Keresés

Részletes keresés

blackrat Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1485

Na hát akkor csak megtaláltad! :D Hát én vagy 1 órát szarakodtam mire resselt! Szal ha jó helyen vagy, akkor csak türelem és kitartás, egyszer az is meglesz! :))

Jah, és végülis melyik úton mentél? :)

Stable master meg majdnem minden városban van, ahol van őr akivel dumálni is lehet, attól meg is lehet kérdezni, aztán a mapon be is lesz jelölve. De a legközelebbi, tudom hogy Auberdine-ben van egy, a házzal szemben, Ashenvale-ben nem tudom van e. Ashenvale-ben amúgy mennyire questeztél? Nekem az a táj nagyon tetszik ami ott van! A questek már kevésbé, azok eléggé komplikáltak, meg néhányat csapatban lehet csak megcsinálni, bár a druiddal egyedül csináltam mindent. Na midegy! :D

 

Huh gyorsan le kell vinnem az ebet, aztán beülök a TV elé! :D

Előzmény: Dorinesz (1481)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1484

Itt a térkép hol vagyok. Remélem láccik a pötty, de ha nem, akkor majd holnap bepirosozom. Egyébként jó volt a leírásod, meg a térképek, hogy hogyan kell odamenni, simán idetaláltam. És idefele csak egyszer öltek meg az őrök, amikor figyelmetlen voltam, szal egész jól állok. :-DD Már azon gondolkozom, hogy befogok magamnak egy sárga oroszlánt, nem a feketét. Csak azokkal meg az a baj, hogy azok csak 15-ösök. :-(((((

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1483

Aztán itt van ez is, ahol meg főként hím oroszlánok vannak, hát itt se volt. :(

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1482

Létezik, hogy másfél óra alatt nem éledt fel ez az oroszlán? Már itt van egy törpe hunter, aki szintén őt akarja, együtt várunk, de nem úgy néz ki, mint aki hamarosan feléled...

 

Asse tudom hogy jó helyen vagyok-e. Blackrat, megnéznéd, hogy egyáltalán melyik helyen kellene lennem? Oszt akkor visszajövök holnap. Előrelátóan felfedeztem ebben a városban a griffest, szal vissza tudok jönni. :-DD

 

Ez az egyik hely, itt anyaoroszlánok és kicsinyeik vannak főként, meg egy-két hím oroszlán is. Én úgy néztem a thottboton, hogy ez az a hely, de itt nem támadt fel.

 

 

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1481
Hát Blackrat, én már fél órája itt gyepálom az oroszlánokat, de nincs itt sehogy se. Szerintem jó helyen vagyok, nem tudom mi van. Az az ugye, ahol sok sárga oroszlán fekszik? Mer akkor mindig leöli valaki előttem, amíg nem figyelek? Igaz közben ViktOrsival dumálok erről a progiról, amit ajánlott... :-DD
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1480

Huhh de jó, hogy megnéztem ezt a hszt, mer éppen jáccok. :-DD

Máris, de nem tudom, hogy te fel vagy-e véve nekem

 

Előzmény: ViktOrsi (1479)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1479

Gyere be msn-re ;)

Előzmény: Dorinesz (1478)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1478
Tök jó ez a progi, csak fingom nincs hogyan kell használni. Letölteni ugyan letöltöttem, de itt megállt a tudomány. Te tudsz esetleg segíteni, hogy hova kell kattintgatni meg egyebek? Hogy felvételt tudjak készíteni... De gondolom ezt magadtól is kitaláltad. :-DD
Előzmény: ViktOrsi (1476)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1477
Hehe! Hogy kitaláltam mi? :-DDDDDD
Előzmény: ViktOrsi (1476)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1476

Szal le kell tölteni ezt az izét, és akkor tudok izélni az izével?

 

Hát, nagyjából :-DDD

Előzmény: Dorinesz (1475)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1475

Na bameg, honnan a péróból tudjam, wazze? :))

Szal le kell tölteni ezt az izét, és akkor tudok izélni az izével?

Szal magyarán ezzel lehet vidijókat csinálni. Csak tudnám hogyan! Na mindegy, majd otthonról megpróbálom köszi. :)

 

kuka! :-DDD

Előzmény: ViktOrsi (1473)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1474

Hát igen, most leginkább a hunteremre vagyok rákattanva, csak olyan nehéz vele játszani. :-SS Mármint tök egyszerű játszani vele, meg imádom is, csak a haverok meg egyfolytában hívnak mindenhova, és ők már fejlettebbek, szal a druidámmal kéne menni velük, és nincs szívem lekoptatni őket, de most már lehet, hogy ez lesz. Tegnap is nagyban játszom, mikor aszongyák, hogy mennek ZF-be, és hogy menjek velük. Mondtam, hogy bocsi, de most kurvára nem akarok a druidámmal játszani, hanem inkább a hunteremmel akarnám nyomni a témát, aztán addig izélgettek, míg végül átléptem. Hát végül szerencsére szintlépés lett belőle, de nem azért, mert milyen jól nyomtuk, hanem mert kékben voltam, és már csak másfél kocka volt hátra a szintlépésig. Amikor a haverokkal megyünk, akkor néha olyan idegesítő, hogy már fél órája csak megy a trécsing, és közben meg nem haladok, holott amúgy is a hunteremmel szerettem volna játszani. És az a ZF-es insta amúgy is elég nehéz, merthogy ott már 48-as szörnyek is vannak, hát nem csodálom, hogy megpusztultunk vagy 50x. Én meg semmit nem tudtam rájuk rakni, mert mindenre immun-ok voltak, meg resist-ek, meg minden támadásomat kidodge-olták, és mondtam, hogy hiába is vagyok lövős druida, inkább csak gyógyítok. És annál is maradtam, hogy inkább csak gyógyítottam, dehát ha meg elkezdek gyógyítani, akkor meg mindegyik gyökér rámuszul, és le is vertek a francba, szal nagy élvezet volt a játék. Akkor volt jó, amikor a gildből mentem a 70-es warlock csávóval, meg a 44-es warriorral, meg a nem tom ki volt még ott, akkor egyszer sem haltam meg, és jött az xp is rendesen, nem kellett mindig azon szarakodni, hogy jaj most meghaltam, menjünk vissza a testemhez... És ráadásul az az az insta, ahol amikor kiszabadítod a ketrecbe zárt csávókat, valami tömeg lesz lent a lépcső aljánál, és megrohamozza a hadsereg azt a részt, ahol te is vagy. Jó, hogy azok nem elitek, de akkor is vannak vagy 50-en. Szal ott is fél másodpercenként meghaltam, aztán mondtam a haveroknak, hogy ez így nem poén, megyek a genyába questelgetni a hunteremmel inkább vagy valami, mert ez így eléggé uncsi. De ne, ne, maradjak, meg tudjuk csinálni. Persze aztán a többiek leverték a hadsereget valahogy, én xp-t az egészből egyet se láttam, és akkor mentek tovább, hogy jó akkor a bosst. Na aztán mondtam, hogy az biztos nem fog menni, és már menni akartam, de hál istennek nem én léptem le onnan legelőször, hanem a valamelyik csoporttárs, akikről azt se tudtam kicsodák. Na mindegy. Ja, és főleg az volt a legidegesítőbb, hogy megosztották velem az összes ZF-es questet, hogy szedj össze öt troll nyakláncot vagy mit, meg 15 ez meg azt, és mivel az én netem a leglassabb sztem a haveri körben, semmit nem tudtam összeszedni. Ha meg véletlen találtam egyet, akkor rányomtam, hogy felszedném, és kiírta, hogy that object is busy, vagyis hogy már a haver szedi fel előttem, és hiába is én kezdtem el előbb, ő felvette az orrom előtt. Fú de ideges lettem. Már akkor ott voltam, hogy semmi értelme, megyek is a fenébe. Merthogy ugye hiába is van goup loot-ra állítva, a q itemeket amúgy is felveheted, ha a másik jönne a loot-olásban. Aztán rájöttem, hogy én csak a gild társaimmal fogok menni, mert ott tudok velük kommunikálni a TS-en keresztül szóban, és meg tudom mondani, hogy most mi van. Meg angolul amúgy se megy gördülékenyen, szóval ha akarnám se tudnám mondani gyorsan, hogy mi van.

Hát asszem hogy a booty bay-es utat fogom választani, hiába is fogok megdegleni vagy 50x, mire odaérek, mert a másikat nem tudom. Bár lehet, hogy először a másik utat választom, és ha onnan nem találok le, akkor majd megpróbálom booty bay-en keresztül. Csak az a ciki, hogy csak sw-ben tudom hol a stable master. Máshol fingom nincs, hogy hol van. Namost ha a petet ott kell hagyni, akkor szívás lesz... Na mindegy, csak megcsinálom valahogy. Máma akkor ez lesz a műsor délután. :-DD Elmegyek oroszlánt vadászni. Ha sikerül, beteszem ide a képet. :-D Meg megpróbálok majd videót csinálni valahogy, de nem hiszem, hogy sikerülni fog. Majd valamit kitalálok.

Előzmény: blackrat (1469)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1473

Dorinesz, ne légy ennyire kuka.

A FRAPS az a program, amivel tudsz. Azért linkeltem.

Az, hogy a  honlapja főoldalán pont WoW-os video van bemutatónak, az csak bonus.

Előzmény: Dorinesz (1471)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1472

A hunteremmel a 36-os szint tájékán már itt szeretnék tartani:

 

 

Nem tom látszik-e, azon a talentes oldalon ki lehet bogarászni mi micsoda. Vagy valami ötlet még, hogy esetleg mire rakjak? Ez a petes talent.

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1471
Hát igen, erre gondolok, hogy ilyet pl hogy lehet csinálni? Kell hozzá valami külön progi? Szívesen csinálnék én is. :-D
Előzmény: ViktOrsi (1467)
blackrat Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1470

Na még 1 térképet beszúrok, itt rajta vannak a megyék nevei is. :))

 

blackrat Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1469

Egész jó a "kis" huntered! :)) És milyen gyorsan már fel is hoztad 20-asra! :O Gratula! :))

Az én huteremnek is 2 batája van, szertitem is az a legobb! :D És nemsokára már le is hagyod az én huneremet is, az asszem lvl 26-os vagy 27-es. Igaz, én azzal nem is játszottam túl sokat.. :)

Előzmény: Dorinesz (1466)
blackrat Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1468

Booty Bay-ből csak 1 hajó megy, az pedig pont The Barrens kikötő városába Ratchet-be. Az egy közös város, kb. mint Booty Bay, az őrök is olyanaok. De nem kell onnan menni, mert akkor tényleg kampeca, már csak a Botty Bay-be vezető úton jópárszor olyan szinten. :) Én 23-as voltam amikor befogtam, a fekete oroszlán is 23-as! És szépen le lehet gyalogolni/futni is The Barrensbe, majd beszúrok a végére pár jó kis térképet! :) Én nagyon sokat voltam a Kalimdoron amúgy, nem húztam át rögtön az emberekhez, vagyis az Ashenvale-es questek után átmentem, akkor arrafele is questeztem meg ilyesmi, de a rugómmal meg már vissza is mentem Tanarisba, Thousand Needles-be, Desolace-be meg úgy arrafelé. Van arra is jópár quest, és a nagyja nem is nehéz, bár maga a táj nem tartozik a kedvenceim közé, arrafelé elég sivár minden, Tanaris meg ugye sivatag, nade ez van.. :)

Jah, és igen, asszem mielőtt be akrsz fogni egy újabb petet, az előzőt ajánlatos beadni a stable masternek, ha nem akarod elveszteni. És igen, az oda beadott peted nem fejlődik semmit, de etetni sem kell, olyan mintha le lenne hibernálva. A pontja is megmaradnak, nem lesz se kevesebb, se több. De bármikor ki tudod cserélni a peteket, és akkor fejlesztheted azt is, bár szerintem annyira nem ajánlatos, had gyűjtse a "végleges" pet a trainig pontjat is, meg úgy eleve hogy veled együtt fejlődjön. Hát azt meg hogy hogy is lehet berakni, pontosan nem is tudom elmondani, de elméletileg ha rákattinta a stable masterre, hogy dumálsz vele, megnyílik az az ablak, és ott lesz a peted is. Vagy nem lesz ott egyből, én már nem is tudom.. :S De ott kell valamit csinálni, sztem ki is van írva, én már komolyan nem emlékszem rá pontosan.. :(

 

Az akkor tök jó, hogy te sem olyan késő este játszol! Én is kb. pont ilyen időközönként tudok játszani, bár olykor már délután 3-tól is, aztán meg hát be kell osztanunk a gépet. Ha van wow, akkor mondjuk a délutánokat öcsémmel be szoktuk osztani nagyjából. Szal lehet hogy nem tudnánk minden nap együtt játszani, de azért biztos lenne elég alkalmunk rá! :)) Már alig várom! :))

 

Igen, tudom hogy át tudnám tallentozni, de hogy őszinte legyek, direkt pakoltam Feral Combat-ra! :) Nekem valahogy az jön be jobban, ott nem kell állandóan a manával szórakozni, mert az megy nekem is az agyamra az ilyen manás kariknál, hogy ha elfogy a mana, akkor már tök béna, és uncsi szinte minden csata után manapiát inni. Jó, persze, ez egy kicsit túlzás hogy minden csata után.. :D

Jaj és tök jó az a tallentes izébizé link! Köszi! :))

 

 

Itt van egy nagy Kalimdor térkép, sztem tök jó! :))

 

Ez az előzőből kivágott és nagyított kép, bejelöltem rajta 2 útvonalat is, hogy hol lehet Ashenvale-ből átmenni The Barrensbe. Nem is olyan bonyolult sztem! :) Az a kikötőjel "imitáció" Ratchet-tet jelzi, oda visz amúgy a hajó Booty Bay-ből.

 

És találtam egy hajó útvonal térképet, berakom hátha érdekel. :)
Előzmény: Dorinesz (1462)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1467
Előzmény: Dorinesz (1466)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1466

Bocs, hogy egyesével, de nem akarnám, hogy pont az utolsó képnél írja ki, hogy karbantartás köszönjük a türelmet, mert megint hót ideg leszek.

 

 

Itt van verekedés közben. Kár hogy nem látszik mindkét balta a kezében, pedig az tök vagi. Meg szívesen csinálnék videót is róla hogy verekszik, de sajna nem tudom hogy lehetne azt kivitelezni. Webkamerával? :-SS

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1465

A hunterem.

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1464

Hogy baszná meg a kurva anyját a fórum üzemeltetője. Csak így finoman nőiesen.

Vagy nőne a faszára köröm.

Nekem tök mindegy, de valamelyiket őszintén kívánom neki.

És most megpróbálom feltenni a képeket harmadszorra:

 

Moonkin form.

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1463
Vagy az is lehet, hogy egy fehéret fogok majd be, még nem tom. :-D Majd elválik, hogyha odaértem.
Előzmény: Dorinesz (1462)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.18 0 0 1462

Az az, a battleg ground. De mi csak gulch-nak hívjuk. Meg így össze is lehet keverni, hogy most melyikre gondolsz, hogyha azt mondod, hogy megyek bg-zni. Szerintem szar. Énnekem soha nincs hordás gyepálhatnékom. Vagy ha igen, akkor az addig tartson, ameddig én akarom, és azt kelljen kinyírni, akit én akarok, ne gép ossza be. Szal nekem nincs benne semmi élvezetes. Annyi az egész, hogy a végén kapok egy ilyen mark of honourt, de még az se éri meg a szenvedést.

Ezt a térképet én is megtaláltam köszi, csak nem volt abszolút világos, hogy az hol is van. Szal ha booty bay-ből megyek, akkor hogy is? Az hova visz az a hajó? Merthogy wetlandsból is el lehet jutni kétféle helyre, nehogy rossz fele szálljak. Meg az a másik, hogy a hunterem csak 20-as. Amíg eljutok booty bay-be, ki fogok nyiffanni vagy 50x. Bár mondjuk ez most a jobbik eset, mert van a petem, aki majd lefoglalja a támadót, nekem csak az a dolgom, hogy rohanjak. Aztán ha elhagytam a petem, vissza tudom hívni, szal ő se nyiffan ki. Csak akkor lesz gáz, ha egyszerre ketten támadnak be. Akkor tuti kinyiffanok. Na nem baj, a fekete oroszlán megéri majd. :) Csak nem egészen világos. Hogyha most majd pihenni küldöm ezt a párducot a table masterhez (egyébként ez a table master se világos, hogy hogyan tudom pihenőbe küldeni a petet?), és monnyuk az oroszlánnal gyepálok tovább, akkor a párduc nyilvánvalóan nem fejlődik. És pl marad a 20 szintjén akkor is, hogyha az oroszlánnal már 25 vagyok? Meg az is fura volt, hogy a pet trainer olyan dolgokat is engedett megtanulni, ami csak lvl 30-on lesz majd aktuális. Nem mintha nem jönne jól majd akkor, de ez mégis furi volt egy kissé. Asszem edzeni kell akkor arra az oroszlánra. Merthogy még csak 21 vok a hunteremmel, és ha az meg 25-ös még ha csak ezüst elit is, akkor is nehéz falat lesz. A másik kérdésem meg az, hogy amikor szelidítem a fekete oroszlánt, ott lehet közben a leopárdom is? Vagy azt előbb ott kell hagyni table masternél, és csak aztán fogjak bele ebbe? Gondolom egyszerre két petem nem lehet. Vagy hogy is van ez? Igen, ha nincs rajtam a pvp, akkor nem támadhatnának meg elvileg, csak ne tévedjek semmilyen hordás város közelébe. Bár mondjuk tegnap tök furi volt, mert hinterland-en csinálgattam questeket a druidámmal, és betévedtem valami városba, és néztem, hogy azok szerintem blood elfek voltak, akik ott voltak, és nem támadtak meg, mikor odamentem. Szal nem voltam benne biztos, hogy most akkor mi van. Szal ezt a pvp-s ügyet se értem teljes egészében, de ez már csak az én bajom.

Nem, én este 10-kor már erőteljesen a lefekvéshez készülődöm. Én nagyon nem tudok fent maradni sokáig. Max a 11 óra, de akkor is úgy kelek fel másnap, mint a mosott sz*r. Szóval én úgy szoktam játszani, hogy hazaérek olyan 5 környékén, és fél 6-tól már játszom szegény Bercike legnagyobb bánatára, aki annak örülne leginkább, ha egész délután őt kergetném, és ezt rosszalló hangos nyivákolással a tudtomra is adja. :-DD Dehát nem lehet csak ővele foglalkozni egész álló nap. Reggel szokott olyan rossz lenni, hogy amikor felkelek, akkor olyan jót lehetne vele játszani, és olyan szomorúan néz, amikor elmegyek, mert mindig olyankor a leglelkesebb, ha reggel kikelek az ágyból. :(( Dehát dolgozni meg muszáj.

Még mindig lehet moonkin form-od, csak át kell talentozni a druidát. És tényleg atom cool abban a formában, majd beírom ide, hogy miket tud. Pl az armoromat megnöveli 400%-kal (:-OO) meg ilyenek. Bár lehet, hogy rosszul fordítottam, nem baj, majd beírom ide angolul. Monnyuk én azért nem az állatos formákra pakoltam, merthogy macska formában pl amúgy is jobban verekszik, medve formában meg soha nem fog úgy bunyózni, ahogy kellene, szal inkább nem arra talenteztem. Ez a lövős ez kurva jó, csakhát az a baj vele, hogy rohadtul fogy a mana. Szal kell hogy legyen nálam vagy 80 üveg víz, hogy ellegyek normálisan. Ja, és az az enchented water már nem is felel meg, hanem az a nemtom milyen lila lötty kell, amit meg nem találok sehol, hanem boltban kell venni, oszt az meg már sokba kerül, ha sokat veszek. :-SS

A moonkinról már csináltam képet, csak a hunteremről nem még, szal ma már arról is csinálok, mert tegnap nem tudtam. Oszt akkor felteszem őket egyszerre. Nem akartam külön szarakodni velük. Sőt még azt is megcsinálhatom, hogy beteszem a druida talentezését ide, hogy hogyan osztottam el a pontokat, és megnézheted, hogy esetleg az neked is jó lenne-e. De egyébként van ilyen oldal is, ahol talentezéssel tudsz kalkulálni. Itt a linkje: http://www.wowhead.com/?talent

Előzmény: blackrat (1461)
blackrat Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1461

Jaaa! Akkor az is egy Battle Ground! Jó, mostmár így oké! :D BG-zni azt szoktam. Mondjuk főleg a PVP szerveren a rugómmal. Meg sztem csak akkor érdemes, ha már nem a legkisebbek között vagy, hanem a nagyobbak között. Mert mondjuk 11-20-ig, 21-30-ig meg így tovább. Szoval én csak akkor megyek, ha már legalább egy 7-8-as a második számjegyem a level számomban. Persze, itt mindenki egy csomószor meghal, de azért szerintem is jó! Itt legalább le lehet vezetni a feszültséget, ha mit tom én nagyon hordásokat irthatnékom van! :D A rugómmal meg Privát rangom is van, a többivel már kevesebbet foglaloztam ezzel. :) De a rugóval egész jól el lehet szórakozni BG-n (is)! Sokszor ott maradunk páran a zászló mellett láthatatlanul, és ott őrizzük, aztán ha jön valaki, jól legyepáljuk. Akkor van gáz, ha tömegesen egyszerre jönnek be, akkor nekünk kampec. Azt birom, mikor egy csomóan egyszerre halunk meg, és egyszerre ugrunk le a szikláról, és futunk neki az ellennek! :D Szal jól el lehet ott is szórakozni, de azért nem árt ha jó a csapat is! :))

 

Na akkor mégiscsak jól emlékeztem hogy tallentból jön ki a moonkin form! :) Nekem akor nem lesz mert nem a balance-ra pakoltam, hanem az állatos formákra, már nem is tudom hogy hívják azt. :S De azt már hallottam hogy bivajerős forma! :))

Jah, szerintem is tök jó lenne együtt játszani! Majd csinálok oda a te szerveredre én is egy karit, főleg hogyha van egy igazi magyar guild! :D Márcsak kéne venni egy GC-t.. :) Nameg az a baj, hogy én pont este már kevésbé ülhetek ide a géphez, mert szüleim szobájában van a gép, és este 10 után már nyomnak ki a szobából hogy menjünk lefeküdni. Mondjuk én meg még úgyis sokáig nem alszom, de zavarja őket ha itt pötyögünk, meg zúg a gép.. Szal este 10 után már ritka ha itt játszhatunk, te meg gondolom éppen akkor játszod a legjobbakat.. :( De tényleg, te mikor szoktál látszani? :)

 

Az a fekete oroszlán egy lvl 23-as ezüst elite asszem. Az ezüst elite nem olyan mint az arany elite, az ezüst szinte olyan mint egy tök normális másik ellen! És The Barrens-ben van, az horde territory, de ott nagyon kicsik vannak, lvl 10-23-ig lehetnek ott vagy 25-ig max nem is tudom, na de kicsik. Bár normál szerveren amúgyse támadhatnának meg ha nincs rajtad a pvp-s izé nem? :) Meg van ott vagy 2-3-m insta is, meg Booty Bay-ből is megy oda egy hajó. A kalimdoron van, alulról a 3. megye asszem, a jobb oldalon. Ashenvale-ből is le lehet sétálni, onnan át kell menni Stonetalon Mountains-ba, ott egyenesen lefele kell menni az úton, és onnan át lehet menni The Barrens-be. Majd beszúrok egy térképet hogy hol van pontosan. De ha már ott vagy, akkor se biztos hogy ott lesz, mert nem mindig az ressel. Én egy csomót gyepáltam ott mindenféle oroszlánt mire egyszer a fekete is resselt, aztán jól megszelidítettem. :) De ha nekiálsz ott gyepálni, asszem az első fánál van, ott elég. Ott körben fekszik egy csomó oroszlán a fa körül. De a térkép tényleg nagyon pontos! :) A tanítás miatt meg ne izgulj, semmi extra nincs, legfeljebb a pontjait kell feltornászni, azt meg úgy lehet, ha ő is gyepál, és egész hamar meg van, aztán ugyanazokat meg tudod neki tanítani amit a másiknak is, és nem kerül többe sem. :)

 

De ha erre a linkre rákattintasz az oldalon, alá is van húzva, akkor megmutatja térképen hogy hol van. Ez működik mindegyiknél. :)

 

 

 

 

 

De azért itt a link a térképzez :)
Előzmény: Dorinesz (1460)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1460

Ez a fekete oroszlán tényleg tök jól néz ki. Csak azt nem tudom, hogyha most befogok magamnak egy fekete oroszlánt, akkor neki is meg tudom-e tanítani azt, amit ennek a párducnak már megtanítottam. Magyarán nem kell-e kétszer fizetni a trainer-nek? Vagy hogy is van ez? Minnyá megnézem ezt az oldalt, hátha nekem is lehetne egy ilyen oroszlánom, mert tényleg naon tetszik. :) Bár sajnálnám a másikat. :((

Nem hallottál a gulch-ról? Na akkor itt az ideje hogy megismerd. :-D Szal ez egy pvp-s játék. A wow-on belül egy külön játék. Az a neve, hogy warson gulch. Meg van az arathi basin is, az is egy wow-on belüli külön játék. A gulch-nak az a lényege, hogy van két csoport, a horda, meg az allisok. Mind a két csapatnak van egy-egy bázisa. A bázison belül van egy zászló. Az a lényeg, hogy el kell lopni a másik zászlóját, és be kell vinni a ti bázisotokra, de mindezt csak úgy lehet, ha a ti zászlótok még a helyén van. Ha közben a ti zászlótokat meg elviszi a horda, akkor szívás van, mert hiába is vettétek el az ő zászlójukat, a tieteket is vissza kell vinni, hogy pont legyen belőle. Ha valakinek sikerült pontot szereznie, akkor az egész kezdődik elölről. 3 pontot kell összegyűjteni, vagyis 3x kell megszerezni a zászlót. Ha az a csapat győz, akivel vagy, akkor kapsz 3 db úgynevezett mark of honour-t, ha a vesztesek közt vagy, akkor csak egyet kapsz. 10 mark of honour-ból tudsz venni valami jó cuccot, 20-ból még jobbat. Csak azon szoktam röhögni, hogy AH-ban is szoktam látni olyan baltát pl, ami kék, és alatta meg van egy zöld, ami háromszor jobb, és többet tud. És mind a kettő azonos szinthez van kötve. Szal tökre nem éri meg, mert van úgy, hogy egy zöld cucc is sokkal jobban megéri, mint egy kék. És egy kék cucc 30 g, egy zöld meg 1,5 g vagy még annyi se. Az arathi basin az meg olyan, hogy ott is két csapat van, a horde és az alliance, csak ott több bázis is van. Ott is zászlók vannak, de nem kell sehova se vinni őket, hanem ott helyben ki kell csomagolni. Szal vannak ezek a hordás és allis bázisok, és mindegyiken van egy-egy db zászló. Szépen oda kell menni a zászlóhoz, és rákattintani a fogaskerékkel. És persze egy idő, amíg dolgozik, addig nem jó, ha pl egy rogue hátba támad, és ha ki van csomagolva a zászló, akkor olyan, mintha elégne. De persze pár perc múlva újratermelődik. Itt asszem fix idő van, hogy hány percen belül ki hány bázist tud így megszerezni. Ez az arathi basin egy fokkal jobb mint a gulch, mert itt legalább egy csoportban mennek az emberek, és itt már előfordult, hogy a győztes csapatban voltam, a gulchban meg mindig a vesztesek közt vagyok. Mert a gulchban mindenki össze-vissza rohangál, semmi szervezettség nincs benne, csak hogy ki mennyi hordást bír leölni, és kész. Senki nem törődik a zászlóval. Az az érzésem, hogy ezek a tizenéves kis hülyegyerekek oda mennek egy jót bulizni. Én meg tök ideg szoktam lenni, hogy mi a retekért nincs semmi szervezettség az egészben. És persze gulch-ozás közben nincs idő írogatni, hogy ezt kéne meg azt kéne, mert minden túl gyorsan történik. És persze stratégia az nincs. Meg én nem is szeretem, mert béna vagyok pvp-ben, és folyton leölnek két másodperc alatt, és kurvára nem poén nekem az a játék, pedig a haverok mindig úgy nyilatkoznak róla, hogy: very funny, meg hogy cool meg egyebek, én meg nem értem, hogy mi mulatságos van ebben. Szerintem inkább dühítő.

A moonkin az talenttel jön ki. Én a balanson vagyok, 31 pont a balans talenten, és megkaptad azt a formát. Vagyis 40-es szinten lehetsz moonkin. És tényleg atom cool! Én nem gondoltam volna, hogy az a forma ennyit számít. Mert van hozzá egy aura. Rád és a csapattársaidra plusz 5%-ot rádtesz, hogy kritikusat üss. És tényleg rohadt sokat számít az az 5% banyek! Nighelfként sebeztem olyan 200-300 körül, moonkinban meg 400-akat. :-OO Aszittem leesik az állam. Volt hogy egy lövéssel lement az ellenfél fél élete.

A hunterem meg már végre 20-as, és megtanulta a dual wildet. És most már tudja duálban nyomni. :-DD Vettem is neki 2 baltát AH-ban, mert a baltára vagyok rákattanva, az tök vagi. Csak egyszer szívás volt, mert mind a kettő main hand-es volt, amit megvettem, és persze az csak az egyik kézbe volt való. És vissza kellett menni és venni még egyet, amire nem volt ráírva, hogy main hand. Az egykissé szarabb, de azért jó lesz. És nagyon jól néz ki, ahogy verekszik, nagyon tetszik! Tök gyors és pörög össze-vissza. :-DD Jó lenne veled együtt játszani, de ha nem a Dragonbronze-n vagy, akkor lehetetlenség.

 

Ez a fekete oroszlán valami 25-ös elit nem? Vagy valamit nagyon benéztem? Meg ez ha jól látom hordás terület. Calimdoron van ez? És pontosan hol, mert nem találtam. :(( Asszem elmegyek én is vadászni egy ilyet. Bár erre még gyúrnom kell, mert még csak 20-as vagyok.

Előzmény: blackrat (1458)
blackrat Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1459
De hülye vagyok, most nézem hogy az a fehér oroszlán csak 16-os! :D Igaz van egy 60-as elite is.. :) Jut is eszembe, annó pont ezen vaciláltam, hogy feketét vagy fehéret fogjak be, de a fehéret még fel is kellett volna tornázni, meg azért talán mégiscsak fekete párti vagyok! :D Na mindegy, azért majd lehet hogy befogom azt a 16-osat, csak hogy meglegyen! :DD
Előzmény: blackrat (1458)
blackrat Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1458

Jók a videok! :)) Én nagyon szeretem nézni hogy honnan vannak mintázva a különböző tácok! :D

 

Jah a draeneik szerintem se healelnek valami jól.. Főleg hogy tele van minden sámánokkal, tök oda vannak érte, de sztem nem valami extra. Többször is voltam olyan partyba ahol volt egy sámán is, és egyszer ő volt a healerünk. Na hát mondanom sem kell hogy nem jutottunk el sokáig.. :D

Bocsi, lehet hogy hülye kérdés, de mi az a gulch? Ezzel a szóval mintha még nem találkoztam volna vagy nem tom.. :S

Druiddal a moonkin form amúgy alap, vagy tallentekből jön ki? Látszik hogy már régen játszottam.. :(

A hunteremel az elején én is meg akartam tartani azt a macskát addig amíg el nem jutok STV-be egy fekete párducért, de aztán az egyik városban láttam egy csajnál azt a fekete oroszlánt, és rögtön kispéciztem magamnak! :D Ki is faggattam hogy honnan van, meg ajánlott egy tök jó oldalt, ott fent van az összes állat meg az adataik is. Nem tom hogy a kiegészítőhöz valóak is megvannak e, de sztem nagyon jó! Szal elmentem és megkerestem az az oroszlánocskát, de pont egyszintű voltam vele, és még nem is voltam nagyon gyakorlott az állatbefogásban, de nagy nehezen azért sikerült! :) Aztán már tök sok pontja van, meg hát már rég óta tud mindent amit meg lehetett tanítani neki, meg szépen fejlődgetünk. De én se akarom már nagyon őt lecserélni, majd max ha elérem azt a szintet, akkor még befogom a fehér oroszlánt is, de az még nagyon messze van, lehet hogy el se jutok odáig! :D Ja, és ennek a fekete oroszlánomnak az a neve hogy Shadow! Milyen találó! :DD

 

 

Itt az a link az állatos izéhez! :)

 

És ilyen oroszlánocskám van :))
Előzmény: Dorinesz (1456)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1457
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.17 0 0 1456

Nahát ezekkel a kiegészítőkkel nekem is az agyamra mennek. Mi a szarért nem maradhat minden úgy, ahogy van. Persze akkor meg jön a következő kérdés, hogy akinek már 70-es szintű karija van, az mit csináljon? Indítson egy újat? Mert ha jól értettem 70-es szinten eltűnik az xp bár. :-DD És onnantól kezdve meg mi van? Jó persze lehet járni instázni, meg jobbnál jobb cuccokat összeszedni, dehát úgy már semmi értelme nincs a játéknak. Nem beszélve arról, hogy én pl utálok gulch-ozni, mint ahogy már említettem. Jó cuccokat viszont csak onnan tud az ember szerezni, és az mit csinál, hogyha már nincs semmi érdekes neki a játékban? Szal ilyen szempontból van értelme a kiegészítőnek. Az egyik haver is most vette meg, és tökre oda volt, hogy tud draenei-t indítani. És a hülye nem sámánt indított (mert annak lett volna értelme), hanem egy huntert. Közben meg van már egy night-elf hunterje. Kérdeztem is tőle, hogy ez most mire volt jó, és azt mondta, hogy azért, merthogy a draenei tudja magát gyógyítani még ha hunter akkor is. Hát nem tudom. Láttam a draenei gyógyítást, de nem igazán az a hű de milyen nagy cucc, ami felhealeli az embert. Olyan lepkefing kategória. :-DD

De a haverok imádnak gulch-ozni. És állandóan oda akarnak hívni. Én meg hiába mondom el nekik 20x, hogy hagyjanak engem a gulch-csal, mert nem hiányzik a stressz, ami közben éri az embert, inkább akkor ne legyenek kék cuccaim. Szeretném magamat jól érezni játék közben, és nem ott is idegeskedni. Arról nem beszélve, hogy a gulch-ozásnak sincs sok értelme amíg az ember el nem éri a 70-es szintet. Mert mondjuk elmész 38-as szinten a gulchra, ott összeszedsz annyi pontot, hogy tudjál venni magadnak valami jó kis cuccot, annak örülhetsz kb három napig, mert utána szintet lépsz, meg tovább fejlődsz, és dobhatod is ki a kukába, mert akkor már újat kéne venni, mert már elavult. Arról nem is beszélve, hogy az ember megveszi a pontokért azt a cuccot, amiről úgy gondolja, hogy atom cool, és közben elmegy instázni, és talál valami olyan cuccot, ami háromszor jobb annál. Szal én gulch-ozni köszi de nem. Nem hiába nem pvp-zek. Utálom brrrrr!!! De ezt a haverok nem értik meg, és folyton mondják, hogy de nekem gulch-ozni kell, de nekem gulch-ozni kell, és nem értik meg, hogy én ha hat lóval húznak sem. És ha meg mindig napra kész akarsz lenni a jó cuccok terén, akkor másból sem áll az egész játék számodra, mint gulch-ozásból. Máskülönben meg van úgy, hogy amit leölsz, az dob valami atom cool cuccot, szal teljesen értelmetlen a gulch. Na mind1. :-DD

Most már ha hazamegyek tényleg felteszek képeket. A druidámról moonkin form-ban, meg a hunteremről, mert már egész jól néz ki a kiscsaj. :-DD Asszem marad ez a párduc végig, nem fogok váltani. Az olyan lenne, mintha elárulnám szegényt. :-DD Hú na most foghatjátok a fejeteket, hogy de hülye ez a csaj. De nekem marad. Jahh, aztán ha 70 leszek, és meglátják a petemet, akkor mindenki el fog csodálkozni, hogy jé, ez még az a 7-es szintű párducok közül való, amik ott rohangásznak Darnassus körül? :-DD És akkor azt fogom válaszolni, hogy igen, ez az. :) Mert mindenki nemtom milyen elit tigriseket meg párducokat szeidítget, amiken aztán nem is látszik, hogy elitek voltak, tök ugyanazt tudják, mint a többi. Nekem meg tetszik ez a párduc, és olyan jól összeszoktunk. :-DDD

Előzmény: blackrat (1448)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!