Keresés

Részletes keresés

Loof Creative Commons License 2007.10.13 0 0 195

Fúúú ilyeneket én is láttam.

 

Érdemes megnézni pl a nagy ingatlan portálon hogy milyen lakásokat hirdetnek "luxus"-ként.

 

rózsaszn kád, ronda összecsapott fugázással, kábé én is tudok úgy falat burkolni. Szarvas agancsok a 20 éve labériázott falon. Vazarelli utánzat járólap.  És nagy általánosságban minden kopott (nem a bútorokra gondolok).

 

...ízlésterror a köbön.

 

Többeket kérdezgettem már, mindenki azt mondja hogy ha kezded és nincs annyi kereted hogy egyből hézépítéssel kezdj akkor elsőre még nagyon nagy felújjításai projektekbe ne fogj bele, hanem olyan lakásokat vegyél amit az adott állapotában is haszonnal eltudsz adni, aztán ha van affinitásod a dolgora 2-3 üzlet után ellehet kezdeni értéknővelő munkálatokat végezni a további jó üzletek reményében.

 

Én is ezt tervezem, amit még mindig nem tudok az az adó része a dolognak. Beszélhetünk telekről, vagy lakásról a kérdés szempontjából lényegtelen, nem tudom mennyit kéne fizetnem ha vállalkozóként csinálnám, mondják hogy ott csak 2% az illeték de mennyi az a vállalkozási cég profiljából adodó adó amit még ezen felül bekell csengetni az államnak, mert az összesen 2% illeték...milyen adó van még? Azt nem kérdem hogy hogyan lehet vele játszani mert az nyilván könyvelő kérdése :DDD

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: mammamija (193)
Mikee31 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 194
Üdv!

A topik címe miatt én nem javasolnám itt ezt az ingatlantémát.
Úgy látom már nagyon régen volt szó 1 millió Ft alatti összegről.
Úgy gondolom célszerűbb lenne egyéb más alternatívákat is felvetni.
Szerintem az ingatlan(befektetés) inkább megérdemelne egy külön topikot, mint pont itt, ahol nem jellemzően lehet találni általában 1 millió alatti értékben.
mammamija Creative Commons License 2007.10.13 0 0 193

Sok önkormányzati lakást hirdetnek, melyek később megvehetők.

Én eddig úgy tudtam, hogy önkormi lakást nem is lehet eladni.... na persze tudok huszat, amelyik így cserélt gazdát.... szóval akkor most ez legális, vagy nem legális???

Előzmény: Törölt nick (186)
mammamija Creative Commons License 2007.10.13 0 0 192
Szerintem maradjunk itt - Royal jókat mond..... a többiek pedig szintén csak kérdeznének, úgy, ahogy mi is.
Előzmény: verponty (187)
mammamija Creative Commons License 2007.10.13 0 0 191
Láttam az interneten 2.6-3.5 mFt körüli kicsi- 35-40 nm-es lakásokat..... de szerintem bármilyen "trendire" és fullosra újítanám fel, a kutyának nem kellene - a környék, vagy pedig az egész ház kinézete miatt...
Az egész házat pedig nem renoválhatom....

Nem tudom panellel foglalkozol-e - egy lelakott nekem is kellene. De miután megnézem a lakást - közben vizslatom a falakat mit, hol, és merre raknék át, vernék ki, nyitnék meg..... a kalkuláció az általad említett 3.5 millió forint konvergál- ergo ennyivel olcsóbban kellene megvennem a lakást.
A tulaj pedig fogja a fejét: mit kell ezen átalakítani???? most lett felújítva a fürdőszoba!... és rámutat a lila csempés-rózsaszín kádas förmedvényre:))
A lelakott azért jó, mert szabad kezem lenne....
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.12 0 0 190

Loof

 

Bevallom őszintén, hogy a föld és a telkes témához nem igazán tudok hozzászólni. Nem tudom, hogy az illetékek milyen arányban mozognak.

Ellenben ha magánszemély  akkor azt hiszem, hogy 4 millióig 4 % illetéket köteles fizetni a magánszemély. Ha rosszul tudom akkor valaki javítson ki.

 

Azonban nem ajánlatos nagyon olcsón árulni a telket.

Abból még alkudni fognak. Sok pesszimista ember azt hiszi, hogy a túl olcsó "JÓ" ingatlan (telek) gyanus.... Akkor már kombinálnak az emberek , hogy na vajon miért olcsóbb.

Én annak vagyok a híve, hogy nem a legolcsóbban hanem optimális kiskereskedelmi áron árulom az ingatlant. Titka a jó marketing. Vagyis a jól meghírdetett ingatlan. Figyelemfelkeltő, jó látható, kiváncsivá tevő és nem utolsó sorban minőségi árú az ami fontos. A rosszul elkészített "tucat" ingatlanok elözönlik a piacot. Akik csak ezt látják azok mondják, hogy nem érdemes ingatlanba fektetni mert úgysem lehet eladni. Ő rajtuk csak mosolygunk.

Az emberek hajlandóak pénzt adni a jól elkíészített ingatlanért.

A jól gondozott telekért amin közmű is van. Nem kell nyűglődni a közművesítéssel.

És nagyon fontos , hogy hol helyezkedik el az ingatlan.

 

     jó profitot kívánok

 

Előzmény: Loof (189)
Loof Creative Commons License 2007.10.12 0 0 189

Kedves Royal

 

Na akkor vegyünk egy konkrét példát.

 

Magánszemélyként vásárolnék ingatlant és nem vennék helyette rögtön újjat, hanem szimplán nyereséget ralizáni.

 

Adott egy 250 négyszögöles telek, belterületen, félközművel. Azt tettem amit royal javasolt összevetettem hasonló adottságú eladó telkekkel. Eredmény: a legolcsóbb 3 millió piaci áron.

 

A következőre gondoltam (kezdésnek).

 

Másfél millióért tudnék hozzájutni és 2,5 millióért gondolnám értékesíteni Alkú nélkül, nyílván lehetne többért de elsőre gyors eredményt szeretnék ezért szeretném a legkedvezőbb ajánlatot adni a piacon.

 

azaz egymillióval drágábban mint ahogy megvettem, úgy számoltam hogy ha befizetem az áfát utána akkor cirka 370.000. forint tiszta haszon lenne rajta. Azt olvastam hogy 4 millió alatt nincs illeték teher.

 

Reálisan számoltam vagy meglehet még valahol fogni a pénzt?

 

Üdv

Loof

Előzmény: Törölt nick (186)
verponty Creative Commons License 2007.10.12 0 0 188

mindkettőtöknek igaza van szerintem, de neked inkább :)

 

az 1. jól körüljárt (szinte 0 rizikós) spekuláció, míg a 2. befektetés.

 

A 2-nál kis kiegészítés: az igazi biznic nagykeráron, kis önrésszel vásárolni. de szerintem te is így csinálod. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (186)
verponty Creative Commons License 2007.10.12 0 0 187

nyitottam valamikor egy ingatlanoz(z)unk fórumot itt, de érdeklődés hiányában bepunnyadt. Szívesen látnék ott minden, ingatlannal foglalkozót.

 

van miről beszélnünk. :)

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.12 0 0 186

gsmcoder

 

Miből jutottál erre a következtetésedre? :))

 

Amúgy mindegy, hogy hogyan nevezel. A lényeg, hogy baromi jó bevételeim vannak.

Ez most hivalkodásnak tünik de annak is szántam a részedre.

 

Amúgy neked mi az ingatlanbefektetés ha nem az amit csinálok?

 

 1. Gyors, viszonteladású ingatlanokkal foglalkozok. Tehát nagykereskedelmi áron vásárolok és felújítás után eladom kiskereskedelmi áron!

 2. Nagykereskedelmi áron vásárolok ingatlanokat, üzleteket majd felújítást követően kiadom bérleménybe. Passzív bevételeim növelésér.

 

Természetesen van más módja is az ingatlanbefektetésnek de én ezekkel szeretek inkább foglalkozni.

Van aki termőföldekben látja a profitálást.

 Van aki maga épít új ingatlanokat, irodákat és azokat adja ki bérbe. stb....

 

Amúgy az ingatlankereskedő(mint írtad) nekem inkább közelít az ingatlanközvetítőkhöz és a csak viszonteladású ingatlanokkal foglalkozókhoz.

 

A bérleményre szánt ingatlanjaimról azért nem írtam eddig mivel nem erről kérdeztek!!!!

 

gsmcoder. sok sikert a pályafutásodon....

 

Ui: Mindenkinek üzenem. Legyetek Gazdagok és ne foglakozzatok a kétkedőkkel.

 Ha igazán arasz valamit, akkor biztosan megtalálod a módját, hogy meg is valósítsd azt.

 

üdv

Előzmény: gsmcoder (184)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.12 0 0 185

Loof.

Ez most is így van....

Előzmény: Loof (183)
gsmcoder Creative Commons License 2007.10.11 0 0 184
Royalgold, Te nem jó ingatlanbefektető vagy hanem nagyon jó ingatlan kereskedő. a kettő nem u.a. Mint a speki és a tulajdonosi jogokat gyakorló részvényes sem u.a.
Loof Creative Commons License 2007.10.11 0 0 183

A tanulással nincs gond. Van egy mondás a Jászságban, amit más vidéken viccként mesélnek....Paraszt a fiának.: Kisfiám inkább igyál mint tanulj, mert az hamarabb meglátszik rajtad :D

 

Royal! Javíts ki ha tévedek, de az én tudásom szerint, ha van egy lakásom amit pénzé teszek, azaz eladom, csak akkor kell adóznom utána ha bizonyos időn belül nem veszek legalább annyiért egymásikat a nevemre iratva.

 

Márpedig nyílvánvalóan a bevételt minnél gyorsabban visszaakarja forgatni az ember ha ésszel csinálja.

 

6 éve volt utoljára ingatlan adásvételem, akkor még így volt, na meg persze az illeték.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.11 0 0 182

A kérdésedre" hogy, hol vásároljál olyan lakásokat amiket meg lehet kapni piaci ár alatt 30%-al? " erre nincs előre megírt jólbevált  kiaknázatlan hely.....

Ez nem könnyű dolog és nem is mondta senki. Ha így lenne akkor mindenki ezt csinálná..:))

Hogy hol és hogyan lehet vásárolni piaci ár alatt kérdésedre egy kis segítséget tudok ajánlani. Ráadásul olyan segítséget amit ha megteszel akkor jó befektető leszel.

Erről már írtam az előző hozzászolásaim egyikében. "

Internet, könyvek, napilapok, egyéb újságok, adott dologban felkészült emberek keresése-meghallgatása, tanfolyamok..."

Amíg nem tanulod meg azt, hogy hogyan vásárolj, addig nem fogsz tudni találni sem olyat amit érdemes lenne megvásárolni!

Én nem kevés pénzt költöttem olyan tanfolyamokra amik kifelyezetten az ingatlanbefektetésről szóltak. Jónéhány könyvet kikellett olvasnom ahoz, hogy képet kapjak az ingatlanbefektetés szakaszairól.

Sokmindenre oda kell figyelni.

Csak, hogy ne beszéljek félre...: néhány tanács. Vagy megfogadod vagy nem. Ez rád van bízva.

Kezdj el olyan települést felkutatni ami viszonylag haladott a korral és nincs elszegényedve. Elszegényedett helyen senki sem vesz ingatlant!

Derítsd ki ( akár interneten keresztül), hogy az általad érdekelt területű (négyzetméterű) ingatlanokat milyen áron adják.

 

saját példámat hozom fel: Budapest belváros. VII.kerület

Az általam keresett 40 négyzetméteres használt ingatlanok eladási ára 12-15 millióig terjed.

Kimondottan olyan ingatlant kerestem ami megközelíti az 5 méter belmagasságot.

A 40 nm es lakások általában 1 szobások!

3 hetes keresés (internet) után egy illető azonnal, gyorsan elakartra adni a lakását egyéb családi okok miatt.

6.8 millióért sikerült megvenni tőle!!!!

Felújítással 10.5 millióba volt az egész ingatlan!

A környéken 12-15 millió között lehet eladni a 40 nm es ingatlanokat mint írtam!

Ellenben mivel 4.5 méter belmagasságú volt ezért begalériáztam ( 30 nm) és így 70 négyzetméter lett.

Mondanom sem kell , hogy milyen profittal száltam ki.....

 

Tehát elöbb kikell deríteni , hogy a környéken mennyiért lehet eladni ingatlanokat. Majd az alatt kell keresni ( kifogni).

Nagyon fontos odafigyelni.

egy kis szösszenet:

Ha pl: 10 millió forint a hasonló kaliberű ingatlanok eladási ára a környéken akkor számolni kell.

A költségeket ki kell vonni a hasonló ingatlanok eladási árából .Vagyis abból az összegből amennyiért a piacon értékesíteni lehet! A kiskereskedelmi árból! Így.

      pl: a meghírdetett lakás vétel ára:9.000.000

       -  felújítási összeg

       -  adó

       -  illeték

       -  ügyvéd

       -  ingatlanközvetítői jutalék ha elkészült az ingatlan és igénybe akarod venni

       -  előre nem várt költségek 1-5 %

-------------------------------------------------

     az összes költséget ha levonod a 10 millióból akkor megkapod azt, hogy mennyiért érdemes megvenni a 9 millióért hírdetett ingatlant....

 

Nem valőszínű, hogy én megvenném a példában felhozott ingatlant.

 

Tehát mindig ha kinnt vagy az eladásra szánt ingatlanban akkor számolj költségeket. Ne menj ki felkészületlenül a piacra.Tudd meg, hogy a hasonló lakásokat milyen áron értékesítik a piacon és ahoz számolj. Ne pedig az eladó által kért árhoz!!! 

Becsüld meg a felújítási összeget. Eleinte nem lesz egyszerű de ha többször vásárolsz akkor belejössz.

Figyelmeztetés. Üzletszerűen magán személy nem értékesíthet kénye kedvére akármennyi ingatlant!!!!

Csinálj céget! Aki okosan és odafigyelve vásárol annak nem kell félnie, hogy csődbe megy. Sőt. Nagyon is meg lehet élni belőle.

 

iu: ne feledd Mindennek ára van!

sok sikert

Előzmény: Loof (181)
Loof Creative Commons License 2007.10.11 0 0 181

Én csak azt nem értem hogy ha nem ingatlan árverésen, akkor hol érdemes még lakást venni úgy hogy bízvást piaci ár alatt legalább 30%-al jussak hozzá.

 

Royal azt mondja hogy ő például nem vásárol az ingatlanarverek.hu segítségével, akkor hol és hogyan érdemes?

 

Még azt a rafinériát vaéahogy elsajátítom hogy az árverezőtől megvásárolni a lakást árverés előtt. De ha van jobb módszer akkor szívesen meghallgatnám.

 

Itt szögezném le hogy szerintem senkinek nem jelentkenék konkurencitá mert a szerb határ mentén  baja és tompa között tevékenykednék, ha végül belevágok. 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.07 0 0 180

A cégbíróságon utána járhatsz a Bar listát intéző cég valódiságának.

Ha ott be van jelentve akkor nem valószínű, hogy lakásmaffia cég lenne.

Az interneten is megteheted. http://www.cegbirosag.com/

 sok sikert

nefeledd " Az információ HATALOM "

mammamija Creative Commons License 2007.10.05 0 0 179
Vigyázok persze, köszönöm az aggódó szavaidat, de ettől nagyon félek, sok példát láttam már:(
Eddig csak ismerősök között csereberéltem lakást - és amit Royalgold mond az is megoldás lehet - olvastad mit tanácsolt..
Egyelőre az az időszak okoz gondot amíg a jelzálogból (feltéve ha kapnék, és ha kapnék mennyit?) szóval addig miből törlesztem amíg találok egy kis lakást ami fedezné a jelzálog részletét. Mert ugyebár az lehet akár fél év is....


Előzmény: Kilátó (177)
mammamija Creative Commons License 2007.10.05 0 0 178
:)) Meg persze egészen máshogy építkeznek. Favázra ráhúzzák a falakat és kész - persze nem a fullgazdagokra gondolok.

Előzmény: pento2 (176)
Kilátó Creative Commons License 2007.10.04 0 0 177
Azért szerintem arra vigyázz, nehogy véletlenül valami lakásmaffiás cég hálójába kerüljél. (Jellemzők: Bar-listásokra specializálódás, éles (v. körmönfont) feltételek, amint nem tudsz fizetni, azonnal jönnek a "fiúk" stb.)
Előzmény: mammamija (173)
pento2 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 176
Na ezért olyan olcsó az USA-ban az ingatlan. Meg építenek a világba...
Előzmény: mammamija (150)
pento2 Creative Commons License 2007.10.04 0 0 175
Nem könnyű kiadni? Négyen ölnék egymást a bérletért, pedig É.K.-M.o-on van.
Előzmény: gsmcoder (156)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 174

"(A befektető tanácsadók persze óvva intenek ettől, de ha nincs más.....)"

Ne foglalkozz senkivel aki leakar beszélni az elképzeléseidről.

Te magad legyél napra készen felkészülve azokból amiket megszeretnél valósítani magadnak.

Internet, könyvek, napilapok, egyéb újságok, adott dologban felkészült emberek keresése-meghallgatása, tanfolyamok...

 

Igen vannak  Bar listát megoldó cégek.

 Egyébként én is a saját lakásomat adtam jelzálogba ahoz , hogy eltudja indulni...

Mindenki leakart beszélni róla. De még a legjobb barátaim is.

kivéve a feleségemet. Ő látott benne fantáziát.

Tehát egy lakás, és  80.000 forint havi egészségügyi állásból származó munkabérrel kezdtem..

(most már nem dolgozok az egészségügyben..:))

A feleségem a legjobb partnerem és nagyban segíti a munkámat.Ő intézi az összes papírmunkát és az ezzel járó dolgokat.

Megérte belevágnom

sok sikert hozzá

 

ui. te magad egyengesd az utadat mert más úgysem fogja.

mammamija Creative Commons License 2007.10.03 0 0 173
:) Köszi:)
Hogy valahogy el tudjak indulni... fel kellene vennem jelzálogot a lakásomra (sokan csinálják) - szerinted kaphatok úgy is, hogy passzív BAR listás vagyok, vagy erre külön szakosodott cégek vannak?
(A befektető tanácsadók persze óvva intenek ettől, de ha nincs más.....)
Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.03 0 0 172

Az ügyvéd ált. 1 % (vagy megegyezés tárgya...lehet 0.5% is)

Az ingatlan 30 %-ért is meglehet vásárolni a lakást. Ha nincs sok érdeklődő.

mammamija Creative Commons License 2007.10.03 0 0 171
A közüzemi számlákra vonatkozó kérdésem sztorníroznám, hiszen a legutúbbi számlán szerepel a köztartozás....
Előzmény: mammamija (170)
mammamija Creative Commons License 2007.10.03 0 0 170
Köszi szépen.
Azért nem jelentkeztem, mert bújom a netet és szerzem a tapasztalatokat.
Nagyon klassz "sikersztorikat" találtam - bár náha kétkedéssel olvasom ezeket - de akár igazak is lehetnek.

Az árverés előtti vásárlásnál nem 30, vagy 70 százalék az eladási ár, hanem több?
Mennyi az ügyvédé belőle?
Másrészt ha megvennék egy ilyet, akkor nekem kell végigjárni az összes közüzemi céget, ELMÜ, T-Com, Gázművek, Díjbeszedő Rt. stb.stb. hogy mennyi tartozás van a kéglin?
Mert mi van akkor, ha monnyuk egy panelt meg tudnék venni kb. 6-7 millióért és van rajta többszázezer tartozás? mivel ez a tulajdoni lapon nem szerepel?

Még egy kérdés: ha ezzel szeretnék foglalkozni, kell egy OKJ-s tanfolyam + vállalkozónak kell lennem ugye?
Előzmény: Törölt nick (161)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.28 0 0 169

Hát sajnos ennél nem programot kell telepíteni hanem 10.000 forintot kell befizetni egy évre regisztáláskor.

Csak akkor küldenek listát az árverésre váró ingatlanokról.

Most kaptam éppen egy ilyet mivel esedékes volt ebben a hónapban.

INGATLANFUTÁR
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
www.ingatlanarveresek.hu

Az Ön beállításai alapján az alábbi árverések várhatók:

1. 2351 Alsónémedi, Kossuth u. 40.
Kategória: családi ház
Becsérték: 6 000 000 Ft
Telek: 1 215 m2
Épület: 80 m2
Árverés időpontja: 2007-10-01 09:00
Adatlap

2. 1082 Budapest, Vajdahunyad u. 14. I/5.
Kategória: lakás
Becsérték: 3 600 000 Ft
Épület: 67 m2
Árverés időpontja: 2007-10-01 10:30
Adatlap

3. 3100 Salgótarján, külterület
Kategória: családi ház
Becsérték: 4 000 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-02 09:30
Adatlap

4. 3100 Salgótarján, külterület
Kategória: családi ház
Becsérték: 10 000 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-02 10:00
Adatlap

5. 3161 Kishartyán, Rákóczi u. 13.
Kategória: családi ház
Becsérték: 21 600 000 Ft
Telek: 1 087 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 10:00
Adatlap

6. 2220 Vecsés, Szabadkai u. 71.
Kategória: családi ház
Becsérték: 1 800 000 Ft
Telek: 1 192 m2
Épület: 50 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 10:00
Adatlap

7. 2659 Érsekvadkert, Hunyadi u. 44.
Kategória: családi ház
Becsérték: 12 000 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-02 10:00
Adatlap

8. 1204 Budapest, Üveges u. 11.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 747 325 Ft
Telek: 531 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 11:00
Adatlap

9. 2131 Göd, Honvéd sor 26.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 160 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-02 11:00
Adatlap

10. 2000 Szentendre, Dunakorzó 20/A III/2
Kategória: lakás
Becsérték: 7 560 000 Ft
Épület: 42 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 11:00
Adatlap

11. 1237 Budapest, Maros u. 92.
Kategória: családi ház
Becsérték: 1 575 000 Ft
Telek: 471 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 12:00
Adatlap

12. 2200 Monor, belterület
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 606 250 Ft
Telek: 695 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 13:00
Adatlap

13. 2677 Herencsény, Kossuth u. 112.
Kategória: családi ház
Becsérték: 8 600 000 Ft
Telek: 420 m2
Árverés időpontja: 2007-10-02 13:00
Adatlap

14. 1012 Budapest, Lovas u. 23. II/1.
Kategória: lakás
Becsérték: 33 000 000 Ft
Épület: 106 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 09:00
Adatlap

15. 2013 Pomáz, Beniczky u. 54.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 362 500 Ft
Telek: 630 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 09:00
Adatlap

16. 2146 Mogyoród, Veresegyházi út 38.
Kategória: családi ház
Becsérték: 4 200 000 Ft
Épület: 70 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 09:00
Adatlap

17. 2086 Tinnye, Maklári tanya
Kategória: családi ház
Becsérték: 35 000 000 Ft
Telek: 259 m2
Épület: 67 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 09:30
Adatlap

18. 2330 Dunaharaszti, Golgota u. 35.
Kategória: családi ház
Becsérték: 6 700 000 Ft
Telek: 611 m2
Épület: 70 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 09:45
Adatlap

19. 2315 Szigethalom, Thököly u. 60.
Kategória: családi ház
Becsérték: 540 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-03 10:00
Adatlap

20. 2013 Pomáz, Beniczky u. 54.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 362 500 Ft
Telek: 630 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 10:00
Adatlap

21. 2750 Nagykőrös, Hosszúhát dűlő 30/A.
Kategória: családi ház
Becsérték: 5 200 000 Ft
Telek: 4 008 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 10:30
Adatlap

22. 1173 Budapest, Újlak u. 35. I/6.
Kategória: lakás
Becsérték: 12 000 000 Ft
Épület: 73 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 11:00
Adatlap

23. 2030 Érd, Láp u. 13.
Kategória: családi ház
Becsérték: 1 211 666 Ft
Telek: 527 m2
Épület: 40 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 11:00
Adatlap

24. 2017 Pócsmegyer, Hóvirág u. 36.
Kategória: családi ház
Becsérték: 12 000 000 Ft
Telek: 629 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 11:00
Adatlap

25. 1174 Budapest, Erdő u. 42.
Kategória: családi ház
Becsérték: 14 000 000 Ft
Épület: 58 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 11:00
Adatlap

26. 2310 Szigetszentmiklós, Hiradó u. 36.
Kategória: családi ház
Becsérték: 1 714 700 Ft
Telek: 1 266 m2
Épület: 60 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 11:15
Adatlap

27. 2184 Vácegres, Szabadság u. 9.
Kategória: családi ház
Becsérték: 6 000 000 Ft
Telek: 682 m2
Épület: 70 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 12:00
Adatlap

28. 1173 Budapest, Pesti u. 91. II/11.
Kategória: lakás
Becsérték: 12 000 000 Ft
Épület: 72 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 12:30
Adatlap

29. 2030 Érd, Duna u. 47.
Kategória: családi ház
Becsérték: 11 620 000 Ft
Telek: 544 m2
Épület: 120 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 13:00
Adatlap

30. 3066 Cserhátszentiván, Kossuht u. 44.
Kategória: családi ház
Becsérték: 600 000 Ft
Telek: 407 m2
Árverés időpontja: 2007-10-03 15:00
Adatlap

31. 2011 Budakalász, Alsóvár u. 3.
Kategória: családi ház
Becsérték: 3 294 000 Ft
Telek: 305 m2
Épület: 60 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 09:00
Adatlap

32. 1181 Budapest, Mikes K. u. 8.
Kategória: családi ház
Becsérték: 3 200 000 Ft
Épület: 90 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 10:00
Adatlap

33. 3163 Karancsság, Palóc u. 20.
Kategória: családi ház
Becsérték: 1 300 000 Ft
Telek: 908 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 10:00
Adatlap

34. 1195 Budapest, Jókai u. 117.
Kategória: családi ház
Becsérték: 3 400 000 Ft
Épület: 64 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 10:50
Adatlap

35. 2440 Százhalombatta, Hága L. u. 7. II/3.
Kategória: lakás
Becsérték: 9 280 000 Ft
Épület: 58 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 11:00
Adatlap

36. 1185 Budapest, Pataki I. u. 13.
Kategória: családi ház
Becsérték: 10 000 000 Ft
Épület: 120 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 11:00
Adatlap

37. 2030 Érd, Aszfaltozó u. 70.
Kategória: családi ház
Becsérték: 4 669 000 Ft
Telek: 1 106 m2
Épület: 135 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 13:00
Adatlap

38. 2687 Bercel, Széchenyi u. 7.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 300 000 Ft
Telek: 1 249 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 14:00
Adatlap

39. 2030 Érd, Csóka u. 4.
Kategória: családi ház
Becsérték: 188 299 Ft
Telek: 1 374 m2
Épület: 64 m2
Árverés időpontja: 2007-10-04 15:00
Adatlap

40. 2322 Makád, belterület
Kategória: családi ház
Becsérték: 585 333 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-08 08:45
Adatlap

41. 2013 Pomáz, Damjanich u. 2.
Kategória: családi ház
Becsérték: 9 327 720 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-08 09:00
Adatlap

42. 2375 Tatárszentgyörgy, Bajcsy-Zs. U. 36.
Kategória: családi ház
Becsérték: 3 000 000 Ft
Telek: 800 m2
Árverés időpontja: 2007-10-08 09:30
Adatlap

43. 2315 Szigethalom, Dobó K. u. 37.
Kategória: családi ház
Becsérték: 8 382 000 Ft
Árverés időpontja: 2007-10-08 09:45
Adatlap

44. 2365 Inárcs, Honvéd u. 6.
Kategória: családi ház
Becsérték: 17 000 000 Ft
Telek: 1 079 m2
Épület: 130 m2
Árverés időpontja: 2007-10-08 10:00
Adatlap

45. 2376 Hernád, Óvoda út 2.
Kategória: családi ház
Becsérték: 14 000 000 Ft
Telek: 1 159 m2
Épület: 139 m2
Árverés időpontja: 2007-10-08 10:30
Adatlap

46. 2360 Gyál, Balogh Á. U. 13.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 500 000 Ft
Telek: 623 m2
Épület: 60 m2
Árverés időpontja: 2007-10-08 11:00
Adatlap

47. 2038 Sóskút, Nyár u. 29.
Kategória: családi ház
Becsérték: 2 200 000 Ft
Épület: 80 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 09:30
Adatlap

48. 2671 Őrhalom, Rákóczi u. 156.
Kategória: családi ház
Becsérték: 10 000 000 Ft
Telek: 1 046 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 10:00
Adatlap

49. 1204 Budapest, Bajza u. 11. I/9.
Kategória: lakás
Becsérték: 5 100 000 Ft
Épület: 30 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 11:00
Adatlap

50. 2000 Szentendre, Nap u. 9/b
Kategória: családi ház
Becsérték: 9 960 000 Ft
Telek: 433 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 11:00
Adatlap

51. 2660 Balassagyarmat, Mikszáth u. 32-34.
Kategória: családi ház
Becsérték: 30 000 000 Ft
Telek: 2 713 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 11:00
Adatlap

52. 2039 Pusztazámor, Erkel F. u. 15.
Kategória: családi ház
Becsérték: 28 000 000 Ft
Épület: 90 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 11:00
Adatlap

53. 2000 Szentendre, Előd u. 2.
Kategória: lakás
Becsérték: 1 050 000 Ft
Épület: 46 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 12:00
Adatlap

54. 1081 Budapest, Rákóczi u. 59. I/6.
Kategória: lakás
Becsérték: 8 800 000 Ft
Épület: 110 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 13:00
Adatlap

55. 3175 Nagylóc, Alkotmány u. 22.
Kategória: családi ház
Becsérték: 10 000 000 Ft
Telek: 951 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 14:00
Adatlap

56. 1147 Budapest, Fűrész u. 11.
Kategória: családi ház
Becsérték: 21 800 000 Ft
Telek: 451 m2
Épület: 208 m2
Árverés időpontja: 2007-10-09 16:00
Adatlap

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az Ön jelenlegi beállításai:

Terület: Nógrád megye, Pest megye,
Kategória: családi ház, garázs, lakás,
Ár: 500 - 10 000 000 Ft
Lakott: mindegy
Tulajdonrész: mindegy
Terheltség: nem számít a terheltség

Beállításait a Belépés után a www.ingatlanarveresek.hu/ingatlanfutar.php oldalon módosíthatja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2007-09-27 - www.ingatlanarveresek.hu
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2007-09-27 - www.ingatlanarveresek.hu

Előzmény: Lebenstod (167)
Via Galvani Creative Commons License 2007.09.27 0 0 168
Üdv. Ki mit szól a KandH befektetési lehetőségeihez? Sürgős.
Lebenstod Creative Commons License 2007.09.27 0 0 167
Telepiteni kell a hozzáadott programot. A hozzáadott elemek legtöbbször nem jók, ezt is nézd meg. Üdv.
Előzmény: Törölt nick (166)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 166

vezeték nélküli klaviatúrát vettem magamnak de ez borzasztóóóóó...

Hiába ütöm le a billentyűt nem reagál a dög...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!