Keresés

Részletes keresés

Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.13 0 0 1370

Egy igazi szuperhős vagy 🙂  Én a növérke helyében alaposan megnyomkodtam volna a Holyagod és ravasz módon azt gondoltam volna ha már ennyi belédfért, akkor fér még oda több is és adtam volna neked innivalót vagy infúziót hogy jobban teljen a hólyag ha meg a te helyedben lettem volna megpróbáltam volna behúzni a hasim amennyire tudom hogy laposnak tűnjön és mindenképp megpróbáltam volna átejteni a növerkét😀 Büszke vagyok rád 🙂

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.13 0 0 1369

Reggel 5-kor megint ellenőrizt a nővér a hólyagomat. Elégge kidudorodott és tele volt de még tudtam tartani elég jól. Mondta, hogy érzi mennyire tele van. És mondta próbáljak felkelni, mert elkísér a vécére és pisilni fogunk. Ha nem megy, akkor most hívja a doktort (férfit) aki meg fog katéterezni. 

Inkább azt választottam, hogy menjünk pisilni. Segített felállni, de mondtam szédülôk.

Akkor mondta, az ágy szélén pisilünk. Kezembe adta a kacsát és fogott, el ne dőljek. Fejét elfordította. Keztem csorgatni. amitől zengett a hajnali kórterem.  Tudtam, tele fogom küldeni. Kb. 40 mp után kérdezte: hé, mennyít pisil maga? Pillanatra ránézett a kacsára. Akkor kb a 900ml-es jelzésnél tartottam. Éreztem van bôven utánpótlás.

Mindjárt kifolyik - jeleztem.

- Jaj, csak azt ne....! Tartsa vissza!

- Megpróbálom - válaszoltam.

Úgy csináltam direkt, hogy szinültig tele legyen, és pont necsurogjon mellé.

- Épp hogy vissza rudtam tartani, még tudna jönni, érzem. - mondtam sóhajtozva.

- Uramisten!  Nem mondja komolyan, hogy ennyit pisilt. Feküdjön vissza az ágyra, mindjárt visszajövök a kacsával.

Majd lassan kisétált, nehogy kicsurranjon a kacsából a pisi.

1perc múlva visszajött az  kicsit kés4üres kacsával.

- Most próbáljon meg itt pisilni fekve. Szóljon, ha sikerűlt.

- Sikerűlt - szóltam nemsokára. A jelölés közel 200.ml-t mutatott.

- Még tényleg mindigt pisilt!  Hát mekkora hólygja van magának? - hüledezett.  - Mostmit írjak a lázlapra, mennyivolt a vizelete?

-Én megpróbá!ltam összeadni, szerintem 1320ml lehetett. -mondtam.

- És ezt ilyen pontosan tudja?

- Leolvastam, hogy 1000ml-es a kacsa, azon felűl a nyakáig fér bele még úgy 150ml, most pedig nagyjából 170 ml,az összesen 1320ml.

- Mi maga, szakértö? - kérdezte.

- Az nem vagyok, csak próbáltam segíteni.

- Rendben, beírom az 1320ml-t.  Ugye jobb így, hogy nem feszíti a hasát?

Még nem feszítette annyira. Még tudtam volna trtani. - mondtam.

- Jaj ne vicceljen, az nem egészséges!

 

És elment. 

Milyenvolt?

Előzmény: Weegitta1 (1365)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1368

Most már kell egy kicsit,olya 3-as az inger.. 

 Csak nehogy hívják az ügyeletes orvst katéterezni, mert lőttek a tervemnek.  :(

 

Előzmény: Alfrédi ez is (1367)


Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1367

Iszok, hogy kezdjek érezni is valamit. Tele kéne küldeni akacsát és mondani,hogy túl kicsik,, kérdezni, miért ilyen kicsire tervezik ezeket...?.....

Előzmény: Weegitta1 (1365)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1366

Előbb nyomkodta meg hólyagomat az ápolónő. Kérdezte megint, nem feszítí pociját. Azután viziten főorvos is mondta produkáljak, küönben katéter…

Mondtamnem kell, ami igaz is, nem is igen ell.... Simán bírnám reggelig.

Mondtam nővérkének én ritkán szoktam pisilni. Csak nagyot nézett.......

Előzmény: Alfrédi ez is (1364)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1365

Próbáld bent tartani nagyon ügyes vagy :)

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1364

.........nem lehet őket átverni…........

Előzmény: Alfrédi ez is (1363)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1363

Nem lehet át erni. Hacsak nem öntők bele teát.  :)

Megnéztem kacsába 1000ml fér plusz még kb 150 a nyakába.  :)

 

Azt is kérdezte nővér, hogy nem-e feszíti hasamat a pisi..?..

Mondtam csodálkozva, hogy nem......   :)

Előzmény: Alfrédi ez is (1362)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1362

Ellenőrzik kacsában mennyi lesz apisi.

Előzmény: Weegitta1 (1361)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1361

Szia 

 

Tarts ki 🙂

 

Legjobb lenne ha atvernéd a apolónőket és csak úgy tennél mint aki pisil 🤗

 

eljátszanád a pisilést 

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1360

Most tudtam írni.

Már 4 szer mondtám tessék pisilni!

Katéterrel fenyegetőznek.

Erőszakosak.

Nekem még nem vagy egész kicsit kell csak.

KiTartok még.

Előzmény: Weegitta1 (1357)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1359

Már  alig várom, hogy majd versenyezzünk…

Minrdjárt tólnak be.

Elötte küldenek pisilni.

Vagy csak psziho pisi legyen?

Előzmény: Alfrédi ez is (1358)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1358

Rendben úgy lesz.  :). Folyadékforgalmi blokádot rendelek el. Megmakacsolom magam.  :)

Előzmény: Weegitta1 (1357)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1357

Egy a lényeg, a folyadék be mehet, ki nem jöhet 🙂 Igyekezz minnél tovább magadban tartani minden csepp colyadékot szorítok neked 

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1356

Biztos meg fogják nyomkodni, mennyire tele....?... Ha estig nem pisilek.  Mert nem fogk csak éjszaka vagy holnap reggel.

Előzmény: Weegitta1 (1353)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1355

Megfogadom. Szívós leszek ígérem. Parancsolni fogok a hólyagomnak..  :)

Előzmény: Weegitta1 (1353)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1354

Eltűnt elöző hsz. Szoval bekötötték, nem ment símán, de már működik és fele lement.

Tudósítalak majd délután a hólyagom állapotáról.

Ès lesznek majd kimunkált tartogatós szabályaim is. Vannak ötllereim.  :)

Folyt délután,

Szia!

Előzmény: Weegitta1 (1351)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1353

Szorítok neked 🙂

 

Ne engedj a rengeteg folyadéknak befolyasolni 🙂

 

Te irányítasz ne feledd 🙂

 

Tereld a figyelmed el a Pisilhetnékröl , amennyire csak lehet 🙂

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.12 0 0 1352

Szia!

 

Nincs komoly bajom.  :)

 

Az infúziót most kötik be mindjárt. Állványon már lóg az 1000ml-es zacskó. 1 óra műlva műtét, addig kb a fele lemegy a hólyagomba, persze elkűldenek még pisilni elötte. Utána infúzió folyt köv, szerintem az is 1 liter lesz vagy még több. Délutàn 3-4 felé szerintem már érezni fogom az ingert és onnantól már ihatok is.

Èn is úgy gondoltam, mint Te, hogy le akarom majd nyűgôzni az ápolónőket.

Előzmény: Weegitta1 (1351)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.11 0 0 1351

Szia! 

 

Remélem nincs komoly bajod

 

szerintem az ápoló nőket mindenképp nyügözd Le Hogy milyen elszántan tudod visszatartani mint akinek egyáltalán nem is kell 🙂 Én is szívesen lennék az ápolonöd🙂 Alaposan  megvizsgálnám a holyagod minden centimeterét megtapogatnám , és figyelném milyen reakciót vált ki belöled mennyire tudod nyugodtan elviselni hogy nyomkodják azt a hatalmas dudort😀 Szerintem ha nem viselkednél rád is szólnék hogy ne mocorogj mert nem tudlak vizsgálni 🙂  Tessék nyugton maradni 🙂

 

A verseny. Valóban jo ötlet lenne szerintem mindent megtennék hogy legyőzellek.... 

 

Te hog. képzeltél el egy ilyen versenyt ?? 

 

Részletesen mond el itt 

 

Szia

Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.11 0 0 1350

Különben most éppen a kórnak a házában virrasztok. 

Azért csináltam ezt a másik nick nevet, hogy tudjak mobilról is írni, mert a másiknak elfelejtettem a jelszavát és csak az otthoni gég tud csak belépni.

Holnap lesz a nagy nap, reggel műtenek kis semmiséggel, mindazonáltal eljátszom, hogy nem tudok felkelni, mikor nővérek kérdezősködnek ezügyben. Még nem tudom azt mondjam-e, hogy nem is kell (műtét után 12órával) avagy kell, de nem tudok felkelni, illetve a kacsába nem tudok pisilni, bár nagyon kell........?

Talán legizgibb az volna, ha 24 óráig sem kelnék fel és azt mondanám nem is kell.   Megnéznék a hólyagomat, amely nagyon dudorodna, hüledeznének az ápolónők mennyire gömbölyödik a hasam, már a köldökig ér a hólyagom, én könnyedén adnám el magam, hogy nem is érzem, hogy kellene…....

Mi a véleményed, melyik a nyerô?

Reggelig gondolkozom rajta.

 

Ha van ötleted, írd meg.

 

Holnap üzenek, hogyan alakiulnak a dolgok.

 

Szia!

Előzmény: Weegitta1 (1347)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.11 0 0 1349

Tudod nagyon szeretném, ha versenyeznénk abban, hogy melyikönk hólyagja éppen mennyit bír magàba fogadni.  Hú, Gitta, ez fantasztikusan izgalmas lenne.

Nem tudom jelenleg ki lenne a dicső nyertes.

Én életem csúcsformájában egyszer tudtam visszatartani 1680ml-t. De mostanában nem tudom annyira visszatartani, mert kevesebb alkalmam nyílik a gyakorlásra.  1550-nél többet régen mértem már.

Szóval lehet veszítenék ellened, de nem adnám magam könnyen és azt is számításba kell venni, hogy egy Veled való közös versenyben nagyon motivált lennék, az tuti. Nwem szeretnék kikapni ellened, az milyen blamázs lenne..?..…  :)

Én nagyon szeretném, ha megmérkôznénk.

 

Gitta, szerinted hol lehet lehet a befogadóképességünk határa? A 2-l-ig képesek lennénk eljutni nagy kitartással? Te képes lennél eljutni addig, hogy érzed?

 

Tudod mit?  -  Rendezhetnénk olyat is, hogy könnydén, elegánsan viselkedve ki milyen hólyagtelrségig képes eljutni? - Tudod,, mikor el kell hitetni mindenkivel, hogy nekünk egyáltalán nem is kell pisilnűk…  -  Pedig dehogynem......   - Eppen csak a határainkat feszegetjük.  :)

Előzmény: Weegitta1 (1347)
Alfrédi ez is Creative Commons License 2016.04.11 0 0 1348

Szia Gitta!

 

El sem tudod képzelni, hogy milyen örömet okoztál azzal, hogy feszegetted végsőkig a határaidat és megmérted mennyi pisit képes ilyenkor befogadni a hólyagocskád.  :)

Tudd meg nagyon boldoggá tettél engem!

Ezek után már csak bökj rá, hogy melyik csillagot hozzam le Neked az égről!

De kérheted, hogy, hogy vizenjárjak vagy tűzön járjak. Kérhetsz bármit ezentúl..…   :)

 

Az a mennyiség, amelyet a hólyagodban elszánt küzdelemmel visszatartottál, az bizony egy gyönyörű szép mennyiség! 

Lehet meglepődsz rajta, de ha tippelnem kellett volna, hogy mennyi pisit tudsz összegyűjteni a hólyagodban, én is hasonló mennyiséget becsűltem volna, mert olvastam, hogy milyen akaraterővel szoktad tartogatni a pisilést. :)

Folyt mindjárt.....

 

Előzmény: Weegitta1 (1347)
Weegitta1 Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1347

Nekem a saját magam tesztelése mindig is fontos szempont volt,

 

Ez főképp igaz a pisilésnél ,hogy a hólyagom mennyit képes tárolni, mennyi időt vagyok képes eltölteni WC nélkül. Éppen ezért kedden volt a határaim jelenlegi felmérése amit most szerenék megosztani:

Az egész úgy kezdődött, hogy reggel felébredtem, és eszembe jutott, le kellene tesztelnem a jelenlegi végső határt, meddig vagyok képes szárazon tartani a bugyim ? El is indultam hát ital beszerző körútra, vettem egy 1,5 literes ásványvizet, és 2 db 1,5 literes zöld teát  ez barátok közt is 4,5 liter :) Itt hozzá teszem hogy nem az egészet terveztem benyakalni, hanem először elkezdem az egyik teával, azután az ásványvízzel leöblítem, majd ha mardad hely a pocakomba, akkor apránként a másik tea következik. De mindenek előtt egy utolsó pisilés elengedhetetlen teljesen kiüríteni a hólyagot erre én 5 percet szoktam szánni, igyekszem az utolsó cseppig ki pisilni magam, hogy a holyag a lehető legüresebb legyen. Aztán miután ezzel megvagyok, a legkényelmesebb helyzetben leülök, és elindítom az időmérőt : fontos szabály, hogy a megivott folyadéknak egyenletesen és folyamatosan kell kitöltenie a neki szánt helytet, szóval nem egyhúzásra  vedelni, hanem szépen nyugodtan inni de folyamatosan és egyenletesen. Igy is tettem, az idő elindult az első kortyok pedig elerték a pocim. Telt  az idő, és elfogyott a 1,5 literes tea. Amikor ez megtörtént, ránéztem az órára és vártam 15 percet, utána kibontottam az ásványvizet hogy leöblítsem a teát🙂 Szépen fokozatosan fogyott a 1,5 literes palack tartalma, viszont a pocakomat egyre teltebbnek éreztem, és egyre kedvetlenebül fogadta be a vizecskét de csak sikerült elfogynia🙂 Ezután úgy döntöttem szépen kívárom a hatását filmeztem, olvastam, pakolgattam, mikor  elkezdte éreztetni a hatását a zöld tea és a víz eleinte persze semmi különös nem volt, csak akkor éreztem hogy pisilnem kell ha nyomkodtam a holyagom alap helyzetben semmi jelentős de tudtam, hogy ez nemsokára megváltozik.... Tovább telt az idő , és szépen fokozatosan felépült a na most már pisilnem kell, aztán a menj el WC -re Most , majd utána a ha nem mész el, fel fogok robbanni érzés. Éreztem, hogy a pocakomból áramlik a megivott ital a holyagomba, egyre jobban éreztette magát, egyre érzékenyebb lett ahogy mozogtam, vagy leültem, és lassan kezdett domborodni is. A hasamat elég teltnek éreztem , tudtam hogy ez a kezdet az elfogyasztott 3 liter, még hallatni fog magáról. próbáltam nem a pisiléssel törődni figyelmen kívül hagyni a köldököm alatti részt, és mindent úgy csinálni, mintha még egy csepp pisi se lenne a holyagomba. Ez elég jól sikerült is, figyeltem arra, hogy ha ülök akkor azt nyitott lábbal tegyem ne legyen merev a testtartásom, a járásom természetes legyen egyszóval mint akinek semmi baja. Egyszer csak el kezdett görcsölni a hasam, ami annak a tipikus jele hogy a holyagom a köldök felé fog emelkedni... Ez nálam 10 percig tart hogy görcsöl , aztán lassan elmúlik, és marad a nagyon feszítő érzés és a nagyon kell pisilni,. Amikor görcsöket kapok, annyi engedményt teszek, hogy simogatom a hasam, ez valamiért ( lehet csak pszichológia ) enyhíti a fájást... De még ilyenkor is próbálok a lehető legnyugodtabb maradni . Mikor elmúlt ėreztem a duzzadt holyagom hogy már a köldök felett van picivel kemény volt domború, és belülről nagyon feszített már.. Úgy döntöttem felállok, és jarkalok kicsit, hogy eltereljem a figyelmem ahogy felálltam igen megnőtt az inger , mert a gravitáció húzta lefelè a pisivel telt holyagom és nem tudtam egyből egyenesen állni, észrevettem hogy kissé előre hajolok, és reflex szerűen a hasamra tettem a kezem. Egyből végig futott az agyamon, hogy ez egy pisilni kell testtartás, és így ösztönzöm a testem a pisi táncra stb... Ezért lassan kiegyenesedtem , ( a holyagom előre domborult) és levettem a kezem onnan és elkezdtem sétálni a lakásba lassú járássál, figyelve arra, hogy természetesnek tünjek , és lazának. Volt egy pillanat mikor úgy döntöttem megpróbálok 5 percig széttárt lábakkal egyenes testtartással mozdulatlanul állni . Nagyon nehéz volt, iszonyatosan feszített és lüktetett nem is sikerült az 5 perc csak 3 utána muszály volt járkálni, vagy mást csinálni. Elhatároztam hogy leülök, és megpróbálom csak a záró izmokat használni és nyugodtan ülni . Ahogy leültem jobb lett picit de folyamatosan feszitett  és nyomott szurkált is de sikeresen üldögéltem mintha nem kellene pisilni laptoppal igyekeztem elterelni a figyelmem szerintem egy 20 perc telt el, mikor éreztem nem megy tovább az üldögélés mert nagyon fáj az se segített hogy kicsit ringatóztam vagy hintáztam mondom ha ezen kívül mást is teszek, az feltűnő szóval inkább ujra felállok lássuk mi történik. Felálltam, és kaptam egy hatalmas nyomást amit alig bírtam elnyomni mikor kicsit jobb lett elindultam a mosdó felè gondoltam egy kis kinzást adok magamnak a végére Leültem a WC re és csak üldögéltem persze folyamatosan fészkelődtem már mert túl sok volt az WC közelsége eltelt az utolsó 10 perc mikor érezem bármit csinálok pisilni fogok nem tudom tovább visszatartani. addigra a hólyagom miatt terhesnek néztem ki, és tényleg nagyon fájt már, minden mozdulat hasogatott... Azt akartam hogy tényleg csak akkor pisiljek ha már semmiképp nem megy a visszatartás ezért fogtam egy 2l mérő edényt a wc elé tettem megnyitottam a csapot és erölködve próbáltam a WC-n ülve mozdulatlanul tartani mintha semmi baj nem lenne ez gyötrelmes volt 1 percig se ment már kb 45 mp mulva megindult a visszatarthatatlan pisi magam elé kaptam a mérőt és elkezdtem hatalmas erővel pisilni. A megkönnyebbülés fergeteges élmèny volt, libabőrös is lettem belé annyira jo volt azt hittem sose hagyom abba a pisilést szó szerint éreztem ahogy zsugorodik a holyagom mikor abbamaradt a Sugár, ránéztem a merő edényre, és az 1554 Ml mutatott én szerintem ez egy konzisztens eredmény de mindenképpen szeretném javitani a holyagom a pisi után kicsit fájdogált gondolom mert rohamosan esett a belső nyomás de egy idő után elmúlt szóval így telt a keddi nap tényleg próbáltam csendben szolidan tartogatni feltűnés nélkül de néha nekem is pipilnem kell 😊

Alfrédi Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1346

Az ápolónők biztos mindent meg fognak tenni, hogy tudjak pisilni, ez fontos kötelességük.

Majd ellenőrzik a hólyagomat, mennyire van tele. Ha már nagyon tele van és ők is látják, akkor mondjam azt, hogy én nem is érzem, hogy tele van?  - Erre mit lépnének?  Meg akarnának katéterezni?

Vagy mondjam, hogy igen, nagyon kell pisilnem, de nem megy, de próbálkozom és nem akarom, hogy megkatéterezzenek? Addig visszatartanám, hogy majdnem szétrepedne a hólyagom, de akkor sem engedném, hogy megkatéterezzenek. Mit gondolnának ekkor?

Elmenjek odáig, hogy bepisilek? - De nem teljesen, csak egy kicsit.......  ?  Telt maradna a hólyagom utána.

Vagy engedjem, hogy megkatéterezzenek?  - Ez is izgalmas lehet, persze csak ha nő csinálná, de az nem valószínű.

Az sem lenne rossz, ha azzal ámítanám el az ápolónőket, hogy milyen sokat pisilek. Csak sajnos a kacsák csak 1 literesek, nem tudok bele egyszerre 1,5 litert pisilni.  :(

 

Gyertek, adjatok tanácsot!

Egyedül nem boldogulok.   

Előzmény: Alfrédi (1345)
Alfrédi Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1345

Még annyit, hogy kedden lesz az a bizonyos kicsinyke műtétem.

Műtét után nem fogok tudni/ illetve nem fogok akarni tudni (ezt még nem tudom) kb 1 napig felkelni, azaz kiszolgáltatott helyzetben leszek, mert nem tudok kimenni a wc-re.

Az ápolónők biztos fognak adni kacsát, de én nem fogok pisilni bele és meg fogják kérdezni miért nem pisiltem bele.

 

Szerintetek mit mondjak?  

-Azért nem pisilek bele, mert nem érzem, hogy kellene?

-Vagy azért, mert bár nagyon kell, de nem tudok kacsába pisilni, mert nem tudok felülni, nem tudom olyan szögben tartani, hogy jó legyen?

-Vagy azért, mert pszichikailag nem tudom elengedni magam és nem akar elindulni a vizeletem?

 

Ötleteket, tippeket mondjatok!  Még van idő.

 

Majd onnan is fogok írni, tudósítani.

 

Jó móka lesz szerintem.   :)))

Előzmény: Neriya (1341)
Alfrédi Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1344

Weegitta!

 

A versenykörülményekről és ötletekről még fogok írni részletesen.  :))

Előzmény: Weegitta1 (1334)
Alfrédi Creative Commons License 2016.04.09 0 0 1343

Kedves Weegitta Kedves NagyB3300 és Kedves Neriya!

 

Gondoltam hátha érdekel titeket, ezért elmesélem nektek mi történt velem múlt hét pénteken.

 

Az történt, hogy ultrahangvizsgálaton voltam, mivel most kedden egy kisebb műtétre kell mennem és ehhez kellett a vizsgálat.

Biztosan tudjátok, hogy az uh vizsgálathoz telt hólyag kell (ha nem is feszülésig telt, bár úgy még jobb) mivel jobban látja a hasi szerveket a vizsgáló. (Ez igaz a terhességi hasi uh-ra is)

 

Szóval elmentem oda. Már reggel óta készültem a nagy napra, hiszen régi vágyam volt egyszer megvizsgáltatni magam (akár állapotfelmérő vizsgálat indokával) úgy, hogy a vizsgálat előtt jó sokat igyak, hogy már nagyon kelljen pisilnem és feszüljön a hólyagom és alig tudjam visszatartani a pisilést, mialatt a szonográfus (remélhetőleg nő) csúsztatgatja a vizsgálófejet a hasamon, a dudorodó hólyagomon és nyomogatja, miközben már majdnem bepisilek (milyen ciki lenne, húú) és meglepődig a hatalmasra tágult hólyagomon és valami megjegyzést fűz a dologhoz.... (egy ilyen UH-s fantáziámról írtam itt NagyB3300-nak. Már nem emlékszem pontosan mit írtam, de elolvasom van-e valami hasonló abban, ahogyan most a valóságban megtörtént.)

Előtte volt a vérvétel és vizelet. A vizeleten már éreztem kis nyomást a hólyagomban, ami kb 2dl-nek wc-be csurgatása, majd 2dl-nek a pohárba csurgatása után elmúlt.

Ezután következett a röntgen és az UH, amik egy épületben voltak.

Tudtam sokat és gyorsan kell innom, hogy az UH-ra rendesen telt hólyaggal feküdjek a vizsgálóasztalra, nagy-nagy izgalmak reményében. Volt még a táskámban egy 1,5l-es és egy 1l-es ásványviz. Tudtam a hólyagomban 4dl vizelet lehet, vagyis még kb 1 literrel fel kell töltenem a vizsgálat kezdetéig, hogy elérjem azt a teltséget, aminél már keményen feszül a hólyagom és dudorodik is, és már félek is, hogy ha megnyomja nehogy bepisiljek, de ha tiszta erőből szorítom, akkor szinte biztos, hogy vissza tudom még tartani.  Hiszen nagyon fontos, hogy vissza tudjam tartani, mert bepisilni mégsem szeretnék ott a vizsgálat alatt.  :)

Miközben gyalogoltam a vizsgálati épülethez, iszogattam a másfél literes flakonból. Mire odaértem, majdnem megittam az egészet. Benézek mennyit kell várni - gondoltam. Kb. 10-en várakoztak összesen röntgenre és UH-ra. A jelentkező ablaknál megkérdeztem mennyit kell várni. Az mondta a nő, hogy röntgenre max. fél óra, UH-ra kb. 1 óra. Számolgattam magamban és úgy gondoltam addigra pont elég tele lesz a hólyagom, legfeljebb még előtte rá kell inni egy kicsit. Beadtam a papírokat és leültem. Megittam az 1,5 liter maradékát és elkezdtem a literest is inni. Negyed óra múlva még nem éreztem semmi teltségérzést, ezért ittam még kb 3 decit a vízből. De a szívem jobban vert és éreztem a veséim is nagy fokozatra kapcsoltak, aminek meg kell, hogy legyen az eredménye.

Meg is lett az eredménye. Percekkel később már megérkezett a teltségérzés, ami úgy 800ml-es teltséget jelent nálam. 

Kicsit később szólítottak röntgenre. Le kellett félig vetkőzni. Talán kicsit dudorodhatott már a hasam addigra, de nem biztos még.

Visszajöttem, leültem a váróba. Még nem kellett nagyon, de szinte percről percre jobban kellett, és izgultam is, hogy ha fél órát kell még várni, akkor lehet, hogy nem fogom kibírni addig. De erre is volt egy forgatókönyvem, és amennyiben nagyon tele vagyok és nem bírom már, akkor elmegyek előtte wc-re, és kiengedek egy keveset, de tényleg csak 2 decit, hogy éppen ne pisiljek be.

Telt az idő, eltelt újabb 20 vagy 25 perc, mire én is eléggé tele lettem. :) Úgy érzésre 12 deci pisi lehetett bennem. Ilyenkor még jól tudom tartani, de tudtam, hogy ennyi folyadék megivása után nincs sok időm, legfeljebb további 20 - 25 percem - illetve, ha ott bent jól megnyomogatják a hasamat, akkor annyi sem. A vizsgálat max. 10 percig tart, ha pedig 5-10 percen belül nem szólítanak, akkor a wc-ben kiengedek egy keveset, nehogy nagy bajba kerüljek - gondoltam.

Ám épp ekkor szólították a nevem, illetve szólította a nevem egy fiatal srác (pechemre) .

Na, gondoltam ő fog megvizsgálni is..?  :(   - Bizony, ő.  Mondta vetkőzzek, feküdjek, kezeket fejem alá. Bekente a hasam géllel, gyomorgödörnél kezdte a vizsgálatot. Mondta szívjam be a levegőt és tartsam úgy. Jó erősen nyomta azon a tájékon.

A hólyagom láthatóan előboltosult, nagyon látszódott, feszült és kemény volt. De azért még biztonsággal tudtam tartani, éreztem kibírom még negyed óráig biztosan, hacsak a hólyagomnál is nem nyomja meg úgy, mint a gyomromnál.

Mérges voltam, a francba, hogy minden a terveim szerint alakulhatott volna, ha nem egy hímnemű kezeibe kerülök. De így minden el van rontva, semmi értelme az egésznek, nem izgi, még inkább rossz is, pláne, hogy ha még jól meg is nyomkodja a hólyagomat, amit ha férfi ember csinál, az nagyon nem tetszik nekem.

El is jött ennek az ideje. Előbb még kellett jobbra és balra fordulni kétszer, majd újra visszatért a mellkasom felé, de végül közeledni kezdett a köldököm irányába. Mikor kicsit az alá ért tágra nyílt szemmel nézte a monitort és megkérdezte, hogy nem-e kell pisilnem. Én mondtam, hogy kell.

Azt válaszolta rá, hogy azt látom.

Még egy kicsit nézegette a hólyagomat, majd átszólt a szomszéd UH helységbe, hogy készen van.

Megint csak nagyon bántam, hogy nem női kezekbe kerültem.

Majd csörgött a telefon, felvette, beszélt 3 percet. Majd átjött a szomszédból egy nő (valami főnök) aki jól leszidta a manuszt valamilyen ügy miatt, ami újabb 2 perc lehetett. 

Ezalatt a hólyagom lassacskán tovább telődött.

Megint átszólt, hogy végzett velem, mire visszaszólt egy nő, hogy "nézegessél még egy kicsit" - azaz nézegessen még engem.

Nem értettem pontosan miért, mivel készen van velem és amúgy is szerettem volna kimenni kiüríteni a hólyagomat, hiszen nem úgy sült el a dolog, ahogyan szerettem volna.

Szóval nézegetett még egy kicsit, inkább feljebb ott a csont alatt, megint megnyomta. Szerencsére a hólyagomat békén hagyta.

Még tudtam tartani (bár egyre nehezebben) de arra is gondoltam kikéredzkedem wc-re, és visszajövök a papíromért később, mikor váratlan fordulat következett be.

Átjött a nő, aki a szomszédból átszólt, és kikérdezte a manuszt, hogy mit látott. Latin szavakat emlegetett és megjegyezte, hogy nagyon tele a hólyagja.

A nő odajött, kezébe vette a szonográf fejet és ott kezdte ő is nyomni elég erősen, ahol  a manusz is nyomkodta.

Rájöttem, hogy a fiatal manusz még tanulja a szakmát, valami medika lehet, és a gyakorlott doktornő most ellenőrzi le őt.

Reménysugár ébredt bennem, hogy együtt újra végignézik a testemet és a doktornő is felfedezi és megnyomkodja majd a telt és akkorra már tényleg feszülő és láthatóan elődomborodó hólyagomat.

Szívem hevesen vert. Sokáig mutatta a nő, hogy hogy kell nézni azt a valamit a gyomrom felett, mire a manusz is megtalálta.

A záróizmomat már folyamatosan zárnom kellett, még nem tiszta erőből, de zárni, szorítani. Persze most már egyáltalán nem bántam.

Azután jobbra - balra fordulni megint.

Majd szóltak a manusznak, hogy jöjjön át, mire a dr. nő is mondta, hogy menjen, majd ő befejez engem.

Azaz, így a legjobb - gondoltam.  :)

Érezni lehetett, hogy a dr. nő lendületesen, gyakorlott kézzel végezte a vizsgálatot.

De éreztem, hogy siet is velem, van más dolga is, pillanatok alatt fog végezni, ami nem jó.

Izgatottan vártam mikor megy lejjebb, a hólyagom irányába. 1 perc telhetett el talán és már ott is volt.

Hüüüüű!!!.......  De tele van a hólyagja! - mondta meglepetten a nő.

A hólyagdudor közepétől felfelé, a köldök irányába csúsztatta a fejet, talán megnézve, hogy meddig terjed a hólyag teteje.

Nem nyomta túl erősen a kemény, dudorodó hólyagra, de ilyen teltségnél már ez is fájt. Olyan hasító, éles érzés volt- Persze ebben az esetben ez édes fájdalom volt. :)

Ficánkolni persze nem volt szabad és nem is akartam semmilyen jelét adni annak, hogy

 

mennyire kell pisilnem, hadd csodálkozzon még jobban a dr. nő, hogy hogyan bírom ezt tűrni ilyen nyugodtan.

De a záróizmomat nagyon kellett feszítenem, pillanatra féltem, hogy ki is csurran a pisi. Ez is nagyon izgi érzés volt.  :)

A köldök fölött járt, kb. 1 centivel a szonográffal, ott pillanatra megállt. Ott lehetett a hólyag csúcsa. Kicsit csóválta a fejét. Háááát......   ..........  - Maga egy hős!  - mondta ismét kissé csodálkozva.

Erre sajnos nem reagáltam semmit, amit bánok. Azt kellett volna kérdeznem, hogy miért lennék én hős?....  Erre biztosan mondott volna valamit a dr. nő, például, hogy azért, mert ilyen sokáig visszatartom a vizsgálat érdekében, vagy hogy ilyen telt hólyaggal enyire tűröm, hogy nyomogassák a hasamat... stb.  

Majd feljebb vizsgált megint, de csak pár mp-ig, azután ismét a hólyagomnál, a dudor tetején, és közben hozzátette nagyon barátságos, lágy hangon (ez a hangszín gyakran visszacseng) hogy: - itt nem nyomom meg........

Ekkor nem jutott más az eszembe, azt válaszoltam rá, hogy nyugodtan meg lehet nyomni, mert bírom még.........

Ebben a pillanatban szó nélkül abbahagyta a vizsgálatot, és mondta, hogy öltözzek fel.

Nem tudom eldönteni, hogy rosszat mondtam-e, netán megsejtett valamit? 

 

Nektek mi a véleményetek erről?

 

Még megkérdeztem, hogy minden rendben-e, mire mondta, hogy igen.

Miközben öltöztem már egy labdának éreztem a hólyagomat. A nadrágomat alíg tudtam begombolni.

Még vártam 2 percet a leletre, majd kimentem.

Tudtam volna még mindig 5-10-15 percig tartogatni. Rájöttem, hogy a parkírozóm lejárt, és sietnem kell, hátha még nem büntettek meg. De nagyon messze van az autó, soká érek vissza, szóval úgy döntöttem nem tartogatom tovább és bementem a wc-be. Ott mértem, hogy hány mp-ig pisilek, ami 58mp volt, plusz 10 mp gyenge sugárral. Az áramlási sebességemmel tisztában vagyok és ez alapján kiszámoltam, hogy 1400-1450ml körüli mennyiséget pisiltem, ami nem közelíti meg a rekordomat, de azért elég szép..!  :) Így pont jó volt szerintem, mert ha még teltebb lett volna a hólyagom, akkor a megnyomásnál lehet nem bírtam volna visszatartani.  :)

 

Végül is mindent egybevetve jó bulira sikeredett.

Nektek mi a véleményetek?

 

Ha kedvet kaptatok, ti is elmehettek ilyen vizsgálatra, mindenki részt vehet egészségügyi szűrésen.  A telt hólyag javasolt. :)))

 

Előzmény: Weegitta1 (1334)
Alfrédi Creative Commons License 2016.04.08 0 0 1342

Szia Neriya!

 

Nagyon örülök, hogy idetaláltál!

 

A történeted nagyon tetszett.Sokféle jó érzés árasztott el amikor olvastam. Beleképzeltem magam hősünk helyzetébe és nem lehet kérdéses, hogy szívesen elviseltem volna azokat az édes kínokat, amiket neki kellett "elszenvednie".  :)

Álmodoztam én is hasonló helyzetekről, amikor egy nő uralma alatt tart engem, az ő döntésétől függ, hogy mikor mehetek ki wc-re, és valamiért a nő késlekedik sokat, hogy úgy döntsön, hogy kienged, bár tökéletesen átérzi a helyzetemet, de hajthatatlan, és látja hogy szenvedek, látja dudorodó hólyagomat, de mégsem enged ki, teszteli a határaimat, próbára teszi tűrőképességemet.

De biza meg is lepődik azon, hogy mennyire bírom, nem pisilek be, hiába itat és gyötör és nem enged ki....  :) Ez izgalomba hozza a nőt, hogy meddig bírom még ki és tovább itat és vár, kivárja mi lesz ennek a vége....  :)

Szóval szívesen fantáziálok ilyesmiről....

 

 

Neriya.  -  Kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e elaludnod pisilni kellősen tegnap este?  - Tudod én nagyon élvezem mikor egy lánynak pisilnie kell és tartogatja mert nem mehet ki, vagy lustaságból tartja vissza vagy pedig direkt élvezetből, mert élvezi a telt hólyag feszülését és, hogy záróizmaival szorítania kell a kijönni akaró pisijét.

Ezek nagyon izgi dolgok szerintem. Szeretem mikor egy lány visszatartja és azt is, mikor én tartom vissza. És szeretem egy lánnyal kibeszélni a témát minden oldalról, kötetlenül.  :)

 

Remélem fogunk sokat beszélgetni! 

 

Szia!

 

Előzmény: Neriya (1341)
Neriya Creative Commons License 2016.04.08 0 0 1341

Nekem is egyre jobban kell pisilnem, de még visszatartom. Kétszer elélveztem írás közben, pedig magamhoz se nyúltam. Megpróbálok úgy elaludni, hogy pisilnem kell, nem biztos, hogy sikerül. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!