Keresés

Részletes keresés

excci Creative Commons License 2008.02.25 0 0 96

És még egy lérdés (ha nem veszed tolakodásnak), megkaptad már a Rudolf dvd-t és ha igen áttudod majd vmikor nekem küldeni. Köszi XD

excci Creative Commons License 2008.02.25 0 0 95

Igen, az jó ha vki olyasmit csinélhat amit még szeret is..ez szerencse kérdése is :) az hogy aranyos nem kétséges... XD... de neked tényleg mindig sikerül kifognod, nekem általában másodjára sikerül, bár most a Mozart! MÁZS- zsal is nagyon jó volt, kíváncsi leszek majd Atira:

Én láttam őket fellépni a Sztárok a jégenben, de akkor még nem voltam oda értük ennyire, mondjuk így...meg láttam őket a Szulák showban is még régebben, mindkétszer a Lehetsz királyt adták elő, és én akkorban úgy vélekedtem erről, hogy a magyar változat jobb mint a francia, de nem ájulok el tőle X( meg még a tavalyi évben volt az Okosabb vagy mint egy ötödikes?-ben, abban is láttam, nagyon cuki volt, de épp hogy hazaértem rá, mert itt Siófokon voltam színházba a Marica grófnőt néztem és siettem haza hogy elérjem az ATIT :) na itt szerencsém volt , most ő tényleg ilyen okoska vagy nagyon jól tud tippelni??? XXD

Láttad hogy lesz május 30-án Kaposváron Élőzenekaros koncertje??? Arra el tudsz jönne, én valószínüleg megyek, valószínüleg.

Előzmény: Mrs. Danny D (94)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.23 0 0 94

Igeen,jó Rudolf,mindkét darabban,és tanúsítom,hogy Matthewnak is nagyon jóóó.......

Annyira sok munkája van,csodálom,hogy bírja,az olyan jó,hogy ennyire szereti azt amit csinál,és,hogy mondta,hogy hálás a sorsnak..ááááá ...

nagyon aranyos pasi,az biztos.Nekem mindig sikerül,őt kifognom a színházban,ha nem nézem a szereposztást akkor is,ezért remélem ő lesz az Elisában is..de ha a tvben van ,arról mindig lecsúszom,talán 1-2szer ha láttam benne,igaz nem szerepel benne sokat,de akkor is.jaaa,tényleg,tavaly még amikor nem is tudtam ki ő,még soha nem láttam,akkor volt a nőnapi Legyen ön is milliomosban,akkor elöször azt néztem ki ez,és mit keres itt,aztán egyre  aranyasabbnak találtam,főlleg amikor zavarba jött,és PH érték helyett,Hp értéket mondott,és Ganxta kiröhögte,na onnantól már tudtam ki ő...remélem most is lesz ilyen adás.

excci Creative Commons License 2008.02.23 0 0 93

Igen Dolhai nagyon jó Rudolf!! :D

Én úgy látom, hogy 3 Rudolf lesz márciusban és eddig 2 van kiírva Dolhaival.A Ticketportalon pedig még az 5-eire vannak jegyek. Az emeletre, én még nem ültem ott, de voltam már fenn és mindent lehet látni, csak messze van a színpadról. Illetve most vannak még erkély középpáholyokba is jegyek, ez attól függ, mennyit akarsz rászánni :)

De megpróbálhatod fehívni az Opit - hátha felveszik :) - lehet, hogy nekik van viszamondott jegyük.Kérdezgeted őket mionden nap, hátha megint szerencséd lesz, és kapsz péntekre jegyet :P, bár nem tudom, lehet h csak nekem előnyös ha hétvégén van az előadás.

Előzmény: Mrs. Danny D (92)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.23 0 0 92

Sajnos én sokára megyek OPIba,az Elisabethre megyek majd Április 22.-én,de már msot várom,remélem Dolhai lesz Rudolf:DSzeretnék még márciusban elmenni a Rudolfra,csak az a baj,hogy csak kettő lesz,és egy Attilás,eddig csak az emeletre középre leghátulra van jegy,csak nem tudom azok mennyire jó jegyek,2900 ft körül vannak...lehet ,hogy veszek rá,már nagyon megakarom nézni mégegyszer.

excci Creative Commons License 2008.02.22 0 0 91

Hát igen, jó neked!

Én úgy tudom, hogy csak a széléről hívnak fel lányt, de mikor én voltam nem az 5. sorból hívtak ki, hanem a 3.-ból, de sajnos nem arról az oldalról, mint ahol én ültem, de mind1, mert úgysem Ati volt. Mi lesz a következő előadás ahová mész?egyszer talán majd találkozhatnánk, ha együtt megyünk valamelyik előadásra.

Előzmény: Mrs. Danny D (89)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.22 0 0 90

ja amugy voltál már az új Dolhai oldalon,nagyon jó lett sztem,tök jók a képek

ez régi,de olyan ari gyerek volt,mint egy kislány..heheee
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.22 0 0 89
én se győzöm magamnak hangsúlyozni,hogy szerencsés vagyook,annyira jó.sajnos nem írattam alá.....elvoltam varázsolva..mind1,erre nem is gondoltam,még szentendrrén kértem tőle képet,és autogrammot,sebaj,majd máskor...az 5.sorból hívtak ki lányt amikor te voltál,meg azt kérdezném,csak a széléről hívnak ki lányt,
excci Creative Commons License 2008.02.22 0 0 88

Nem úgy értettem, hogy nem hiszem el, hanem úgy hogy el sem tudom hinni, hogy ilyen szerencsés lehet vki, amígén...   érted?

De ez h ilyeneket énekelt neked, meg 5. sorból felhívott, imprózott....hát...én...megpukkaadok az irigysiégtől!! :S

és SERBIT is iszonyatosan bírom nagyon jó fej srác

egyébként aláirattad a kendőt?? :P

UI: Nem győzőm hangsúlyozni, milyen szerencsés vagy

Előzmény: Mrs. Danny D (87)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.20 0 0 87

Eskü,nem kamuzom..én is meglepődtem,meg megdobta a hajam,közbe énekelte ,hogy a hajam szép..stb...azt hittem ez benne van,de ezt rögtönözte,néztem vidit,ahol más lány van kinn,ott nem hajotta a lány ölébe a fejét...én ugy meglepődtem...iszonyatosan zavarba jöttem,mondjuk már ott amikor megfogta a kezem..olyan jó a haja,közelről is,amikor te voltál ilyet nem csinált,hogy odahajtja a fejét?!jézusom...bocsi,hát,én sem hinném el,ha más írná ezt fórumon,de ez igaz.el sem hiszem,még mindig.dicsérgetett,ugy látszik,így mindenkinek mást mond,egy két dologban...ajjjjj...nem hiszem el!!!!!!!!!!Serbán is iszonyat jó volt!!!!

excci Creative Commons License 2008.02.20 0 0 86

Hát nekem is ott ülne egész héten a mosoly, ha felhívna. De hallod, a fejét az öledbe,???????? ne csináld már, mert mindjárt megpukkadok :(

ezt inkább meg sem hallottam:::D...ühümühüm..felfoghatatlan!!!!

hát tényleg nem tudok mit hozzáfűzni, elállt a szavam

Előzmény: Mrs. Danny D (84)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.20 0 0 85
ui:mostanában én is balszerencsés voltam,de látood:D:D
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.20 0 0 84

Szia,jajj,én se hiszem el:D:Degész nap ott ült az arcomon a vigyor,az 5.sorban ültem,jobb oldalt,nem írtam bele a dobozba,mert nem volt tollam,de ugy látszik nem is naj::DDD

De akkor készültem ki teljesen,amikor látta hogy egy kicsit passziv vagyok,és hiába fordítgatja az arcom,nem merek ránézni,na szóval egyszercsak,az ölembe hajtotta a fejét,és ugy énekelt tovább,én meg nem tudtam mit csináljak:D:nekem énekelt:D:Dolyan szépek a szemei:DBocsi,de nem győzöm írni....ja,és utána mindenki bámult a színházban,hogy jéééé,így kell megutáltatni magunkat egy színháznyi nővel:D:Dmegfogta a kezeeem,meg átkarolt,jajjj.......én is irigykedem magamra:D:D

excci Creative Commons License 2008.02.20 0 0 83

Mellesleg említetted, hogy a Mozart után lettél Musical éa Dolhai rajongó. Én nem így voltam. Előbb lettem Rómeó és Júlia mániás. Mikor megnéztük megvettük a cd.t és azt hallgattam/néztem minden nap :P és egyre inkább felfigyeltem, hogy úgy mondjam, Dolhaira : mozdulatok, a hangja, a mosolya ...ááááá...

És csak ezek után lettem musical rajongó is (kis anekdota rólam)

Melleleg még mondog nem hiszem el, tényleg irigyellek :D

excci Creative Commons License 2008.02.20 0 0 82

Ekkora mázlit első próbálkozásra!!!!!

Boszorkány vagy??? X)

excci Creative Commons License 2008.02.20 0 0 81

Hááát...erre nem igen tudok mit mondani.....

Egyszerre örülük neki, és vagyon nagyon nagyon irigy

El nem tudom képzelni, mit adnék,hogy engem hívjon ki :P

és hogy odafordította az arcod a kezével ez olyan...olyan...jajj...cuki pasi XD ,ár a gondolattól is elolvadok SD

Serbi Mázs Dolhai a tökéletes szereposztás....nem hiszem el..én is akarok ilyet, h engem hívjon ki ....áááááááááááááá....nem hiszem el, olyan szerencsés vagy, de komolyan :)

melyik oldalon ültél egyébként és írtál a "pszichoboxba" vagy magától vitt fel téged?? XD

UI: Én megmondtam h van esélyed, és ki fog hívni!! (még mindig nem bírom felfogni...mázlista:D....nekem bezzeg mostanában semmiben sincs szerencsém:()

Előzmény: Mrs. Danny D (80)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.19 0 0 80

Huuu..élményeim...vannak:D:D

ENGEM VITTT KI A DOLHAIIII,szóval Dolhai..huuu...

komolyan mondom,most értem haza,az 5.sorban ültem,a legszélén,és engem vitt ki,még nem fogtam fel,fogta a kezem,átkarolt,énekelt nekem,adott egy kendőt,megkérdezte a nevem,megtapsoltak,visszavezetett, én meg nem néztem rá,annyira zavarban voltam,ugyhogy a  kezével odfordította az arcom.......

a nők enyhén szólva gyilkos pillantásokkal néztek rám.:S:D

az első felvonásban a Serbi és a MÁZS nézett mindig rám,aztán a 2.ban a Dolhai,gondolom,nézte kit is kell kivinnie,annyira aranyos volt!!!még felsefogom..

volt elöttem egy pár lány,akik ott tették vették magukat,hoyg ők legyenek a szerencsések::DEKkora mázlit,örök élmény,a nővérem nem hiszi el:D:D

 

excci Creative Commons License 2008.02.19 0 0 79

Köszi a tippet cérnaszáll!!! :)

Én még mielőtt megnéztem volna megvettem, és már ismertem a zenéket, így legalább tudom hogy kb. miről maradtam le az elején.Mert kicsit lekéstük, dugó volt.

Ja és nagyon jó szórakozást az Oltárihoz!!!! XD Majd meséld el az élményeidet!!

Előzmény: Mrs. Danny D (78)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.18 0 0 78

:DA Mozart zenéje nekem is nagyon tetszik,még aznap este vettem meg cd-én,amikor az Opiba megnéztem,de holnap THÁLIAA,OLTÁÁÁRIIII!!Annyira várom,reméllem nem mondja le!!SZerdán majd írok,bárcsak már írhatnék róla!!!!!!!

CérnaSzáll Creative Commons License 2008.02.17 0 0 77
A vaterán árulnak jegyet a márc.2-i előadásra, igaz, licitálni kell rá.
Előzmény: excci (76)
excci Creative Commons License 2008.02.17 0 0 76

Több??? XXD

Nekem is nagyon tetszett a darab, de már a zenéje magfogott,mégmielőtt láttam volna.

Úgy látszik már az ég sem akarja, h márc.2-án rómeóra menjek, mert úgy volt h ea. után átveszem a jegyeket, de a pasi nem volt ott, és azóta nem tudom elérni. :( már megint átvertek X(

Előzmény: Mrs. Danny D (75)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.16 0 0 75

Tudom,már kétszer láttam a Mozartot,mindekettőt Dolhaival,igen,meztelenre vetkőzik Dolhai is:D:Dfelülnézetbőll,én felüloldalt ültem,onnan nézve több látszik....

jajj,imádom ezt a musicalt,tulajdonképpen ezután lettem musical,és Dolhai mániás:D

excci Creative Commons License 2008.02.16 0 0 74

Én most jöttem haza Mozart!-ról, Mázs még dedikált is az ea. után! Az új cd-jét reklámozza :D Egébként nagyon jól áll neki a szerep és nagyon jól játszott, Bár dugóba kerültünk odafele, így az elejéről úgy 2 számról lemaradtunk :(

de egyébként nagyon jó az egész előadás, majd szeretném Dolhaival is látni, de MÁZS is szuper volt ma

UI.: A Mozartot alakító színész (Dolhai/Mázs) a 2. felvonás egyik jelenetében mesztelenre vetkőzik XDXDXD elképesztő,nem hittem a szememnek :D persze ahol kell ott takarta magát az Árpi, de nagyon nagy jelenet, ezt nem tudom ki találta ki XDD

Előzmény: Mrs. Danny D (73)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.15 0 0 73

igen,valentin nap....de kedden oltáárii!!!!!!!!!!!Nem győzöm mondani,annyira váárom,bárcsak engem vinnének ki,a barátnőm szerint,nem merek kimenni,mondtam ,hogy dehogynem...ezt nem hagynám ki...ő meg irigykedhetne:)

 

excci Creative Commons License 2008.02.14 0 0 72
 Már régen volt kép, és ez most passzol a Valentín naphoz X)
excci Creative Commons License 2008.02.14 0 0 71

Nem szabályszerű szerintem h a 4. sorig választhat lányokat, csak az van közel a lépcsőhöz, de ha beleírsz abba a dobozba amit "pszichobox".nak hívnak ( ez egy doboz amibe az előadás előtt és a szünetben lehet írni, ha van vmi problémád vagy avmi amit megosztanál velük, ebből a dobozból a 2. felvonásban kihúznak pár ilyen "üzenetet" és felolvassák, van benne amit ők írnak de a bedobottakból is olvasnak fel!)na szóval akkor talán felhívnak vagy csak boldog szülinapot kívánnak, Tehát ha beírsz és megírod h szeretnél felmenni mert szülinapod van, akkor talán szerencséd lesz!! XD

Holnap Mozart!, sajnos Dolhaim nélkül!! :(

Előzmény: Mrs. Danny D (70)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.13 0 0 70

hát sajnos én az 5.sorban ülök,a legszélén,nem úgy van,hogy csak a 4.sorig bezárólag visznek ki vkit,és ezt nem értettem,mibe írjak bele,hogy szülinapom van,beleírok én...ha kivisznek...

Jövő hét kedden megyek,már számolom a napokat.

excci Creative Commons License 2008.02.13 0 0 69

Igen, tényleg felhívnak egy lány valamelyik sor széléről , de az Attila nem ugrik le a színpadról :( nincs hely. Naszóval lejön felvezeti a kiválasztott lányt a színpadra. A lány leül egy székre a színpad közepén, énekelnek neki, kap egy kendőt, majd az Attila vissazvezeti a helyére :) kb. ennyi és a második felvonásban van, ha jól emlékszem:)

De ha a sor szélén ülsz, akkor írhatod a "pszichobox"ba, hogy szülinapod van és ha mellé írod akkor lehet h felhívnak XXD

És tudom már mondtad, de mikor is mész?? X)

Előzmény: Mrs. Danny D (68)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.12 0 0 68

szegénykém,még a lánya szülinapján is dolgozik....

Annyira jó lehetett,én sem győzöm mondani,hogy édes,és cuki,meg édes......

Mondtad,hogy voltál az Oltárin,és van benne olyan hogy kivisznek a színpadra egy csajt az első 4 sorból egyikéből,én erről sajna lecsuszom,mert az 5.be ülök...de az Attila le is jön a színpadról,leugrik,és körbemegy,abban az oltáris jelmezben....de jó lenneeeee,szóval ilyen van benne,és ha van akkor kb.az elején,végén,mázlista lesz a lány....

excci Creative Commons License 2008.02.12 0 0 67

Hát azt hiszem, ez is Kaposváron lesz,de h ők fognak e fellépni azt nem tudom. Volt egy felkonferáló fiú a show elején (szegénynek nagyon remegett a keze) ő mondta, hogy szeretnének hagyományt teremteni ott Kaposváron. Ebből következtetek, meg az Attila is moindta,h talán jönnek még ide.

És tényleg nagyon aranyos a színpadon, nagyon szeretem az ilyen "koncerteket" , mert ilyenkor sokkal inkább önmaguk tudnak lenni, többet tudnak bohóckodniMikor a Hotel Mentholt énekelte..., volt hozzá tánc is XD nagyon ari volt, felhajtotta az ingje gallérját, hár nagyon menő volt XXD és mikor leugrott a színpadról, igazi mutatvány volt az az ugrás

Édes,édes,édes,cuki pasiXD

PS: úgy tudtam h márc.5-én van a lánya szülinapja, és ő mégis játszik??lehet h nem tudta már átrakni?:(

Előzmény: Mrs. Danny D (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!