Keresés

Részletes keresés

HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.08.22 0 0 64
My dear Acsai, be vagyok oltva nacionalizmus ellen, es nem tarom looser-segnek.
Előzmény: Édy Endre (48)
Gátúszó Creative Commons License 2007.08.22 0 0 63
3-1

Ennyire nem szokjuk magunkat fárasztani, csak annyira nyerünk, amennyire kell.
1:0, legfeljebb 2.
Előzmény: dragan11 (59)
brasil82 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 62
Csak azért, mert valami magyar, ne kelljen már szeretni és szurkolni neki, ha még a fosnál is szarabb!
Amikor 3 éve a magyar-brazilon nyíltan a braziloknak szurkoltam, sokan az ismerőseim közül lehazaárulóztak! Erre én azt mondom, hogy ameddig egy olimpián BÁRMELYIK MAGYAR SPORTOLÓÉRT képes vagyok éjszakát átvirrasztani és velük együtt örülni a lelkemben a sikereiknek és meghalni egy kicsit, ha esetleg vesztenek, addig nincs baj az identitásommal! Az athéni vízilabda döntőt a mai napig nem tudom megnézni úgy, hogy a végén ne sírjam el magam!

De ezeknek a szemétláda, ingyenélő mocskoknak SOHA, DE SOHA nem fogok szurkolni ebben az életben. Kevés nálam boldogabb ember volt, amikor sikerült Máltától vereséget szenvedniük az "ARANYLÁBÚ FASZKALAPOKNAK", vagy mikor az FC Vaduz nevű liechtensteini "világválogatott" rúgott egy ötöst az Újpestnek!
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 61

ráadásul Torghelle mindkettőt...

szerencsére nem láttam a meccset .-)

Előzmény: dragan11 (59)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 60
Gattuso egyébként is kilóg a sorból. Ő tényleg nagyon szimpatikus srác. (Amennyire ez nem szakítja át az irónia határait)
Előzmény: Gátúszó (57)
dragan11 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 59
"Még a leglúzerebb csapatnak is szurkolnak" ja, hagyjuk meg az olaszoknak is ezt a jogot. Egyébként baráttságos meccsen képesek vagyunk a meglepetésre, a némketeket is 2-0 ra csaptuk, pedig az idegenben volt. Ez is sima lesz. 3-1
Előzmény: Édy Endre (51)
oramester Creative Commons License 2007.08.22 0 0 58
igaz :-)
Előzmény: pizarro2429 (56)
Gátúszó Creative Commons License 2007.08.22 0 0 57
Szerencsémre én nem vagyok a környezeted.
Előzmény: Törölt nick (55)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 56

azért arra is furcsán nézek, aki ezeknek az olaszoknak drukkol :-)

 

(visszatérva: nincsenek annyira rossz focistáink, a környékbeli országok focistáitól sincsenek lemaradva, klubban nagyon jól is tudnak teljesíteni. Csak amikor hazajönnek ebbe a fetrőbe... akkor van gond. Jobb lenne, ha az idegenlégiósaink kinn találkoznának mondjuk Frankfurtban-földrajzilag, közlekedésilag legideálisabb- ott edzőtábozoznána stb. biztos jobb eredményt érnének el, perszer külföldi edzővel)

Előzmény: oramester (49)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 55
0 ember szurkol a környezetemben az olaszoknak.
Előzmény: bicskás székely (-)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 54

hogyan kérem? te óriási nagy félreértésben vagy pubikám... Olvass vissza... Vagy tanulj meg :-)

 

Az, hogy én ma 5 órája vagyok fenn és abból hármat német focival foglalkoztam, életforma kérdése, nem érzelmek kérdése...

 

hülyegyerek... de utálom az ilyen képmutatókat...

Előzmény: Édy Endre (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 53
41
Előzmény: oramester (49)
oramester Creative Commons License 2007.08.22 0 0 52
a foci nem politika és nem tartás kérdése(főlleg nem a magyar válogatott, ami kb 1986ban végleg meghalt)


azóta a fradi és zalaegerszeg mutatott vmit, amikor az egyik feljutott a bl főtáblára, míg a másik megverte MU-t
azok voltak a szép idők :)
Édy Endre Creative Commons License 2007.08.22 0 0 51
Inkább ne menjen ki meccsre, vagy magában élvezkedjen. Még a leglúzerebb csapatnak is szurkolnak, mert az ilyesmi nem porcióra kimért dolog, hanem tartás kérdése. Akinek hajlékony a gerince, az meg hajoljon hátra alaposan és...
Előzmény: oramester (49)
Édy Endre Creative Commons License 2007.08.22 0 0 50
Ha a ringben nyomul az uncsitesód, akit szénné ver az albán bokszbajnok, te - természetesen - az albán bokszbajnoknak fox szurkolni, hiszen 1értelmű a felállás. Ugye így van? Kérlek, erősítsd meg, hogy a család előtt is felvállalod ezt. :)
Előzmény: pizarro2429 (46)
oramester Creative Commons License 2007.08.22 0 0 49
szerintem ne várja el senki sem, hogy ezeknek a 2ballábas focistának nevezett labdakergetőknek drukkoljon az ember....
szegény magyarjainknak akkora arca van(tisztelet a kivételnek), hogy az már nevetséges....

tehát szerintem senki ne kérje számon senkin sem, hogy az olaszoknak drukkol,szurkol
Előzmény: bicskás székely (-)
Édy Endre Creative Commons License 2007.08.22 0 0 48
Májdír Tamáska! Ilyen alapokon álló ostobaságaid láttán nyugodt szívvel feltételezem, hogy neked soha nem fognak szurkolni, mert akkora lúzer vagy.
Előzmény: HitetlenTamaska (26)
Kannaváró Creative Commons License 2007.08.22 0 0 47
Ha nem érted miért, kérdezz meg egy olaszt, az majd elmagyarázza.

Szívesen!
Előzmény: Törölt nick (41)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 46
én már leírtam, amit akartam. Az, hogy például egy német-magyar meccsen csak a nméeteket figyelném, nem szurkolás kérdése. Életem egy java részét ezekkel a srácokkal való foglalkozás teszi ki. Ha például Torghellét és nem Klosét keresném a pályán, akkor az nem lennék én... Ennyi. Ez nem szurkolás kérdése, csupán érdeklődésé...
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 45
Rossz helyre címeztem, bocsesz, ettől függetlenül gondolom egyetértesz azzal, amit írtam. ("pubikámat" hagyd meg nehezebb időkre, még jól jöhet:)
Előzmény: pizarro2429 (43)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 44

hát reméljük, kivéve egy Úriembert... Őt manapság tessék békén hagyni...

 

 

csak, amikor ilyen színekben van... :-)
Előzmény: dragan11 (42)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 43
te, ebben az országban, nincs még egy olyan ember, aki jobban utálja az olaszokat nálam... Még életemben nem drukkoltam olasz csapatnak. Jah, semmilyen sportban... Nem is nézem a meccset. szóval ezt buktad pubikám... :-)
Előzmény: Törölt nick (41)
dragan11 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 42
Ugyanmár, az olaszoknak csak a kisfiúk drukkolnak, akik delpiero! sikítással bikázzák a labdát, meg a kamaszlányok, akik a hajra felpakolt zselé súlyától izgulnak be. Gera a fűvel törölteti le a zselét a hajukról.
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 41

 

 

Magyar-Olasz meccs lesz. Megcsodáljuk a világbajnok válogatottat, milyen jól focizik és szurkolunk ennek az elcseszett csapatnak, ami a miénk, vagy épp nem szurkolunk, csak nézzük. Az olaszoknak szurkolni ettől függetlenül taplóság. Ha nem érted miért, kérdezz meg egy olaszt, az majd elmagyarázza.

Előzmény: pizarro2429 (40)
pizarro2429 Creative Commons License 2007.08.22 0 0 40
pontosan, kiváncsi vagyok, hányan néznek és érdeklődnek olyan válogatottunk iránt, akik a magyar foci szintjén vannak, csak épp nem annyira besztárolt a magyar foci. Például ki drukkol minden meccsen a helyszínen a magyar softball válogatottnak? Na, senki sem szerintem. Akkor meg, mi a vita tárgya. Kb. az a szint. Kábé annyi van as kubai, amerikai softballosok között, mint az olasz és a magyar foci között... 
Előzmény: b.viridis (37)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.22 0 0 39

 Úgyhogy ne sértsd meg a párhuzamoddal a magyar focit

 

 

Van annak ölég baja e nélkül is:)))

Előzmény: bicskás székely (28)
zi_laj Creative Commons License 2007.08.22 0 0 38

Nekem meg az ellenkezője a személyes tapasztalat!

De sikerült egy ostoba címet találnod!

Előzmény: bicskás székely (-)
b.viridis Creative Commons License 2007.08.22 0 0 37
Na de ha azt látnád, hogy a pólósaink szemmel láthatóan csak a vízbefúlás elleni küzdelemmel képesek esetleg megbírkózni, akkor nem legyintenél rájuk egy íveset?
Előzmény: rich.mond (29)
Architectural Student Creative Commons License 2007.08.22 0 0 36

mellé

ugyanis a komcsi az nem hazai

internacionalista

Előzmény: pizarro2429 (21)
b.viridis Creative Commons License 2007.08.22 0 0 35
De ha Gyurcsány tárgyalásokat folytat pl. a szlovákokkal, természetesen a magyar diplomációnak drukkolok, függetlenül a várt eredménytől.


Szép dolog hazudni?


Úgyhogy ne sértsd meg a párhuzamoddal a magyar focit.
A magyar mit ne sértsek meg? :-))))))))))))))))
Előzmény: bicskás székely (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!