Keresés

Részletes keresés

gibra6 Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1747
2010-ben nem lesz foci EB.
Előzmény: Doppelstangel (1746)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1746

Te szegény szerencsétlen... 2010-ben az újabb szívópályátok kezdődik, meg a foci EB.

 

Nem is tudom hirtelen, melyik lesz a látványosabb...?

Előzmény: Törölt nick (1734)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1745
Valaki előbb-utóbb rád fog unni, és repülsz. Csak szólok.

Amúgy meg: beszéljünk arról, miért akkora elvetemült barom a Kereszténydemokrata Néppárt feje, hogy nekiáll durván zsidózni a parlamentben? Tudod, rakták már ki őket az EU néppárti frakciójából. Szerintem érik az újabb szárnyalás.
Előzmény: Törölt nick (1743)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1733
Nem is tudja a két bitjével. Sebaj, majd lefordul ő maga a székről, ha nagy felindultságában, mert bírálni merték a popó tulaját, amiben a nyelvét tartja meg merte valaki bírálni ő maga kap gutaütést! :-DDD
Előzmény: Törölt nick (1729)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1728

Lehengerlően érvelsz, cicvarek. Ennyi? Gyorsan kifulladtál, bár két bitből csoda, hogy ennyit kipréseltél.

 

No, további kellemes álmodozást, nyomorka, unalmas vagy sajnos.

Előzmény: Törölt nick (1720)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1723
Na, megvolt az első angolóra? Látod, még egy szellemes visszalövéshez is ostoba vagy.
Előzmény: Törölt nick (1714)
Doppelstangel Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1721

Jobb 3:2-re győzni, mint 2:0-ra vezetni a meccs közben.

 

Erről a németek tudnának sokat mesélni még 54-ből.

 

Furcsa, hogy a focibuzi Orbán ezt nem tudja...

Előzmény: Törölt nick (1716)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1719
Und? Most vasárnap lesznek a választások?
Előzmény: Törölt nick (1716)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1718
Hát, az utóbbi pár személyeskedő hozzászólásodat akkor vehetjük egyetértésnek? Ellenvetni ugyanis világosan látszik, hogy képtelen vagy :)
Előzmény: Törölt nick (1715)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1717

Cicvarek, szájuk az utcán őrjöngő, csíkost lengető, elkékült fejjel zsidózó haverjaidnak habzanak, na, azok tombolnak. Én mindössze kifejeztem az undorom a seggbuta, takonygerincű, szerviens fajtád iránt, és nagyon kellemesen elszórakoztatott, hogy egyetlen hsz.-szel rámutattam, hogy mondasz önmagadnak ellent, ha éppen úgy alakul a téma.

 

"erzitek a vesztetek.jogos"

 

LOL, ROTFL!!! Már megint álmodsz, nyomorka? Csak nem mán' megintjujforradalomlesz? Hanyadik is a 2002-es pofára esésetek óta? 27495-ödik? Ritka egy szánalmas egyed vagy te, de remekül elszórakoztatsz! :-)))

Előzmény: Törölt nick (1712)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1716

A medián felmérése szrint megincsak a Fidesz vezet, de rendesen:

A változás nyertese az MSZP: a teljes szavazókorú népességben két hónap alatt 21-ről 25 százalékra nőtt a támogatottsága, ebben a körben szeptemberben a Fidesz 39 százalékon, az MDF 4, az SZDSZ 3, a Jobbik egy százalékon áll.

A választani tudó szavazók között a Fidesz vezet 53 százalékkal, az MSZP 34, az MDF 5, az SZDSZ 4, a Jobbik egy százalékot kapott. Ahogy március óta minden hónapban, szeptember elején is az egészségügyi reform volt a legfontosabb téma a közvélemény számára, de a Magyar Gárda megalakulását is hasonló figyelemmel követték a választók - főleg a kormánypártiak - derül ki a felmérésből, amit a HVG honlapján ismertetnek.

Előzmény: Heartbreaker (1706)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1713
Már persze eltekintve attól, hogy 5 év az még a legrövidebb közgazdasági ciklusokon belül is csak egy felvonás, ha egyáltalán tudod, mi az a közgazdaság, mert a ciklusokat fel sem tételezem :)
Előzmény: Törölt nick (1708)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1711
no de a fundik a koránt párszáz éve ugyanúgy értelmezik és egyáltalán nem nyitottak új, vagy akár nem is új, de eltérő értelmezésre, pont ettől fundamentalisták, hogy ragaszkodnak a vallás fundamentumának változatlanságához és változtathatatlanságához.
Előzmény: Heartbreaker (1701)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1710
Akkor gondolom az sem probléma, ha a szocik magánosítanak...végtére is nem osztogatnak...lásd az airport, ugye?
Magánosítottak, egy rakás lóvé a költségvetésbe, az adósság nem nőtt tőle, sőt, lehet, hogy csökkent is...éljen a magánosítás...
Előzmény: Törölt nick (1700)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1709
Áh, csak szimplán oly' setét szegény, hogyha valaki negróval a szájában ásít egyet mellette, azt hiszi, vakuval fényképezik.
Előzmény: 33nev (1705)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1707
Ha jól emlékszem júliusra 90% fölött volt.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1704)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1706
Jah, ééértem. Ha Buktor s bandája kótyavetyél el valamit, az "magánosítás, nem osztogatás". Ha nem Buktor és bandája uralkodik, akkor minden magánosítás "mutyi", "szabadrablás", "az ország kiárusítása", meg "a vagyon átjátszása a haveroknak". Tipikus elborult jobbant vagy, a fajtádnál szokásos dupla vonalzóval és csapágyasra forgatott szemekkel.
Előzmény: Törölt nick (1700)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1705
Na, jó, hagyjuk egymást! Te tényleg semmit nem tudsz 2002-ről. Vagy gyerek voltál, vagy tényleg te vagy Semjén Zsolt.
Előzmény: Törölt nick (1702)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1704
Ezt akkor talán vitasd meg azon jobbant olvtársaddal, aki szerint meg nem volt tele a kassza.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=71213578&t=9168370

Egyébként az, hogy a 2002-re tervezett ÁHT-hiány 88%-a már áprilisban el lett költve, nem azt mutatja, hogy olyan nagyon tele lett volna a kassza.
Előzmény: Törölt nick (1693)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1703
A francba már ezzel a szofttal! Lenyelte a hosszadalmas válaszomat. De beírom ujra, ha fene fenét eszik is. Íme:

:-)
Előzmény: toloba (1687)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1701

Oké, a tiéd a jobb hasonlat, de szerintem az enyém is ül. Nézd meg, hogy pl. az iszlám fundik a Koránt is mindig úgy értelmezik, hogy a vezéreiknek, illetve azok nézeteinek/politikájuknak/parancsainak klappoljon. Kettős mérce dettó megvan: ha a nyugati zsidó-keresztény mer náluk beavatkozni, akkor rögtön "keresztes hadjáratot" kiáltanak, de amit ők művelnek pl. Európában, vagy fekete Afrikában, az tökéletesen rendben van.

Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1695)
33nev Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1699
Az sértésnek számít, ha azt mondom, hogy egy pillanatra azt hittem, te vagy Semjén Zsolt?

"miert osztogatott volna az elvesztett valasztasok utan orban ? "

Na, miért is? Na? Felsőmocsolád? Vagy Alsó- volt? A franc emlékszik már rá. (Figyelj! Tényleg nézz már utána! Rémes ezen a színvonalon vitatkozni!)
Előzmény: Törölt nick (1689)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1698
De ki mondta, hogy osztogatott? illetve, igen, osztogatott, de nem olyan agyatlan módon, mint megyó. Megyó adott mindenkinek, a fiúk meg nagyon alaposan válogattak :)
Előzmény: Törölt nick (1689)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1697
Semmit nem felejtettem el, olvass statisztikát, akkori statisztikát...még OV embere csinálta így hihetsz neki...
Előzmény: Törölt nick (1694)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1696
A 12 állami gazdasággal mi is volt, csöppöm?
Előzmény: Törölt nick (1689)
Festéktüsszentő H. Benő Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1695
Pedig egyáltalán nem. A vallási fundik teljesen fókuszáltak és elzárkóznak bármiféle változástól. Ezek a jobbantak meg akár naponta képesek 180 fokot fordulni, ha a vezér kiadja az új jelszót. Voltak már liberálisok, antiklerikálisok, polgárok, most éppen plebejusok, szóval nem éppen fundamentalista a hozzáállásuk. Pont olyan, mint a bolsevikoké, gondold csak át a történelmet, hogy váltották egymást a vezérek és a jelszavak.
Előzmény: Heartbreaker (1688)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1692
Most nem azé, de azt gondoltam, hogy ettől többet tucc az akkori történésekről...
Előzmény: Törölt nick (1689)
toloba Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1691
"valid"
Ez megzavarja, hidd el nekem...:))
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1683)
mavtelep Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1690

Persze, mert a kasszában nem volt egy fillér se, és adósságot kellett csinálni, hogy az igéteit betartsa.

Előzmény: Törölt nick (1674)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1688
Nem rossz hasonlat, bár ezek az elborult jobbantak inkább a fanatikus vallási fundikra emlékeztetnek, mint Mohamed Atta és haverjai, vagy annó az inkvizítorok.
Előzmény: Festéktüsszentő H. Benő (1683)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!