Keresés

Részletes keresés

Ergobácsi Creative Commons License 2010.05.28 0 0 560
Sziasztok.

Djuice-os mobilinternetet szeretnék megosztani Alcatel X200 modemem van. Melyik router képes ezt megosztani? Van vkinek tapasztalata? Az Engenius biztosan nem, azt próbáltam.
mgy Creative Commons License 2010.05.18 0 0 559
Szerintem nem... :) De próbálják kitalálni mi kell a népnek. Vannak országok, ahol külön figyelmeztetik a felhasználót, hogy ne a mikróban szárítsa a matskát.
Előbb-utóbb úgyis eljut oda a szint, h nem kell magyarázni, 1 megabájtba hány sör fér.
Előzmény: tetrisman (558)
tetrisman Creative Commons License 2010.05.18 0 0 558
Kíváncsi vagyok hogy a Pannon most mit fog csinálni miután Telenor néven fog a továbbiakban futni...! Annyit olvastam hogy olcsóbb árak lesznek meg hogy bevezetik az idő alapú feltöltőkártyás mobilnet-et. Ez szerintem egy nagyon jó ötlet volt tőlük. Így nem szaladsz túl a kereten plussz tényleg hasznos lehet annak aki csak keveset netezik. Szerintetek ez jó ötlet volt tőlük?
leviske Creative Commons License 2010.05.15 0 0 557
Bocsánat nem értek a tagek-hez.
Szóval a link: http://www.zapp.ro/en/personal/terminals/modems/cdma/z025a/
leviske Creative Commons License 2010.05.15 0 0 556
Helló!

Segítene valaki, hogy egy ilyen [linkhttp://www.zapp.ro/en/personal/terminals/modems/cdma/z025a/] technológiájú mobilhoz milyen jelerősítőt lehet venni? Mert a felső szobámba jól megy de már a földszinten nincs megfelelő jelerőssége. Házilag előlehet állítani egy antennát. Köszi a válaszotokat.
ho.adam Creative Commons License 2010.05.10 0 0 555
a lefedettségi térképen a nagoyn nagy hézagok többnyire a nagy magyar puszták ahol a nagybajszú pásztorok (ilyen-e :C) terelik nyájukat.

Szóval ahol te esélyesen nem is akarnál netezni. Ellenben a városok és a főbb közlekedési utak nagyrészt le vannak fedve, és ez az ami inkább fontos.
havasar Creative Commons License 2010.05.10 0 0 554
hát úgynézem 3g lefedettségben azért még van hova fejlődnie mind 3uknak :)
szerintem a djuice majd az alacsony áraival fog tudni versenyezni és ez megfogja lendíteni az egész piacot :)
Előzmény: gerlelany (553)
gerlelany Creative Commons License 2010.05.07 0 0 553
Persze hogy a Pannon de ha megnézzük a lefedettségi térképet akkor azért látszik hogy le van maradva a többiekhez képest. Már a 3G-t nézve, itt vannak a lefedettségi térképek:
http://www.djuice.hu/download/000/138/lefedettseg_gsm.jpg

http://mapinfo.vodafone.hu/mapxtreme/Content.aspx

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/hasznos/lefedettseg

Szerintem ebből kiderül.
Előzmény: mgy (552)
mgy Creative Commons License 2010.05.07 0 0 552
Nem tudom miről beszéltek, hogy fejlődnie kell, meg új hálózat. Ez Pannon, pont.
MartonkaFull Creative Commons License 2010.05.07 0 0 551
nyilván ugyanazt a szabványt használja tehát sebességben ugyanazt tudja, mint ahogy az előttem szóló is írta, talán kicsit kevésbé kiépített a hálózata a többihez képest, de nem olyan rettentő nagy az eltérés, tehát ami igazán döntő tényező lehet az talán az ár, azt meg te eltudod dönteni ha felmész a honlapjukra vagy bemész a boltjukba esetleg felhívod őket ;)
Előzmény: benarivo (549)
gerlelany Creative Commons License 2010.05.07 0 0 550
Ha a 3g-t nézzük akkor még van hova fejlődnie lefedettségben. Bár még nem próbáltam én azért kivárnék így a djuiceval kapcsolatban. Eléggé új még, biztos fejlődni fognak.
Előzmény: benarivo (549)
benarivo Creative Commons License 2010.05.07 0 0 549

koszkosz

es a djuiceos nettel kapcsolatban vmi tapasztalat?

MartonkaFull Creative Commons License 2010.05.07 0 0 548
hát szerintem kb. olyan 500 mega, annál nem hiszem hogy több...
De manapság már az ilyen kisebb csomagok sem olcsóbbak mint egy nagyobb korláttal rendelkező.
Előzmény: benarivo (545)
mgy Creative Commons License 2010.05.06 0 0 547
Erre senki nem fog nektek pontos választ adni...
Tessék letölteni, feltelepíteni valami forgalomszámláló progit használni a gépet a netet, aztán csekkolni az eredményt.
johannes. Creative Commons License 2010.05.06 0 0 546
sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani,hogy kb.5 órai netezés hány megabájt? Csak skype és olvasás...az az igazság,hogy van egy műholdas lehetőség amire szükségem lenne de bizonyos adatforgalom után díjat számolnak fel és fogalmam sincs,hogy mondjuk 1 mega mennyi időnek felel meg,a kinézett csomag 512/96......köszönöm!
benarivo Creative Commons License 2010.05.06 0 0 545

koszi, es arrol nincs infotok h milyen minosegu ez a reload.net? esetleg a vodas feltoltos jobb?

es kb mekkora adatforgalommal lehet kijonni 1honapban ha mondjuk napi 4-5 email meg index + 1-2blogot nez az ember semmi letoltes...?

mgy Creative Commons License 2010.05.06 0 0 544
Igen. Illetve a telefonodon múlik, hogy 3g-s vagy nem. A beszéd percdíjakra is oda kell figyelni.
Előzmény: benarivo (543)
benarivo Creative Commons License 2010.05.06 0 0 543

hali, lehet hoyeseget kerdezek de megteszem:)...

ha vennek monjduk egy djuice reload.net cuccot usb-s modemmel akkor a kartyat kiveve abbol a mobilomba beteve ugyanugy tudnek vele netezni mint a gepen?

 

 

ghostcar Creative Commons License 2010.05.04 0 0 542
Most utána olvasgattam mert sok helyen megy a téma, hát elég komoly ígéreteik vannak azt meg kell hagyni. Ha be is jönnek akkor az örömteli lesz, mert a mostani teljesítményű mobilnetek mellett meg sem fordul a fejemben hogy olyat vegyek.
Előzmény: bigusz3 (541)
bigusz3 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 541
Hát remélem hogy tényleg bejön nekik a dolog mert mondjuk pár évvel ezelőtthöz képest azért sokat fejlődött a mobilnet de azért el tudnék viselni gyorsabbat is:D Addig még elvagyok a mostani nettel is, böngészésre az is használható:D
ghostcar Creative Commons License 2010.05.04 0 0 540
Hát bizony már tesztelik a következő gen.-es mobil net-et. Igaz hogy még csak valahol Budán van lefedettsége ( hol máshol 8) ), de most olvasgattam, hogy már lehet hozzá kapni eszközöket, mármint a kipróbáláshoz. A nagy magenta színű T betű, és a Sanyi E. kóperálnak vmit most ezzel ;).
Előzmény: Terion (536)
Terion Creative Commons License 2010.04.29 0 0 539
Szerintem ez azért lehet mert sok szolgáltató akcióban árul notebookot és telefonokat amihez meg kell rendelni mobilnetet is. Ha valakinek van otthoni nete akkor valszeg nem a mobilt fogja használlni.
nandika87 Creative Commons License 2010.04.29 0 0 537
Ez így van a hálózat terheltsége nagyban függ a felhasználók számától. Nem véletlen, hogy ilyen sebességeket tudunk elérni, hiába az az elméleti határ.
Előzmény: Terion (536)
Terion Creative Commons License 2010.04.29 0 0 536
Ha csak 50 ezer felhasználója van egy időben akkor kíváncsi lennék hogy mondjuk vasárnap este amikor mindenki netezik akkor megugrik-e a szám?:D És valahogy még azt is elbírja a rendszer. A következőgenerációs hálózatra azért szerintem még várhatunk:D
bizgenty Creative Commons License 2010.04.29 0 0 534
Azért ez nem így van,nem fog megszakadni csak kicsit lassabb lesz. Amúgy meg az hogy 100%-os lefedettség legyen elképzelhetetlen,legalábbis a közeljövőben. Kíváncsiságból megnéztem a német oldalon is a lefedettségi táblázatot és ott sem sokkal jobb pedig német cég...persze nagyobb az ország is.
Előzmény: stuncenpudli (530)
mgy Creative Commons License 2010.04.29 0 0 533
Vicceztem... :)
Marha drága a hálózatot kiépíteni. Én inkább azon csodálkozom, hogy ekkora felhasználószám mellett még értelmes sebességet lehet elérni.
Ha majd jön az új generációs hálózat plusz használhatóvá válik digitális célra a 450Mhz, akkor lesz lefedettség és sebesség is. Persze csak külön-külön... :D
Előzmény: stuncenpudli (532)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.04.29 0 0 532
Nem nem én, és nem is 100%-osan de a mostani 44% az nem is sok, ha azt nézed... És persze az alacsony ár pont ez ellen dolgozik, de szerintem elvárható lenne egy kicsit nagyobb lefedettség is...
Előzmény: mgy (531)
mgy Creative Commons License 2010.04.29 0 0 531
Nem értem pontosan, azt szeretnéd, hogy olcsón (ha már fizetünk érte), az ország teljes területén (100.00%) menjen 7.2Mbit? :-DDD
Előzmény: stuncenpudli (530)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.04.29 0 0 530
Jah de én nem azért fizetek a pénzemért azért had állítsak már elvárásokat is...
A másik meg hogy, pl. utazás közben akkor elkezdek nézni valamit és bimmm megáll menetközben mert kiértem egy városi antenna hatósugarából... És azért fizessek..
persze ez most egy túl bagatellizált probléma de biztos van olyan akit érint és annak jogos ez a felháborodása....
Előzmény: Törölt nick (529)
bizgenty Creative Commons License 2010.04.29 0 0 528
Ezt osztom:D Az a tempó amit a GSM tud szerintem lassabb mint a korlátozás sebessége:D Amúgy jó hogy említetted, Magyarországi viszonylatba nézve ez elég korrekt. Kis sebesség összehasonlítás: Klikk
Előzmény: nandika87 (527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!