Commons License 2020.04.24 -5 16 4688

Nem a te válaszod volt az Én gondom!

Azt a Moderátorok saját döntéskörében intézték, ezért őket tituláld frusztráltnak, vagy kis pöcsűnek!

Én kifejezetten picurgyuru ordenáré hozzászólásain akadtam ki, ahol, pl. "lequrvaanyázta" az összes orvost, hogy csak a finomabbikat említsem!

A hozzá kapcsolódó politikai színezeteket sem Én döntöm, döntöttem el, kehet fikázni érte a Moderátorokat (ja, hogy ahhoz puhapöcsök vagytok, csak rólam merészeltek így nyilatkozni????):-DDDDDD

Ám ha ti olyan hozzászólásokkal egyet értetek, hát lelketek rajta!

Szvsz kulturált ember, józanul, teljes ítélőképességének birtokában ilyet nem nyilatkozik nyilvános fórumon!

A többit köszönjétek a mindig fontoskodó, fekália kutyulgató, köpönyegforgató topiktársnak.

Amúgy ideje lenne már hőbörgés helyett betartani a topikleírást és a fórum szabályzatot!

Előzmény: nzsolt18 (4683)
-remény- Creative Commons License 2020.04.23 -1 1 4687

Hívj SKYPEn!Elmesélhetnéd a mai napot,rájadásul úgy is függőben maradt egy (szerintem)félreértési,vagy félre magyarázási ügyünk.Lássuk!

Előzmény: nzsolt18 (4683)
-remény- Creative Commons License 2020.04.23 -14 1 4686

Értem,bár egy kérdés volt csupán.Sajnos nemtom mi zajlott(ezek szerint kimaradtam valami jóból;-D ))Én FRICUT faggattam volna.Napok óta elemezgetjük a reggeli vírus hírekből kiókumlálható infókat,következtetéseket.Azt hittem,hogy már ez is bűn.;-)

Bár hogy is,de nem leszek hajlandó sem Thell Vilmos,Sem Sztalin,sem pedig Kadhafi képeire lődözni,hogy beférhessek a légpukk OFFOLÓBA. ;-)

 

Előzmény: trollgyalu (4685)
trollgyalu Creative Commons License 2020.04.23 -3 13 4685

Beleestél egy lánctörlésbe, a levegőben lógó hozzászólásnak nem lett volna értelme. 

Előzmény: -remény- (4682)
python 357 Creative Commons License 2020.04.23 -19 2 4684

🤣🤣🤣...Nagyon tetszik az utolsó mondatod Zsolti!...

De nem láthatjuk sajnos sokáig,-mert Zsáver felügyelő

felplankol hamarosan!...;)

Szar lehet azt érezni,-hogy ekkora "ímádatnak" örvend a Fegyveres topicokban Jánosunk!...:)

Előzmény: nzsolt18 (4683)
nzsolt18 Creative Commons License 2020.04.23 -17 3 4683

Szerintem az amit én válaszoltam rá, az ütötte ki a biztit bár elég kacifántos bele magyarázni a napi politikát. 

De majd Dönci elmagyarázza nekünk, ö ért hozzá hiszen önkéntes rendőr volt a jele már az oviban is....

Vagy csak 1 frusztrált kis pö...ű aki ebben és csak itt éli ki magát

 Itt lehet akár megmondó is.

.....

Előzmény: -remény- (4682)
-remény- Creative Commons License 2020.04.23 -1 1 4682

T.moderáció!

Lehet tudni,hogy a reggeli vírusfertőzéssel kapcsolatos TV hírek apropóján FRICU-hoz intézett kérdésemnek mi volt a "bűne" az OFFOLÓban? Miért lett kiszántva? Jó lenne tudni!Már csak azért is,hogy ne fussunk ehhez hasonló fölösleges köröket!

Azt látom,hogy a "légpuskás"topik oda költözött,de gondoltam,el lehet férni mellettük.

Donci62 Creative Commons License 2020.04.08 -8 8 4681

Hagyd, ezért kár volt hazajönnöd, hogy ebbe belefollyál!

Maradj a F1 világában, hagyd ezt a témát az itteniekre!

Előzmény: Derrickmanus (4680)
Derrickmanus Creative Commons License 2020.04.08 -4 10 4680

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154413911&t=9215894

 

Ez megint nem más, mint a tartalmak értelmezése és feldolgozása nélküli személyes bosszúállás igen jellemző példája!

python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -23 0 4679

🎃🎃🎃.....🤭🤭🤭

exhighand Creative Commons License 2020.03.30 -3 20 4678

Higgadtan gondold át mi lehet az Index fórum szerepe? Miért tartják fenn jelentős költséggel a tulajdonosok? Olvass utána a tulajdonosi szerkezetnek. 

Értékeld magadban azoknak az olvtársaknak a szerepét, akik soha, egyetlen önálló gondolattal sem kezdeményeznek párbeszédet, kizárólag akkor szólalnak meg, amikor dehonesztálni lehet valakit -- afféle kibicként.

Majd tedd ugyanezt meg a Való Világ, stb hasonló műsorok kapcsán.

Végül vesd össze egyetlen  Abrams harckocsi árát és romboló képességét egy egész társadalomra -- egy ilyen fórum felület fenntartási költségeivel és romboló erejével.

De az eredményt ne írd le. üdv.

Előzmény: Hungry_horse (4672)
python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -25 1 4677

Mennyit melózik!..😅😅

Percenként két-három mínuszt tud csak prezentálni külön valtogatva a felhasznaló neveket.

Nagyon beteg!.,.😅😅😅

Előzmény: marcony (4675)
python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -25 0 4676

🤣🤣🤣....Valaki nagyon haragszik ránk!

 

19 mínusz!....🤭🤭🤭

Előzmény: marcony (4671)
marcony Creative Commons License 2020.03.30 -22 2 4675

Valamennyit megértettem belőle. :-))

 

Ennek alapján helyzetedet, tevékenységedet, röviden magyarázni is tudom:

kicsinyes konfliktuskeresés.

 

Üdv:

M

Előzmény: Hungry_horse (4672)
python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -24 1 4674

:)...Valamiben Darwin is tévedett!..

Azt hitte,-hogy a kiválasztódások kizárólag hosszabb,több tízezer vagy százezer évek alatt jöttek létre!..

Ez nincs így,-párszáz év  alatt is jelentős változások  alakulhatnak ki,sőt lényegesen hamarabb is!..

De ne csüggedj,-a remény hal meg utoljára!!!....

Előzmény: Hungry_horse (4673)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.03.30 -2 19 4673

A szociáldarvinizmus addig szimpatikus, míg a túlélők között vagy.

Nekem akkor sem.

Már öreg vagyok hozzá.

Előzmény: python 357 (4670)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.03.30 -2 20 4672

Nos az inkriminált topikban 2015-re kialakult helyzetben az alábbi választásaid lehetnek a fórum egyik veterán tagjaként, ha nem akarod szedni a sátorfádat és otthagyni a szaktopikot pilidilivé züllesztő olvtársaknak az egyébként nyílt vitára, beszélgetésre létrehozott topikot:

 

1. Válaszolsz, reagálsz.

Ez mondjuk egy óvatos alapüzemmód lenne, mert ezzel kizárod, hogy azzal vádoljanak, hogy te flamelsz, te provokálsz, te személyeskedsz stb., hiszen nem kezdeményezel. ...

 

2. Ha a moderátor rendre törli a válaszaidat, jelzed számára, hogy nem feltétlenül és kizárólag a válaszaid topikrombolók, személyeskedők, offtopikok, polidilik, stílusproblémásak (jelentsen ez bármit is), hanem azok a kommentek is, amikre válaszolsz, reagálsz. Párhuzamosan persze jelzed a gondodat az erre létrehozott felületeken.

 

Mivel az 1. verzió számos esetben ellehetetlenül, akkor a 2. pontot használod.

Míg lehet.

 

Persze mószerkirályozhatsz nyugodtan ezért, de ez van. Minden kommentre válaszolhatnék, amit a a moderátorok figyelmébe ajánlok.

Válaszolok, reagálok is rájuk ha nem törlik és ha hagyják.

De nem hagyják.

 

Érzed és érted a problémát?

 

 

 

Előzmény: marcony (4671)
marcony Creative Commons License 2020.03.30 -21 3 4671

Ezzel amit mondasz egyet lehet érteni.

Ez teljesen rendben van.

 

Ismerve az itteni viszonyokat, bennem azonnal felmerült egy kérdés.

 

Amikor hajtasz a mószerkirályságra, bejelentést teszel, (nevezd ahogyan akarod) olykor nem keveset, majd ennek következtében "munkásságod" eredményét látva, lelki kielégülést érzel...

- Nos, akkor milyen kutyának érzed magad?

 

Akkor te egy képzeletbeli, tévedhetetlen, felkent moderátorrá avanzsálsz?

Érzed ennek kettősségét, vagy csak mószerolni tudsz?

 

Előzmény: Hungry_horse (4669)
python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -23 3 4670

:))....Szerintem Te idealista vagy!!..

Ami nem baj,-sőt!.:)

De a világ sajnos nem szereti az ideákat!..

Ha nézed a történelmet,-mindig az erőszakosabb, gátlástalanabb népek söprik el az elpuhult dekadens társadalmakat általában kelet felől....

A természet rendje hogy az erősebb versenyelőnyben van 

a gyengével szemben!..

Ez a realitás sajnos!...:(((

Nézd a mai világot,mindenhol hatalmi harc van!!....

Az EU is azert jött létre,-hogy ellensúlyozza a Yenki befolyást Európában!..

A nagyhatalmak mind a saját érdekeiket védik foggal körömmel!...

És ez mindig így volt és mindig így lesz....:(

 

 

Előzmény: Hungry_horse (4669)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.03.30 -1 19 4669

A többé-kevésbé működő társadalmak már sokezer éve túlléptek ezen a gondolkodáson.

Jelentősen.

Törvényeket alkottak, azokat leírták, alkalmazták, ügyeltek a helyes alkalmazásra, javítgatták a rendszereiket, hogy jobban működjenek.

A saját érdekükben, mert rájöttek, hogy az erősebb kutya törvénye nem működhet a társadalmi relációkban.

Annak ellenére, hogy lépten-nyomon felbukkan ma is, nem csak a cenzúra, nem csak a maffia, nem csak a kisközösségek, a társadalmak, hanem a nemzetközi politika területén, nem lehet elfogadott és vágyott állapot.

Értelmes emberek számára.

Mert mindig van erősebb kutya, vagy falka.

 

A zindex fórumának vannak szabályai és ezek betartatására vannak moderátorok. Ha ők is tesznek a saját szabályaikra, akkor a fórum pusztul,a vélemények sokfélesége eltűnik, az oldal látogatottsága lecsökken,a bannerekért, online reklámokért kapott bevételekkel együtt és végül a fenntartók megszüntetik, vagy eladják.

 

A zindex és a fóruma már most is a csökkenő kattintási számokat hozza, publikus számlálókon látszik a pusztulása, ezen a karantén ideiglenes hatása se sokat javít.

Ha ez a cél, akkor lehet erős kutyát játszani, míg van hol.

Előzmény: python 357 (4668)
python 357 Creative Commons License 2020.03.30 -25 0 4668

Ismered azt a mondást,hogy...."Mindig az erősebb kutya b....ik"?

Nos?....Van meg kérdésed?...:))

Előzmény: Hungry_horse (4667)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.03.29 -1 20 4667

Az a ciki, ha ezt komolyan is gondolja.

 

Ez nem az ő homokozójuk, hanem sok sok emberé, akik hol akarva, hol akaratlanul de átlépnek határokat.

Ebben a helyzetben lehet őket hagyni szabadon tombolni - reddit.

Vagy moderálni.

 

Utóbbit sosem lehet jól csinálni, mert valaki mindig sértett lesz, de lehet szabályosan - azok szerint a szabályok szerint amiket a moderátorok is számon kérnek -  tenni és lehet ezeket is figyelmen kívül hagyni.

Nos ez utóbbi morálisan elég gázos.

 

Ahogy a politikai elfogultság is az - lásd tecső, pofakönyv és gugli...

Előzmény: python 357 (4665)
python 357 Creative Commons License 2020.03.29 -24 0 4665

"Moderátort basztatni olyan, mint az alvó tigris seggét kinyalni, élvezet ugyan nincs benne de legalább roppant veszélyes"

 

Trollgyalu idézte be tegnap a fegyveres moderációsba!..:))))

 

Előzmény: Hungry_horse (4664)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.03.29 0 19 4664

A tegnapi nap délelőtt szabályosan végrehajtott nagytakarítást követő 24 órában sorozatban tűnnek el a válaszaim, nyomtalanul, értesítés nélkül.

Tucatjával.

Azok a - számos esetben politikai uszítást, primitív személyeskedést, hazugságokat tartalmazó - kommentek amikre a válaszok születnek sértetlenek.

Ma délelőtt és koradélután is folytatódik a moderátori ámokfutás, egyes kommentekre nem maradhat válaszom a topikon.

 

Ez pedig  az eltelt évek során immár sokadjára megismételt példa arra, hogy az értesítés elmaradásával még a formális lehetősége sincs meg a jogorvoslatnak, reklamációnak egy akármilyen szabályt sértőnek ítélt komment törlése kapcsán.

 

Ráadásul ez arra az önkényre és jogtiprásra is sokadik példa, miként tesznek magasról a rájuk vonatkozó minimális szabályokra, kötelmekre a törléseket hónapok óta sunyiban végző moderátorok.

 

A kérdés jelen esetben is ugyan az, mint évek óta:

- ha egy forrással, adattal, információval rendelkező VÁLASZ off, topikromboló, akkor amire a válasz született miért nem off, miért nem topikromboló?

 

- miként szarhatja le egy moderátor a saját szabályait, míg a társa képes szabályosan eljárni?

 

Sajátos moderációs eljárás nem az off témarombolást, a hazugságokat, a politikai uszítást, a butaságot, szakmaiatlanságot törölni, hanem az ezt korrigáló kommentet, úgy, hogy ráadásul a hülyeségek ott díszeleghetnek a mai napig.

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.22 0 0 4663

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154196080&t=9122838

 

Légyszi töröljétek !

 

 

Saját hírdetés  , de már nem aktuális.

 

 

Köszönöm !

 

navigátor50 Creative Commons License 2020.02.07 0 1 4662

A Blackwaterrel kapcsolatos 153529 hsz-re adott válaszomat törölték - legyen úgy!

Ellenben a kérdés maradhatott!

 

A moderáció tevékenységét kevéssé értő olvasó arra is gondolhat, hogy nem tudtam válaszolni a kérdésre, pedig nagyon is!

Lehet, hogy ezért Off?

 

Hungry_horse Creative Commons License 2020.02.07 -1 3 4661

A tegnapi napon ismét eltűnt egy válaszom, nyomtalanul.

 

Ez pedig sokadjára megismételt példa arra, hogy az értesítés elmaradásával még a formális lehetősége sincs meg a jogorvoslatnak, reklamációnak egy - semmiféle szabályt nem sértő - komment törlése kapcsán.

 

Ráadásul ez arra az önkényre és jogtiprásra is sokadik példa, miként tesznek magasról a rájuk vonatkozó minimális szabályokra, kötelmekre a törléseket hónapok óta sunyiban végzők.

Is.

 

Az olvtárs a kompatibilitás, Európa fogalmával nincs tisztában évek óta, miközben egy szaktopikon napi rendszerességgel osztja a nemlétező éceszét:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153770929&t=9098576

 

Amikor erre - nem egyedü, nem is leső alkalommal - felhívom a figyelmét, megsértődik és törölteti a fogalmi tisztázást szolgáló szakszerű hozzászólásomat, arra hivatkozva, hogy az a hülyeségét hivatott helyére tenni és ezt a lelke nem bírja elviselni:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153773106&t=9215894

 

 

Sajátos moderációs eljárás nem a butaságot, szakmaiatlanságot törölni, hanem az ezt korrigáló kommentet, úgy, hogy ráadásul a hülyesége ott díszeleg a mai napig.

nememecsekk Creative Commons License 2020.02.03 -1 19 4660

Szerintem  olyan igazán nagy kárt már Te sem tudnál itt okozni.;-)

Az igazán régi nickek az idők folyamán többségükben ki lettek (a Te szavaiddal élve)innen gezarolozva.    Ha utána nézel,már nem is igen találsz embert,aki a régi "nevén" ügyködne.(beleértve jófiút,rosszfiút,modit,bárkit.)

Előzmény: Operator (4659)
Operator Creative Commons License 2020.02.03 -1 21 4659

Biztos, hogy a személyes csetepatékat itt (pontosabban ezen a fórumon) akarjátok rendezni?7

 

Jöhetek én is gezarolozni, csak annak van egy apró hátulütője, én nem vagyok helyi erő, fingom sincs róla, hogy ki a jófiú és ki a rossz, kislaugolok mindenkit és akkor lehet szaladgálni az ombuccmanóhoz, hogy oda lett a szólásszapaccsák meg minden ilyesmi.

 

Köszönöm az együttműködést.

python 357 Creative Commons License 2020.02.02 -23 1 4658

Csabikám nyugodj le!...:))

Semmi baj..

Kényszeres érem gyűjtőgető vagy,de ez a te dolgod....

Az,meg hogy az én fotómat teszed ki cèlnak,azt vehetném fenyegetésnek is ugyebár!..:))

 

De nem vettem annak,-csupán  ízléstelen tréfának!...

Akár rootolhatták volna is a nickedet IRL miatt...!!!!..

Nyugodtan vágj be bármit,úgyse tudsz mást,- csak keverni a kakit, ez köztudott!..

Ezt a pótcselekvés dolgot hagyjuk,-talán a modoroddal van a baj,-ezért bántóak a beírásaid!?...

Emlékeztesselek újra,hogy ismerkedtünk meg itt a fórumon?

Én  akkor betettelek egy skatulyába,ahonnan azóta sem sikerült kikászálódnod!!!...

A vicces képet törölték,-úgyhogy nincs már miért bocsánatot kérned!..

Vedd kicsit lazábban az életet!!!...:))))

 

 

 

 

Előzmény: nyílt_irányzék (4657)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!