Keresés

Részletes keresés

Jay-X Creative Commons License 2006.12.04 0 0 193
sőt, mihelyt bejött a reklám elkezdték nyomni, hogy mekkora egy szar meccs, labdaeladások, bénázások és inkább egy kölyökmeccset néznének, mint ezt :)
Előzmény: Pistons (192)
Pistons Creative Commons License 2006.12.04 0 0 192
TP idén is jó....:))))))), mondjuk a rendőrös sztorit, 3 más játkossal hallottam már (Rod Strickland, Rasheed Wallace, Stephen Jackson)de nem unom, legalább elmókázom rajta a haverokkal.

Viszont, gondolom sokan megnézik az eredeti közvetítést is. Igen elismerem vmikor jó lenne megnézni a kommentátoroknak is mert egy két olyan adat ill. érdekesség is elhangzik benne ami a maygar közv nem. na mind1.

A Phi@Min meccsen - amit angolul néztem meg - egyszerűen annyira röhögtem a két amerikai kommentátoron, h esküszöm jobb volt a TP. valamikor a meccs elején bejött a wolvesnál Marko Jaric. Erre a két faszi egyből megtalálta h az előző fordulóban mennyire balfasz volt az ember, meghogy aludtt mikor becserélték. Erre a kollegák bejátszották a felvételt, Marko Jaric pályára lép, rágó, haj bezselézve, integetés a cstársnak, minden szép, csak éppen a meze fordítva volt rajt:)))))))))) elöl volt a neve meg a szám. durván 20 ezer ember előtt öltözött vissza a faszi, és ha jol emléxem egy technikai is járt érte. A két riporter meg annyira röhögtött, h nem is foglalkoztak a meccsel.:))))

ugyanezen a meccsen történt, Foye nagyon jól nyomta a wolvesban, és a II. negyedben egy buzzeral is nyomatékosította ezt, a III. negyed elején mutatják a gyereket, a két faszi ódákat kezd zengeni a srácról,meghogy Phillyben született, és ez mekkora dolgonek stb...aztán jön a reklám - amit ugye ott nem hall a néző h mi megy alatta - egyzser csak az egyik rázendít miközben Foe van a képen a I wish i was a little bit taller, i wish i was a baller c kb 97-es slágerre, a másik meg a szájával dobolt hozzá, és elkezdték osztani a gyereket:):):):):)

az egyik Lakers meccsen meg Kobe-t röhögték folyamatosan, mert nem sült neki a dobás, és h milyen balfasz....:))))


ezeknek sincs jobb dolguk:)
Rukawa Creative Commons License 2006.11.22 0 0 191
az a vicces h utána saját maga röhög a hülyeségein :D
ja és a szokásos dobó vagy passzoló irányitós dumát megint ellökte múltkor vmelyik meccsen, lassan már fel se tűnik nekem h ökörségeket mond
Előzmény: paradiddle (188)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.21 0 0 190
Hogy ezt honnan szedte, azt talán ő sem tudja. Pali mindig is jókezű volt.
Előzmény: Stacki12 (189)
Stacki12 Creative Commons License 2006.11.20 0 0 189

Sziasztok!

 

Török Péter egyik legdurvább alázása az volt, amikor két éve kijelentette, hogy Wally Szczerbiak egy fakezű, kis monoton nulla figura. Erre milyen szezonjai voltak mostanában. De meg kell adni, elismerte hogy tévedett :D

paradiddle Creative Commons License 2006.11.17 0 0 188
És tegnap megint jött a "rendőrnek öltöztek" story... ;)
Meg hogy adta elő stephen jackson lövöldözését!!! ;)))
Legalább elolvashatta volna egyszer rendesen, mi történt ;)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.17 0 0 187
Nem értem, mit értetlenkedik TP. a trivia q az volt: Bird után kié a második legmagasabb ppg, amit Celtics játékos összehozott BOSTONBAN ELTÖLTÖTT IDEJE ALATT. Vazze, mi a faszt jön itt Wilkinsszel, ha Bostonban dobált pl. 1,2 pontot vagy akármennyit? Ki a faszt érdekel, h a karrier átlaga 27, nem az volt a kérdés.

Pierce eddig csak Bostonban játszott, de ha pl. elmegy a Lakersbe, és két 120 ppg-s szezonnal iszonyúan javít az átlagán, a Celtics-ben elért ppg-je már nem változik. Köccsög.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 186
Magicet meg csak 1 évvel később.
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 185
Birdet 78-ban draftolták. csak mondom, kedves TP.
Rukawa Creative Commons License 2006.11.09 0 0 184
Péter a mostani meccsen (PHX@SA) azt mondja Parkerről h tiszteségesen dobja a tempót :DDD és ezek után már egyből Magichez meg Stocktonhoz hasonlítja...azt hittem leesek a székről, Parker mint jól dobó játékos...nane
Doktor Toka Creative Commons License 2006.10.20 0 0 183
Egyértelmű, szerintem erősítettünk rendesen, a rookie-k is elég jók, főleg a PF csávó. Eddig is és ezután is a palánk alatt vagyunk bajban, remélem ez most változik. Mark Blount: lefelé mutató hüvelykujj. :-S
Előzmény: csucsu9 (182)
csucsu9 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 182
Remélem, minél több, idén újra a rájátszásban is.
Előzmény: Doktor Toka (181)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.10.20 0 0 181
Ugyanúgy a Sport 2-n fognak menni főként a meccsek? Minnesota meccs lesz idén?
Előzmény: Bazska (178)
flash3 Creative Commons License 2006.10.20 0 0 180

Bazska,

köszönjük az infót 31-éről - szem a képernyőre tapad majd! Nomeg azt a felvázolt vizuális élményt Zümi jelenetéről - már aki el tudja képzelni valamelyest!:)) Gondolom még véletlen sem volt bekamerázva a stúdió igaz??!:)

További színvonalas közvetítést kívánok Nektek,  jó NBA évadot mindannyiunknak, the show must go on!!:)

Előzmény: Bazska (178)
IVan Creative Commons License 2006.10.18 0 0 179

Hehe. Felvétel nincs róla?

 

6:34 volt és -13.  "Wade... ő még küzd..." - mondta (tehát) Zümi, kicsit talán csalódottan amiatt, hogy ilyen sima lesz az idei nagydöntő...

Előzmény: Bazska (178)
Bazska Creative Commons License 2006.10.18 0 0 178
Azt gondolom, hogy Méhes Gábor (aka Zümi) ma a legfelkészültebb ember a szakmában. Emellett a fanatizmusa valami elképesztő. Én sem vagyok egy halvérű gyerek, de azt azért szerettem volna, ha látjátok, amikor a döntő harmadik meccsének a vége felé (emlékeztek, a Heat hat perc alatt mínusz tízről fordít) Zümi kirúgja maga alól a széket és a stúdió közepén őrjöngve közvetíti le az utolsó két percet. Sírtam a röhögéstől.

Itt jegyzem meg, hogy 31-én egy órás beharangozóval indul a Sport TV-n az NBA-szezon, Csabával, Péterrel és velem.

Aztán meg a tavaly megszokott műsorrend.

A dícséretet köszönöm.

BZS
flash3 Creative Commons License 2006.09.12 0 0 177
Mellette Tőrös Balázst is kedvelem (róla volt szó ugye??:), ő is nagyon jó. És végül nehogymá Méhes Gabi maradjon ki!:) Benne tényleg azt láttam én is újabban amit írtatok is itt nemrég, hogy beleéli magát, emellett felkészült (fontos, hogy az európai kosárlabdában legalább annyira mint az enbíében!), kellemes a hangja 2ésfél órán át is... Mert valljuk meg, én nagyon bírom Török Pétert, de őt elhallgatni egyedül végig egy meccs alatt, az már nem biztos hogy olya nagy élmény lenne...:D A legjobb formáció , ha helyszínen Gabi közvetít, TP bölcselkedik sztorizik meg ossza az észt mellette alatta:), stúdióban pedig Csaba és Balázs...szerintem...:)
flash3 Creative Commons License 2006.09.12 0 0 176
Török Péter stílusát lehet szeretni, lehet nem szeretni, de egy elvitathatatlan: mind szakmailag (bakijai, ismétlései, és "ökörségei" ellenére is), mind pedig előadásmódban kiemelkedő, igazi egyéniség. Ha most mutogatni kéne nem biztos, hogy találnánk mégvalakit ezen a szinten, aki ennyit és ilyen régóta foglalkozik a tengerentúli kosárlabdával. Jóízűeket lehet derülni azon amiket beszél, számomra élvezetesebbé teszi a meccset. De mondom, meg tudom érteni, ha valaki unja, vagy egyszerűen nem jön be neki. Egyéniség, indivídum, ez jellemző. Respect TP!:)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.12 0 0 175
ok. az a srác tényleg objektív, és pörgős beszélőkéje van. ;))
Előzmény: Doktor Toka (174)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.09.12 0 0 174
Yes. Az indextopikba is szokott néha irogatni.
Előzmény: paradiddle (173)
paradiddle Creative Commons License 2006.09.12 0 0 173
Ki az a Bazska? Az a szemüveges srác, aki mint enbíéegyponthuszakírója van aposztrofálva?
Előzmény: Doktor Toka (172)
Doktor Toka Creative Commons License 2006.09.11 0 0 172

De nem?

 

(Ez most ironikus volt?)

 

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy azok, akik ebbe a topikba beírják, hogy Török Péter mekkora ász tudják-e fejből, hogy jelenleg hány csapat van az NBA-ben...

Előzmény: air (171)
air Creative Commons License 2006.09.11 0 0 171
Jaja, Bazska a Jézus... :)
Előzmény: Doktor Toka (168)
6reyes6 Creative Commons License 2006.09.08 0 0 170
Szerintem a Török Péter-Méhes Gábor duónál nincs jobb. Gondoljatok a szánalmas retekklubos bandára a vb ideje alatt. Török Péter for president!!!:)
SyNya-80 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 169
Szerintem nagyon jó Török Péter, szimpatikus szövegei vannak.  Szakmai felkészültsége is remek..
Doktor Toka Creative Commons License 2006.09.04 0 0 168
Bazska pl. simán lemossa TP-t. Amúgy meg, ha TP van, akkor mute.
Süvi Creative Commons License 2006.09.04 0 0 167

Egy szót mondok: Léderer.

 

T.P. az isten ;)

paradiddle Creative Commons License 2006.09.04 0 0 166
Vitán felüli, hogy nagyságrendekkel jobb az összes többinél még így is.
Legjobbak a karótnyelt, faarcú droidok, mint "borisz", meg mészáros.
Minden mondat így kezdődik az ő világukban: "ö..öö..hááááát...igen..".
Aztán jönnek népsportos őspanelek...
Előzmény: air (165)
air Creative Commons License 2006.09.04 0 0 165

Olyan beteg kinézete volt TP-nek....

Remélem nem komoly.

Hiányozna, ha nem lenne kit finnyázni... :))))

És persze Mészároshoz képest egy szavunk se lehet rá. :)))))))))

Ciani Creative Commons License 2006.09.04 0 0 164
Szegény amerikai expertek, ha ezt tudnák! :)
Előzmény: kerdojel (160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!