Keresés

Részletes keresés

takacsi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 362
Orbánéktól állandóan programot követeltek - ellenzéktől - Gyurcsányék, pedig erinek is csak néhány napos ötletekre futotta.
Orbánék mégsem jók.
De az, akinek nincs elképzelése, az jó.
Cirkusz.
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 360
Mondtam en ilyet? Marhasagnak tartom az egeszet
Előzmény: zvolo (351)
andzsin Creative Commons License 2009.03.27 0 0 359

erre legalább nem lehet ráfogni, hogy komenyista

nem volt kisz-titkár

nem lakik rekvirált villában

még nem hazudott...

 

de majd találnak róla terhelő adatokat:

pl. egyszer elvitte a Szeku,

életében 4x ránézett a kondukátor fényképére

apukája komcsi volt

és egyébként is miért kell ide egy "rendszeridegen" elem....

 

gondolom a MN kommandó már elindult.

Előzmény: kibéd (304)
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 357
soron kívül megkapja:)
Előzmény: Törölt nick (349)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 356

teljesen vilagos, a maszopnak egy stroman kell, nem onallo agendaval rendelkezo egyen.Mert ha az kellene akkor mar reg korbenyaltak volna Bokrost.Mi nehez ezen?

 

magyaran egy diszfax,minden onallo cselekvesi lehetoseg nelkul. Vilagos ez az elso perctol

Előzmény: lilaköd mámor (346)
vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 355

Ugy most csak viccelsz ? Hol a kamera, hova nevessek..

 

Tehat szerinted Karcsi ba is jo jelolt, hiszen neki sincs programja....

 

 

Előzmény: Derek (332)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 354
árpi....jó munkásember:Fogarassy Árpád, az atombunker(ojjektum) építője.
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 353
jóvavnna, csak vicces volt, hogy ez volt az antré:DDD
Előzmény: Derek (339)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 351
S te ezek után nem gondolkodsz el, hogy majd pont egy faszjankó vezet ki bennünket a válságból?
Ráadásul úgy, hogy közben fetrengünk a röhögéstől?
Előzmény: Derek (332)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 349
dehogynem, simon peresz. felveszi a magyar állampolgárságot és kész ;-)
Előzmény: hátmagát (338)
getdownonit Creative Commons License 2009.03.27 0 0 348
Esetleg ő ? (Gimli)

Előzmény: Törölt nick (309)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 347
ezt ne tolem kerdezd ,kerdezd meg azokat akik kihuztak a kalapbol a nevet.
Előzmény: Törölt nick (337)
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 346
Még jó, hogy nincs..minek az? Majd a maszop agytrösztök kiadják neki a privatizációs listát, ő bólint..ennyi elég is.
Előzmény: Derek (332)
Brummogo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 345
" elnöke a Svéd Kereskedelmi kamarának"

Erre spontán ez a szó jött ki a fejemből.
Előzmény: kibéd (331)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 344
Az a programja, hogy jól láthatóan nem ő az Orbán.
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 343
A porszívót kifelejtettem, pedig szívás is lesz :((
Előzmény: eFigyelő (249)
Regisztrált ingyenél Creative Commons License 2009.03.27 0 0 342
Nincs, de én nem is aspirálok rá.

na most akkor végképp nem értem mi szükség erre a Takács akárkire vagy bárki másra, ha nincs programja, az mszp programja meg megbukott.-
Előzmény: Derek (332)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 341
Egy A4-es lapra le lehet írni fél óra alatt a lényeget.... A többi a kodifikálók dolga....
Előzmény: Derek (332)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 340
ZZtop együttest a kormányra :D
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 339
Oszt mit lehet mast reaghalni egy marhasagra azt ,hogy marhasag
Előzmény: lilaköd mámor (336)
hátmagát Creative Commons License 2009.03.27 0 0 338
Ugye, mostmár mindenki rájött, hogy Fletónak nincs alternatívája.
lilaköd mámor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 336
hűha...emmáé döfi kajfer jaszkari hsz!
Előzmény: Derek (319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 335
Lélekben ő lesz 15 millió magyar és 23 millió román miniszterelnöke...
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 334
Ez kedves veres elvtárstól.
Előzmény: Törölt nick (328)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 333
A komplett Bergendy zenekart a kormányba :))
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 332
Na most komolyan honnan lenne neki,hiszen nem politikus,reggel felhivtak,te legyel a ME,honnan akasztjon le egy programot? neked van?
Előzmény: Regisztrált ingyenél (321)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 331
????
Előzmény: Brummogo (313)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 330
Hát megmondták a nénik, bácsik, hogy program az má van. Csak kell hozzá egy szép gyerek, akinek még nem szóltak, hogy ez vérciki és majd elvállalja.
Előzmény: takacsi (323)
takacsi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 329
Akkor én például nem lehetek miniszterelnökjelölt?
Csak azért, mert nekem vannak elképzeléseim?
(tényleg vannak...:).
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 326
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!