Keresés

Részletes keresés

Psycho Dad Creative Commons License 2008.01.03 0 0 355
Előzmény: kultúrpesszimista (350)
legumen Creative Commons License 2008.01.03 0 0 354
Mindennap lesz hétfőtől-péntekig és jövő hét fétfőtől kezdődik.
Most kérdeztem utána az illetékesektől.
Előzmény: Parodia (352)
hatgang Creative Commons License 2008.01.03 0 0 353
Még a végén felmegy a Lánchídra.:)
Előzmény: Psycho Dad (349)
Parodia Creative Commons License 2008.01.03 0 0 352
köszi, ez korrekt info
az RC honlapján egyelőre egymásnak ellentmondó információk vannak/hiányoznak (minden munkanap/hé-ke-sze/ ill. mára épp semmi)
hatgang Creative Commons License 2008.01.03 0 0 351
Köszi.:)
Előzmény: kultúrpesszimista (348)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2008.01.03 0 0 350
Ez hol látszik? Biztos én vagyok béna, de én nem találom a RC honlapján.
Előzmény: Psycho Dad (349)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.01.03 0 0 349

Most néztem a RC honlapján, csak hétfőtől-szerdáig van.

Szerintem nem az a kérdés, hogy mikortól, hanem, hogy meddig!? :))

Előzmény: hatgang (347)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2008.01.03 0 0 348

2008. január 7-től, hétfőtől!

Előzmény: hatgang (347)
hatgang Creative Commons License 2008.01.03 0 0 347

Oszt mikortól?

Előzmény: legumen (344)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.01.03 0 0 346
Akkor visszatekerünk a caféra... :))
Előzmény: legumen (344)
kábelbúvár Creative Commons License 2008.01.03 0 0 345

Puzsi is aláírt 1 listát ??

 

Nem az ő stílusa...

 

:(

 

Baloldaliak a tb-reform ellen
legumen Creative Commons License 2008.01.03 0 0 344
Szélsőközép újra a RadioCafén!

"a szélsőközép a magyar tájékoztatás összes agyonhallgatott témáját sokoldalúan tárja a közvélemény elé.


amiről mások hallgatnak, amit még hallgatni is veszélyes, azt a műsor készítői nyíltan és konfrontatívan, ugyanakkor szórakoztatóan járják körbe. hadat üzennek a közéleti ostobaságnak, a bulvár tombolásának, a közbeszéd kétpólusú pártosságának. nem hisznek a tabukban, világosan és kérlelhetetlenül tárják fel társadalmunk és a globalizáció fekélyeit minden hétköznap délután. ugyanúgy elegük van a mindannyiunkat körülvevő globális hazugságiparból, mint bárkinek, de nem hajlandóak hallgatni róla, mint bárki más. problémákban és megoldásokban, nem pedig trendekben és divatokban gondolkodnak. nem mennek el szó nélkül az olyan súlyos kérdések mellett, mint az iraki megszállásban való magyar részvétel, az abortusz, a halálbüntetés, a drogkérdés, a szegénység, a globális kapitalizmus válsága, a hagyományos értékek kiüresedése, a tudatmanipuláció, a romák helyzete, a hajléktalanok számkivetettsége vagy az álpolitikai árokásás bolhacirkusza.


az ország egy permanens polgárháborús közhangulat tébolyában vergődik. a politikusok azonban - a műsor készítőinek álláspontja szerint legalábbis - nem osztoznak a társadalom antagonisztikus megosztottságában. a valódi tartalmi mondanivaló helyén ma image- és marketingüzenetek állnak. a szélsőközép arra törekszik, hogy számonkérje a társadalmi szerződés államra eső felét, és kikövetelje, hogy a hatalmi apparátus végre ellássa vállalt kötelezettségeit. a legfrissebb hírek szerint pedig ez nem a társadalmi közgyűlölet szítása a gazdasági és politikai tőkefelhalmozás érdekében. a szerződés médiára eső fele ennek az igénynek hangot adni. a szélsőközép elvárja, hogy amint e vállalásában hiány mutatkozik, azt a hallgatók a tőlük látott keménységgel és következetességgel kérjék rajtuk számon.

minden hétköznap délután öt és este hét óra között szókimondó, durva és provokatív közbeszéd lesz hallható a radiocafén. a szélsőközép ezt szánja értő füleknek, gondolkodó elméknek, tettvágyó intellektuális barikádharcosoknak a 98.6-os frekvencián. "
kultúrpesszimista Creative Commons License 2007.12.28 0 0 343
Ugye tudod, hogy ezzel, hogy "puzsérka" (kis p-vel) eleve hiteltelenné teszed az első betűtől az utolsóig a hozzászólásod? Nincs értelme, komolytalan vagy. A tartalomról és a stílusról nem is beszélve. Én szóltam.
Előzmény: Törölt nick (342)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2007.12.19 0 0 341
Előzmény: Tafkó Birgut (340)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2007.12.19 0 0 340
Miért szűnt meg a műsor? bejelentették előre, vagy hirtelen...?
Előzmény: E.munkás (339)
E.munkás Creative Commons License 2007.12.04 0 0 339
A Beszéljük meget persze nem szüntették meg.
E.munkás Creative Commons License 2007.12.04 0 0 338

Meghalt a sohasemvolt demokrácia, éljen Birkaland!!!

Mantova Creative Commons License 2007.11.29 0 0 337
Puzsért személy szerint bírom, a néhai Apokalipszis Rt. és Szélsőközép című műsorokba sok sms-t írtam, gyakran telefonáltam.
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.20 0 0 336
Az a baj, hogy se az országnak nincs pár évtizede megvárni, míg felébred a társadalom (ha egyátalán felébred), se nekem. Mindenesetre jó jelnek tartom, hogy már Uj Péter Index-főszerkesztő is ki van borulva a rendőrség viselkedésétől. És érzésem szerint egyre többen ettől az egésztől. Már csak az állandó negatív, lemondó hozzáállástól kéne megszabadulni.

(Orbán is szerepel a videóban, észrevetted?)
Előzmény: kultúrpesszimista (335)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2007.11.19 0 0 335

Hát igen... A tavalyi október után egyértelmű, hogy Mo. alapvetően hű maradt a rendőrállami hagyományokhoz. Ez pedig végképp megerősített: http://index.hu/politika/belfold/rndr3751/

 

Működnek a gyűlöletes, régi reflexek, tarol az autoriter szemlélet. El kell telnie még minimum pár évtizednek, hogy ne így legyen, de ehhez a társadalomnak is fel kell ébrednie, amely öntudatlan álmát alussza még mindig. Amíg a szavazóképes többségnek, több millió megvezetett retardáltnak köszönhetően a jelenlegi plutokrácia jut hatalomhoz négyévente, addig ne is számítsunk másra. Addig - bármennyire is nem értek egyet e mondással általában - azt kapja a nép, amit megérdemel. És ha ők Gyurcsányt akarnak, ha Bp. többsége Demszkyt, stb., akkor utána egy szavuk se legyen (hogy azt ne mondjam: kussoljanak). Csak sajnos ez azokat is érinti, akik másképp gondolják.

 

(A Massive Attack amúgy nagyon jó választás háttérzenének, a régi képsorokat pedig érdeklődéssel vegyes szomorúsággal néztem. Mivé lett az akkori friss szellemiséget felvonultató SzDsz? És sok-sok nem is annyira költői kérdés...)

Előzmény: Törölt nick (334)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.18 0 0 334
Kiábrándító, hogy már megint kb. itt tartunk, mint 20 éve.
Előzmény: kultúrpesszimista (331)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2007.11.18 0 0 333
Igen, már olvastam, hogy megszünt a műsor, csakl nem tudtam törölni a hozzászólást. :-(
Előzmény: kultúrpesszimista (332)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2007.11.18 0 0 332
Olvass vissza. Erről zeng a net és a Szélsőközép blog napok óta.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (330)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2007.11.18 0 0 331
És ilyen emberekből áll a hazai szavazóképes többség.. Nem csoda, hogy itt tart az ország. Langymeleg pocsolya, balkanizálódó provincia, birkaemberekkel.
Előzmény: jangmen (329)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2007.11.18 0 0 330
Miért, mi szünt meg?
Előzmény: jangmen (329)
jangmen Creative Commons License 2007.11.18 0 0 329
mélységesen felháborít hogy a demokráciában meg lehet szüntettetni egy műsort

de egy két fórumozó ostoba szűklátókörű hozzászólása után már semmi nem lep meg....
<Euro> Creative Commons License 2007.11.16 0 0 328
Az SDP Downloader hasznos kis program. Én is ezt használom. Például az MTV videótárában lévő felvételeket is le lehet vele szedni.
Előzmény: Törölt nick (327)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.16 0 0 327
SDP Downloadert használok erre a célra.
Előzmény: Bíborkékhóvirág (326)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2007.11.16 0 0 326

Nagyon érdekelne, hogy mivel tudod az Internetes adást rögízeti, mivel én a mőholdast rögzítettem, majd azt könvertáltam át Xvid formátumra.

 

Egyébként szerintem sem kell HD minőség (ma Magyaországon nincs is ilyen adó), de azért a lejátszott videó ne legyen már "kockaháború fémhanggal".

 

Azzal nem értek egyet, hogy elég lenne a hang is, főleg Puzsér Róbert esetében, aki "él"  a képernyőn!

 

Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.16 0 0 325
Előzmény: Törölt nick (324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!