Keresés

Részletes keresés

Macibácsi Creative Commons License 2007.01.20 0 0 319
Macibácsi Creative Commons License 2007.01.20 0 0 318
Sziasztok. Volt egy "puszikánk", mert  Twigy mindenkit puszilgatott. Aztán novemberben elpusztult. Mindjárt teszek képeket is családunk kedvencéről. Eltelt hónapok után mondhatom hogy képtelenség egy ilyen csupa szeretet kiskutya nélkül élni. Szeretnénk megint egyet. Ha valaki tud kölyköt, tenyésztőt, kérlek titeket, jelezze!
maszat:) Creative Commons License 2007.01.18 0 0 316

Szia!!!

Sajna Én totál nem értek ezekhez a dolgokhoz.:((

Azért remélem csak feltudod majd rakni a képeket.

Előzmény: Pharao's Heart (314)
maszat:) Creative Commons License 2007.01.18 0 0 315
Nem tudom mikor lesz kutyám,de nem fogom elkapkodni.Kitartok a minőségi kutya vásárlása mellett,és csak fekete vagy foltos érdekel...szóval,eltarthat még egy kis ideig mire találok ilyen pincsit.De mostmár kezdem észrevenni,hogy csak külföldön kapok majd.
Előzmény: Fruzsina18 (313)
Pharao's Heart Creative Commons License 2007.01.17 0 0 314

sziasztok, olvaslak ám titeket amikor van időm csak ezek a fránya vizsgák sosem érnek véget...

van fancsiról képem de nem tudom lekicsinyteni, ha tudtok ebben segiteni feltenném...

Előzmény: maszat:) (312)
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 313
Szia maszat!Talán igazad van,de tudod ki kellett engedni a gőzt,úgy láttszik mi a Timivel már csak ilyenek vagyunk,bár ezt eddig is tudtam.
Na de most már tényleg elég!!!Mikor lesz tutyud maszat?
maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 312

A többiek egyébként hova tűntek???

Érdekelne mi van velük.Sophie,Fanni és a többiek...

maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 311
:)))
Előzmény: Fruzsina18 (308)
maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 310

Totálisan egyetértek veled,hogy veszült vagy az autód miatt...de nem kell törődni senki beszólogatásaival.Hidd el,sokkal jobban fáj az neki ha letojod,mintha felhúzod magad rajta.Magam előtt látom az elégedett mosolyát.

 

Engem nem zavar,ha itt váltassz Fruzsival pár mondatot .Tedd azt,ez egy szabad fórum...

Előzmény: Timike21 (306)
maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 309
Szerintem lányok,már be kéne fejezni.Minden egyes fórumon van ilyen,és mégsincs népvita!!!
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 308
Hát az a helyzet,hogy én alapból feszült vagyok ha valaki beleugat abba amihez semmi köze!Nem tudom drágám,hogy te hogy kerültél ide,de szerintem senki nem hiányolna téged ha többet nem írnál.Sőt én személy szerint még hálás is lennék neked!Jah,és még valami;remélem te is kerülsz ilyen helyzetbe,mint Timi!Akkor talán nem lesz ilyen nagy a pofikád és nem egy fórumon éled ki magad ahogy mások kárán élveszkedsz.Más hozzáfűzni valóm a témához azt hiszem nincs,úgy hogy én le is zártam.
A többieknek bocsika a megjegyzésekért,próbáltam visszafoni magam.
maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 307

Vannak ilyenek...sajnos.

 

Előzmény: Timike21 (306)
Timike21 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 306
Nagyonis egyetértek veled!!!! És nem is hittem volna, hogy bárki egy kutyás fórumba jön kötekedni! Normális körülmények között le sem reagálnám, csak most kicsit feszültebb vagyok! Bocsi mindenkitől!
Előzmény: maszat:) (305)
maszat:) Creative Commons License 2007.01.17 0 0 305
Vannak ilyenek,de szerintem ez ne legyen egy vita fórum...oké?
Timike21 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 304
Mi is a problémád? Kérlek taníts, mi is az az e-mail? Elégítsd ki kiváncsiságomat! Már látom ez a nap a várakozás izgalmával fog eltelni, hogy egy nagyokos kiokítson! A topic címe pekingi palotakutya topic, és sajnos nem az e-mail rejtelmeivel foglalkozunk! Sajnos vagyunk itt már egy páran akik ismerik egymást, személyesen is, és kérlek neharagudj, hogy kb 5 üzenet két ember között ment végbe! És azt is nézd el nekem kérlek nagyokos, hogy ellopták az autóm, amire egy kedves imerősöm itt reagált! Bízom abban, ha a topic indítójának, maszatnak problémája lett volna az itteni egymásra találás szólt volna, és ez a többi kedves tagra is vonatkozik! Tehát kérlek, a többi kedves és igen fontos, tartalmas hozzászólásodat tartsd meg magadnak! A többiektől bocsánat a kirohanásért!
Előzmény: dawier (303)
dawier Creative Commons License 2007.01.17 0 0 303
Ismeritek az e-mailt???
Előzmény: Fruzsina18 (302)
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.16 0 0 302
Sziók Timibaba!Először is szorítok,hogy meglegyen a kocsid,nem tudom mennyi esély van még rá,de bízzunk benne,hogy előkerül!!!Azt a lotyót meg kinyírjuk a g.c.be!!!Már de bocsesz a kifejezésért!Addig is ha erre jártok,vagy ha van kedvetek velünk talizni szólj!Jövőhéten már mászkálok Bizsuval szerintem,úgy hogy néha összefuthatnánk hadd ismerkedjen a két gyönyörűség!Pussz neked és Odinak!
Timike21 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 301
Egyem meg, majd megszokja a kinti környezetet! Ebben igazad van, bármekkora, bármilyen a szőre... sorolhatnám még, imádnivalóak! De megnyugtatlak, Odika 2 szer akkora volt ugyanennyi idősen, és ő sem túl nagy szerintem még most sem! Bár lehet, hülyeséget beszélek, és nincs összefüggés, igazából a kis termetű kutyik növekedéséhez nem értek! Mindenesetre, most, hogy ellopták az autóm, Odimmal lesz alkalmunk fogyókúrázni! :(
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 300
Jah,majd el felejtettem,Bizsunak ma regiztem iwiwen úgy,hogy jelöljék a kis kutyatársak és gazdik!:-)
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 299
Sziók Timi!Hát igen szélsebesen nő a kis mocsok!Csabi fél is,hogy óriási lesz.De hát csak nem.Nekem már teljesen minegy,felőlem akkora is lehet mint egy Dog:-),én mindenhogy imádom!!!
Ma kimentünk Csabihoz az udvarra,mert kocsit szerelt,ez volt az első kinti élménye.Szegénykém naon félt,ahogy letettem nyüszített és vissza akart jönni az ölembe.Olyan cuki volt!
Timike21 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 298
Sziasztok! Hahóóó Fruzsi! Nagyon cukik a képek! Azért már nőtt valamit a kis ördög? Remélem jól vagytok! Puszi
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 297
Sziasztok lányok!Hát itt van 1-2 kép a kis Odiról és Bizsubabáról!Tündériek!!!
Bizsu egyépként egyre rosszabb!Hihetetlen milyen kis rosszcsont lett,de nem lehet rá haragudni.Olyan kis ártatlan fejet tud vágni.Csabi(a barátom) már teljesen ki van tőlünk!:-D
Jah Timi majd elküldöm a többi képet is e-mail-ben.
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 296
maszat:) Creative Commons License 2007.01.11 0 0 295

Igen,nálunk is nagyon meleg volt!!!Mi lesz itt a nyáron??!!

 

Én is várom a képeket.

Előzmény: Timike21 (294)
Timike21 Creative Commons License 2007.01.10 0 0 294
Sziasztok! Fruzsi kiváncsi vagyok a képekre... Mi ma Odikával tettünk egy nagy sétát, ismét a Duna felé. Csodálatos idő volt! Mindketten nagyon élveztük! Töltök fel pár képet!
Fruzsina18 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 293
Sziasztok csajok!!!Bizsu nevében köszi mindenkinek a dícséretet!
A kis mocsok 1re rosszabb,nagyon elkanászodott,de semmiért nem lehet rá haragudni.Annyira édes!Épp most is itt ugat,mert nem vele foglalkozom.
A közös képei Odival még nincsenek a gépen,szerintem holnap már meglesz és felrakom(most már tudom hogy kell).
maszat:) Creative Commons License 2007.01.08 0 0 292

Nagyon aranyos kiskutya!Büszke lehetsz rá Fruzsi.

 

Igen,a mezőtúri kennel az egy aranykoszorús mestertenyészet.

Előzmény: Timike21 (289)
Timike21 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 291
Ugyeee, hogy tündér? Maroknyi kis ördög! Reméljük estére megérkezik a többi kép is a gazdijától!
Előzmény: Zabos Tarisznya (290)
Zabos Tarisznya Creative Commons License 2007.01.08 0 0 290

Hát ez piramidális! Imádnivaló kis bestia! :)

Előzmény: Timike21 (289)
Timike21 Creative Commons License 2007.01.08 0 0 289
Istenem, hát megértem, hogy elvarácsolt a kutyus... Elképesztően szép... Sajnálom, hogy nem jött össze! Egyszer olvastam talán mezőtúri hírdetést és ott is 70-80 ezerért árulták, akkor gondolom ők is minőségiek voltak.

Tanusíthatom Fruzsi kutyája haláli! Egy miniatűr kis méregzsák!

Fruzsi engedélyével :) felteszem a kis Bizsuról a rendelkezésemre álló képeket! De szerintem estefelé fog ő is feltenni!

Tehát Fruzsi kis Bizsuja!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!