Keresés

Részletes keresés

fahejkutya Creative Commons License 2016.01.03 0 0 869

Senki se valaszol a kerdesemre????

Előzmény: margitcsizma (862)
blg Creative Commons License 2016.01.03 0 0 868

a kártyát a conax kártyaolvasóba kell dugni (ami nem a TV tartozéka, külön be kell szerezni), és a kártyaolvasót kell a tévébe dugni!

 

http://www.mindigtvextra.hu/ca_modul_705?ref=74

 

http://www.argep.hu/trend/CONA/Conax-Modul.html

Előzmény: ST4 (867)
ST4 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 867

Sziasztok,

vásoltam egy SONY KDL48R550C LED TV-t. Mindig TV családi csomagot szeretnék nézni rajta de sajna a kártya lötyög a foglalatban, nem érintkezik, ebből adódóan nem tudom a kódolt adásokat nézni. Benne volt eredetileg a kártyafoglalatban egy műanyag keret, a boltban (Média Markt) azt mondták ez ki kell venni és a helyébe tenni a kártyát. Hát ez sajnos így nem igaz. Tudna valaki segíteni mit tegyek. Előre is köszönöm!

László Gigacz Creative Commons License 2016.01.02 0 0 866

Sziasztok! Van egy Sony Bravia KDL32-BX400 as készülékem,és az lenne a gondom hogy olyan a kép mint ha invertálva lennének a színek.Szervíz menüben sem tudtam beállítani,sajnos nem tudom a helyes gyári beállításokat.Vissza állitottam gyári beállításokra is de ugyan az képminőség.esetleg valaki tudná a helyes beállitásokat ? http://indafoto.hu/laci85/image/23645274-47dacfd6

Jankucka Creative Commons License 2015.12.30 0 0 865

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni...vettünk egy "csoda tv-t".. SONY KD-55X8005C tipusút!a gondom az vele hogy egészen tegnap estig lehetett a videa-n nézni az oda feltöltött videokat,de tegnap este óta nem engedi!elindítanék egy videot,picit tölt aztán tök sötét lesz a képernyő és újra indul...a samsung smart tv-n csettintésre indul bármilyen video...

Köszi ha valaki segít...

QQ Creative Commons License 2015.12.13 0 0 864

Sziasztok.

Sony KD-55X9005C tevet vettem, a masodik van nalam az elso pixelhibas volt es durva bevilagitas vagy fenybeszurodes.

A mostani jobb de ennel is van.

https://goo.gl/photos/syLA7fQKwzBz1HzX8 bal felul es alul. csak sotet szobaba latszik.

Bolt es szerviz azt mondja ez ilyen. Angol forumokon kuldik vissza a tevet emiatt mert tipushibasnak mondjak az elso sorozatokbol , de az enyem 2015 novemberi gyartas.

Ceges szamlara vettem amiert nem ervenyes a 14 nap vasarlastol elallas.

A masik meg a felvetel hianya amit szoftverfrissitessel igertek, az meg is jott amiben nincs benne a felveteli lehetoseg kitoltak marciusra.

Neha fel perc a bekapcsolasi odo mire megjelenik a kep a csatorna valtas meg 10 masodperc. ilyenkor ujra kell inditani.

Mit lehet ilyenkor csinalni? Szervizbe azt mondtak elhozzak de csinalni nem tudnak vele semmit.

 

 

foldesjozsef Creative Commons License 2015.12.09 0 0 863

Eladó:
Samsung UE55Es7000/S Full HD SMART LED 140 cm TV kitűnő állapotban

Kb 1 évet használt, karcmentes, 2 db 3D szemüveg is van hozzá.

Kitűnően működik, hiba nélkül, Budapesten átvehető.

Ár: 250.000 Ft

Az eladás oka: nagyobbat vettünk.

 

Még érvényes a garancia 1 évig.

Doboz, számla, garancia megvan, és magyar.

foldes.jozsef22@yahoo.com

06-30-8695414

Képernyő

TV Képernyő típusa LED
Képátló (cm) 140 cm
Képátló (inch) 55 inch
Ívelt kijelző Nincs
Képarány 16:9
HD felbontás Full HD
Felbontás 1920 x 1080 pixel
Betekintési szög 178 °
Fényerő 800 cd/m2
További kijelző tulajdonságok Micro Dimming - háttérvilágítás vezérlés

margitcsizma Creative Commons License 2015.12.08 0 1 862

A sony okos tv-t2012 decembereben vettem tavaly aprilisatol megszuntettek rajta a you-tube elerest sajnos! Nem tudom hogy mas okos tv- nel is ? Nem tudtok valami megoldast hogy lehetne rajta behozni a youtube-t, anelkul hogy monitorkent hasznalnam? Azt irja ha youtubera kattintok hogy a google megszuntette a youtube-al valo kapcsolatot.vajon miert, azelott olyan jo volt,semmi gond nem volt vele! 

Előzmény: Lui999 (698)
margitcsizma Creative Commons License 2015.12.08 0 0 861

A sony okos tv-t2012 decembereben vettem tavaly aprilisatol megszuntettek rajta a you-tube elerest sajnos! Nem tudom hogy mas okos tv- nel is ? Nem tudtok valami megoldast hogy lehetne rajta behozni a youtube-t, anelkul hogy monitorkent hasznalnam? Adjatok otletet ,koszonom.

 

bean Creative Commons License 2015.10.26 0 1 860

Igen, így már nem felejti el a beállításokat.


De nem volt könnyű megtalálni, az ügyfélszolgálat segített.

Előzmény: Eecchhoo (858)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.22 0 0 859

Az ügyfsz. szervizbe irányitott, semmit nem tudnak. Még egyszer megpróbáltam egy gyári beállítások vissza állitást és láss csodát azóta klikkre megy a youtube. Lefagyás mentes. Megkövetem még a Sonyt is!

 

Méregettem a net sebességét és nagyon gyanús volt, hogy néha 0, és a következő mérésnél már normál sebességet mértem. Jellemzően egyeduralkodó a környéken a t-home, így biztosan túlterhelt a hálózat...erre már máskor is gyanakodtam. Trükköztek, hogy gyors ciklusokban le-le szakadtunk a szerverről, hogy mindenki hozzáférjen. Egy html oldal betöltése közben ez nem tűnik fel, de a tv. memóriája ettől lefagyott. Lényeges, hogy kiépített már a Digi is hálózatot és most hallottam, hogy tömeges sorban állás/várakozás van az átjelentkezésre. Mezei okoskodásom, hogy a felszabaduló kapacitások miatt jut nekem is több adat. Szóval bocs Sony a focstalicskáért, remélem tartós lesz az örömöm. A Diginél találkozunk : )  ...bár ha mindenki átjelentkezik, nem ugyan ez lesz a probléma? Á, az élet merő dilemma.

Előzmény: Eecchhoo (853)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.22 0 0 858

Van a készüléknek egy beállítási módja, ahol a digitális adás frissítését ki kell kapcsolni és akkor megmaradnak a csatornák. 

Előzmény: bean (855)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.10.13 0 0 857

Ez nekem is gond, nem találtam rá megoldást. Talán csak azt, hogy amint lejár a hűségidőm, megyek a digihez. 

Előzmény: bean (855)
Wazul1 Creative Commons License 2015.09.24 0 0 856

Sziasztok!

 

KDL-32W651A készülékkel USB-re időzített felvételt szoktam beállítani. Régebben kikapcsolt állapotban is sikerült a felvétel. Mióta a kábel szolgáltatónál új digitális csatorna kiosztás lett kénytelen voltam nagyobb csomagra váltani, hogy láthassan a korábban megszokott csatornákat, viszont a nagyobb csomaghoz már szükség van egy CA Modulra pulsz a szolgáltató kártyájára.

A problémmám az, hogy mióta meg van a CA Modul azóta nem indul el az időzített felvétel, csak akkor ha be van kapcsolva a készülék, de akkor se mindig, ez igaz a szabad és a dekódolt csatornákra is.

A készülék ki is írja hibának, felvétel beállításakor, hogy: "Az időzítőesemény beállítása megtörtént. A CA modul PIN kódja nincs tárolva a TV-készülékben. Ha a felvételkor nem áll rendelkezésre PIN kód, a felvétel meghiúsulhat."

A Modul amit kaptam egy NEOTION CI Plus Secure Pairing  Conax CAM.

 

Ezek után felhívtam a szolgáltatót, ahol azt mondták, hogy amodulhoz nem tudnak adni PIN kódot.

A felhívtam a Sony-t is ők azt állították, hogy nem kompatibilis a CA Modul a TV készülékkel.

A TV elvileg CI+ fogadására képes.

 

Volt-e valakinek ilyen problémája, tud-e a megoldásban segíteni?

 

Előre is köszi!

bean Creative Commons License 2015.09.23 0 0 855

Sziasztok!

 

Sony Braviam van, a múlt héten analógról átállt a Telekom digitálisra, így eltűnt egy csomó csatorna.

Azt tanácsolták, hogy a tv-t állítsam át digitális beállításra.

Automata tuninggal feljönnek a digitális csatornák, beállítom őket a megszokott sorrendbe (ahogy az analógon volt), és kikapcsolás után elfelejti az új sorrendet. Így használhatatlan, mert pl az M1 az 55-ös csatornán van, az RTL Klub a 12-esen stb.

 

Így nem lehet használni, ki a fene jegyzi meg ezeket a számokat?

 

Tudna valaki segíteni?

 

A készülék: Sony Bravia kdl42705B

Eecchhoo Creative Commons License 2015.09.22 0 0 854

Baszki mostanában éppen fikázzuk minden ami sONY! ...de lagalább is én.

Előzmény: petroczi (852)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.09.22 0 0 853

Bravia KDL42W650A fostalicskán, ki tudja megmondani mit jelent hiba esetén, a 8x felvillanó, -pirosan- szerviz kód. Honnan tudható meg ennek a jelentése. Utoljára akarok az ügyf.szolg. írni. Előfeltételezem, hogy nem mondják meg.

petroczi Creative Commons License 2015.09.22 0 0 852

Sziasztok!

 

Mennyit érhet egy sérülésmentes, 2012-es Sony Bravia KDL-46HX750 két új Sony 3D szemüveggel?

Fafara Creative Commons License 2015.09.15 0 0 851

Sziasztok,

Erről mi a véleményetek? sony kdl-48w705cbaep
Előnyök, hátulütők.
Elsősorban film-, sorozatnézésre használnám, szóval a képminőség a fontos.
Előre is köszi!

merQree Creative Commons License 2015.09.14 0 0 850

"A jövőben én nem fogom megfizetni a Sony márka nimbuszát..."

Ezzel a kijelentéseddel maximálisan azonosulni tudok, sajnos. Én is így döntöttem. Csak ez Téged nem vígasztal.

Előzmény: Ormió (849)
Ormió Creative Commons License 2015.09.14 0 0 849

Nem hőbörgésről van itt szó. Jogosnak érzem azt a felháborodást, amit a Sony be nem teljesített ígéretei keltenek. Fordultam a terméktámogatáshoz, mire csak az derült ki, hogy pl. a Sony Entertaiment Network (SEN) szolgáltatás Magyarországon nem elérhető. Én is megvagyok nélküle, meg a Youtube nélkül is, de azért kifejezett disznóságnak tartom, hogy egy nem elérhető szolgáltatást is beépít az árába a Sony. Mert beépíti, az tuti.

Sajnos az ilyen stiklik többnyire már csak akkor derülnek ki, miután megvettem a készüléket. Emiatt már nem viszem vissza, ugye, és pl. egy pereskedést megér-e az, hogy igazam van?

A jövőben én nem fogom megfizetni a Sony márka nimbuszát, emiatt az inkorrekt üzleti politika miatt. Lehet, hogy ez csak a hazai viszonyokat tükrözi, nem a Sony egészére jellemző, de hát itt élek...

merQree Creative Commons License 2015.09.01 0 0 848

"Senki nem a tájékozatlanságot kente Sonyra hanem azt, hogy szar."

Nekem nem hiányzik a jutúb, a videóat DLNA-n keresztül tudom nézni, nekem jó.

 

Talán a Sony magyarországi terméktámogatását kellene megkeresni. De anno volt itt egy srác, aki kente-vágta a TVket.

Előzmény: Laja73 (847)
Laja73 Creative Commons License 2015.09.01 0 1 847

Szóval a tájékozatlanságot ne a Sony-ra tessék kenni

Senki nem a tájékozatlanságot kente Sonyra hanem azt, hogy szar. Just for the record.

Előzmény: merQree (843)
halaloszto Creative Commons License 2015.08.31 0 0 846

neked mutat mappákat???

 

majd holnap megnézem hogy én hogyan csinálom és leírom. nekem nem mutat mappákat.

 

Vajk

Előzmény: Eecchhoo (845)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.31 0 0 845

Pendriveon többszázat is beolvas és felismeri a mappákat gond nélkül. HomeRendszerbeállításokÁltalános beállításban lehet az usb inditást esetleg módosítani. ...és minden jpg-t meg tud nyitni?

Előzmény: halaloszto (842)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.31 0 0 844

Lenyűgözően magabiztos vagy csak hogy ez a típusú készülék 2013as, ami már támogatott alkalmazással bír, áprilistól is és most a 08.hó firmware is erre van kiegyezve... sikertelenül. Szóval csak had hőbörögjek, hisz most is ők adják alám a lovat.

..valahogy így ''Továbbfejlesztett YouTube Cast''

http://www.sony.hu/support/hu/content/cnt-dwnl/prd-tvhc/bravia-kdlw-kdlx-firmware-update-v4550eua/KDL-42W650A

Előzmény: merQree (843)
merQree Creative Commons License 2015.08.29 0 0 843

Hőzöngés helyett olvasni kellene, már ami a youtube-s videózást illeti:

https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement

 

https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/youtube-app-announcement-tv

 

Pl az én TVm, mikor Youtube-ot akartam indítani, kiírta, hogy megszűnt a támogatás.

 

Szóval a tájékozatlanságot ne a Sony-ra tessék kenni. Olvasni kell a hírleveleket, tájékozódni. Aki erre képtelen, az maradjon a CRT TV-knél.

 

Amúgy meg nem érdekel, hogy ki vesz Sony TV-t...

 

halaloszto Creative Commons License 2015.08.28 0 0 842

mivel nézel rajta fotót?

nekem az összeset egybeönti abc-ben. tehát bedugok egy pendriveot amin van három folderben 2x30 kép, akkor mutatja a 90 bélyegképet és kész, nem tudom az adott foldert megnézni.

ez azért gond, mert ha kiválasztom az otthoni médiaszervert, akkor elkezdi az azon levő összes képet megmutatni egy listában. és a szerveren legalaább harmincezer kép van.

 

Vajk

Előzmény: Eecchhoo (841)
Eecchhoo Creative Commons License 2015.08.28 0 0 841

Nekem is egy Bravia KDL42W650A fostalicskám van. Sajnos már egyáltalán nem indul el a Youtube alkalmazás, a piros logó után még betöltődik a főoldal, de onnantól már nem tudok tovább navigálni, lefagy. De annyira, hogy gyakran a tápkábel kihúzásával tudom csak kikapcsolni a készüléket. Táblagépről szoktam képernyő-tükrözéssel vagy a mobil eszközök megosztásaival bénázni, ha valamit még is csak megakarok nézni az alkalmazásban. Így csak időnként (félóra) fagy le!!!

A Sony E. Network többi telepített alkalmazásai mennek, de reklám/fizetős/gagyi/primitív/, gyakorlatilag nem használom. Weboldalak navigálása teljesen lehetetlen, egyedül a vakbarat.index-hu -t tudom olvasni..... és már ettől is földhöz verem a seggem! A Facebook alkalmazást törölték mert Zukenberg-ék az új fejlesztések miatt a régieket levetették velük. Na,azért sem volt kár.  
"A Facebook, Inc. saját döntése alapján számos készüléken megszünteti a Facebook alkalmazás támogatását, beleértve a Sony egyes televízióit is.

Ennek következtében 2015. április 27-től nem fog működni a Facebook alkalmazás." 

Most töltöttem le a 08. hóban kiadott firmware-t is mert "Továbbfejlesztett YouTube Cast" ígérték benne. Lófasz van benne, nem fejlesztés. Nincs két éve 150eft-ért!   Ezért vegyél Sony-t!!!!

Még a fotó szelektálást sem tudom gondtalanul élvezni, mert mindig van 20-30 kép között egy amit nem ismer fel. Ő tudja miért.... a marhája! Már pixelekre szedtem őket, de lövésem sincs miért teszi, ez a szenny!    

-A kommentben használt keresetlen mocskos jelzők a Sony Electronics kizárólagos tulajdonát képezik!!

Előzmény: Ormió (839)
Ormió Creative Commons License 2015.08.27 0 0 840

Szia,

biztosan fel kell ismernie a pendrive-ot is, mega képformátumot is, hacsak nem valami különleges (pl. RAW), bár ha a másik TV felismerte, akkor mezei JPG-k lehetnek.

Megpróbálnék első körben egy másik pendrive-ot, és/vagy átnézném a beállítások menüt, a csatlakoztatott eszközökkel kapcsolatosan különösen. Ha még nem tetted, akkor regisztráld a készüléked a Sony oldalán. Az enyémhez ott normálisabb használati utasítást találtam a terméktámogatás címszó alatt.

Nekem egy 3 éves, KDL-42W650A típus van.

Sok szerencsét!

Előzmény: blackfriar (836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!