Keresés

Részletes keresés

Draco Domesticus Creative Commons License 2019.10.02 -1 3 215116

Mi történt? Máshol jártam.

Előzmény: szaruespata (215115)
szaruespata Creative Commons License 2019.10.02 -1 8 215115

Kurvára nincs jelentősége, mert mindjárt ide is megérkezik a takarítóbrigád és minden emberi hozzászólást töröl, anyázások, nőrokonok lekurvázása stb természetesen maradhatnak, a négyszavas tőmondatokkal.

Előzmény: Draco Domesticus (215114)
Draco Domesticus Creative Commons License 2019.10.02 -2 1 215114

Ez genetikusan nem stimmel. Anyádtól csak X kromoszómát örökölhettél, a korai kopaszodásért a magas tesztoszteronszint a felelős, szóval az Y oldalon keresgélj. És vigasztald magad azzal, hogy a férfiasság jele.

Előzmény: szaruespata (215109)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.02 -3 2 215113

Latod, rolad nem irt a Guardian, a sajat irasaidbol derul ki, hogy zakkant vagy.

Előzmény: Bromhold (215112)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.02 -3 1 215112

Szorakoztato egy troll vagy, majdnem a torkomon akadt a fott kukorica a nevetestol.

Neked ha valaki mas allasponton van mint Te, az mar troll?

Es akkor vissza a Te eredeti allitasodhoz  >

Te ezt allitottad, es kerdezgetted hogy Biden miert nem mondta 2018-ban amikor itt az ügyeszröl a videoban hözöngätt, azokat  is hogy a Burishmaval mi van Te  szerinted, meg hogy a fia allitolag Te szerinted kokszol  (ezt mind utanna lehet olvasni hogy mi mindent irtal Te), ehhez ket forrast hasznaltal, en nem tudom hogy amiket Te allitottal az melyikben van, de ez a  zakkant Shamir akinek a süket tartalmait Te propagalod, honnan tudta allitolag azt amit Te allitottal korabban mint barki mas, amikor az ahogy kinez csak ezzel a CIA-s hapsival bukott ki, es ahogy en ertelmezem,  a CIA-s hapsi (aki nevtelenül irta azt a bizonyos 9 olfalt) mast allit mint amit Te irtal, itthttp://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152577510&t=9217451

Te egyenesen valamit tenynek! allitasz be, amiröl szo sincs, Te azt allitod tenykent  ertelem szerüen, hogy az Ukrajnaban  levö Crowdstrike  ceg serverjeröl ukran allampolgarsagu trollok csinaltak a felhajtast azzal kapcsolatban, hogy kiderült hogy az amerikaiak szerint valami orosz hackerek megheckeltek a DNC-serverjet (es egyes dolgokat aztan nyilvanossagra hoztak).

A CIA-s akarki irasa szerint Trump akarta  a Crowdstrickenek a serverjenek a ... hm... földrajzi (letezesenek) helyet atteni Ukrajnaba, amely ceg elöször hozta  eredetben azt hogy az oroszok allitolag megheckeltek a DNC-serverjet. Ertelem szerüen a cegnek a serverje az USA-ban es nem Ukrajnaban van. Minden esetre ez derül ki a CIA-s akarki irasabol. Ezen -hogy Trump at akarta a servert Ukrajnaba tolni, - ezen akadt ki a CIA-s akarki.

Miutan egyik linkedet sem nyitottam meg, csak arra hagyatkoztam amit Te irtal, de Te Shamirra mint forrasra hivatkoztal, arra a zakkantra, az meg a masikra ahogy a Guardianbol kiderül, erre a Murrayra, aki korabban az üzbegeknel vagy hol volt brit követ, - no ez a masik föokos meg ugye azt szorta minden fele, hogy nem is törtent megheckeles, hanem egyszerüen valami belsö akarki egy adathordozora ratöltött a demokratak serverjeröl adatokat, aztan igy kerültek ezen az uton napvilagra a sumalkolasok pl Clintonne ellenlabasaval is.

Hogy Shamir zakkant az a Guardian irasabol is kiderül, hogy mindenkivel összeall -iszlamistakkal is!- azt is a Guardian megirta, ha Neked mindez mert en mas allasponton vagyok mint Te, - trollozas egy trolltol, aki en vagyok Te szerinted, hat akkor most  mit mondjak?

A tenyek azok tenyek, hogy Te igy en meg ugy interpretalom öket, az annak mint Neked aki itt egyfolytaban hablatyol a cenzura miatt, --   annak alapban ket különbözö allaspont legalitasa  es egymas melletti letezese termeszetesnek kellene hogy legyen.

De ahogy latom Te is csak bort iszol aztan vizet predikalsz.

PS.: no, itt van amit eredetben irtal, es lennt a CIA-s akarkinek az irasabol az a resz, ahol egyaltalan az a ceg elöfordul amire Te itt raugrottal.

(PS.: es ha lehet harmadszor mar ne kerdezzel meg hogy a cegnek ki adott penzt, mrt fogalmam sincs, nem foglalkozom vele. Mint ahogy azzal sem amit Töled süketelesnek tartok, hogy Te szerinted Biden papa rendelte meg Clintonne  -mind kettö ugye a demokratak tabiraba tartozik-  megvalasztasi eselyei  ellen negativan hato heckelest,  es Biden nem indult a 2016-os elnökvalasztason!, a heckeles  nem is volt Shamir szerint heckeles, es akkor ha megis volt, akkor a demokrata Biden a sajat partjanak a serveret heckeltette meg szerinted, most mar csak az hianyzik, hogy azt Te le is irjad amit Te itt a tartalmaddal valojaban allitasz, hogy sutyiban a demokrata Biden papa Trump megvalasztasat segitette ezzel elö 2016-ban a sajat partjanak jelöltjenek alaposan a megvalasztasi eselyenek rontasaval,  espedig tudatosan.

No, itt kellene Neked felebrednek, mert a kezed a bilibe log.)

"
http://www.unz.com/ishamir/the-biden-affair-in-the-ukraine/
https://thehill.com/opinion/white-house/436816-joe-bidens-2020-ukrainian-nightmare-a-closed-probe-is-revived
Bromhold ket napja linkelte a videot, ahol Biden papa buszken meselte, hogyan zsarolta meg az ukran allamfot, hogy rugja ki a fougyeszt, (Sokint, bar Biden csak ugy nevezte, son of a bitch). Arrol nem szamolt be a hallgatoknak, ...
Trump erdeklodott Zelenszkijtol a Crowdstrike szerverrol, ahonnan ukranok trollok vegeztek azt a munkat, amibol a RussiaGate-et generaltak. A tulaja Dmitry Alperovitch, orosz zsido es patologikus russzofob. Valoszinusitheto, hogy Biden megrendelesere konstrualta a Clinton elleni "orosz" hackelest.""

Előzmény: Zsebihal18 (215104)
kinetikus Creative Commons License 2019.10.02 -1 6 215111

Akkor most Glavi megtépi a ruháit és hamut szór a fejére??

Előzmény: Dr.Ugol (215110)
Dr.Ugol Creative Commons License 2019.10.02 -2 8 215110

A kijevi helyzet fokozódik

Minszkben aláírták Frank-Walter Steinmeier formuláját!

szaruespata Creative Commons License 2019.10.02 -1 3 215109

Nálunk a családban (anyai ágon) a pasiknál ez genetikus, évszázadokra visszamenően. Középen olyan ritkán és hülyén nő a hajam, hogy inkább háromhetente nullásgép az egész, én ezt csak amnesztiafrizurának hívom.

Előzmény: gitana19 (215097)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 3 215108

AAA, koszi szepen, mennyi jo elmenyem fuzodik hozza! Nagyon orulok neki.

Előzmény: A ló túloldala (215107)
A ló túloldala Creative Commons License 2019.10.01 -2 4 215107
Előzmény: Zsebihal18 (215106)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 1 215106

Oszinten szolva, az jutott eszembe, mikor valami himpellernek csinaltak egy masinat, amelyik informaciot ad. Meg is csinaltak, csak az informacio osszefuggestelen, haszontalan, ertelmetlen volt,, es csak folyt, es folyt... Azt a fejezetet nem talaltam a neten, a gyerekkori peldanyom meg ki tudja, kinel van mar :) 

Előzmény: A ló túloldala (215105)
A ló túloldala Creative Commons License 2019.10.01 -2 4 215105

Murányi Beatrix egy zseni.. (Kóbor Kaffer kószál..)

Előzmény: Zsebihal18 (215104)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -5 1 215104

Szorakoztato egy troll vagy, majdnem a torkomon akadt a fott kukorica a nevetestol.

Szumaralla vindár
Csiverész a gárom,
Mérci kele csintár
Letörött a nyáron.

Előzmény: Bromhold (215103)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -4 1 215103

Nem erdekel, hany neve van Shamirnak. Lathatolag nem olyan eloiteletes, mint te,  ....  valoban, orulok, ha a blogomra tevednek, ..

Na ja, en az iszlamistakkal lepaktalokkal valoban elöiteletes vagyok, es hogy Te ki mindenkinek a nezeteit   a blogodon  terjeszted ahhoz nekem semmi közöm, ahhoz sem ha ott propagalod ezt az iszlamistaval lepaktalot, es akkor az nem az en bajom hanem a Tied, mindegy melyik nickkeden -Ebihal18 avagy Zsebihal18 nickeden is irsz Te itt  es ahol propagalsz megzakkantak nezeteit, akik allitolag a Töled ide belinkelt tartalom szerint a tutit is tudjak Assange meg a WikiLeaks ügyeben, annak az Assange ügyeben akinek talan nem csak a börtön nez ki, hanem egy nagyon kemeny büntetes is.

No, szia,  hogy kepletben beszeljek: Neked -mindegy melyik nickeden is irsz-  egyszerüen egy soha el nem mulo mumszod van, akinek töke van az jo ha azt takarja.

Előzmény: Ebihal18 (215095)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 1 215102

Hazudni nem szoktam, pongyola szoktam lenni, pl link helyett forrast irok. De mindegy, mert  a Grauniad se az ujsagiras non-plus-ultraja. 

Előzmény: Bromhold (215101)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -4 0 215101

Nem adtal forrast

Ne hazudj mar megint, hiszen ezt irtam >

a Guardian szerint

Előzmény: Ebihal18 (215095)
Zsebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 1 215100

Az ido haladtaval nem csak a haja, de agysejtje is fogy az embernek.

Előzmény: Bromhold (215098)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -2 0 215099

Mindenkinek egy bizonyos kor utan kevesebb lesz a haja :-)

Zelenszkijnek meg mind meg van, mert aranylag fiatal, de Jacenjuknak mar szinten kevesebb volt.

A Rada volt elnökenek is ha jol emlekszem mar alig volt haja.

Előzmény: gitana19 (215097)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -3 0 215098

(Sokint, bar Biden csak ugy nevezte, son of a bitch). Arrol nem szamolt be a hallgatoknak, hogy Sokin nem volt hajlando a nyomozast ...

Hogy kinek miert kellett volna beszamolnia es meselnie  Sorokin ügyeiröl, azt Te magad vagy 3 napja mar elmeselted, itt >

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152562669&t=9217451

Aztan ujbolt elövetted  a Sorokin ügyedet, es engem belekevertel  holott kizarolag  sajat magadra  tamaszkodhattal volna ^ ez alapjan.

PPS.: de, mint irtam Te kivallo üzletember vagy :-)

Assange meg nem gondolkozott amikor  össze allt ilyen 6 nevü Sagvarival mint a Te egyik favorizalt forrasod akinek az agymeneset meg ide is Te belinkelted, es szerintem Assange ellen az amerikaiak majd ezt az allitolag  -hm.. masokkal együtt  sokat tudo- megzakkantat felhasznaljak a perben, es eppen ezert ne csodalkozzon majd az a süket, ha az ajtajan akar az FBI akar mas csönget, iszlamistakkal lepaktani  ugyanis nem tul jo dolog meg a Guardian szerint sem. 

Es ezeket az adatogat amikre en hivatkoztam a Guardianban lehet megtalalni.

Ma is.

Előzmény: Ebihal18 (215075)
gitana19 Creative Commons License 2019.10.01 -1 3 215097

A kopaszságra nincs ellenszer. Ha lenne, Jeff Bezosnak lenne haja. Viszont. Nem sok nő van, aki vasvillával kergetné el Vin Dieselt, csak, mert nincs haja.

Előzmény: szaruespata (215090)
Ebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 1 215096

Egyebkent meg mindig nem tunik fol, hogy a "hallgatoknak" Biden hallgatoira vonatkozott, es nem rad? Mero udvariassagbol emlitettelek, mert nem sokkal elotte te mar beraktad a videot, amirol irtam. 

Előzmény: Bromhold (215094)
Ebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -2 1 215095

Nem adtal forrast es nem fogom megkeresni - az irrationalwikihez hasonlo fajsulyos pletykalapokat meghagyom neked, a Gruniont is (bar en is olvastam valamikor rendszeresen, most mar csak veletlenul). Nem erdekel, hany neve van Shamirnak. Lathatolag nem olyan eloiteletes, mint te, mert a spektrum tavolabbi reszen levokkel is tud es akar is kommunikalni. Ez ereny.

Semmifele uzletember nem vagyok, de valoban, orulok, ha a blogomra tevednek, meg jobban, ha kommentelnek is. Kedves toled, hogy emlited, rajtad kivul senki nem hordja a sziven ennyire. Estere rakok be egy uj forditast!

Előzmény: Bromhold (215093)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -2 0 215094

a blogom (koszonet, hogy emlited).

Ja, Te ketsegkivül egy kivallo üzletember vagy, mert tudod hogy a negativ kritika is reklam,  es amikor Te olyanba engem behozol amihez alapban semmi közöm (hallgatoknak  info stb), akkor Te generalod  mindenkeppen a reklamodat, mert az ember vagy hagyja ülni magan amit Te  legböl kapottan allitasz, vagy  reagal es akkor ott a  (negativ) reakcio ami megis reklam Neked.

PS.: mint irtam van Neked igy is rengeteg rajongod a forumon, ebben a ket (kijevi meg oroszorszagi) topikban is, ne legyel mar telhetettlen, es amikor iszlamistakkal lepaktalok vonalaba  is bevisznek mint a Shamir-vonaladba Te,  akkor meg -mint irtam- nem bator hanem betojos vagyok.

Tölem a Shamirod azt almodik meg amit akar Ukrajnara meg a Biden-ügyre, nalam nem menö az ilyen zakkant.

Előzmény: Ebihal18 (215092)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -2 0 215093

Itt a reggeli kaveivas mellett csak tatogatom a szamat, megint  .. :-)

Zsebihalnak befogtak a szajat

Nem tudtam hogy ebböl a topikbol a Zsebihal18 nicked ki van tiltva (az Oriszorszag topikban a Zsebihal18-al irsz, ezert gondolom hogy csak innen tiltottak ki, de talan csak atmenetileg, nem? Majd vissza kerülsz a kispadrol.)

szerinted kinek allt erdekeben es kinek volt penze kifizetni a Crowdstrike-ot?

Ezzel a ceggel eddig sem foglalkoztam, mint mar irtam Neked sosem hallottam rola addig amig Te  nem elitetted, es ezek utan sem fogok vele foglalkozni, igy nem tudok a kerdesedre valaszolni, a Shamir forrasodra annyit meg, hogy a Guardian szerint egy zakkant alak, van vagy 6 neve,  a WikiLeaksnak az oroszorszagi szovovöje volt, a fia meg a svedorszginak, amit letagadtak, de van rola foto a Guardian szerint, es ha lehet akkor olyanokat ne kerdezz Tölem amiröl nagyon jol tudod hogy nekem halvany dunsztom sincs arrol, terjeszd nyugodtan tovabb az extremista forrasaid tartalmait, szabad, nem tiltja senki sem a forumon, de mint tudod ezek nekem  nem hirfottasok.

No itt van a kedvenc 6 nevü vagy hany nevü Sagvarid >

He also denied that he had any special connection with WikiLeaks, though the group's spokesman, Kristinn Hrafnsson, confirmed that he was their representative in Russia, just as his son is in Scandinavia. Expressen also published a photograph of him standing behind Julian Assange at a computer, published in the Russian paper, which has been reprinting the WikiLeaks cables he passed to them.
There, for the moment, the story rests. Given the tight if murky links between the Russian security apparatus and the quasi-fascist Nationalist movement with which Shamir is associated there, it has worrying implications for the security of anyone named in the cables. This is not because the cables themselves are inaccurate, but because they are not.

PS.: talan majd Shamirt is begyüjtik az amerikaiak, ha ennyi süketseget allit mint WL-oroszorszagi szovivö, es  Assange ellen majd fölhasznaljak a perben.

PS.: sosem ertettem hogy zakkantakat miert kell forrasnak hasznalnod, de ha Neked ezek az alfak meg omegak, hat legyenek mert a forum ezt megengedi Neked, de  ezt meg a Guardiantol utanna küldöm >

The two men involved are Israel Shamir, a Jew who has converted to Orthodox Christianity and passionate antisemitism, and his son Johannes Wahlström. Shamir was listed as a co-author of a story in Counterpunch, which suggested that the woman who brought a complaint of rape against Julian Assange was a CIA plant. But he has a longer and stranger past than this would suggest.

According to Magnus Ljunggren, a retired professor of Russian literature at Gothenburg University, Shamir has had at least six different names, among them Izrail Schmerler (as he was born in Novosibirsk, Siberia), Jöran Jermas, Adam Ermash, but is internationally known as Shamir. He has been a Swedish citizen since 1992.
In an interview with a Swedish Holocaust-denying creationist and Islamist named Mohamed Omar ...

PPS.: en inkabb meg vagyok ijedve mint bator vagyok amikor olyant olvasok hogy ..hm..  valaki lepaktal iszlamistakkal (is) ...

Előzmény: Ebihal18 (215092)
Ebihal18 Creative Commons License 2019.10.01 -3 1 215092

Az "Arrol nem szamolt be a hallgatoknak" alanya nyilvanvaloan Biden, es nem te. Mindket nickem adatlapjan ott van a blogom (koszonet, hogy emlited). Zsebihalnak befogtak a szajat, azert vagyok most Ebihal.

Alperovitchot Shamir nevezte russzofobnak, az RT professzionalis orosz-pocskondiazonak nevezte. Nem a szemelyes ellenszenvenv mondatta velem.

https://www.rt.com/op-ed/404760-atlantic-council-russia-nato-propaganda/

A demokratak csinaltak nagy huhot, Russia Gatet, "impeach Trump", szerinted kinek allt erdekeben es kinek volt penze kifizetni a Crowdstrike-ot?

Előzmény: Bromhold (215091)
Bromhold Creative Commons License 2019.10.01 -4 0 215091

Bromhold ket napja linkelte a videot, ahol Biden papa buszken meselte, hogyan zsarolta meg az ukran allamfot, hogy rugja ki a fougyeszt, (Sokint, bar Biden csak ugy nevezte, son of a bitch). Arrol nem szamolt be a hallgatoknak, hogy Sokin ...

Trump erdeklodott Zelenszkijtol a Crowdstrike szerverrol, ahonnan ukranok trollok vegeztek azt a munkat, amibol a RussiaGate-et generaltak. A tulaja Dmitry Alperovitch, orosz zsido es patologikus russzofob. Valoszinusitheto, hogy Biden megrendelesere konstrualta a Clinton elleni "orosz" hackelest.

Hat en most csak nezek ki a fejemböl, egyszer azert hogy miert valtottal nicket az Ebihal18-rol (netan tan azert hogy ha valaki az adatlapodon levö blogod linkjen eljut a bloggodhoz, akkor megtalalja a neten ezt a beirasodat is ha utannad keres? :-)), na okay, ugy csinalsz magadnak reklamot ahogy szeretnel, ez a Te dolgod), masodsorban meg azert mert en hogy szamolhattam volna be a hallgatoknak akkor, amikor en sem radio sem papagaly nem vagyok? Arrol nem is beszelve hogy en  extremista  jobbos lapokat nem is olvasok mint Te a TNA-t, igy fogalmam sem volt arrol hogy ki ez az Alperovich addig amig Te nem emlitetted meg, igy azt sem tudom hogy Neked a pali miert oroszutalo, habar megirtad hogy azert, mert allitolag erröl a tölem meg sosem hallott Cr... akarmi cegnek a szerverjeröl szerinted ukran trollok megbasztak  szegeny Putint.

Tja, sok mindent lehet feltetelezni   -azt is hogy Biden allitolagos megrendelesere mi lett csinalva- de nem nekem  -mert en az IT-területhet egy totalis Niete vagyok- ezek a tartalmak nekem  semmit sem mondanak, mar azert sem mert en egy Sticket max bedugok kepekkel, letöltöm, es tudom hogy egy Stick az adathordozo, de hogy hogy müködik arrol fogalmam sincs.

Igy -mivel en semmifele extrem jobb meg extrem baloldali mediakban, vagy ilyen zugujsagokban nem lapozok hirek utan (ugye en nagy Spiegel meg NZZ fan vagyok, habar a SPON/Spiegel ujabban mar a cikkeivel sok kivetni valot hagy maga utan :-))--- most harmad vagy negyed kezböl olvastam ezt  mert keresgeltem az altalad nevezett ceg meg szemely utan akikröl ugye egyikröl sem hallottam amig Te nem irtal roluk- sosem semmit sem---- >

The “hack” of the DNC was actually a leak, not a hack. The technical analysis of the security breach shows that the DNC e-mails were copied onto a USB device, such as a thumb drive, by someone physically at the DNC headquarters, not downloaded via a remote connection on the Internet. Thus it was a leak by someone at the DNC, not Russian hackers, who provided the data to WikiLeaks. That’s not an insignificant distinction ...

No ha Assanget lekaptak szegenyt artatlanul, meg azt az amerikai fiut aki most lany lett, mert allitolag segitett Assangenak megheckkelni a PC-ket/szervereket (vagy akarmiket) a demokrataknal, - no akkor a szegeny fiu akiböl most lany lett (C. Maning?) a fentiek alapjan totalisan artatlanül ül  a racs mögött, mert ezek szerint nem volt heckkeles, hanem valaki a demokrataknal csak bement a központi szerverhez vagy mihez, bestöpszelt egy stöpszlit, aztan hipp hopp belsö küzremüködö alapjan mar meg is voltak azok a dolgok amiket aztan nyilvanossagra hoztak.

No, tölem lehetett ez igy is, en nem ertek hozza, de akkor mi volt a CM-racsmöge dugas meg most Assange dolga hogy a brit rendörök autojabol csak integetett kifele a V-t mutatva?

Ugyhogy ehhez en valoban nem ertek, es nem is szeretnek erteni, mert en igyekszem magam mindenfele összeesküves elmelettöl tavol tartani.

Ilyen stöpszlis dolgok meg altalam sosem hallott szemelyek, cegek, no ez nekem passe, sorry :-)

Talan itt valami fiu aki nagy PC-meg IT szakember, jobban a segitsegedre lehet ezt a dolgot megfejteni, hogy allitolag semmi heckeles nem volt, a szegeny Putin meg allitolag teljesen tiszta, ugye mint közismert Putin egyebkent is tutira  luppenrein Demokrat ala Schröder bacsi.

Előzmény: Ebihal18 (215075)
szaruespata Creative Commons License 2019.09.30 -1 4 215090

Putin öltönyen en nem talalok semmi kivetni valot, de a nyakabol a hajat  levagathatta volna :-)

Hagyjuk ezt az aljas női dumát, akinek egy picit kevesebb haja van, azt óvja és dédelgeti (amikor a beszélőgépek először megláttak, uniszónóban üvölteni kezdtek, mint a sakál, a nővérük, az a piszok, rögtön megjegyezte:

- Mit csodálkozol, fater? Megláttak egy ronda, kopasz bácsit, mit kellett volna tenniük?)

Előzmény: Bromhold (215082)
Bromhold Creative Commons License 2019.09.30 -1 3 215089

:-)

Neked a fenykepesz szemed megszokottan rutinszerüen  mindenhova nezett, nekem nem :-),

De most mar  megvan >

Előzmény: gitana19 (215088)
gitana19 Creative Commons License 2019.09.30 -1 5 215088

Bakker, nem igaz! Az adidasos csávó senkinek nem tűnik fel???

Előzmény: Bromhold (215086)
Bromhold Creative Commons License 2019.09.30 -2 1 215087

Most erre mit mondjak?

Ezt en eddig nem hallottam, de van ennek valami jelentösege?

Miden esetre a hasaval nem nez ki jol :-)

Előzmény: kinetikus (215084)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!