Keresés

Részletes keresés

Pávek úr Creative Commons License 2009.07.04 0 0 17883
Ja, ha már a népszabó se hisz a szervnek :(
Előzmény: Vahren (17878)
tarka birka Creative Commons License 2009.07.04 0 0 17880
A borsonline cikkben a szakértő azért két másik lehetőséget valószínűbbnak tart.

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=22077
Előzmény: Törölt nick (17877)
Vahren Creative Commons License 2009.07.04 0 0 17879
"A háztól alig kétszáz méternyire, ahol a kislányt megtalálták, Horák Nórának sírt formázó emlékművet állítottak. Kerékpáros idős asszony érkezik, Mária néni a piacról hazafelé állt meg néhány szál virággal.

- Nem tudom, mit higgyek erről az egészről - mondja. - Hiszem is, meg nem is, hogy az a fiatalember volt a gyilkos. Inkább nem hiszem. De a kislányt azóta is siratom.

A tettes elfogása előtt egy másik, lényegesen kisebb súlyú bűncselekmény is borzolta a kedélyeket Kiskunlacházán. Egy, az iskolából hazafelé tartó, a településen csak "másik Nóriként" emlegetett tizenkét éves kislányt hat-nyolc helyi fiatalember megtámadta, tankönyveit kiszórták a táskájából, kézsérülését a támadást követően begipszelték. A támadókat tizenéves romákként azonosította a helyi közvélemény. Nem sokkal később fiatal felnőttek cigány gyermekekre támadtak a település központjában, egyiküket egy autóból lelökték a kerékpárjáról."
Vahren Creative Commons License 2009.07.04 0 0 17878
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.04 0 0 17876
T. Mindenki! Mostantól ezen topikban megejtett off, durva, kevésbé durva , vagy lájtos személyeskedés azonnali tiltást von maga után a pol. fórumból, határozatlan időre, vagy véglegesen. E szellemben tessék szíves hozzászólni. Köszönöm.
T.Howard Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17804
Belföldi Hírek: Kiskunlacházi gyilkosság - Nem ismerte be az erőszakot a gyanúsított

Belföldi hírek P. József a gyilkosságot szegről-végről elismerte, de a szexuális erőszakot nem - nyilatkozta a Magyar Hírlapnak a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztályvezetője a kiskunlacházi gyilkosság gyanúsítottjáról.

Csapi Balázs a napilap pénteken megjelent cikkében elmondta: a férfi azt állította, hogy közös beleegyezésen alapult a nemi aktus közte és H. Nóra között. Az alezredes hozzátette: hogy ez igaz-e, még nem tudják, erről nem szeretne nyilatkozni.

A bűnügyi osztályvezető felidézte: a halottszemlén kiderült, hogy a bűncselekmény szexuális indíttatású, a boncolási jegyzőkönyv szerint azonban nem találták elementáris erőszak nyomát a holttesten, amiből arra következtettek, hogy a tettes nem tipikus erőszakos közösülő.

Csapi Balázs azt mondta: habár mostanában azt írták a férfiról, hogy mindenki tudta róla azt, hogy szexuális bűnöző volt, ez nem igaz, mert "ha így lett volna, azonnal lecsaptunk volna rá".

A 14 éves H. Nórát tavaly november 23-án ölték meg, miután távozott a helyi művelődési ház diszkójából.

Forrás: MTI
Csé.P. Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17803
De igen,meg figyelhetne a Napra is,mert mostanában miket művel...:))
Előzmény: Törölt nick (17800)
Tecs Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17802

8 napja nem tudjuk, hogy miért nem kér bocsánatot az alaptalanul vádaskodó kiskunlacházi polgármester, aki a romákat gyanúsította meg a gyilkossággal.

 

8 napja nem tudjuk, miért lehet következmények nélkül vádaskodni és uszítani.


"Kiskunlacházán nincs helye a erőszaknak, Kiskunlacházán nincs helye a bűnözőknek, Kiskunlacházán elég volt a romaerőszakból!"

(idézet Répás József 2008. novemberi beszédéből, amelyet a meggyilkolt kislányról megemlékező gyűlésen mondott)

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17799
Igazad van, érdekei vannak, munkája semmi.

Tudsz még ilyen okosakat?
Előzmény: Törölt nick (17797)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17794
Még ma elmegyek az önkormányzathoz bűnmegelőzési előadónak.
Majd mondom a polgármesternek, hogy itt olvastam, hogy nekik ez a dolguk.
Előzmény: Törölt nick (17793)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17792
Most éppen röhögök.
Előzmény: Törölt nick (17791)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17790
A bűnmegelőzés az önkormányzatok feladata.

Forrás? :)
Előzmény: Törölt nick (17788)
reggelsanyi Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17789
A bűnözőknek a sitten a helye...
Előzmény: Törölt nick (17788)
Csé.P. Creative Commons License 2009.07.03 0 0 17787
Hát azt csak tudja mi történik a falujában.
Miért lenne neki jó,ha felhergelné a közösséget,amit neki kell irányítani?
Nem jó ez ez érv szerintem.
És mi lesz,ha mégis csak kiderül,hogy nem P. volt,vagy nem egyedül volt?
CSAK KÖZBEN ELTELLIK2-3ÉV?
Előzmény: harpokratesz (17773)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17786
"Most a gyilkos elkapása után is kételkedik a nyomozati munkában, tovább uszítva az elmebajos tömeget."


Ha jol olvasom ki a millionyi hozzaszolasbol es ismerosok beszamoloibol , nemcsak o ketelkedik a dologban....
Előzmény: harpokratesz (17773)
evil1023 Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17785
"Kiskunlacházán nincs helye a erőszaknak, Kiskunlacházán nincs helye a bűnözőknek, Kiskunlacházán elég volt a romaerőszakból!"

A három állítás melyikéről igazolódott, hogy alaptalan?
Előzmény: Tecs (17763)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17783
Sajnos igazad van Cserno Bill! Sokan nem tudják ,milyen az élet Lacházán ,csak jár a szájuk... Ha meg vki kimeri mondani amit ki kell ,akkor rögtön rasszista ,fajgyűlölő stb...
Sok Lacházi ismerősöm van (én magam nem az vagyok) ,és többször hallottam már tőlük ,hogy a cigányok már megen alkottak odaát...
Egy bizonyos SZ. családot emlegetnek a legsűrűbben.( Ezért remélem nem tiltanak ki ,hisz nevet nem írtam...)
Akinek nem inge ,ne vegye magára ,akinek meg inge az öltözködjön fel rendesen!
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17782
Miért is kellene eltűnnie? Halljuk! És ne azt mondd amit már mindenki elszajkózott ezerszer!
Lacháziként hagy tudjam már én pontosabban ,hogy mit miért mondott!
OK?
Előzmény: Tecs (17763)
windom earle-ke Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17781

Egyetlretek veled nagyjából...

de láttam már kényelmes üyészeket is...valóban igazad van abban, az az ügyész aki tisztesséesen végzi a munkáját, vagy akarja végezni és belemélyed az ügyekbe, értem alatta nem fogadja el a nyomozó hatóság (rendőség jelentéseit stb...hanem még kér és rákérdez) az valóban rákényszerül arra, hogy hazavigye munkát és ezt nem csak lelkileg értem hanem fizikailag is....és persze a fönökök mindig azt terhelik amelyik  a legjoban húz....

...és mi a vége az ügyész kiég megúnja és elmegy védőüygvédnek...(jó nem mindig)

 

...és belegondolok abba, hogy egy tökös ügyész, aki komoly ügyekben képvisel vádat, komoly búnelkövetői csoportokkal szemben őt vajon kivédi meg ha megfenyegetik..pressziót gyakorlolnak rá... (bármilyen formában) a rendőrség...(persze biztos van még erre is szabad kapacitáuk) egyzsaru lehet más....őt ha megfenyegetik visszafenyeget, vannak kollegái, van fegyverük...vannak kapcsolataik...ők kinn vannak az életben (egy ügyész a magyar jogrendszerben az irpodában hozott és irott anyagból dolgozik) ha nagyon akarja (márint a nyomoinger) megvédi magát az ügysznek nehezebb.

Amúgy én is sokszor elgondolkoztam valahogy nem jó az egész....de igazából nem tudom a egoldást ezért is nem akartam akarok okos lenni...

 

Bocs hogy offoltam...remélem nem dobnak ki....

Előzmény: Törölt nick (17757)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17780
ohrana Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17779
A világ folyása során sok olyan "gyanús" elkövető volt, aki nem halt természetes halált. Azaz az "elkövetői", vagy pontosabban, "tiszteletbeli elkövetői" státusza fennmaradt, de a halála miatt nem volt mód/nem volt bírósági eljárás - akár még az előtte lévő szakban megszűnt.

A polgármester lemondásához: ha a helyiek bíznak benne, akkor egy - feltehetően - bűnöző (ugye, az ő pénzügyét jegelik...) ne járjon oda felszólítgatni. A polgármesterenk egyelőre nagyobb a támogatottsága, mint a bolseviki kormánynak.
(Ez a cigány vagyok nem bűnöző póló, ez 10 milás sikkasztásra is érvényes?)

o
Előzmény: neoo (17778)
neoo Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17778
Szalmonellafertőzés vagy extrém öngyilkosság?
Szerintem - ha van eszük - jól vigyáznak rá, mert ez az egy esély az egyedül-nemcigány-elkövető koncepció fenntartására. A jogerős ítélet és az eljárás - szükséges mértékű - nyilvánossága tisztázhatja a fennálló kétségeket. Ha a tisztázáshoz fűződő érdeket bármi más felülírja, az megint a c.elkövető(k)-legend felerősödéséhez vezet.
Előzmény: ohrana (17774)
neoo Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17777
Ha a valóságtól nagyon elrugaszkodott kijelentést tett volna, akkor a helyiek már transzparensekkel követelnék a seggberúgását. De nincs ilyen mozgolódás... Vagy csak félnek? De KITŐL ÉS MIÉRT? Szóval a seggberúgás ELŐTT ezeket a kérdéseket, kellő korrektséggel illene megválaszolni. VOLNA RÁ IGÉNY...
Előzmény: harpokratesz (17773)
T.Howard Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17776
Egy PM többet tud arról ami a saját településén történik naponta, mint mi akik csak a sajtóból tudunk meg ezt-azt,már ha megtudunk...
Előzmény: harpokratesz (17773)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17775
Természetesen nem visznek haza olyan iratot, amely ilyen problémát vet fel, hiszen az szigorúan tilos! Általában tárgyaláson készített jegyzetekről van szó, illetve olyan egyéb dokumentumok otthoni elkészítéséről, amelyekkel nincs ilyen probléma (pl. irodai utasítások).

Remélem, érthetően fogalmaztam.
Előzmény: Skatolo (17758)
ohrana Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17774
Most a gyilkos elkapása után is
Tudod, Sas is azzal védekezett, miért mondan le, amíg nincs jogerős ítélet?
Gondolom, P. József is ér annyit, hogy ne nevezd gyilkosnak.
Majd ha jogerős lesz az ítélet. (valami azt súgja, hogy nem lesz ilyen, P. József előbb elhalálozik.)

o
Előzmény: harpokratesz (17773)
harpokratesz Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17773

Nyilván van, hiszen sok roma él ott, DE a novemberi gyilkosságot összemosni ezzel, órási felelőtlenség volt a polgármester részéről. A nyomozók sosem állították, hogy roma az elkövető, és azt sem, hogy többen voltak (persze ennek az ellenkezőjét sem). Már a gyilkosság másnapján beindult a pletykagyártás és tömeghisztéria, amit a polgármester nemhogy csítított volna, inkább rátett néhány lapáttal. A sajnálatos esetet egyértelműen a romákkal hozta összefüggésbe, anélkül, hogy bármilyen valós érv, bizonyíték emellett szólt volna. A féléves nyomozás alatt végig a rendőrség munkáját szapulta, ezzel növelve az amúgy is óriásivá duzzadt tömegparanoiát. Most a gyilkos elkapása után is kételkedik a nyomozati munkában, tovább uszítva az elmebajos tömeget.

 

Gerinctelen ember vagy csak szimplán buta, vagy egyszerűen jól jött neki ez az ügy a saját karrierjének felépítéséhez.

T.Howard Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17772
Nagy takaritás volt...
T.Howard Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17771
A kislány hatodik óra után kerékpárral tartott hazafelé, amikor egy nyolcfős, c. fiatalokból álló csoport körbefogta egy kereszteződésben. Olyan erővel fogták le a kezeit, hogy a hüvelykujja meghúzódott, amit be kellett gipszelni – idézte fel a történteket Kobelláné Mária, a csütörtökön megtámadott 12 éves kislány édesanyja. Táskáját kiborították, biciklijét feldöntötték, majd olyan, szexuális tartalmú megjegyzést tettek rá, hogy a kislány sokkot kapott, és bepisilt.




És biztos lehetsz benne, h. lesz még ezekről ilyen tipusú hir...:(((
Előzmény: Tecs (17763)
Tecs Creative Commons License 2009.07.02 0 0 17763

7 napja nem tudjuk, hogy miért nem tűnik el a közéletből az alaptalanul cigányozó kiskunlacházi polgármester.


"Kiskunlacházán nincs helye a erőszaknak, Kiskunlacházán nincs helye a bűnözőknek, Kiskunlacházán elég volt a romaerőszakból!"

 

(idézet Répás József 2008. novemberi beszédéből, amelyet a meggyilkolt kislányról megemlékező gyűlésen mondott)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!