Keresés

Részletes keresés

huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1486
szerintem meg tévedésben vagy és az ország felének gondolod magad, aki nem "szopja" be az áremelést, vizitdíjat stb. holott egy törpekisebbség vagy ;-)
Előzmény: Stoppermutter (1485)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1485
Kevered Jancsót Csoórival.

Talán mert mind a két névben van hosszú "ó"...

Előzmény: huzzunkbele (1480)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1484
Pedig már elképzelte Széchenyit, amint meztelenül fürdeti a lovát:)))
Előzmény: lenndélen (1483)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1483
Lehet, hogy ő akart hídemberezni, ezért a csalódottság:)
Előzmény: huzzunkbele (1480)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1482
Mikor, miben volt didaktikus, gazduram?

No meg, nem gondolod-e, hogy egy totál lehülyített országban, ahol a közönség fele simán beszop olyan dumákat, hogy "inflációt meghaladó áremelkedés" (co. OV), ott elfér egy csipet didaktika?
Előzmény: pindiy (1472)
lucifecó Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1481
Nem kell sokat várnod. Pár év múlva nagy csodálkozások lesznek magyarhonban.
Előzmény: kheiron (1470)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1480
na és akkor mi van, ha jancsó is hazudott egy ordasat? ő csalódott volna orbánékban? röhej, világéletében komancs seggnyaló volt!
Előzmény: damm (1474)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1479
Ittenkém, az a hiteles 40 értelmiségi:))
Előzmény: lenndélen (1478)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1478
Még szerencse, hogy Jancsó idejében észhez tért, és gyorsan bekampányolt egyet "úriember" megyó alá, elkerülendő a további csalódásokat:)
Előzmény: damm (1474)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1477
"Na, de hol van Körmös Mikola?"

Viktóriában az a rend, hogy aki a megszokottnál is átlátszóbb baromságokat mond, esetleg olyat ami nem egyezik a kiadott orbánus irányelvekkel, vagy ami még súlyosabb: idő előtt elkotyog valamit a jövőbeni tervekről, az egy időre bekerül a fridzsiderbe!

Lásd: Hende Csabika elkotyogta, hogy fel fogják oszlatni a rendőrséget és felváltják őket orbánhű pribékekkel...hol van azóta Henduci?
Mikola például legutóbb dícsérni merészelt egy HospInvestes kórházat, sőt még magát a Hospit is...
Előzmény: borsosalma (1463)
kheiron Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1476
Ha te mondod, mosogatásban bizonyára kitűnő Pixy.... :-)
Előzmény: Törölt nick (1475)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1474

"A szavahihetőséget ugyanis bőven elég eccer elveszíteni."


Húúúú,de mennyire igaz!!!!


"...ezek a gyerekek azt a reményt jelentették számomra meg a barátaim számára, hogy végre egyszer szeretett hazánkban lesz egy banda, amelyik jó irányba viszi a dolgokat. Ennél súlyosabb csalódás még nem ért. Èn egy nagy marha vagyok, mert rengeteg mindennek ugrottam be már az életem során, és ennek is beugrottam, de eddig ez volt a legnagyobb csalódásom."


Mondta Jancsó Miklós Orbánékkal kapcsolatban

Előzmény: tbando (1467)
kheiron Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1473
Szíveskedj utána nézni te magad, nem vagyok fejlesztő gyógypedagógus.
Előzmény: Törölt nick (1471)
pindiy Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1472
"Azóta a "Kiváló riporter akarok lenni és érdeklődöm a világ fontos dolgai iránt"-Sándor van, és sikerült is neki."

Ahogy vesszük....ha lenne, hozzá olyan igazi tehetsége nem lehetne észrevenni, hogy didaktikus....amely azér csökkenti a manipulácijó hatékonyságát....
Előzmény: Stoppermutter (1460)
kheiron Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1470
Orbán csak jelenthet a Miniszterelnö Kúrnak, aki saját maga nyilatkozta, hogy:

"SOHA BŰNBE NEM ESTEM".

Emmár döfi! De mikor lesz a Szt. Ferenccé avatása?
Előzmény: Stoppermutter (1469)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1469
Na persze. Mennyivel szebb is az, hogy "ÉN SOSE HAZUDTAM A MAGYAR EMBEREKNEK."

És akkor a magyar ember párás szemekkel és lélekben megnyugodva hátradől és örvend, hogy az illető politikus által sose lett neki hazudva, egy gonddal kevesebb.
Előzmény: tbando (1467)
tbando Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1468
Miért keresed? Nem bírsz a gyerekkel?
Előzmény: borsosalma (1463)
tbando Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1467
Ezt persze ti nem veszitek észre, mert az előítélet elvakít

|gy van. A szavahihetőséget ugyanis bőven elég eccer elveszíteni.
Előzmény: Stoppermutter (1460)
borsosalma Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1463

Na, de hol van Körmös Mikola?

Előzmény: tbando (1458)
Magic Horse Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1462
Dehogy izélgetés, csak kérdezem, mert mindenre van egy alkalmas Orbán idézeted :DD

"Persze, ahogy elnézem Orbán legfrissebb karácsonyi szövegeit, ez nem csoda...:-((("

Na erről beszélek. Mert mik Orbán karácsonyi szövegei? Én pl. nem tudom.
Előzmény: damm (1461)
damm Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1461
Hogy van az, hogy egy-egy Orbán-idézet még szenteste is a közlőt izélgető felhorkanást vált ki egyesekből?
Persze, ahogy elnézem Orbán legfrissebb karácsonyi szövegeit, ez nem csoda...:-(((
Előzmény: Magic Horse (1459)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1460

Nagy erőfeszítés lehet így karácsony este ennyi baromságot írni...

 

A "TV-elnök akarok lenni" korszak 5 éve véget ért. Azóta a "Kiváló riporter akarok lenni és érdeklődöm a világ fontos dolgai iránt"-Sándor van, és sikerült is neki.

 

Ezt persze ti nem veszitek észre, mert az előítélet elvakít, de pechetekre sokan észreveszik.

Előzmény: [virgo] (1448)
Magic Horse Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1459
kívülről nyomod az orbán összest?
Előzmény: damm (1457)
tbando Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1458
Ők ketten, meg Mikola tartják bennem a reményt: hátha a következő választást is sikerül elbukniuk?

Hogy te hogy meg fogsz lepődni! Gyurcsi ugyanis annyira igyekszik, hogy az említett úrak 2010-re kifejezetten mérsékeltnek fognak tűnni.
Előzmény: Törölt nick (1441)
damm Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1457

Hogy is mondta Orbán talán az egyik évértékellőben?


"csak a jó ló után emelkedik porfelhő"

Előzmény: Törölt nick (1455)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1456
Nincs azzal semmi baj, helyes így is.
Előzmény: Törölt nick (1454)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1455

Egy újabb gyémánt:

 

Fridi megírta előre:

 

"hogy penetráns hangon beszélnek mindenkiről, aki nem az ő táborukat erősíti,"

 

Válaszok:

 

"Fridi egy szervilis nyaló- és fikagép.
  Egybeépítve.

Mit várjunk Buzerikusztól?

Ő csak egy k@cs@g

ez a barom

megvásárolható, érdekember

Ennyire hülye

idióta

ez a pojáca

bérfirkász

aljas, lefizetett fletóista

ezek a csicskák

Túl van a szellemi klinikai halálon.

Segg törlő

Előzmény: Törölt nick (1453)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1454
Aki az ikes igét ("Csak abban bízok") így ragozza, azzal tényleg kár bármilyen polémiát folytatni.
Nem saját fejjel gondolkodó fajta...
Előzmény: hatodikk (1445)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1453

Visszatérve Fridire.

Tudtommal ő 1 kiváló bulvár riporter ujságiró, politikáhval nem foglalkozott, addig okos volt. Ám bele szól mostanában. Mindazon felül, hogy teljesen FŰ hozzá, abszolut baromságokat ir GyF-ről, (na 1 egyetemi KISZ titkár mennyire lehet képzett?  ...hülyeségeket ir, OV-ről szintén Keveri az ürge a kötelező politikai sablonokat az egyéni képességekkel, Na pl OV jobban tud angolul és mit tom én A lényeg az egyéni képességek nem sokat számitanak a politikusoknál, Hanem leginkább az hogy Ki nagyobb szélhámos. Tehát fridi szörnyen lejáratta magát, aki korpa közzé keveredik megeszik a disznók

És az itt iró olvtársak ellenében SEMMI DOHÁNYT NEM KAP EZÉRT, sima csőlátás forog fenn, tehát teljesen feleslegesen ir a könyvében OV-ról és GYF ről, vagyis tökéletesen lejáratta magát ezzel és a könyvét is tönkretette. Segg törlőt csinált belőle, min ahogy mindenből az lesz ami magyar politika.

Előzmény: Törölt nick (1424)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.24 0 0 1452
Én nem tartom magamat elfogultnak, F.S.-t tehetséges riporternek tartottam mindíg is.
Előzmény: pikdáma (1449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!