Keresés

Részletes keresés

rarabel Creative Commons License 2011.02.05 0 0 165

 

A Cohn-Bendit jelenség lényege...

Francisco Isidoro Acevedo Creative Commons License 2011.02.03 0 0 156

Ez tévedés. Még akár itt a 'zindexen is utánakereshetsz annak, hogy nagyon is figyelemmel kísérik egy vénülő erkölcsi hulla minden moccanását.

 

Leképezi mindazt, amitől az ember undorodva elfordul.

Előzmény: Lehettem volna valaki más (153)
rarabel Creative Commons License 2011.02.03 0 0 155

Nem tudom, ismereteim szerint a hazai izraelita egyház prominensei inkább baloldali kötődésűek, így nehezen elképzelhető, hogy a szószékekről a sátáni MSZP-ről szónokolnának.

Milyen vallási irodalomban nincs milyen téma?

Előzmény: Qputyin (133)
Szilard Kigyo Creative Commons License 2011.02.03 0 0 154

es megis egeted magad tovabb?

 

akkor felteszem neked dedos modon a kerdest:

 

te melyik ovodai szemelyzet viselkedeset preferalod a sajat gyermekeddel kapcsolatban:

 

aki azt mondja hogy a gyermeked a slicce korul matatott, es hat ha ragaszkodik hozza, akkor megcirogatja utana a kisfiad/kislanyod

 

vagy esetleg

 

azt amelyik ebben az esetben felhivja a figyelmedet erre a nem megfelelo viselkedesre es probalja arra nevelni a gyerekedet hogy ezt ne szokja meg, hogy kesobb ne legyenek gondjai?

 

egyebkent jellemzo hogy azonnal buntetesre, megszegyenitesre gondoltal ezzel kapcsolatban, veletlenul sem a finom ravezetesre. en nem vagyok szakember a temaban, de nem hinnem hogy a gyermekek slicc korul matatasra az ovodai dolgozok reszerol a cirogatas lenne az adekvat reakcio. szolj ha van forrasod az ellenkezojerol.(lehetoleg ne Cohn-Bendit legyen az:)))))

 

 

Előzmény: Törölt nick (120)
Lehettem volna valaki más Creative Commons License 2011.02.03 0 0 153

"ki lehetett a fő olvasótábora?"

Az elmúlt napok tapasztalata alapján: magyar széljobberek!

 

Frászt.

 

Őt a fene se ismerte a médiabotrány előtt...

Persze, ha Dupontnak vagy Chatelnek hívták volna akkor lehet hogy kevesebb fantáziát mozgatott volna meg.

Egyszerűen rákerestek a Wikipédián hogy ki ez, és rögtön előjött az is hogy szereti a gyerekeket...

 

Szerintem már megbánta...

 

Egy év múlva ugyan hogy emlékeznek majd erre az incidensre a népek??

 

 

Előzmény: Törölt nick (127)
sensei47 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 148

Köszönöm! :-)

Előzmény: marcipannyuszi (147)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.02.02 0 0 147

Schulz

Előzmény: sensei47 (146)
sensei47 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 146

Ki a szakállas?

Előzmény: Törölt nick (135)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 145

Költői kérdés volt...:-)

Előzmény: őszkaján (144)
őszkaján Creative Commons License 2011.02.02 0 0 144

A citoyenből bourgeois lesz. KISZ titkárból cégtulajdonos. Mit nem értesz?

Előzmény: Morgó Sapiens (143)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 143

Az is érdekes momentum, hogy 1968-ban autók és kukák gyújtogatásában lelte örömét a párizsi utcákon, azóta pedig Európa egyik fő megmondóemberének tartja magát, amennyiben bárhol, bármikor sérülni látja az egyetemes emberi szabadságjogokat. A 2006 őszi rendőri erőszak valahogy nem érte el ingerküszöbét, akkor néma maradt. Ki érti ezt?

Előzmény: Törölt nick (142)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 141

Ha pl. Dachaura gondolt, és tényleg ezt mondta, akkor igaza volt.

 

Elutasítom azt a kategorikus gondolkodást, hogy ha valaki valami elvetemült szörnyűséget mond, akkor feltétlenül szavahihetetlen más dolgokban is. Az 5. sz. hozzászólásomba betett videó ellenére írom ezt. Utána kell nézni legalább a meglepő állításoknak, és akkor kiderül, hogy igaz vagy nem, de nemcsak közismert szaralakok esetében ez a teendő, hanem mértékadónak vélt tematizátorok esetében is. Senki sem tévedhetetlen, és nem mindenkinek tiszták a szándékai.

 

Előzmény: Morgó Sapiens (138)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 140

Igaz, de a megbízhatatlanságáról, meggondolatlanságáról összerakható bőséges anyagot tovább gazdagítja. Az ilyennek sose nő be a feje lágya. Mentálisan haláláig kamasz marad, abból is a legrosszabb fajta...

Előzmény: Törölt nick (139)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 138

A gugli 224 találatot ad az idézett szövegrészre, de bővebbet nem találtam.

Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 137

Melyik táborokra gondolt, mert néhányról közmegegyezésre kiderült, hogy tényleg nem voltak benne gázkamrák, pedig elég sokan állították korábban, hogy voltak, ma meg már senki. Éppen azokban az országokban, ahol Cohn-Bendit életvitelszerűen megfordult.

 

Előzmény: Morgó Sapiens (136)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 136

Vajon szabad-e hitelt adnunk D. Cohn-Bendit bármely állításának annak fényében, hogy ezt írta a Liberation nevű lapban, a holocaustról, 1979-ben:

"Harcoljunk azért, hogy lerombolják ezeket a gázkamrákat, amelyeket a turistáknak mutogatnak azokban a táborokban, amelyekről most már tudjuk, hogy ott nem volt egy sem: egyébként azt sem hiszik el nekünk, amiben biztosak vagyunk."

 

 

Ez holocaust-tagadás. Igaz, 1979-ben tette, és az akkor hatályos törvények nem szankcionálták, de kétségtelenül megtörtént.

 

Francisco Isidoro Acevedo Creative Commons License 2011.02.02 0 0 134

Vannak olyanok, akik az autoritásukat használva például megtagadják, hogy a nők részt vehessenek a közéletben hivatalos személyként.

 

Példát mindenre lehet találni. Elrettentőt meg főleg.

Előzmény: Qputyin (133)
Qputyin Creative Commons License 2011.02.02 0 0 133

Persze a hazai szószékekről az általad felsorolt egyedek szónokolják, hogy az MSZP a

sátánság, és aki arra szavaz nem is ember.Mint nálunk.Egyetlen vallási irodalomban

nincs ilyen téma, akárhol nézem.

Előzmény: rarabel (129)
Qputyin Creative Commons License 2011.02.02 0 0 132

És én lehetek akármilyen vallásos egy hitetlen alsóbbrendü szúszó-mászó vagyok csak.

Előzmény: Qputyin (131)
Qputyin Creative Commons License 2011.02.02 0 0 131

Igen.Én mint gyaur kutya tudom, hogy nekem kuss, mert nincs több asszonyom és az öregecskéket nem cserélem kecskére.

Előzmény: Törölt nick (121)
papa111 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 130

Félreértés ne essék, én is tisztában vagyok azzal, hogy csak annak éri meg az új adórendszer, aki legalább 130 ezret vitt eddig haza nettóban. És legalább két gyermeket nevel.

De, én másfél éve keresek munkát.

És azért nem tudok elhelyezkedni mert a cégek nem akarnak bejelenteni. Vállalkozni sem tudok, mert Széchenyi terven belüli pénzekre sem vagyok  jogosult, és Széchenyi- kártyára nincsenek meg a feltételeim.

 

De a topik címe nem ehez tartozik, és nem erről van szól.

Előzmény: Törölt nick (128)
rarabel Creative Commons License 2011.02.02 0 0 129

Azért, mert Orbán Viktor volt Izraelben, és azért, mert talélkozott az európai zsidóság vezetőivel, meg mert az USA-ban néhány pedofil rabbit tettenértek, nem kéne egyenlőségjelet tenned Orbán és közöttük, már ne is haragudj!

Na, itt kezdődik az igazi antiszemitizmus!

Előzmény: Qputyin (119)
PoliBili Creative Commons License 2011.02.02 0 0 126

Úgylátom, hogy neked még ez is természetes.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=106638069&t=9206758

 

 

Hát én a helyedben elgodolkolnék.

 

Előzmény: Törölt nick (120)
Morgó Sapiens Creative Commons License 2011.02.02 0 0 125

Ami egy katolikus papnál megbocsáthatatlan, Cohn-Benditnél csak a gyermekek iránti öszinte szeretet bensőségesebbé tételére irányuló haladó törekvés.

Előzmény: Mindenki egyéni, én nem. (124)
Mindenki egyéni, én nem. Creative Commons License 2011.02.02 0 0 124

szóval aki megcirógat egy gyereket az pedofil?

 

Azt hiszem ő másképp írta... Lehet hogy neked természetes hogy gyerekek lehúzzák a sliccedet, és úgy cirógatnak, de Európában ezért börtönbe kerülhetsz...

Cohn-Bendit barátod csak paedofil reklámot csinált... Szerinted ki lehetett a fő olvasótábora? Iskolásgyerekek anyukái, vagy magányos öregurak, akik parkokban szoktak sétálgatni zsebükben egy zacskó cukorral?

Micsahel Jackson lehetett még nagy tisztelője... Ő se talált kivetni valót azon hogy gyerekekkel bújik ágyba...

Előzmény: Törölt nick (120)
Francisco Isidoro Acevedo Creative Commons License 2011.02.02 0 0 123

Egyeseknek igen. De azokkal sem szoktak szóbaállni jobb helyeken, akik szerint dettó.

Előzmény: Qputyin (65)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 122

Érdekes a kommenteket is olvasni.

 

Wie ein giftiger Schimmelpilz durchzieht die ROTARY-Sekte Politik, Justiz und Verwaltung.

philipp35a vor 2 Wochen

#Und diese abartige Sau sitzt im Europaparlament! Dort passt er ganz gut hin
frankthetank112244 vor 2 Monaten

#Dieses Schwein ist in der Politik. Dieses werden wir nicht mehr lange hinnehmen!! Und seine LINKEN Förderer kennen wir auch!!
Obersalzberg1 vor 2 Wochen

 

Előzmény: Törölt nick (5)
Qputyin Creative Commons License 2011.02.02 0 0 119

Templomi szószékről is nyomják az igét pedofilok, mégis Orbán csókosai.

Előzmény: -Haruspex- (116)
-Haruspex- Creative Commons License 2011.02.02 0 0 116

Pedofil anarchista. Tipikus vállalhatatlan nézeteket valló görbeorrú szélsőliberális.

Qputyin Creative Commons License 2011.02.02 0 0 114

OFF

A klavimon az ó mellett van az ü betü. Néha melléverek mint Kokó.:-D

On

Előzmény: rarabel (110)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!