Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.28 0 0 139
A hipermarketek pedig rajtunk röhögve taligában viszik ki a pénzt Magyarországról, ráadásul nem egy-két magyar vállalkozást tettek már tönkre. Na de jó is az a tecsós kínai fokhagyma.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (133)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.28 0 0 138

Simán elképzelhető!

 

Nem tegnap óta figyelem az MLM-témát, hidd el, ennél még nagyobb barmok is akadnak....

Előzmény: KZoly (137)
KZoly Creative Commons License 2009.09.28 0 0 137
Gondolod, hogy befizetett volna 1,7M Ft-ot? Csak nem.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (135)
KZoly Creative Commons License 2009.09.28 0 0 136
Tudok számolni, csak az a baj, hogy Te egy olyan feltevésből indultál ki, ami nem helytálló.
Nem fogok azért a Reálban vásárolni (sem máshol), mert valami ködös jövőbeni 10% reménye lebeg a szemem előtt. Meg mondjuk azért sem, mert gőzöm sincs, hogy hol van Reál. Meg azért sem, mert tudok számolni, és ha látom, hogy valami nagyon drága, akkor nem venném meg, még ha a 10% bónuszban biztos is lennék.
Nem fogok csak azért máshol vásárolni, mert ott elfogadják ezt a kártyát. És nem várok többet egy ilyen vacaktól, mint mondjuk egy DM pont gyűjtő, vagy Shell Smart.
Viszont az egyik kajálda, ahol ebédelni szoktam, termékpartner, a kávézó, ahova a karaoke miatt járunk szintén. Vagyis gyűjtögetek, aztán meglátjuk, ha működik, majd ajánlom ismerősnek is, ha nem, nem.
Amúgy van némi MLM-es rálátásom. Az Amwayt azóta ismerem belülről, amikor még csak az L.O.C-t forgalmazták... :-)
Biztos működik, csak nem való mindenféle embernek. Nekem sem.
És szerintem nagyon jó, hogy vannak szkeptikusok, sok esetben én is az szoktam lenni.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (133)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.26 0 0 135

Kezdődik bizony...! :-)

Lúzer polgártársunk rájött, hogy a befektetett 1.7 milkából a büdös életben nem lát vissza egy petákot sem, tehát megkísérli újabb balekjelölteknek diszkont áron értékesíteni. Mentsük a menthetőt jelszóval.

 

Kicsit time-sharing de-ja-vue-m van....  A megvilágosodás után töredék áron próbálnak újsághirdetés útján megszabadulni a "tuti befektetés"-től.

 

Hát evvan.

 

De mi vagyunk a csúúúnya szkeptikusok, meg MLM-ellenesek.... :-)

Előzmény: Törölt nick (134)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.24 0 0 133

Ha csak úgy használod, mint a dm-es pontgyűjtőt, vagy a supershop kártyát, akkor is ráfizetsz! Ugyanis az átlagcsalád bevásárlásainak nagy részét kitevő élelmiszer a Scienettel (állítólag) szerződésben álló Real-ban kb. 30%-kal drágább, mint egy Auchanban, Tescoban, egyéb nagy hipermarketben.

A pontgyűjtés miatt oda jársz, és a max. 10% jóváírás mellett 30%-kal drágábban vásárolsz. Tudsz számolni? :-)))

Előzmény: KZoly (132)
KZoly Creative Commons License 2009.09.24 0 0 132
Lehet nehéz a felfogásom.
De ha nem várok el tőle sokat, nem költök rá, akkor hol az átvágás?
Miért kellene milliók után futni? Hisz nem fizetek be.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (131)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.24 0 0 131

Ezen kívül olvass más fórumokat is, és igyekezz kiszűrni az oda betüremkedő "hivatásos" reklámozókat (=bezupált scienneteseket, akik ott halásznak újabb balekokra, és csak a rendszer csilivili előnyeit ecsetelgetik).  Pénzt ebből még ember ki nem szedett, kivéve a piramis csúcsán ülő emberkéket, akik személyét a homály fedi. :-(  Sok-sok ember meg szalad a jogok elhelyezésére belefeccölt százezrei-milliói után.

 

Szimpla ált. iskolai matematika, hogy átlásd, hol van a jó nagy átvágás.

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.24 0 0 130

A jogok foglalására céloztam, amit az előttem szóló röviden már összefoglalt.

 

Olvasd el lesifotós posztját, ebben elég sokminden benne van:

 

http://lesifotos.blog.nyugat.hu/2009/03/18/ujabb-rendszer-r-amivel-csak-nyerni-lehet-aha-persze/#more-185

 

 

Előzmény: KZoly (128)
KZoly Creative Commons License 2009.09.24 0 0 128
Egyáltalán nem is gondoltam arra, hogy ebből legyek milliomos, de ha valamennyi is visszajön, már jó. Ha nem, akkor is ott, azt és akkor vettem volna meg a dolgokat.

"A nagy lehúzás a "foglalásokban" van, ahol a milliókat ígérgetik..."
Ez mit jelent?
Előzmény: Otto Normalverbraucher (127)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.09.24 0 0 127

olvasni-olvasni-olvasni...!

Azokból a pár %-okból sosem leszel milliomos. :-) A nagy lehúzás a "foglalásokban" van, ahol a milliókat ígérgetik...

Real-ban vásárolni eleve kb. 30%-kal drágábbat jelent...

Előzmény: KZoly (126)
KZoly Creative Commons License 2009.09.24 0 0 126
Én most regisztráltam, de nem értem a problémátokat (persze lehet, hogy hamarosan megtudom).
Szóval, ha regisztráltam ingyen, és mondjuk megmutatom 3-4 ismerősnek, akik hozzám regisztrálnak, majd a szokott helyeken vásárolók, és eközben esetleg gyüjtögetek pénzeket számlára, de mondjuk nem éri el a limitet, ami felett kifizetik?
Mit vesztettem?
Ugyanott vásárolok, nem kell többet fizetnem. Nagy energiát nem öltem bele, hisz csak 3-4 ismerősnek mutattam meg. Akkor mi a nagy bukta?
hiroshi Creative Commons License 2009.09.22 0 0 125
Ne hasonlítsunk már egy 50 éve jól működő MLM céget egy Sciennethez könyörgöm!
Előzmény: 3x (124)
3x Creative Commons License 2009.09.18 0 0 124
Akinek van alapszintű matematikai tudása, az beláthatja, hogy ilyen programokban ő csak akkor kereshet, ha
1) időben száll be
2) gátlástalanul átbassza a környezetében élőket azzal, hogy "maga alá" beszervezi őket

Ennyi elég, mindenki dönthet, pontosabban éppen azt nem is tudod, hogy mikor szállsz be. Egyszer voltam életemben Amway-en, azon is csak azért, hogy a világnak ezt a szegmensét is megismerjem. Ott egyszerű módszerekkel bebizonyítottam, hogy kedvezőtlen esetben csak akkor vagyok nyereséges, ha az emberiség minden tagját (tehát a hutu és tuszi csecsemőket is) beszervezi valaki.
Petergz Creative Commons License 2009.09.12 0 0 123

Nézzétek meg ezt a blogot.

 

Emberünk próbálja meggyőzni az érdeklődöt.

Majd miután őt nem érdekli, mert nem kapott világos választ elküldi a fenébe.

 

 

http://sciennetes.blogter.hu/325097/sciennet_atveres__vagy_nagy_penz_

hiroshi Creative Commons License 2009.08.08 0 0 122
Olvass utána egy-két topicban, aztán szűrd le ... "Hivatalosan" nem lehet tudni... :)))
Előzmény: Törölt nick (121)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.31 0 0 121

Tudja valaki, hogy kik alapították a sciennet-et? A honlapjukon az áll, hogy "nemzetközi szakemberek"... alatta két sorral pedig, hogy "Jelenleg kizárólag Magyarországon érhető el, így a magyar lakosságnak érdemes regisztrálni."

Egyetlen egy név sincs az egész oldalon... vagy csak én nem találtam?

bandikaa Creative Commons License 2009.06.15 0 0 120
bye bye reklámnick
Előzmény: Törölt nick (119)
hiroshi Creative Commons License 2009.05.26 0 0 116

Ámen, de kívánom, hogy előbb legyen, mint a 201-edik!!!

 

Gázszolgáltatás: már a TESCO-ban is lehet kötni EON-t, amit ugye MLM-ben is árulnak. Hát nem tudom, mennyi esélye van "Mari néninek" a TESCO "ellen"....

Előzmény: 3E (112)
3E Creative Commons License 2009.05.25 0 0 114
mert ez a szabályzat....

talan az ombudsmant kerdezd meg errol !
Előzmény: glamster56 (113)
glamster56 Creative Commons License 2009.05.25 0 0 113
De miért nem tudom magam törölni?
3E Creative Commons License 2009.05.25 0 0 112
ja ja
az enyem lesz a FMG-201 ;)


kulonben
ismerosom, aki totalisan agymosott lett a scienetben, most hagyja abba :))) bár milliokat keresett vele.....
most vmi gazszolgaltatasban utazik :)))) miket ki nem talalnak az emberek
Előzmény: hiroshi (111)
hiroshi Creative Commons License 2009.05.21 0 0 111
Rengeteg más olyan "nagy" autót láthatsz, ami 1-1 MLM-es vezetőé, csak épp most a Sciennetre voltál kihegyezve... Csak néhány: BNET, BHUN, FMG, FMAX, FLP, stb stb stb
Előzmény: gcorvaksz (108)
glamster56 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 110
De miért nem???
Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.20 0 0 109
Szia, nem tudod magad törölni...
Előzmény: glamster56 (107)
gcorvaksz Creative Commons License 2009.05.20 0 0 108
a minap lattam egy hatalmas snet-es rendszamu autot tobbszor is. vegul is ez is mlm rendszeru? akkor az auto tulaj koran kezdte, hogy mar idaig eljutott?
glamster56 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 107

Üdv.Nekem most ajánlották a
Sciennet-et, és eléggé rámmásztak. Rengeteget olvastam erről a dologról, sok fórumot böngésztem,sok véleményt hallottam pro és kontra. Nem hangzik olyan rosszul mint ahogy azt annyian mondják.
De amiről sehol nem olvastam pedig túl vagyok több 100 oldalon meg a prezentációk is megvoltak meg minden. De sehol nemovastam hogy tudom-e magam törölni az egészből. 

Lasley69 Creative Commons License 2009.05.18 0 0 106

Akkor valószínűleg én is mehetek a pénzem után, még novemberben tettem be egy összeget, lett is utána jutalom, de akkor azt kérdeztem, ha meggondolom, magam a pénzt is visszakapom?

A válasz: egy héten belül igen, de a jutalék az adóköteles, most március óta küszködöm, még az ügyfélszolgálat is azt válaszolja a mail.re: vegye fele a kapcsolatot az ajánlójával, ennyi.

 

Ennyi?

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.09 0 0 105
Helló!

Egy kis adalék a témához:
http://waltermelone.blog.hu/2009/05/08/sciennet_a_rozsaszin_alom
Kotit Creative Commons License 2009.05.05 0 0 104
Szvsz nem szkeptikus, hanem lyonesses...
Előzmény: Otto Normalverbraucher (103)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!