Keresés

Részletes keresés

cora1981 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7026

Mindig az elérhetetlen után vágyakozik az ember!

Ha a férje mindent megenged neki, megad neki, azt csinál, amit akar, pitizik neki, állandóan a kedvében akar járni, akkor a barátnődet mi motiválja ( szegénynek annyira jó a dolga a férje mellett, hogy unalmában félrelép, a pasi meg még ezt is elviseli). Hát tudod, az ilyen balek ezt érdemli! Amíg nem csap rá az asztalra, addig nem fogja a felesége őt semmibe nézni, sőt lelkiismeretfurdalása sem lesz, sőt felnézni sem tud rá!

Egy nőnek pedig nagyon fontos, hogy feltudjon nézni egy férfira!

Előzmény: Levendula68 (7021)
Levendula68 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7025
"Viszont sosem családvágyazott nekem, az elmúlt 16 évben, remélem ez így is marad. " Én nem t'om hány éves a férjed, de csodálkoznék rajta, ha igy maradna.
Előzmény: missparker (7022)
netszkvid Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7024
"Holland pasi: arrafelé egy nő gyerekkel sem lesz teljesen kiszolgáltatva anyagilag a férjének (lsd. még részmunkaidős lehetőségek)"

Az anyagi kiszolgaltatottsag azert opcionalis, noknek meg nem tilos Mo on sem dolgozni, ha jol emlekszem. Es hat valamit valamiert: Ny-Europaban van egy reteg, akik egyaltalan nem dolgoznak, de akik igen, azok nem maradnak otthon evtizedekig gyerekneveles miatt (alt 6 ho-1 ev/ gyerek). Tapasztalatom szerint a magyar nok tulnyomo resze ilyen opciok melett a kiszolgaltatottsagot valasztana es inkabb elszornyed a gondolatra, hogy 2-3 evnel hamarabb dolgozni kezdjen gyerek mellett.

De igazad van, a pasik hozzaallasa is ezert mas, a kerdes csak az, kell-e ez a magyar nok tobbsegenek? (szerintem nem, a magyar eleg maccso tarsadalom, az alfa himek orszaga egy eszak europai meg minden csak nem alfa him: ne vard hogy kifizeti az italodat pl...)
Előzmény: missparker (7022)
Levendula68 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7023
Az biztos, hogy a holland pasik egészen mások. A sors úgy hozta, hogy mi 4-en barátnők együtt nőttünk fel egy háztömbben; csak én maradtam itt, a másik 3 mind holland férjet talált, ma egy városban laknak kint. A 2. számú csaj férje is egy nagyon-nagyon jó fej pasi, a 3. csaj még élettárs, egy olyan pasi mellett, aki túl van egy borzasztó házasságon és az általad emlitett lehúzáson - retteg is az új családalapitástól. (A barátnőmmel szerencséje van, neki már van egy fia, több gyereket 42 évesen már nem is akar).

De amit irsz, a saját ismeretségi körömben nem általános, legalábbis én nem ismerek ilyet. A családunkba másfél éve született kisbaba, a férj imádja a feleségét, rá se néz másra.

Szerintem ez intelligencia kérdése is. Kivülről nehéz megitélni, hogy a félrelépések miért következnek be.

Előzmény: missparker (7022)
missparker Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7022

Ne viccelj már. Te még soha nem találkoztál normális pasassal?

De, "gyorsan" férjül is vettem :)) Viszont sosem családvágyazott nekem, az elmúlt 16 évben, remélem ez így is marad. Ellenben a családvágyas pasasokat választó barátnőim 100%-a olyasmikről panaszkodik, amiket írtam.

 

Holland pasi: arrafelé egy nő gyerekkel sem lesz teljesen kiszolgáltatva anyagilag a férjének (lsd. még részmunkaidős lehetőségek), ott a családvágyas pasas nem "veszélyes". Ennek az említett pasasnak viszont az lesz a sorsa, hogy mikor már nagyon belesüllyed a depresszióba, asszonyka kihajítja, váláskor meg jól lehúzza anyagilag.

 

 

 

 

Előzmény: Levendula68 (7021)
Levendula68 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7021
Ne viccelj már. Te még soha nem találkoztál normális pasassal?

Van egy barátnőm, aki kb 14 évvel ezelőtt ment hozzá egy holland pasihoz. A pasi igazi álomférfi, tényleg amolyan nők-álma tipus. A barátnőmet a tenyerén hordozza, amióta megismerkedtek.
Két gyerekük született, a csaj hobbiból heti háromszor dolgozik egy utazási irodában. Főzni nem hajlandó. Munka után a férj főz a családnak. (!!!) Otthon a csaj unja magát, állandóan külön programokat csinál magának.

A pasit évek óta megcsalja, mondván, hogy unalmas, hogy nem kell küzdenie érte, mert "a pasi túl jó fej". (áááááááááááá) Egy ilyen kalandja, amit a férje egyik legjobb, nős (??) barátjával folytatott, ki is derült. A férj ahelyett, hogy kidobta volna, hónapokig lelkizett vele, hogy rájöjjön, mi hiányozhat neki. (ááááááááááááá)
Ezután most újra csalja, csak mással.

A férj egyre depressziósabb, búskomor, életkedve sehol. Nagyon sajnálom, mert tényleg csak jót tudok mondani róla. A barátnőmet szeretem, de ezt a pasit nem érdemli meg. Vele is közöltem - azt mondta, tudja, de neki is csak egy élete van. (Válni persze nem akar, mert túl jó dolga van mellette).
Előzmény: missparker (7019)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7020
Levendula : egy normális férfi igenis vágyik családra.
Missparker: az ilyenek leginkább arra vágynak, hogy ura és parancsolójaként nézzen fel rájuk valaki.

Titeket mutogatni kellene szerintem
Előzmény: missparker (7019)
missparker Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7019

Nekem a családra vágyó pasas mindig gyanús. Ki szokott derülni, hogy az ilyenek leginkább arra vágynak, hogy ura és parancsolójaként nézzen fel rájuk valaki. Jönnek a családvágyas dumával, majd később ugyanezen a normálisnak kikiáltott férfiakról kiderül, hogy idegesíti őket a gyereksírás, nem tolerálják, hogy anyu se terhesen, se szülés után jó sokáig nem kapható szexre, sőt a figyelme is a gyerekre terelődik. Ezen 'sérelmek' okán aztán beújítanak egy gyerekre (még) nem vágyó 20 éves lánykát az asszony mellé, akinek ezt tűrnie kell szótlanul, elvégre el van tartva ura és parancsolója által.

Előzmény: Levendula68 (7018)
Levendula68 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 7018
"És ez azt is jelenti, hogy könnyebben kapok férfit:))))" "

Hát azért azt megnézném, hogy milyet, és milyen célra. És azt is, hogy meddig.

Meggyőződésem, hogy egy normális férfi igenis vágyik családra.
Előzmény: Firedog (7016)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7017
Igazad van, én is így gondoltam, csak lusta voltam leírni:)
Sokmindenben hasonlóan gondolkodunk, úgy tűnik
Előzmény: Firedog (7016)
Firedog Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7016

Pontosítanék.

"30 múltam nincs gyerekem, nem is akarok soha. És? És ez azt is jelenti, hogy könnyebben kapok férfit:))))"

Ui. maga a 30-as gyerektelenség ténye magában inkább csak riasztja a pasikat, ugyanis mindegyik azt vizionálja, hogy "jaaajj, ennél ketyeg a biológiai óra, szülni akar"

Előzmény: Hederiform (7014)
Firedog Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7015

Nem tartom az öreggel a kapcsolatot, pedig nagy dumája van.

Kérdésedre: tudja fene, néhányan biztos eltévesztették az ikszelést ;)

Politika jó szakma, érdemes volt bepróbálkozni - nem jött be, kakukk....

Isten: nem vagyok hívő, soha nem is voltam

haza: általában szégyenlem, hogy magyar vagyok

csalűd : kifejtettem

 

Következő hozzászólásodra: de tényleg, te milyen képet nézel rólam? Nem tán megtaláltad a választásokhoz készült rettenetet, amit agyonretusáltak, mert "nem elég komoly az arcom" a párthoz. Tényleg ajánlom az iwiw-et, még tök hivatalos, a jogsimban lévő képemet is feltettem. (de úgy látszik, a lustaság nagy úr... pedig csak pár kattintááás....)

Előzmény: solozo (7012)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7014
Én meglehetősen házasságellenes, és teljesen gyerekellenes vagyok - úgy tűnik, ez nagy csáberő.

(pl. nem kell rettegniük a "jajjfelcsináltatommagammertgyerekkell" effektustól)"

Ez tényleg így van, nagy könnyebbség ebből a szempontból ideális nőnek tűnsz:)

Tehát a válasz a címben feltett kérdésre "30 múltam nincs gyerekem. És? És ez azt is jelenti, hogy könnyebben kapok férfit:))))"
Előzmény: Firedog (7011)
solozo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7013
"Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál..."
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Firedog (7011)
solozo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7012
Nézegessen téged a Csurka Pista bá'...))
Tényleg, hány %-ot kaptál anno, mint isten-haza-CSALÁD fighter?)))
Előzmény: Firedog (7010)
Firedog Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7011

Jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál, de 10 éve ez ugyen még nem jelenthetett ekkora előnyt. Az viszont tutira előnyt jelent, hogy a férfiak nem kedvelik azokat a nőket, akik férjet fogni akarnak, meg gyereket szülni. Én meglehetősen házasságellenes, és teljesen gyerekellenes vagyok - úgy tűnik, ez nagy csáberő.

(pl. nem kell rettegniük a "jajjfelcsináltatommagammertgyerekkell" effektustól)

Előzmény: Hederiform (7006)
Firedog Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7010

Heee?! :)

Ha ennyire ismersz, akkor ugyan nézd már meg a képemet az iwiwen (esetleg Pitti Katalint nézd meg)

Előzmény: solozo (7009)
solozo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7009
De ha mindenképp el akarod képzelni (ne akard))), akkor olyan Pitti Katalin-retro gyengébb kiadásban...)))
Előzmény: Hederiform (7006)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7008
Honnan tudod?
Előzmény: solozo (7007)
solozo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7007
Csak azt hiszi, mondjuk inkább tucat...))
Előzmény: Hederiform (7006)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7006
Biztosan jól nézel ki:)
Előzmény: Firedog (7005)
Firedog Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7005
Lehet, de valamiért nagyon kapós vagyok :D
Előzmény: solozo (7004)
solozo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7004
Kár beléd az is...))
Előzmény: Firedog (6991)
missparker Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7003
Miért sírnánk? Semmi jóból nem maradunk ki, sőt...
Előzmény: hol_lo (7002)
hol_lo Creative Commons License 2009.11.28 0 0 7002
"30múltam,nincs gyerekem.És?"

"Ott fogsz majd sirni, hol senki se lát..."
beat street Creative Commons License 2009.11.26 0 0 7001
Ez szánalmas.
Előzmény: budaorsterra_a14 (7000)
missparker Creative Commons License 2009.11.20 0 0 6999
Én a ráerőltetés témára mindig harapok, mert a 21. században már ne rendelkezzen senki egy nő testével, majd eldönti minden nő, mit akar, és mit nem. Viszont minden tettéért vállalja a felelősséget, ez is a szabadsággal jár.
Előzmény: Firedog (6990)
missparker Creative Commons License 2009.11.20 0 0 6998
Az az :)))
Előzmény: szanzaveronika (6993)
Hederiform Creative Commons License 2009.11.20 0 0 6997
ja, vagy úgy:)
régebben elég jól értettem, de azóta tudatosan szoktatom le magam az értéséről.
Előzmény: szanzaveronika (6996)
szanzaveronika Creative Commons License 2009.11.20 0 0 6996
Szoktad érteni a finom iróniát? : )))
Előzmény: Hederiform (6995)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!