Keresés

Részletes keresés

basaja Creative Commons License 2011.07.23 0 0 797
hali:-)
nagyon jó a cucc,de talán nem is maga a készülék hanem az Android operációs rendszer a szenzációs:-)
Használtok valami security appot,hogy a kicsikénk biztonságban legyen?
Előzmény: vasutasadam (796)
vasutasadam Creative Commons License 2011.07.23 0 0 796

Én is imádom ezt a telefont. :) 2 hónap alatt sikerült a harminkettőezer forintot összespórolni rá, de hosszadalmas folyamat volt a vásárlás. Székesfehérváron nem volt, házhozszállítással 3 hetet mondtak, vissza lett mondva. Budapesten is a 3. helyen találtam. Először féltem tőle, hogy milyen bonyolult lesz, de nagyon megszerettem.

 

Mobilnet profi előfizetéssel pedig tényleg szuper, mindent ki tudok használni rajta. :) Ami kicsit zavar az az, hogy talán a hangszóró kicsit halk, illetve a billentyűk közti rész hamar telemegy porral. Ausztriában és Görögországban pedig a GPS is nagyon sokat tudott segíteni, bár Görögországban konkrétan egy hegyi úton, földútra vitt fel (ki volt kapcsolva a földút) ahol a kecskéket szokták terelni. :) Furcsa lehetett volna, hogy 20 perce nem láttunk autót és embert. :)

 

 

Szeretem ezt a kis kütyüt, ennyi pénzért szerintem 110%-ban megéri. :)

Előzmény: Törölt nick (793)
vasutasadam Creative Commons License 2011.07.23 0 0 795

Tudok valamilyen programmal mobil TV-t nézni ami nem generál adatforgalmat?

basaja Creative Commons License 2011.07.22 0 0 794
frankó:-)
Előzmény: Danesz9494 (792)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 792

No vettem egy füllest:D

 

ilyet ni:D nagyon baba:D olyan basszussal szól hogy mikor bekapcsoltam a zenét a telón fúl hangerőn majd össze szartam magam az ilyetségtől:D durva milyen tisztán szól:D és egyáltalán nem mélyít a hangon. nagyon ott van:D

Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 791

egész jól néz ki.

és olcsó.

nekem 3K-s volt és nagyon zsír volt. nagyon szépen szólt:D amárkáját már nem tom de jó volt az tény.

aztán elhagytam:D

most mek venni mind valamilyet:D

Előzmény: basaja (790)
basaja Creative Commons License 2011.07.22 0 0 790
canyon cnr ep8 o:-)
agybadugós ez is,nekem is az jött be
Előzmény: Danesz9494 (788)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 789

Mi a suliban néhány oszt társammal megoldottuk:D

a tanárból kiszedtük mi a wifi kódja és azon szoktuk tólni:D

Előzmény: Törölt nick (787)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.22 0 0 788

Konkrétan melyik tipusa a canyonnak?

Ez ilyen agyba dugós nem?

én csak azokat szeretem:D

Előzmény: basaja (786)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.22 0 0 787

Na teló megvan :-) Most megéri netet rendelni rá, fél áron van fél évig sőőőőőt december végéig még a facebook is ingyenes, magyarul nem eszi a korlátot :-) igaz van itthon wifi de ha úton vagyok vagy suliban xD akkor tökéletes :-D Telefon meg nekem tetszik :-)

basaja Creative Commons License 2011.07.21 0 0 786
egy jó kis Canyon-t...megszégyeníti a 8-10k füleseket...:-)olyan basszus van benne hogy csak na:-)
Előzmény: Danesz9494 (784)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 785

Jó hát szért nem úgy kell elképzelni, hogy szó szerint mindenhol van de sok helyen van.

Én Békéscsabán élek és itt se mindenhol van.

De Budapesten nagyon sok helyen bele lehet botlani:D

Előzmény: Vilmos a gázos (783)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 784

igen:D

ez velem is így van:D

milyen füllest használsz?

Előzmény: basaja (782)
Vilmos a gázos Creative Commons License 2011.07.21 0 0 783

Ma vártam egy műszaki átadásra az 5. kerület közepén, és nem volt sehonnan nyílt wifi. De ma letöltöttem én is az NRG -t meg a Go keyboardot. Tényleg nem rosszak. ;-) Csak igen ritkán vok wifi közelben. Utoljára az időjárásos képernyőt jan. 6.-án frissitettem. Most sikerűlt, így megint jó decemberig. :-DDDD

basaja Creative Commons License 2011.07.21 0 0 782
nincs mit,nekem már a legalacsonyabb hangerő is sok a fülessel...:-)
Előzmény: Danesz9494 (781)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 781

Basaja, a hálám üldözni fog örökké:D

ez az NRG player egy kuva jaó lejátszól.

jó hangos. az eqva remek és stabil:D

 

Nekem a poweramp sokszor fagyogatott meg nem mindig játszota le a zenét csak akkor ha kiléptem és vissza.

de ez remek:D

köszi

Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.21 0 0 780

Már nem azért de szerintem igen strapabíró telefon.

Maszív nem egy könnyű szar amit ha lejetesz betörik a kijlző meg hasonlók.

Többnyire az oksotelefon nagyon net függő de szerintem net nélkül is használható mert elvégre telefon és azt net nélkül is használhatod:D

max nem lesz rajta pöpec zenelejátszó meg stb.

ha elhasználódik akkor vennék megint ilyet mert olcsó és ha 3-4 évet kibír az szerintem tökéletes.

 

Szerintem az android még nagyon gyerekcipőben van.

Lg optimusz 2magos az sem sokkal jobb persze jobb de ugyan úgy fagyogat rajta az android.

Igaz lehet rá komolyan alkalmazásokat tenni de ugyan az végülis.

 

Most van az az új sony 2.3 android van rajta szerintetek az stabil lesz? ippeg nem beta verzió a 2.3.

 

 

 

Minden esetre egyértelmű, hogy nem mindenkinek jön be az android.

Mikor még nem volt meg ez a telóm mindig azt mondtam, hogy kell a fasznak androidos mert nagyon netfüggő.... De nem véletlenül vanb minden androidos telóban wifi szte.D:D

Előzmény: Vilmos a gázos (778)
basaja Creative Commons License 2011.07.20 0 0 779
a legszebb az az egészben,hogy még a kétmagos készülékek is lefagynak néha...:-)
sajna az android néha hisztis kurv@,ha nem törődsz vele,b@szhatod:-)
nálam a manók 6 illetve 4 évesek,nem kell sokat magyarázni ezt a részt:-)
csak azért cserélnék,mert erre nincs hivatalos 2.2...ennyi.Nekem,kütyübuzinak jó ez a teló,én szeretem az androidot...:-)
Előzmény: Vilmos a gázos (778)
Vilmos a gázos Creative Commons License 2011.07.20 0 0 778

Félre értettetek, az összehasonlítás mint androidos, és androidos mobil, hogy mégis mi a különbség ha valami dupla annyiba kerül. Nyilvánvaló hogy nem egy kategória. 

Én gázszerelő vagyok, sokszor koszosan, sajna a csőszerelés még nem megy wifi-vel. :-) De nem is akarom mondjuk gipszes kézzel nyomkodni. A recsegésre, biztos nincs app a store-ban. Lehet öreg is vagyok már hozzá (36) és nem tudok heti szinten órákat tölteni a telefon babusgatásával, de én ugy látom ez ezt igényli. Van egy 5 éves lányom, ő viszi az időm nagy részét. :-) És az egyéb teendők. Ez meg egy célkészülék ami szerintem  teljesen semmire sem jó, mindenből tud valamennyit komprumisszumokkal. Kezdetnek jó, de kiváncsi leszek kinek mennyit bír majd. És ha tönkremegy, elhasználódik vennél megint ugyanilyet? Most ezt ne sértésnek vegyétek, ez csak az én véleményem. Nem rossz, de ilyen megszorításokkal nem biztos, hogy megéri az androidos mobil, hiába, hogy olcsó, és okostelefon. Eddig kb 2 évente vettem mobilt, úgy néz ki ez nem bír annyit. 

 

Előzmény: basaja (776)
basaja Creative Commons License 2011.07.20 0 0 777
hali:-)
igen mert a segédlet a netet használja,igy belenyúl a pénztárcádba,hacsak nincs korlátlan neted...:-)
Előzmény: Törölt nick (771)
basaja Creative Commons License 2011.07.20 0 0 776
hali:-)
van benne igazság,de egyet értek Danesszel,lehet orvosolni a problémák nagy részét...:-)
1.gépelés:én a go keyboardot használom most.szvsz jobb,mint amit eddig próbáltam
2.a zene kihangosítva engem nem érdekel,mindig fülest használok:-)Viszont hangerőben az NRG player odacsap a power amp-nek(pedig az a nr.1!!!)
3.a gps nálam tökéletesen működik,soha semmi probléma nem volt vele.Akksi mindnél így merül,az összes okostelót lezsibbasztja a navi:-(
4.a fényképek a régi SE k750-nel tökéletesek voltak,de!!!az kimondottan egy cybershot mobil volt,erre volt kihegyezve.Tökéletes fényviszonyoknál ez is tud jó képet csinálni.
5.wifi nálam alap.Igaza van Danesznak,szinte mindenhol van free.
6.Már megbocsáss,de ennyi pénzért ennél többet ne várj,a 60k egy merőben más kategória,szóval nem összehasonlítási alap a v845...

persze kinek a pap,kinek meg a lánya...:-)sok sikert az új készülékhez
Előzmény: Vilmos a gázos (773)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 775

Ja és még.

Wifi többnyire azért kell mert ha a városba vagy fene tudja hol vagy akkor tudjál netezni mert szinte mindenhol van már wifi elérhetőség.

Előzmény: Danesz9494 (774)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 774

Szia!

Erre a válaszom csak annyi:

1: a névjegyeket azért nem látja néha mert rosszul állítod be. vagy mert nincs neted és nem tudja szinkronizálni.

2: Képet jót csinál.Szerintem.

3: Zenelejtszást könnyen lehet orvosolni ( Poweramp)

4: Mit vársz, hogy rögtön csatlakozni fog a GPS-re?:D Ráadásul csak akkor csatlakozik, ha a térkép van megnyitva.!

5: egy Kártyásan 30ezer ft-os telótol mit vársz? néha nekem is csak zötyög rajta az android de különösebb gondom nincs vele.

6: 60ezeres samsungot meg ne hasonlítsd hozzá. ha hasonlítasz akkor lg gd540.

 

aszem ennyi:D

 

Előzmény: Vilmos a gázos (773)
Vilmos a gázos Creative Commons License 2011.07.20 0 0 773

Sziasztok

 

tartósteszt

 

KB 9 hónapos a telefonom. Szerintem túl nagyok hozzá az újjaim, vagy a képernyője kicsi nem tudom, de bármit beírni nekem szenvedés. A névjegyeket nem látta a kártyán. Jó kezdet volt. A telefont sokat akartam bluetooth fülessel használni, mert soxor koszos a kezem ne kelljen masszírozni. Erre sokan panaszkodnak, hogy rossz a minőség. De sajnos már füles nélkül is mondják. A hangszórója is recseg már. Pedig nem is szoktam kihangosítani (nem is tudom hogy kell). Halk a csörgése, főleg ha MP3 van beállítva. A zenelejátszás egy régi sonyericcsonnal összevetve (ami min. 3 éves) siralmas. A kép amit csinál, na az kritikán aluli. ue. a sony 2 mp-el jobb képeket csinál. Nehéz benne neveket keresni, mert  ha görgetne az ember könnyen rányomásnak érzékeli. Én ekkora képernyőn nem szeretek netezni. A gps az tetszik, bár néha az igo gombjait alig tudom megnyomni. Az igo használata előtt bekapcsolom a gps vevőt és nem találja. Van hogy kilépek kikapcsolom és az igo kapcsolja be.. még nem jöttem rá a logikájára. Ha már megy akkor nem rossz, de volt hogy 10 percig nem tudtam indulni. A GPS egy nap alatt (se) lemeríti, autós töltő kötelező. Képernyője nappsütésben nem látható. Egyszóval, nekem nem jön be. A héten fogtam egy 60 ropis Samsungot, na az ég és föld. De én elvből nem adok 30 rugónál többet mobilért. Most normál telókat nézegetek és nokiát mert az a sonynál is jobb a füles kezelésében. (max 15 rugó) A net nem érdekes, a gps meg a fejemben. Wifim nincs, a szomszédé meg le van védve. :-( Volt hogy az igo, hívás, bluetooth együtt kiakasztotta csak akksikiszedés segitett. A hátlap levétele is szörnyű. Számitógéppel könnyű összekötni, és egyszerű lementeni képeket, rátölteni zenét. Egyszóval érdekességnek jó volt, de nekem nem jött be, és meg is bántam. Asszem az androidra sincs szükségem. Vagy tényleg többet kell adni egy telefonért. Itt sok a kompromisszum. Bocs a bőléért.

Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 772

Feltéve ha használod:D

 

Én nem használom a segédletet.

amúgy az pénzt szív?:D

Előzmény: basaja (770)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 771

Nem szeretnék meglepit mert előfizetéses vagyok :-) akkor gps segédlet off és nem lesz töblet költség ?! ha jól értelmeztem :-) Köszönöm a válaszod :-)

Előzmény: basaja (770)
basaja Creative Commons License 2011.07.19 0 0 770
hali:-)
az igo alapvetően offline alkalmazás...:-)nagyon jó,többször bizonyított már,nemcsak itthon.Sógoréknál és Szlovéniában is lazán tette a dolgát,semmi problem:-)
Csak ne felejtsd el kikapcsolni a gps segédletet,mert meglepi lehet a vége...:-)
Előzmény: Törölt nick (768)
Danesz9494 Creative Commons License 2011.07.19 0 0 769

Persze, hogy lehet...az csak a műholdat használja.

 

Előzmény: Törölt nick (767)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 768

offline mód akart lenni :-)

Előzmény: Törölt nick (767)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 767

Szia!

 

Azt szeretném kérdezni hogy most tervezek ilyen telefon vásárlást és hogy a navi rendszer (igo my way) azt lehet-e ingyenesen offine módban is használni?! 

Előre is köszönöm válaszod :-) 

Előzmény: basaja (751)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!