Keresés

Részletes keresés

Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 4
Hidd el aludtam már át jó pár f1 futamot ;).


Nextelben leginkáb a balesetek tetszenek. A f1 be már jó ideje a rajtnál se történik semmi... elmennek azt kész.

Bár az nem semmi volt mikor a hungaroringen az egyik autó dobott egy szaltót :D
Előzmény: Laci082 (3)
Laci082 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 3
Én is inkább Nascart részesítem előnyben, de néha megnézek egy-egy F1-et is. Mivel a Forma-1 -ben én nem szurkolok senkinek, ezért nem tartom annyira izgalmasnak. Persze megértem azokat akik szurkolnak valamelyik versenyzőnek, vagy csapatnak: ők a legunalmasabb versenyre is azt mondják, hogy nagyon jó futam volt, főleg ha a kedvencük nyer. Így semlegesként viszont szerintem a Nascar (nem csak a Nextel Cup) sokkal élvezetesebb.
Ps.:Jó lenne ha tényleg nem menne át anyázásba a topic
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 2
Ennek szánom én is! nem anyázásoknak......


De úgy vélem kúltúráltan össze lehet hasonlítani a 2-T és el lehet mondani ki melyiket szereti és milyért. (én pl mind a kettőt szeretem :) )
Előzmény: totya001 (1)
totya001 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 1

Üdvözlöm a topic-ot, hosszú életet és tartalmas, nem anyázós életet kívánok neki!

 

Véleményem szerint, a fent említett két technikai sport között a hasonlóság nagyjából annyi, hogy mindkettőben négykerekű járművek versenyeznek egymással, optimális esetben.

A két szurkóló bázis egymás sportja előtt értetlenül áll gyakran:

F-1 : "oválpályán körbe-körbe? Csak bal kanyar? ugyanmár."

NASCAR : "minek az a sok kütyü az autóba, így mi szükség van egyáltalán a versenyzőre?"

 

Én, nem titkoltan, a NASCAR-t részesítem előnyben és ha a topic aktív lesz, akkor szívesen vennék részt kultúrált vitában.

 

_ Liar _ Creative Commons License 2005.09.26 0 0 0
0
Előzmény: Airbus a380 (-)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.09.26 0 0 topiknyitó
Egyre inkább a Nextel felé hajlok :).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!