Keresés

Részletes keresés

Fiatal88 Creative Commons License 2016.03.18 0 0 1541

Azt mondta a srác, hogy neki rgh-s geépe van és a vinyón több (GOD) formátumú játék is van, de ettől még látnia kell a gyári garis gépemnek. És simán formatáljam le a játékokat..De nem látja...így törölni se tudok...Holnap azt mondta letörli az ő rgh-s gépével és kiderül, hogy úgy viszi-e?.

 

Mindezt egy hardlinet miatt.:-) Mondjuk jobb lenne megcsináltatni de nem engedik:-D 

Előzmény: jaszy1 (1540)
jaszy1 Creative Commons License 2016.03.18 0 0 1540

Látni a kellene, kivétel ha nem gyári MS vignyó. Viszont akkor az a te gépeddel nem fog menni...

Előzmény: Fiatal88 (1539)
Fiatal88 Creative Commons License 2016.03.17 0 0 1539

Sziasztok!X

box360 E gyári géphez vettünk használtan egy 250es külsőt de rgh-s játékok vannak rajta és nem látja a vinyót a gép.Mit tudok tenni? Hogy tudnám letörölni/formatálni xboxal vagy pc-vel?

 

Előre is köszönöm.

mcll Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1538

RGH-s. 

Köszi az infókat.

Előzmény: Degeczi (1537)
Degeczi Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1537

Attól függ: ha gyári eredeti a géped, akkor csak a MS által digitálisan aláírt HDD-t lehet beletenni, más gyártmányt először meg kell piszkálni, h elfogadja.

Ha már RGH-s gép, akkor nincs ilyen gond, ott berakhatod az újat, inicializálhatod háttértárként, penddrive-ról fölrakhatod a Freestyle vagy Aurora dash-t, aztán PC-ben speciális Xplorer programmal átmásolható a régiről ami kell.

Előzmény: mcll (1536)
mcll Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1536

Transfer kábel? Pontosan mire gondolsz?

 

Én úgy képzeltem el hogy kiveszem a tokból a régi HDD-t, beteszem PC-be, mellé az új HDD-t és leklónozom PC segítségével. Az új HDD-n a particiót aztán kihúzom maxig. Majd az új HDD-t beteszem az Xboxba. Vagy ez nem járható út?

Előzmény: jaszy1 (1535)
jaszy1 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1535

Mezei hdd-re nem lehet cserélni, transfer kábel kell a másoláshoz.

Előzmény: mcll (1534)
mcll Creative Commons License 2016.03.15 0 0 1534

Tudja esetleg valaki mi a legegyszerűbb módja a belső HDD cserének? XBOX 360 FAT-ról van szó, aminek az oldalához van bepattintva a HDD. Odáig ok, hogy a HDD tok-ban kicserélem a lemezt, viszont hogy lehet átpakolni mindent egy az egyben az új HDD-re mindenféle veszteség nélkül? Tehát valahogy leklónozni. Bővítés a célom, mert kicsi a 120G-s lemez.

Sityuka09 Creative Commons License 2016.02.27 0 0 1533

sziasztok van egy RGH-s 2012-es slim xbox 360-as  gépem

elméletileg nincs benne belső HDD... de külső van hozzá ugye erről indítom a rajta lévő játékokat.

na most arra lennék kíváncsi hogy az 1TB-os külső HDD-re mennyi játékot tudok tenni?

vagy nem lehet? próbálkoztam már rátenni de nem sok sikerrel.. volt hogy a menübe a játékok közt megtaláltam

a feltett játékot de valami hibaüzenetet kaptam... vagy valaki részletesebben letudná írni a folyamatot??

Előre is megköszönném a segítséget!

axel21 Creative Commons License 2016.02.20 0 0 1532

Sziasztok valaki tud abban segíteni hogy ha pendrive ra mentem vagy a játékot vagy az acuntott és ha kiveszem az usb vagy ha kikapcsolom az xboxot akkor eltünik minden róla
Köszönöm előre is

vangui Creative Commons License 2016.02.12 0 0 1531

Sziasztok!

 

Hibás Xbox 360 kontrollert keresek! Ha van nálad a sarokba dobva megvenném (donornak kell az enyémhez).

Árban állapottól függően megegyezünk.

Ide írj kérlek: petinekirok<kukac>gmail.com

 

Köszi

Vori01 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 1530

Eladó 2014 év végi Xbox 360 E 4GB gépem. Teteje a megszokott módon hajszálkarcos, ezt leszámítva gyönyörű állapotban van. Az olvasó is csak addig volt használva, amíg feltelepült a játék, ugyanis 1 terrás külső HDD-vel volt használva (igény szerint ezt is adom hozzá) 
1 kar, összes kábel, gyári doboz. 
9 lemezes játék:
Gta IV complete edition
GTA V
Fifa 14
Fifa street
Red dead redemption
Midnight club LA complete edition
Saints row 2
Max payne 3
Nfs Pro street
plusz pár játék a gépen.

Személyesen Budapest, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós és környékén megoldható.

nymaci84 Creative Commons License 2016.02.10 0 0 1529

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Rá szeretném kötni a régi tv-mre az xbox 360-omat. A tv-n nincs hdmi csatlakozó,csak scart csatlakozó. Hiába dugom rá a gyári átalakítóval az xboxot nem működik,nem ismeri fel. A tv scart csatlakozója működik,mert a dvd lejátszó is megy rajta. 

belphnaque Creative Commons License 2016.02.07 0 0 1528

Sziasztok !

Bekapcsoláskor kiírja a gép, hogy "Please reinsert memory unit".

Idővel eltűnik a figyelmeztetés, és nem tűnik úgy, hogy nem lenne benne, amikor a memória egységeket ellenőrzöm.

Mi lehet ilyenkor ? Nem piszkáljuk az Xdobozt, nem hiszem, hogy szétcsúszott a csatlakozó vagy hasonló.

Mit javasoltok ?

mcll Creative Commons License 2016.01.30 0 0 1527

Nekem is RGH-s a cucc, és kikapcsolás után egy darabig még dolgozik a venti. Ez normális, ez az utánhűtés. De nem órákig, hanem percekig csak. Nem tudom nálad miért megy órákig. Szerintem kérdezd meg aki az RGH-t csinálta.

Előzmény: Kristóf György (1526)
Kristóf György Creative Commons License 2016.01.30 0 0 1526

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!
Frissen RGH-zott FAT gépemmel a következő a problémám:
Letöltöttem a FIFA16 GOD változatát, fel is másoltam, ahogyan az le van írva. Elérési útvonal beállításával meg is jelent a játékok között, de a gép azt írta ki, amikor indítottam, hogy a játék nem eredeti, helyezze be az eredeti lemezt. Ilyenkor mi a teendő?
A másik problémám, hogy az xbox kikapcsolása után a kép elmegy, de a ventillátor tovább forog órákig és nem kapcsol ki!!! (ez rgh előtt nem volt soha) Mi lehet a probléma?
Köszi a segítséget!

kelso82 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 1525

Bocs de azt nem hiszem,mivek0l sok helyen olvastam,h brutal sebessegu nettel is 4-5 ora masnal is mire lejon egy 6 gigas jatek.

szoval azt mondod,h 15 perc kene legyen a 6 giga letoltese ha szamitogepen egy 6 gigas cucc letoltese ennyi idot vesz igenybe ugyanazzal a nettel? Ha ez erdekes,lehet majd utanakerdezek meg vhol.

Előzmény: jaszy1 (1523)
ayrton94 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 1524

Sziasztok,

olyan problémám van, hogy az ajándék játék kódját a számítógépen, a Microsoft fiókomba töltöttem fel, ki is írta,

hogy minden rendben, azonban a konzolon nem találom sehol, hogy ténylegesen a HDD-re le tudjam tölteni.

Előre is köszi a segítséget.

jaszy1 Creative Commons License 2016.01.17 0 0 1523

Rendes sebességgel kellene jönnie, valami gond lehet nálad.

Előzmény: kelso82 (1522)
kelso82 Creative Commons License 2016.01.17 0 0 1522

Nevetseges xbox 360ra a letoltes marketplacebol..februarban lesz 1 eves a gep, kb osszesen 30-35 jatekot szedtem (90%ban, a deals with golddal, mert csomoszor nem erdekel az,amit ingyen adnak,viszont dealsben vannak jok sokszor,olcson)

Namarmost a kerdes amit fel szeretnek tenni, mar tervben van fel eve kb, ha itt nem kapok valaszt ,hivom az xbox hungary ugyfelszolgt:)

Kb 1 gb jon le 1 ora alatt(kicsit tan tobb), dehat ez szanalmas..Azzal a netkapcsolattal szed 1 ora alatt 1 gigat,amivel gepre 3 perc 1gb letoltese.....

De biztos,h ez egy tudott es megszokott dolog,mert yt vidikben is hallottam mar panaszkodni emberkeket, h pl leszedett egy 2 gbos kiegeszitot 2es fel ora alatt.

Szoval a vevoje ilyen szar az x360nak,vagy mert ilyen tetu lassan tolt brutal netkapcsolattal?

A geppel amugy meg vagyok elegedve de azzal tele van a tkom,h 6 orat jaratni a gepet egy 6 gigas cuccert.

Piliszky Gru Zsolt Creative Commons License 2016.01.16 0 0 1521

Sziasztok! 3napos xbox tulajdonos vagyok . Ftp s masolasnal a minden jatek a negyed toltesnel leall es kiirja hogy nincs kapcsolat:( mit tegyek? Elore is kosziii!:) 

kuszabi Creative Commons License 2016.01.13 0 0 1520

Sziasztok.

Segitség kellene gta5 ben hogy tudok online játékban ismerőst felvenni? Közös játékhoz?

válaszokat előre is köszönöm

Degeczi Creative Commons License 2016.01.12 0 0 1519

Sok monitorban eleve van beépített hangszóró. Nem nagy élvezet, de szól. Ha a legjobb kell, akkor úgyis házimozi erősítőn keresztül megy a HDMI jel, és az dekódolja az 5.1 hangot.

 

Ha csak a TV/monitor hangjánál kell jobb vmi analóg aktív hangdobozzal, akkor olvass vissza pár hozzászólást, utoljára pont ilyesmiről volt szó!

Előzmény: h.rom (1517)
Bogoj Creative Commons License 2016.01.12 0 0 1518

nem biztos, hogy segítek, mert elsőre jól meglepődtem, hogy úgy veszel a kütyühöz monitort, hogy azt sem tudod, milyen csatlakozó vannak rajta.

de  végül is nem ez a lényeg, hanem hogy van-e megoldás.

minthogy a kütyüből hdmi és digitális jel megy ki, szerintem egy erősítőt lehet érdemes beszerezni.

http://www.arukereso.hu/erosito-c3646/

azt érdemes nézni, hogy legyen olyan bemenete, mint amilyen kimenetet tud biztosítani az xbox.

vagy még lehet esetleg olyan hangszóró beszerzése, aminek a bemenete rca (ha jól tudom, ezen is van kimenet biztosítva az xboxon.

Előzmény: h.rom (1517)
h.rom Creative Commons License 2016.01.07 0 0 1517
Sziasztok, lehet hogy egy oltári hülyeséget kérdek, de Karácsony óta vagyok konzoltulaj. s szerettem volna egy sztereó hangszórópárt dugni a gépre, mert hát hang nélkül nem az igazi játszani. De meglepetésemre a HDMI és az optikai kimeneten kívül, nem találtam rajta sehol analóg sztereó hangkimenetet. Én vagyok nagyon vak, vagy tényleg nincs ilyen? Aki egy nagy monitort vett azért, hogy azzal használja a konzolt, nem tud hangot elővarázsolni a gépből?
kuszabi Creative Commons License 2016.01.01 0 0 1516

Köszi a kimerítő választ , akkor probálkzom tovább

Előzmény: jaszy1 (1515)
jaszy1 Creative Commons License 2016.01.01 0 0 1515

Persze lehet!

Előzmény: kuszabi (1514)
kuszabi Creative Commons License 2016.01.01 0 0 1514

Sziasztok B.U.É.K mindenkinek! Azt szeretném kérdezni hogy 30 napos free gold eléréssel lehet gta V.el online játszani? Hiába próbálkozunk valami nem sikerül 😞. Néztem pár videót de ahogy néztem minden beállítás jó, a videó szerint. Mikor online akarok csatlakozni valamit le akar töltetni a rendszer de azt nem tölti le! Valakinek valami ötlete?

jaszy1 Creative Commons License 2015.12.30 0 0 1513

Abból nem lesz gond!

Előzmény: kuszabi (1512)
kuszabi Creative Commons License 2015.12.30 0 0 1512

Köszi barkácsoltam, csak féltem gond lesz ha mindkettő egyszerre be van dugva!

Előzmény: Degeczi (1505)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!