Keresés

Részletes keresés

Herold Creative Commons License 2021.03.29 0 0 1465
Előzmény: laleeeee (1463)
Tibbe Creative Commons License 2021.03.29 0 0 1464

máskor ne mond ilyet.

 

 

Előzmény: laleeeee (1463)
laleeeee Creative Commons License 2021.03.29 0 0 1463

Sziasztok letiltott a Facebook 30 napra mert egy haveromnak azt mondtam viccből hogy "megöllek :)"

Hol tudnék reklamálni ezellen ?

Tibbe Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1462

nem, igazán értem..

én sem a telefonon, sem a pc-n soha nem jelentkezek ki az Fb-ről. Így bejelentkeznem sem kell.

bekapcsolok, benn vagyok :)

Előzmény: Solyom3 (1461)
Solyom3 Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1461

Sziasztok!

 

Kétfaktoros hitelesítést kellett beállítanom a profilomhoz, de elég sok gondom van vele.

 

Egyrészt bejelentkezéskor mikor kéri a kiküldött kódot, sose kapok automatikusan semmit, külön rá kell mennem hogy nem kaptam kódot, és azon belül kiválasztani, hogy SMS-ben kérek kódot.

 

Ami nagyobb gond, hogy ezután semmit nem dob fel arról, hogy meg tudjam jegyeztetni vele a böngészőmet, minden belépéskor újra kódot kér. Több gépen és böngészőből is próbáltam.

 

A vége az lett, hogy most be se enged jelentkezni mert elértem az SMS-ben kapott kódok limitét.

 

Ráadásul a kétfaktoros hitelesítést már kikapcsolni se engedi, mert ha rákattintok állandóan a facebook vállalkozás kezelő oldalára dob, és kéri, hogy adjam meg az SMS kódot.

 

Hol rontom el a dolgot, hogyan tudom a bejelentkezési helyet véglegesen elmenteni. Mobilos messengert automatikusan berakta, de a többit nem.

birooo Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1460

Átnéztem egyenként, ebből nem találtam nálam. Bár szinte alig maradt valami, erős gyomlálást csináltam. Köszönöm a segítséget, írok mi lett. 

Előzmény: Herold (1459)
Herold Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1459
Előzmény: birooo (1458)
birooo Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1458

Találtam valami egészség nevű appot. Sose hallottam róla, töröltem. Mivel fogyokuras videókat osztott meg... Hátha. Köszönöm 

birooo Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1457

Köszi, ez jól hangzik :( Telepítés sorrendjében meg tudom nézni az appokat? 

Herold Creative Commons License 2021.03.16 0 0 1456

Akkor az lehet, hogy egy trójai app lenyúlta a Facebook-jelszavadat, és le is fogja nyúlni, hiába változtatod meg. Talán ha letörlöd az összes olyan alkalmazást, amit az utóbbi pár hónapban tettél fel, az segít.

Előzmény: birooo (1455)
birooo Creative Commons License 2021.03.16 0 0 1455

Igaz. Telefon. 

Herold Creative Commons License 2021.03.16 0 0 1454

Telefon vagy PC?

Előzmény: birooo (1453)
birooo Creative Commons License 2021.03.16 0 0 1453

Sziasztok

 

Gondom lenne. Kéretlen bejegyzés jelenik meg az oldalamon, amit megoszt 60-70 ismerősömmel is. Valamilyen fogyokuras videók. Jelszót már cseréltem, virusirto semmit nem talál, de pl ma is elkuldte ezt a faxsagot 66 ismerősömnek. Természetesen azonnal törlöm, de pár naponta újra feltűnik. Valaki segítsen legyen kedves! Köszönöm előre is. 

Herold Creative Commons License 2021.03.13 0 0 1452

Próbáld többször. Vagy az is lehet, hogy a többi nem írta be az adatlapjába a lakhelyét.

Előzmény: Atzo (1451)
Atzo Creative Commons License 2021.03.13 0 0 1451

Facebookon hogyan tudok rákeresni Lakóhely név megadása alapján profilokra? Mert pl hiába írom be Szerencs és utána emberek szűrőre alig dob fel pár embert csak.

Pedig nem olyan kicsi hely az a Szerencs vagy egyéb más város, és nem hiszem hogy egy-két emberen kivül nem találni facebbokon profilokat. akik ott laknak

vadasz70 Creative Commons License 2021.03.10 0 0 1450

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy alaphelyzetbe tudom állítani a fiókom hogy mindent töröljön van rá lehetőség?Mint a telefonnál a gyári visszaállítás.

Herold Creative Commons License 2021.02.16 0 0 1449

Teljes körűen? Lehet valakit nem teljes körűen is jelölni?

 

Amúgy ha nyilvános az ismerőslistája teljesen, vagy csak az ismerősei számára, akkor meg tudod nézni. Ha nem, akkor sehogy nem tudod.

 

Régebben volt egy ilyen trükk, hogy ha valakit ismerősnek jelöltél, akkor amíg el nem fogadta, addig is láthattad az ismerősei számára nyilvános kapcsolatait, de ez a már ismerősökkel nyilván nem működik, és lehet, hogy meg is szüntették ezt a hibát.

Előzmény: vanni75 (1448)
vanni75 Creative Commons License 2021.02.16 0 0 1448

üdv

 

Hogyan tudom megnézni valaki adatlapján, hogy teljes körűen kit jelölt ismerősnek? Tudom, van ez a láthatósági beállítás., de én szeretném tudni egyik-másik ismimtől kit jelöltek be, aki nekem még nem ismerősöm. 

Herold Creative Commons License 2021.02.11 0 0 1447

Szerintem tudnak róla, de pont leszarják.

Előzmény: Sono777 (1446)
Sono777 Creative Commons License 2021.02.11 0 0 1446

Köszönöm! De ennyivel később??? Eddig semmi gondom nem volt. 😔 Vhol lehet ezt jelezni a facebooknak?

Előzmény: Herold (1445)
Herold Creative Commons License 2021.02.11 0 0 1445

Mások is panaszkodnak, hogy néha csak napok múlva jön meg az sms.

Előzmény: Sono777 (1444)
Sono777 Creative Commons License 2021.02.11 0 0 1444

Sziasztok! Abban kérném a segítséget, h tegnapi nap egy fura dolog észlelese kapcsán kileptem a facebookból, csak a telefonon használo, be van állítva a 2 lépcsős hitelesítés sms firmában, de mikor vissza akartam lépni nem kaptam meg az sms-t. Ez már több mint 24 órája.... Többszöri próbálkozás es jelszócsere történt azóra, ha a telszámra keresek v az email címre megtalalom a profikt, csak az sms nem jön meg. Mi lehet a baj??? V mivel többszök próbálkoztam letiltottak??? Köszi előre is! 😔

Herold Creative Commons License 2021.02.02 0 1 1443

Ha nem saját névvel regisztráltál, zárolhatják a fiókodat. Így viszont nem tudod magad igazolni, hogy tiéd a fiók, szóval rossz ötlet volt...

Szerintem próbáld lementeni az ismerőslistát, és reportold a fiókot hamis név miatt. Utána búcsúzz el tőle, és csinálj egy újat, a rendes neveden.

Előzmény: Raca07 (1439)
Raca07 Creative Commons License 2021.02.02 0 0 1442

Nabiexcel, kérlek segíts nekem. Köszönöm szépen. 

Előzmény: Nabiexcel (1430)
Raca07 Creative Commons License 2021.02.02 0 0 1441

Még mindig keresek megoldást és segítséget az fb-mbe visszajutás miatt az előzően ide a topicba leírt problémámra.

Fizetek is. 

Köszönöm

drkovacstamas19   kukac   gmail   pont   com

Előzmény: Raca07 (1439)
thunder9012 Creative Commons License 2021.01.26 0 0 1440

A mai nappal sajnos ez is megadta magát. Egészen eddig hibátlanul működött, most már be sem tölt az oldal. Alighanem lehetetlen kategória de azért mégis megpróbálom: valaki tud esetleg működő old layout bővítményről ami firefoxon vagy chrome-on működik? Egyszerűen rühellem az új felületet...

Előzmény: thunder9012 (1423)
Raca07 Creative Commons License 2021.01.21 0 0 1439

Sziasztok!

Hasonlóan kellemetlen helyzetben vagyok pár hónapja.

Kölcsönadtam a fb kódomat kedves hölgyismerősnek.

Megváltoztattak minden kontakt adatom, lenyúlták trükkel paypalrol némi pénzemet.

 

Megvan azonban az emailcímem, tudtam újra jelszót kérni, azonban nem enged be a rendszer.

 

Arra hivatkozik, hogy "Azt kérted tőlünk, hogy 6 jegyű kódot kelljen megadni, amikor valaki új készülékről vagy böngészőből próbálja elérni a fiókodat.Írd be alább a kódgenerátorból vagy a külső alkalmazásból a 6 jegyű kódot."

Én ilyent nem kértem. Külső alkalmazásom sincs. (Ugye a telefomszámot is módosították).

Megpróbáltam 3 ismerős által kiolvasott kóddal, meg is kaptam, nem működött.

 

Könnyen azonosíthatnám magam igazolványokkal, azonban a fiók becenevemen van. Névváltoztatást nem szeretnék. Lehet a születési adataimat is változtatták, akkor meg ott a következő akadály.

 

Kérek segítséget szakembertől, fizetek is. Vissza szeretnék jutni a fiókomba, de többet senkinek sem adom kölcsön a belépési adataimat.

 

Hálás köszönet!!!!

E30 Drifter Creative Commons License 2021.01.20 0 0 1438

Csodával határos módon Pár órája jött egy kód a semmiből :) :) :)

Ha köztetek van akinek köszönhetem, Hálám utolér ! <3 Béke ! ;)

E30 Drifter Creative Commons License 2021.01.19 0 0 1437

Sziasztok ! Extrém helyzet alakult ki !!! Nagyon kellene gyors és hatásos segítség !

- Sehogy nem tudok belépni .. mindent megpróbáltam már amit el lehet képzelni !!!

Csak asztali gépről nyomtam eddig hogy be tudjam osztani az időm és ne ott éljek.

- Munka közben kaptam egy SMS-t hogy megpróbálták feltörni a fiókom ..

- Hazaérve gyorsan új jelszót adtam meg .. amit azóta elfelejtettem ..

- Kértem új jelszót és az e-mailbe lépve láttam hogy már 47 alkalommal kaptam ilyet
Pedig eddig sosem kértem .. és egyikkel sem tudok belépni .. és újat sem küld már..

- SMS-ben már a lehetőségét sem ajánlja fel hogy kódot küldjön, a Mail meg sem jön !

- KB egy egész napig olvasgattam a súgó útvesztőjében, de semmi hatásos megoldás

- Magyar telefonszámuk nincs, Én meg nem "Kenem" az Angolt annyira hogy ott oldjam meg

Ez az egész azért Kellemetlen, mert rengeteg függőben lévő adásvételem van folyamatban..
Sok mindent rendeltem amit még nem tudtam átutalni az adatok hiányában és küldenem is kéne..

Nagyon kérlek Titeket ! Aki tud, Segítsen !!! Hívjon vagy keressen !! Nagyon sok múlik ezen !!!

Írjatok :
mr.business@vipmail.hu

Vagy hívjatok és visszahívlak:
+36205335244


Nagyon hálás gyerek vagyok ! ;) Búék !

Bellina2017 Creative Commons License 2021.01.19 0 0 1436

Illetve még egy: Hiába van engedélyezve az Elérhető állapot mutatása, 2-3 ember kivételével, az összes többi ismerősömnél nem jelzi, hogy elérhető lenne, vagy volt... ??

Előzmény: Bellina2017 (1435)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!