Keresés

Részletes keresés

Zsuzsee013 Creative Commons License 2008.08.03 0 0 415
Meglett a westie kutyus, visszahozták a szomszédok :))
SpinyNorman Creative Commons License 2008.08.03 0 0 414

Bemásolva:

 

Elveszett egy 13 éves FEKETE TÖRPEUSZKÁR a III. kerületben, július 29-én. A becsületes megtaláló jutalomban részesül! Telefon: 0620-9-34-38-38, vagy 0620-9-10-59-19

Zsuzsee013 Creative Commons License 2008.08.03 0 0 413
2008. augusztus 02-án délután eltűnt Százhalombattáról a Régészeti Park mögül 1 éves westie fiúkutyus, a neve Marcipán, de a Marcira hallgat.

A szőre most rövidebb, nem olyan hosszú mint az átlag, nyírták.

Aki látta, vagy esetleg tud valamit az jelezze e-mailben [ tolnaimarta@citromail.hu ] vagy esetleg telefonon [ Tolnai Márta, 06/70/505-6313 ] !

Köszi előre is.
lizX Creative Commons License 2008.08.02 0 0 412
Keressük a 2008. július 31-én (csütörtök) éjszaka eltűnt FEHÉR ALAPON BARNA foltos (bicolor), 2 éves, Dolly névre hallgató, BEAGLE fajtájú, szuka kutyust! Testvérével a XVII. ker., Bélavár utcából ment el, aki azóta meglett; utoljára péntek késő este a Helikoper-lakópark környékén látták ő(ke)t.  A kutya chippel van ellátva (állatorvos be tudja azonosítani). A fajtára jellemző: lógó puha fül, közepes méret.

 

Kérjük, aki látja őket, legyen kedves az alábbi elérhetőségeken jelezni!

Köszönjük szépen!!

 

 Oroszi Gábor, 1173 Bp. (XVII. ker.), Bélavár utca 56.

tel: 630-15-28

mobil: 20/512-22-41

 

Oroszi Balázs: 20/35-36-855

Oroszi Ágnes: 20/57-57-217

szorsi Creative Commons License 2008.07.27 0 0 411
TALÁLT KUTYA
Sziasztok,
2008.07.13-án találtuk a III. ker. Bogdáni út 14-es számnál ezt a nagytestű, kan, fekete-barna színű, rövid szőrű, kb. 5 éves, keverék kutyust. Szemein német juhászokra jellemző betegség miatt vak. Nyakában nyakörvvel, lila oltási bilétával találtuk. Nyugodt, eleinte bizalmatlan, de barátságos kutya, jó fizikumú, erős kutya. Elhelyezését átmenetileg (most a veresegyházi panzióban van) tudtuk csak megoldani, sürgősen hosszútávú szállásra van szüksége!
Keressük gazdáját, vagy befogadóját.
Orvosnál volt, chip nincs benne, féreghajtót, bolhairtást és a kötelező oltásokat megkapta. Tel.: 0670-580-1372, orsolya.szendrei@gmail.hu

Képek

James Bond Creative Commons License 2008.07.11 0 0 410
Ma este a Normafa Hotelbe betért egy saccperkábé két év körüli Beagle kutyus, a nyakában piros, mintás nyakörvvel. Lehet, hogy séta/kirándulás közben veszett el, mert teljesen egészséges. Azóta sajnos továbbált onnan, de ha esetleg keresi a gazdája, arrafelé érdemes nézelődni. Ha esetleg visszatérne, még jelezzük.
Creative Commons License 2008.07.08 0 0 409

FIGYELEM! Gyerekeknek ajánlott!

Érd, Tescó Áruház 07.12-én 11.00-15.00-ig a Fressnaph-ban kutyasimogató nap!
Minden KEdves odalátogatót szeretettel várunk.
A kuttyok szeretetéhesen várnak minden simogatót,egyikük, másikuk belezúgás első látásra!:-)))) Garantált!

.ume Creative Commons License 2008.07.08 0 0 408
07.07-én Zuglóban, Bolgárkertész u-ban találták ezt a nem túl fiatal de fiatalos kicsit kövérkés tacskószerű tüzelő kutyust. GAZDÁJÁT VÁRJA!

A tüzelés miatt átmeneti befogadójánál sem maradhat, ott már két kutya is van lakásban… Érdeklődni: 20 549 9070

tacsi
nutika23 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 407

Kedves Fórumozók!

 

Megdöbbentő dolog történt velem ma délelőtt, amit szeretnék Mindenkivel megosztani, remélem, hogy minél több emberhez eljut ez az információ!

Felháborítónak, méltánytalannak, igazságtalannak, ízléstelennek tartom az ilyen viselkedést, azóta szinte nem térek magamhoz... A dolog súlyát csak tetőzi az a tény, hogy állatmentőről van szó!

Nos, ma hajnalban, 5 óra tájban keserves macskanyávogásra ébredtem. Pesterzsébeten, egy csendes lakótelepen lakunk, ezért ezek a zajok hamar bejutnak a lakásunkba. Megesett a szívem a kis cica hangját hallva, és leszaladtam, aki rögtön futott is elém, keservesen panaszkodva. Egy irtó helyes, szürke-fehér foltos, alig 1 hónapos macsekről van szó, aki rögtön dorombolt, ahogy meglátott. Gyorsan vittem neki egy kis ételt, miután rögtön elhallgatott. Biztonság kedvéért azért egy-két internetes portálon körülnéztem, hogy ki menthetné meg a kis állatot, aki valószínűleg egyedül van. Meg is találtam a Cicamentő Társaságot,  a Google segítségével, és mivel találtam egy telefonszámot, gondoltam, írok sms-t, hogy minél előbb segítsenek a cicán. Meg is tettem, és hamarosan választ is kaptam, a szöveg végén egy megjegyzéssel: "Kösz a hajnali ébresztőt..." No, ez még belefért volna, válaszoltam is, hogy elnézést, de a macska nem nézi az óráját... Erre 11 óra tájban egy olyan ízléstelen, durva, bántó, mocskos, méltánytalan üzenetet kaptam vissza - kedvem lenne szó szerint idézni, de sérti a közízlést -, amely mélységesen felháborított, és úgy éreztem, ezt nem hagyhatom annyiban. Nagyon remélem, hogy sok kutya- és macskatulajdonoshoz eljut majd ez a hír, és ez az ember elszégyelli magát!

 

üdvözlettel: Vera

oncogito Creative Commons License 2008.06.30 0 0 406
Pedig ez manapság fontos lenne akár fajtatiszta, akár nem... :-(
Plakátoljátok ki a környéken is, állatorvosnál is, állateledelesnél is, meg mindenféle boltoknál...
Előzmény: SpinyNorman (405)
SpinyNorman Creative Commons License 2008.06.30 0 0 405
Nem volt chipje :-(
Előzmény: SpinyNorman (402)
shazaam Creative Commons License 2008.06.30 0 0 403
Keressük!
2007. június 20-án eltűnt Veresegyházról, a Páskom utcából egy pekingi palotapincsi keverés kan kutyus. Mogyoróbarna színű, nyakában barna bolhanyakörv! Nagyon várjuk haza! Kérem aki bármit tud róla vagy befogadta, kérem jelentkezzen a 06/20 6694588-as telefonszámon.
Köszönöm!
SpinyNorman Creative Commons License 2008.06.27 0 0 402
Szerinted fajtatiszta? Orvoshoz még nem jutottunk el egyébként... De tényleg, hülye vagyok, ez teljesen kiment a fejemből.
Előzmény: oncogito (401)
oncogito Creative Commons License 2008.06.27 0 0 401
Állatorvosnál megnézettétek, hogy van-e chipje?
Előzmény: SpinyNorman (400)
SpinyNorman Creative Commons License 2008.06.27 0 0 400

Talált husky(keverék?) kislány

 

 

 

06.25.-én egy egy év körülinek becsült husky vagy hsky-keverék kutyalányt találtam a III. kerületben. Nyakörv volt rajta. Nagyon okos, bár vezényszavakból csak az alapokat ismeri. Pórázon jól jön (ha nincs macska a környéken), autózással sincs problémája, más kutyákkal barátságos. Tényleg nagyon jófej, de sürgősen keresi eredeti vagy új gazdáját, mert nekem már két kutyám van, és nem tudom megtartani. tel: harminc - 820-89-27

 

 

 

 

Nyuzsike Creative Commons License 2008.06.17 0 0 399
ELVESZETT!!!!!
2008.06.16.-án elveszett Dunaharasztiban egy négy hónapos palotapincsi kan kölyök kutya!!!!
Barna színű első két lábán fehér zokni!!!
Aki tud rola valamit azt kérjük ezen a tel.számon jelezze!!! 06-70-396-5532.
Creative Commons License 2008.05.18 0 0 398
 

Álomgazdit szeretnék Jennikének( kérésre bemásolva):


"Nem saját kutyám ,mentett és most cegléden panziózik!!
Jennike 5 éves, ivartalanitott szuka aki szeretné hogy saját családja legyen és ő is szerethetne már végrer valakit!! Még soha nem élt "ember családban" , mindig hányatott életet élt!:-((
Imádja az embereket gyerekeket! Aki egy ilyen kutyusra vár kérem jelezze nekem ,nem fogja megbánni!!
06 30 474 54 82 "

Creative Commons License 2008.05.18 0 0 397

FIGYELEM ÉRDIEK!!

 

Érd és Százhalombatta határán lévő tehenészet kutyáit kiakarják  lőni. A vadászok engedélyt kaptam az érdi önkörmányzattól az ártatlan és mostmár agyon üldözött, éhezett, félelmükben bujdosó kutyák kilővésére. Még csak véletlenül sem merült fel, hogy kábító löveggel bevigyék őket a környékbéli menhelyre. BORZASZTÓ ÉS FELHÁBORÍTÓ!
Tud vki ebben segíteni?????? Nagyon fontos és sürgős lenne???

blackrat Creative Commons License 2008.05.17 0 0 396
Találtunk egy magyar vizsla szukát, Budaörsön, a Mező utcában! Barátságos és nagyon játékos, 1 év körüli lehet. Terepmintás nyakörv volt a nyakában, és kicsit soványka. Remélem keresi valaki!

 

Sajnos ideiglenesen se tudtuk befogadni, így a Budaörsi menhelyen várja gazdiját!

 

Biakutyi Creative Commons License 2008.05.11 0 0 395

Nyakas

 

Nyakas 4 év körüli, ivartalanított kankutya. Sokat szenvedett, súlyos sérüléssel került az egyesület gondozásába. Szépen rendbejött, felépült. Higgadt, nyugodt, de nem az az ölbebújós típus. Szívesen elbóklászik, szaglászik az ember közelében. Olyan gazdit keresünk, aki nagyon tudja szeretni, de hagyja, hogy ő válassza meg azt a távolságot az gazdájával, ami még kellemes neki.
Elérhetõség: 06 20 591 15 28

http://gallery.site.hu/d/2611964-1/DSC04606.JPG
http://gallery.site.hu/d/3060865-2/nyakinfo.jpg

Képtára: http://gallery.site.hu/u/biakuty1/gazdira_var/Nyakas
Topicja: http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=13374

Érdeklődni:
06-70-204-00-01, biakuty@tar.hu

  

A Tárnoki Benta_kör gondozásában van!

eva1956 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 394

http://kepfeltoltes.hu/080509/Photo0267_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

kis cirmos kandúr elveszett, küldt tovább légyszi.


Tigi a cirmos kandúrka 1 éves elveszett!Küld tovább légyszi.


Elveszett, keressük nagyon!!!!

Cirmos cica, a szája olyan mintha pörköltszaftos lenne.

Tigi névre hallgat.

 

 

 

Elveszett Felsőpakonyról 2008.05.07.-én szerdán délután 17 óra fele. A  Zrínyi utca és Kossuth utca sarkánál lévő házból egy 1 éves tündéri kis kandúr cica.

Nagyon félős a küszöbről sem akart igazán elmenni sétálni a kertbe soha. Csak vendég volt a háznál motorral, gondolom megijedt és világgá szaladt. Azóta sem jött vissza :-(((,

Kérném a becsületes megtalálót vagy, ha csak látta valaki, értesítsen a következő elérhetőségen.:

Tel: 06-20-379-2206,

e-mail cím: ccarmen@freemail.hu

 

 

figuse Creative Commons License 2008.05.09 0 0 393

Továbbított üzenet:

 

2008,május 06-án a 16.kerületben találtam egy pincsit. Kan, fiatal, sötét színű,enyhe vöröses „beütéssel” Fehér mellénye van, s a lábfején a körmök felett van egy kis fehér foltocska. A farkincája őszes behatást kelt. A bal szeme kidülledt. Nagyon kedves kiskutya. (egyesek látni vélték napokkal ezelőtt is,de nem tudni biztosan) Keresem eredeti, vagy befogadó gazdiját. Sziámi cicánk nem tűri meg, így most „albérletben” lakik a szomszédban.

Érdeklődni: 0630-9962-855

TOMAAA Creative Commons License 2008.05.08 0 0 392
Elveszett macskámat keresem! XV. Zsókavár utca környékén tűnt el, kedd (05.06-a) éjszaka körül. Bárki aki látta, befogadta...
Majdnem két éves, szürkésbarna-fekete csíkozott, nőstény.
Köszönöm.




A képek nem újak.
ancsuri30 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 391

Kérlek segítsetek megtalálni!

2008.05.06-án elveszett a XI. Ulászló utcából a ZSENI névre hallgató yorkshire terrierem. 5 éves, kan, egészséges. Utoljára a Fehérvári úton látták, a Műv.Háznál.

 

Kérem aki látta, tud róla valamit vagy befogadta jelentkezzen a 06-209-727-014-es számon bármikor jutalom ellenében.

ancsuri30 Creative Commons License 2008.05.07 0 0 390

2008.05.06-án elveszett a XI. Ulászló utcából a ZSENI névre hallgató, 5 éves, kan yorkshire terrierem. Utoljára a Fehérvári úton látták a Műv. Háznál ill a Fehérlipót utcában.

 

Kérlek segíts megtalálni, nagyon várom haza magas jutalom ellenében.  Várom mindenkinek a jelentkezését, aki látta, tud róla valamit vagy befogadta.

 

efuleske Creative Commons License 2008.05.04 0 0 389
ELVESZETT
Ma délután a Lelenc KME gondozása alatt álló kutya a Népligetben sétáltatás közben megszökött. Az Építők Sportpályára szaladt be, de nem találták meg és azóta sem látták. Tódor kis-közepes termetű, ivartalanított kan kutya. Nagyon fél az emberektől. Eltünésekor piros nyakörv, Kiltix bolhaírtó nyakörv és hosszú kötél volt rajta. Ha valaki látja esetleg sikerül megfogni, kérjük hívja a 06-20/354-0057 Somogyi Gabriella
bodzaberci Creative Commons License 2008.05.02 0 0 388
Sziasztok! Netboardról bemásolva!

"Még mindig keressük!

Ápr. 24.-én eltűnt a border collie-nk Dobogókőről. Mikrochippel regirsztrált, 1 éves kan, fekete fehér border collie. Bal szeme alatt forradás. Elérhetőség: 30 478 6200
A segítséget előre is köszönöm!"
nmm66 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 387
SOS Elveszett a Batyu nevü magyar vizslánk április 25-én péntek este Budaörsről, a Szabadság út környékéről.
Nyakörv nincs rajta, de chipezett, 2 éves nagy termetü kan vizsla, bal lábán csontkinövés van. Ha látnátok szabadon kóborló vizslát vagy esetleg a környéketeken hirtelen feltünik egy felnőtt vizsla kan, kérlek hivjatok: 06 20 937 3456
Nagyon köszönöm.
Appya Creative Commons License 2008.04.23 0 0 386
A vemhes törpesnaci néhány órával ezelőtt megkerült!
Appya Creative Commons License 2008.04.22 0 0 385

PESTLŐRINCEN elveszett az Erzsébettelepről egy só-bors középschnauzer szuka kutya, aki vemhes, a héten szülni fog!

 

 

16-án éjjel tünt el. Csütörtökön vagy pénteken látták a Sárkány Centernél.

 

Gazda :  06-70-350-3745

               e-mail: info@murmuczok.hu

              

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!