Meg kell verni Chilét, nincs más megoldás. Ma nyerjenek a németek, hétvégén is, ők jussanak tovább 9 ponttal, mi meg 4-gyel. Meglehet még!

1:1 a vége. 1 pont.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 159

1-1 sárga mindkét oldalon a 80. perc után. Csak nem bírták ki.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 158

Elég hamar eldöntötték, hogy felrúgták a játékosunkat, mondjuk a bíró ott állt közvetlenül az eset mögött, szóval fura, hogy még egy ilyen megerősítés is kellett. Milligan a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, a kapus rajta volt, de nem érhette el. 1:1!

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 157

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

1:1 Milligan (11-es)

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 156

Tizi! De kéri a videóbírót.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 155

Ezt megúsztuk. Hogy mit hagyott ki a néger!

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 154

Ráadásul a félidő végén kaptuk a gólt. Hogy nem bírtuk ki azt a 2 percet!

Ackerley Creative Commons License 2017.06.22 0 0 153

Most értem haza. 1:0-ra vezetnek a négerek. Ez nem lehet igaz!

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.20 0 0 152

Match 4: Australia v Germany - FIFA Confederations Cup 2017

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 151

2:3 a vége. Küzdöttünk, hajtottunk, de a címvédő ellen esélyünk sem volt. A két gólunk biztató.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 150

Cahill jött az utolsó 5 percre. Talán jobb így, hozzon 6 pontot a másik két meccsen.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 149

Legutóbb 2 éve játszottunk, akkor 2:2-es eredmény született, a németek futottak, és egyenlítettek a végén. Sajnos úgy néz ki, akkor ellőttük a meglepetésfaktort, így most ez elmarad. Akkor 8x-os pénz volt a döntetlen, most csak 5,5x-ös. De még messze vagyunk ettől.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 148

A 2005-ös Konföderációs Kupán is izgalmas meccset játszottunk velük, akkor 1:0, 1:1, 2:1, 2:2 volt a félidő, majd 4:2 és 4:3. Izgalmasabb volt, mint rá 5 évre a vb-n a 4:0. Ám sajnos még most is kaphatunk egy negyediket. 1974 óta minden meccsünkön van legalább 3 gól, ennek hiányától most sem kellett félni.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 147

Jó lenne egyenlíteni, mert Chile ellen ugyanilyen nehéz lesz, és akkor az csak a 3. helyet fog jelenteni, feltéve, ha Kamerunt ütjük. Go, Socceroos!

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 146

Szabadrúgás után egy lövés jön ki a kapusról, ami Juric elé kerül, aki csak begurítja a labdát közelről. Elvileg volt egy kezezés, de mintha nem ért volna hozzá, ezt tisztázta a videóbíró. 2:3!

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 145

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

2:3 Juric

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 144

Gólt lőttünk, de kéri a videóbírót. Fenébe.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 143

Ez a szépítő gólunk igencsak nagy eredmény, talán a jövő évi vb-ig nem lesz ekkora kapásunk, vagy ott se. Közünk nincs a meccshez.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 142

1:3... már a 48. percben. A tizenegyes előtt feldöntött Goretzka úgy lehagyta védőjét, hogy a védő nem is tudta, kit kellene üldözni, hogy egyáltalán kelleni fog-e. Innen már nem jövünk vissza.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 141

1:2 a félidő. Amúgy jó a meccs. Gólzápor.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 140

Nem igaz, hogy 5 percig (félidő végéig) se tudtuk tartani az egy pontot. És mivel a meccs 5. percében kaptuk az elsőt, így kétszer 5 percig se sikerült összesen.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 139

Draxler a bal alsó sarokba lövi, Ryan jobbra vetődik. 1:2.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 138

Tizi... ez hihetetlen! 1 perccel a gólunk után.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 137

Rogic katasztrofális lövése kimenne a pályáról, de egy védő hátáról visszapattan. Újra lőhet, ezúttal laposan középre lövi, a kapus hasa alatt csúszik be. 1:1. Németország kapitulál! :D

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 136

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

1:1 Rogic

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 135

Sajnos már az 5. percben megszerezték a vezetést a németek.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 134

kezdő

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 133

Tovább kell menni a csoportból, mint azt már írtam, hogy nekem is jó legyen.

Ackerley Creative Commons License 2017.06.19 0 0 132

Nos, akkor ma megkezdjük a Konföderációs Kupát.

program

06.19. 17:00 Ausztrália-Németország

06.22. 17:00 Kamerun-Ausztrália

06.25. 17:00 Chile-Ausztrália

De számomra ez gyászos. 5-ig dolgozom, talán a második félidőt elérem. Hétvégén már épp jó lenne a Chile elleni meccs, de barátnőm kitalálta, hogy menjünk vidékre, és ha jól számolom, vasárnap 5-re nem érek vissza. Szóval úgy ahogy van, az egész csoportkört dobhatom ki a kukába. Ez fantasztikus. Mikor tolja fel a kommentek számát 1000-re az átlagember, ha most se?