Orbánéktól állandóan programot követeltek - ellenzéktől - Gyurcsányék, pedig erinek is csak néhány napos ötletekre futotta. Orbánék mégsem jók. De az, akinek nincs elképzelése, az jó. Cirkusz.
teljesen vilagos, a maszopnak egy stroman kell, nem onallo agendaval rendelkezo egyen.Mert ha az kellene akkor mar reg korbenyaltak volna Bokrost.Mi nehez ezen?
magyaran egy diszfax,minden onallo cselekvesi lehetoseg nelkul. Vilagos ez az elso perctol