Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8776
mert miért ne kéne.....méghülyébb simán lehetek...igenis védeni kell...minden hülyének sisakot....minden sisaknak hülyét...a sisakok is örülnének...végülis szarok a sisakra....hülye sisak...hülyébb, mint én...
Előzmény: Törölt nick (8775)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8774
mert hülye vagyok...
Előzmény: Törölt nick (8773)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8772
hát két dologra biztoss jó ...robogó...és fejjel a falnak---lecsekkolva mindkettő..:))
Előzmény: Törölt nick (8771)


Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8770
hát nem tudom...az segít?:)...
Előzmény: Törölt nick (8769)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8768
...változnak az idők...béla eltűnt...az élet nem habostorta...szokj hozzá:)))
Előzmény: Törölt nick (8767)
DiNozzo Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8766
Jah, nem gyengén vagyok az, de Grész klinikát is látnom kell, szal majd 11után alszok, igaz holnap alszok ameddig tudok :DD de aztán edzéééés :P
Előzmény: manöken.2 (8765)
manöken.2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8765
Értem. Fáradt lehetsz. Furák a mondataid, pedig már tudlak dekódolni :-D
Előzmény: DiNozzo (8764)
DiNozzo Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8764
Jaja, nagy élvbezés lesz, nézem jó sorozatokat nemsokára, az új égyam csodás, jó kemény matraccal, Cicmó már el is foglalta a helyét, láv :P

Én nem nézem le a kutyásokat is, mert lehet látni, még van olyan ember aki azokat sem tudja normálisan tartani és lesz a megvadult kutya aki széttépte az öregasszonyt/kisgyereket című hír a tévében. De szerintem is egyszerű állat, de onnantól meg ízlés kérdése, én biztosan macskapárti vagyok és igenis előnyként élem meg, hogy a szeretetéért bizony megkellett dolgozni, de ma már csillogó szemekkel néz rám, imád én is Őt :-)
Előzmény: manöken.2 (8763)
manöken.2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8763
Hurrá!
Szép menet volt, gartulálok! Érezd jól magad a tisztaságban és csodáld!

Gondolkoztam valamin, amúgy, csak most jutott eszembe egy cicalávör barátnőmről. Beszélgettünk, és oda jutottunk, hogy a lusta emberek kutyát vesznek, és azon keresztül valósítják meg önmagukat (a kutya rém ostoba állat, ha agyon verik is ragaszkodik a gazdájához, ahelyett, hogy leharapná az első dolgot ami a gazdiból kilóg Wehhwhhheheheh, nyilván vannak normális kutyatartók, akik a kutyát a kutyaságáért szeretik és nem akarnak belőle cirkuszi mutatványost idomítani, van már ilyen kutyacsimpaszkodó verseny is...), az ostobák a gyerekeiken, (elnézést kérek a családos emberektől, nem mindenki, de vannak rendesen, akik azáltal válnak hasznossá (hiszik ők), hogy szülnek egy-két porontyot) aztán vannak a cicalávörök...

ők igazi harcosok, akiknek meg kell küzdeni minden egyes dorombolásért, minden egyes lábközött tekergőzésért, szépséges tekintetért stb...

Cicmók for prez! :o)
Előzmény: DiNozzo (8762)
DiNozzo Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8762
Világláv, kéééész a szobám, lefestve, kitakarítva, kiszanálva és új ággyal..reggeltől meló, most végeztünk :D
Előzmény: manöken.2 (8760)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8761

Nem linkelem be - de volt egy cikk az Indexen egy daganatos francia hölggyel kapcsolatban, akinek egész arcát eltorzíotta a rák és a saját halálát akarja, hogy méltóságban múljon el, mivel esély nincs a gyógyulásra. Épelméjűen szeretne meghalni és az számára most van.

Nos, a francia törvények nem engedélyezik, ezért próbál kimenni Belgiumba vagy Svájcba.

Ilyenkor úgy felmegy a vérnyomásom, hogy lila a fejem. Milyen alapon határozza meg a jogszabály a saját állampolgárának, miként rendelkezzen az élete felől? A büdös kurva anyjukat, azt. Az egész családja tudja, látja, egyetért. Az orvosokat meg kötelezi az eskü....

Fogalmam sincs mivel indokolhatja a bíróság, hogy 'nem engedi' meghalni. Felnőt ember, magánál van, csak...

Bassza meg a lótetű az ilyen bírót.

 

Elnézést, nem tudtam, hova írjam, mer gondolkodtam is, dühöngtem is, meg nevetek kínomban.

manöken.2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8760
LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁv
:o)
Előzmény: DiNozzo (8753)
manöken.2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8759
De mindig van időről időre valaki, aki újat tud alkotni, vagy jól tudja a film/mese mondanivalóját közvetíteni, megtaláni az éppen aktuális nagy kérdésekre a választ vagy elgondolkoztatni rajta. A hősös filmek szerintem mindig népszerűek lesznek. Még közel sem fílmesítettek meg minden nagyszerű történetet.

Amikor hatalmas Guns 'N Roses rajongó voltam a '90-es évek elején, azt hittem, hogy soha a büdös életben senki sem lesz képes nekem azt a zenei élményt nyújtani, hisz zenéjükkel eldalolták az összes számomra kellemes dallamot. Aztán jött Jamiroquai, és még sokan mások. Végtelen sokféle dallamvariáció lehetséges, így mindig születnek új tökéletes dalok, és filmek is, csak jól kell matekozni.
:o)
Előzmény: brekkancs (8722)
manöken.2 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8758
nem vagy önelégült, sztem képes vagy alázatra
Előzmény: Törölt nick (8719)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8757

óóóó az egyik kedvencem....ezt vagy nyolcszor biztos elolvastam...

Bester, Alfred Tigris Tigris

 

egyébkét az ottani választék is pldázza amit letebb írtam....

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8756
köszönöm a nemtudomkinek...:)
Előzmény: a templom egere (8755)
a templom egere Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8755
Mastol tudom hogy a Stalkert megtalalod az F451 Project oldalan,
erdemes elolvasni.
Előzmény: Törölt nick (8754)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8754
két könyvüket olvastam..kölyök ...tetszett...fogadó az alpinistához ...hmm..hmm...azért még belevágtam a kárhozott városba..bevallom az tetszett, de sajnos magánviselte az orosz regények rossz tulajdonságát, rengeteg megjegyezhezezlen név és szereplő, amitől mindig a fingom nincs ki kivel van érzés fog el (névmemóriám nulla)...ezért félbehagytam, pedig maga a téma tetszett....ezeket is úgy olvastam el, hogy apámon kersztül már megvoltak.-...stalkert éppen ezért nem oplvastam...ha meglett volna akkor biztos elolvasom azt is, de én nem veszem meg...
Előzmény: a templom egere (8752)
DiNozzo Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8753
Cupp, megtaláltalak :-D

Üdv mindenki másnak, vígadjatok!

Énma egész nap szobámat festem és új ágyamat szerelem, kívánjatok sok sikert :D

Szép napot mindenkinek!
Előzmény: manöken.2 (8708)
a templom egere Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8752
sztrugackij stalkere teccett?
Előzmény: Törölt nick (8751)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8751
mostanában pl megőrülök attól hogy nincs jó sci fi...vannaka régiek már az ezredik kiadásban...jók de már mindet olvastm hatszor...vannak kibaszott sorozatok...warhammer lófasz meg egyéb terminátor buziságok...sehol egy asimov vagy clark féle fazon...
brekkancs Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8750
Sajna az én tudományom itten meg is állt, sőt torpant. :) Nem bírom én az ilyes filmeket nézni. :( De még olvasni sem. Ahhoz túl élénk a képzeletem. :DD
Előzmény: Törölt nick (8748)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8749
olvsatam eyszer egy könyvet ami elöször jónak tűnt, scifi volt..olvasom olvasom aztán egyszer csak leeset, hogy ez az újszövetség csak átteték egy másik bolygóra és a srác neve john volt:) ja és nem írtak benne olyat hogy vala:)
Előzmény: Törölt nick (8746)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8748
jól, mert nem űgy álltam fel, hogy ez is jó film lett volna, ha nem rontják el a végét de hálistennek nemrontották el...mondok még jó befejezést...amerikai psziho...az egész film überfasza volt...igaz a könyv is, pedig az író többi könyvét is meg probáltam benyelni, de nem ment:)
Előzmény: brekkancs (8747)
brekkancs Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8747
Annak a filmnek a végétől jól érezted magad? :) (elnézést, hogy belekotyogok, azon ritka filmek egyike, amelyet láttam és még tetszett is. :D)
Előzmény: Törölt nick (8745)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8745
kedvenc filmem vége az a befejezés amitől jól érzem magam utána:)...az pedig a harcosok klubja...no az a film minden szempontból jól van felépítve..
Előzmény: Törölt nick (8744)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8744
szerintem ez csak arra példa, hogy nem tudtak semmi újat és eredetit kitalálni...hát ezekszeritn csak megírtak egy digitális Krisztust....az első része a kedvenceim egyike...szerintem ott kellett volna abbahagyni...én jobban szeretem ha olyan vége van..
Előzmény: Törölt nick (8743)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8742
rossz helyen vn a mosoly...nem tartom viccesnek...nem tetszik ...és igaz nincsenek háttérismereteim vagy csak nem tudom milyenre gondplsz...
Előzmény: Törölt nick (8740)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8741
na jó ez a mondat ténlyeg jó" a szavát adja?...mitképzel mi vagyok, ember?"
Előzmény: Törölt nick (8739)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8739
azért énis átérzem a mögöttes tartalmakat, bár ettől még nem tetszik:) és ami utána jön..jaj:)
Előzmény: Törölt nick (8738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!