Keresés

Részletes keresés

Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 233

Komoly vég lehet, ahol ilyen megtörténhet. Az is komoly volt, ahol megtörtént. Ezek után hogy bízna meg bárki a CRM és billing rendszerükben...?

Előzmény: jtx (231)
jtx Creative Commons License 2012.03.05 0 0 232

Egy vélemény:
"Ha az ACN belemenne magyarazkodasba, inkabb mindenkit az rettentene el. Mindenhol tortenhetnek hibak, a gepek elromolhatnak, emberek felreuthetnek...en nem latam a riportot, nem is erdekel. Akkor aggodhatnank, ha nem javitana ki a hibat, arrol mar lehetne riportot kesziteni...A ceg 19 eve mukodik es az egyik legfontosabb alappillere a hitelesseg, a vilag legnagyobb direct ertekesito telekommunikacios cegerol van szo, ezt ne felejtsd, legy buszke ra, hogy vele dolgozol!:-)"

Előzmény: jtx (231)
jtx Creative Commons License 2012.03.05 0 0 231

Valóban volt egy sajnálatos szoftver hiba, ami miatt több csekken 3 tizedessel nagyobb összeg jelent meg. Én magam nem láttam ilyet, de a számlalevél másik oldalán már helyesen szerepelt az összeg. Az ügyfélszolgálat a hiba észlelése után bocsénatkérő leveleket küld ki. Az üf és a képviselők elmondják, hogy természetesen nem kell befizetni a téves összegeket.

 

Na most, van olyan gázszolgáltató, aki tévesen előre kiszámlázott a fogyasztónak pár hónapot, és mivel a számla elkavarodott, a befizetés a téves összegről nem érkezett meg, le is kapcsolta a gázt...

Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.05 0 0 230

Ugyan cégnév nélkül, de volt ma reggel a tv-ben két hasonló eset. Állítólag nyomdahiba történt, két 0-vál többet írtak, bár így is sok.

Előzmény: Bolivian Dancer (229)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 229

Bár Szacsi29 abban az egy darab hozzászólásában (nekem van 12 év alatt 12.000) azt mondta, ezt tőlük kapta. Nem állította, hogy a pénzt, hanem a fizetési kötelezettséget, ha összerakjuk a puzzle-t.

 

Emberek. Ne szerződjetek lehúzós gecikkel. Ennél szofisztikáltabban már nem tudom mondani. 

Előzmény: szacsi29 (224)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 228

Geci sok volt a telefonszámla...

 

ez valami új virusmarketing fogás? Ugyanis ezt a pénzt Ágnes Gyálról nem kapta, hanem be kéne fizetnie.

Előzmény: szacsi29 (224)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.04 0 0 227

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Igazad van, tudtam,hogy valami nem stimmel! És valóban régen fizettem be csekket, mindent a neten intézek.

Előzmény: Törölt nick (226)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.04 0 0 226

Régen fizettél be csekket. Neki kell(elle) ennyit fizetni.

Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.04 0 0 225

Persze! A postás már hoz is ennyi kápét!

Az ilyesmit átutalással rendezik mindig (bankból-bankba)

 

PHOTOSOPP!!!!!!!!!!!!!!! NEM IGAZ, senki ne dőljön be!

Előzmény: szacsi29 (224)
szacsi29 Creative Commons License 2012.03.02 0 0 224

 

Tőlük kaptam.........

jtx Creative Commons License 2012.02.24 0 0 223

Ott a pont! :)

Most én is csak véletlenül vetődtem ide, és mivel alaposan érintett vagyok, beleolvastam mit írtatok azóta...

orion89, teljesen igazad van, nem valószínű hogy bárki idejönne a sikeres képviselők közül, elkezdeni érvelni...

Az időnket inkább azzal töltjük, hogy még sikeresebbek legyünk. Ezt pedig - többek között - azzal érhetjük el, hogy segítünk a csapatunk tagjainak, hogy minél több eredményt érjenek el. Ez egy fantasztikus dolog! Úgy csinálni a sikert és a pénzt, hogy ezzel másoknak is lehetővé tesszük ezeket. Illetve, ha segítünk másoknak sikert és pénzt csinálni, akkor mi is megkapjuk.

Ez az üzletépítés része. A szolgáltatások pedig világszínvonalúak.

Ha valaki ennél többet szeretne tudni, keressen pü-ben. Ne az itt megadott freemail-en, mert azt nagyon ritkán nézem meg...

Előzmény: orion89 (221)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.02.06 0 0 222

Szerintem igen. Anonim nikkek  ugye, meg hát fontos a cég jó hírneve is, nem? :=)

Előzmény: orion89 (221)
orion89 Creative Commons License 2012.02.05 0 0 221

Szerinted aki már keresett vele az itt fogja árulni magát és dicsekedni? Szerintem építi tovább a rendszerét hogy még többet keressen.

Előzmény: Bolivian Dancer (220)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.02.04 0 0 220

Felejtsd el gyorsan és menekülj messze.

 

Gondolod, ha valami kurva nagy sikertörténet lenne, akkor nem lett volna sok-sok beírás, "kerestem 2 millát október óta" cimmel.

 

Ehelyett nem volt hozzászólás 7 hete. 

Előzmény: Törölt nick (219)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.03 0 0 219

Én ma voltam ezen a beszélgetésen, és itt és most olvasgatom a hozzászólásokat...

Néha elkeseredem, amikor valami tetszik nekem is, érdekel, és azt olvasom, hogy vannak, akik - (nem tudom igaz-e), hideget kiált a cégről...

 

A "hideg-melegből2 mennyi a meleg vélemény??

 

 

Babarózsa! Mennyi idő alatt lehet ebbe belejönni??

 

Akinek már van ilyen terméke, valóban jól működik??

 

Lejjebb valaki azt írja, hogy:

 

 

 

Majd álmodj nagyobbat, mert itt nem 100-200 e. forintos jutalékokról van szó, hónapról hónapra, évről évre!

 

Ezen mit értsek??

 

 

 

MOndjuk telefonálni én is szeretek sokat, vannak barátaim vidéken is, távol tőlem, és szeretünk telefonon sokat traccsolni...

 

Aki ezt az energia dolgot próbálta már, itt is az van, amit sokszor olvastam régebbena gas.hu -ról,hogy aki átlépett, hirtelen oda vágtak neki egy rakás kifizetni valót, amit nem biztos, hogy ki is tud hirtelen fizetni...

 

Itt is ez van?? Mert persze gondolom itt is át kell lépni az egyik energia szolgáltatótól a másikba...

 

Ha valaki az energia téren váltana, az tud jót írni róla??

 

Esetleg az fhajnalkarita@gmail.com e-mail címre várok válaszokat, azt az okostelefonomon is el tudom olvasni, ha nem vagyok itthon...

 

A többi e-mail címem nem jön be rajta...

 

A netet meg nem igazán használom a mobilomon, csak minimális összegűt, abból meg nem igazán lehet sokat netezni...

Viszont a levelezés elolvasására elég... És luxus is lenne annyifelé fizetni...

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.30 0 0 218

Végre elindult a csoportos beszedési megbízás, lehívták azt is, amit eddig hiányoltam.

Tegnap viszont küldtek egy 29-i számlát 29-i fizetési határidővel. Gratulálok!

Előzmény: Bolivian Dancer (178)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.19 0 0 217

Köszönöm, ez tényleg kedves tőled!

Előzmény: babarózsa (214)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 216

Egyéni vagy társas vállalkozás. 82.99 M.n.s. egyéb kiegészítő üzleti szolgáltatás

Ha küldesz egy emailt, tudok további infókkal szolgálni.

Előzmény: anubisaa5 (215)
anubisaa5 Creative Commons License 2011.12.18 0 0 215

Milyen jogcímen gyakorlátok ezt a "mesterséget"? Egyéni vállalkozók vagytok? Mi a szakmakódotok?

Előzmény: babarózsa (214)
babarózsa Creative Commons License 2011.12.18 0 0 214

Kedves Anya1955!

Hallgass jtx-re, ő mindent elmondott, ami szükséges. Tájékozódj, kérdezz olyat a környezetedben, aki már csinálja, és menj el minél több tájékoztatásra, nézz a cég után az interneten.  Ezt így, egy fórumon keresztül nem lehet elmagyarázni. Meg kell hogy értsd az egész rendszer lényegét, utána dönts! Mindenféleképpen  beszélgess több emberrel akik ebben dolgoznak. Én nagyon szeretem ezt csinálni. Én döntöm el, hogy mikor, kivel, és hol? Ennyi. Engem már az Atyaúristen sem fog lebeszélni erről! Bolivian pedig a legimádnivalóbb vitapartner azok között, akik valaha is megfordultak a fórumjainkon! Bármit is ír! :)))

 

Előzmény: Törölt nick (206)
babarózsa Creative Commons License 2011.12.18 0 0 213

Kedves jtx!

Vigyázz Boliviannal, mert elkötelezett harcos válik belőle, ha az ACN-ről van szó! :)))) Remélem megérti az egész lényegét, és esetleg még ügyfél is válhat belőle! :)))

 

Előzmény: jtx (212)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 212

Igazából egyikből sem :)

Ha érdekelnek a részletek, akkor keress meg pü-ben, vagy pl. skype-on: eszpontjéponthu

Előzmény: Bolivian Dancer (211)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.18 0 0 211

Árulj el annyit, hogy az eredmény az a belépési pénzekből vagy a havi forgalmi jutalélkokból jön-e össze?

Előzmény: jtx (210)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 210

Kedves Anya1955, beszervezni nehogy akarj senkit se. Ez nagyon nem erről szól. Keress, hallgass meg más valakit is.

Az igaz, hogy én nem ismerek ma más lehetőséget, ami ilyen gyorsan ereményt hoz. Legálisan.

Előzmény: Törölt nick (206)
jtx Creative Commons License 2011.12.18 0 0 209

Ez vicces volt :)

Előzmény: Bolivian Dancer (208)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.12.17 0 0 208

Tehát röviden.

 

AKI BENNE VAN, HA TUD MENEKÜLJÖN. Ha nem tud, igy járt.

 

AKI NINCS, DE ESETLEG HEZITÁL, HA AZ ARANYFASZÚ ROMÁN KURVAISTENT IGÉRIK ODA NEKI, AKKOR SE LÉPJEN BE.

 

Köszönöm, viszlát-

Előzmény: jtx (207)
jtx Creative Commons License 2011.12.16 0 0 207

Kedves Anya1955, nem engem kérdeztél, de igyekszem válaszolni.

Ha munkát teszel bele, akkor sokféle üzletből meg tudsz élni. Én azt gondolom, hogy az ACN különösen alkalmas erre.

Az, hogy ki hogyan építi az üzletét, mennyire betartva az "anyacég", vagy inkább az alapítók etikai előírásait, hát ez akár problémás is lehet. vannak direkt értékesítési cégek, ahol lazábban kezeli ezt, vannak ahol keményen. Itt én azt tapasztaltam, hogy keményen, határozottan. Persze, nincs mindenki mellett egy ellenőr...

Azt, hogy reálisan mit lehet ebből az üzletből kihozni, azt én itt nem mondhatom el, több ok miatt sem. Erről információt személyesen attól, azoktól kaphatsz, akik bemutatják Neked az üzletet. Elnézést ha ez hókuszpókuszosan hangzik, de van oka, jelentős. És nem ködösítés. A nyugati világunk tele van jogszabályokkal...

Az utolsó kérdésedre reagálva: személyes meglátásom, ez a cég nem egy újabb energia kereskedő, inkább brókernek nevezném. Hiszen az alapszolgáltató olyan szintű cég lesz mint az általad említett Tigáz, például. Nem akarok nagyobb mélységekbe belemenni ilyen helyen, kérdezd azt, aki ajánlja az üzletet, nyilván tud információkkal szolgálni. Ha nem, akkor keress olyat aki igen. A vevő szabad választási joga mindig meg van!

Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 206

Szia ! Megkérdezhetem, hogy mennyivel kell beszállni hogy hálózatot építhessél? Az egyik hozzászólásodban olvastam, hogy ha 2 embert beszervezel, már visszajön a befektetésed. Köszi a választ.

Előzmény: blackzo1 (128)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 205

Szia Bazsarózsa!

 

A hozzászólásaidból látom, mennyire elkötelezett vagy az ACN-nel szemben.

Egy ismerősömet egy hálózatos úgy szervezte be, hogy megmutatta az előző havi számláját, melyen tetemes (milliós nagyságrendű) átutalás volt az ACN-től.

Valahogy én az ilyen módszerekkel szemben eléggé szkeptikus vagyok. Téged látlak olyan intelligensnek, hogy talán őszintén megmondod a véleményed.

Úgy gondolod, hogy ez reális lehet? Persze a földi halandónak. Mert eddig csak olyat hallottam, hogy mindig másnak volt ebből sok pénze, de soha nem a közvetlen ismerősnek, barátnak. Érdekes módon, sok hálózatépítőnél hallottam erről a "módszerről" (sciennet stb.), vagyis hogy valamiféle számlát mutogatnak.

 

Végül is azt kérdezném, hogy ha valaki MOST elkezdi a hálózatát építeni, REÁLISAN, mit tud kihozni ebből? Vagyis egy ÁTLAGOS hozzáállással, szerencsével !!!!! Normálisan meg lehet ebből élni? Vagy inkább kiegészítő kereset?

 

És ahogyan egy gázkereskedőt már tönkretett a TIGÁZ és FŐGÁZ, vajon a multik beengednek más energia kereskedőt is a piacra?

 

Várom válaszod és köszönöm.

Előzmény: babarózsa (181)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 204

Sziasztok!

 

Nekem egy ismerősöm megvette a szolgáltatást potom 80 000 valahány forintért. Tudja valaki miért fizetett ennyit?

Az ürge persze ebből a hálózatépítésből szeretne meggazdagodni....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!