„…Egy megtépázott, jobb sorsra érdemes országot dúl szét megállíthatatlanul a Fidesz és személy szerint Orbán Viktor. Mert természetesen – ezt te szoktad mondani, de valóban így van – az ellenzék vitatkozzon, ne értsen egyet a kormány politikájával, de könyörgöm, tartalmi vitát folytasson. Nem érdekelnek a minősítgetéseik, halljam, hogy ők mit tennének helyette! Hogy legyen választásom, és ne csak érzelmi alapon dönthessek. Hogy a racionális érvelésnek és vitának a Fidesz politikájában csak elvétve van nyoma, hogy minden, amit tesznek és mondanak, az kizárólag a tagadásról szól, hogy penetráns hangon beszélnek mindenkiről, aki nem az ő táborukat erősíti, ez bűn, amelynek a következményeit húsz harminc évig biztosan nyögni fogja ez az ország! Nem egyszerűen kettéosztották Magyarországot, amiről mindenki beszél, hanem attól a kevés tartásától, józanságától, hétköznapi kultúrájától is megfosztották, amit a kádárizmusban nagy nehezen elsajátított. És nemcsak a fideszes pártvezetők, hanem a hozzájuk csapódott értelmiségiek is….”
szerintem meg tévedésben vagy és az ország felének gondolod magad, aki nem "szopja" be az áremelést, vizitdíjat stb. holott egy törpekisebbség vagy ;-)
No meg, nem gondolod-e, hogy egy totál lehülyített országban, ahol a közönség fele simán beszop olyan dumákat, hogy "inflációt meghaladó áremelkedés" (co. OV), ott elfér egy csipet didaktika?
Viktóriában az a rend, hogy aki a megszokottnál is átlátszóbb baromságokat mond, esetleg olyat ami nem egyezik a kiadott orbánus irányelvekkel, vagy ami még súlyosabb: idő előtt elkotyog valamit a jövőbeni tervekről, az egy időre bekerül a fridzsiderbe!
Lásd: Hende Csabika elkotyogta, hogy fel fogják oszlatni a rendőrséget és felváltják őket orbánhű pribékekkel...hol van azóta Henduci? Mikola például legutóbb dícsérni merészelt egy HospInvestes kórházat, sőt még magát a Hospit is...
"A szavahihetőséget ugyanis bőven elég eccer elveszíteni."
Húúúú,de mennyire igaz!!!!
"...ezek a gyerekek azt a reményt jelentették számomra meg a barátaim számára, hogy végre egyszer szeretett hazánkban lesz egy banda, amelyik jó irányba viszi a dolgokat. Ennél súlyosabb csalódás még nem ért. Èn egy nagy marha vagyok, mert rengeteg mindennek ugrottam be már az életem során, és ennek is beugrottam, de eddig ez volt a legnagyobb csalódásom."
"Azóta a "Kiváló riporter akarok lenni és érdeklődöm a világ fontos dolgai iránt"-Sándor van, és sikerült is neki."
Ahogy vesszük....ha lenne, hozzá olyan igazi tehetsége nem lehetne észrevenni, hogy didaktikus....amely azér csökkenti a manipulácijó hatékonyságát....
Na persze. Mennyivel szebb is az, hogy "ÉN SOSE HAZUDTAM A MAGYAR EMBEREKNEK."
És akkor a magyar ember párás szemekkel és lélekben megnyugodva hátradől és örvend, hogy az illető politikus által sose lett neki hazudva, egy gonddal kevesebb.
Hogy van az, hogy egy-egy Orbán-idézet még szenteste is a közlőt izélgető felhorkanást vált ki egyesekből? Persze, ahogy elnézem Orbán legfrissebb karácsonyi szövegeit, ez nem csoda...:-(((
Nagy erőfeszítés lehet így karácsony este ennyi baromságot írni...
A "TV-elnök akarok lenni" korszak 5 éve véget ért. Azóta a "Kiváló riporter akarok lenni és érdeklődöm a világ fontos dolgai iránt"-Sándor van, és sikerült is neki.
Ezt persze ti nem veszitek észre, mert az előítélet elvakít, de pechetekre sokan észreveszik.
Tudtommal ő 1 kiváló bulvár riporter ujságiró, politikáhval nem foglalkozott, addig okos volt. Ám bele szól mostanában. Mindazon felül, hogy teljesen FŰ hozzá, abszolut baromságokat ir GyF-ről, (na 1 egyetemi KISZ titkár mennyire lehet képzett? ...hülyeségeket ir, OV-ről szintén Keveri az ürge a kötelező politikai sablonokat az egyéni képességekkel, Na pl OV jobban tud angolul és mit tom én A lényeg az egyéni képességek nem sokat számitanak a politikusoknál, Hanem leginkább az hogy Ki nagyobb szélhámos. Tehát fridi szörnyen lejáratta magát, aki korpa közzé keveredik megeszik a disznók
És az itt iró olvtársak ellenében SEMMI DOHÁNYT NEM KAP EZÉRT, sima csőlátás forog fenn, tehát teljesen feleslegesen ir a könyvében OV-ról és GYF ről, vagyis tökéletesen lejáratta magát ezzel és a könyvét is tönkretette. Segg törlőt csinált belőle, min ahogy mindenből az lesz ami magyar politika.