Keresés

Részletes keresés

Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 646
fenyités
Előzmény: Airbus A320 (644)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 645
de kár, hogy épp érettségizek:D
Előzmény: Törölt nick (642)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 644

:)Áhh ,a mai világban testi fenyitéd????Olyan rendörségi botrány lenne belőle!Amugy meg ,mindenki alszik első 2 órán ,de azért kössz ,hogy törödsz velem!!!:))

(ez egy kicsit jobban esett mint az ezelöttiek,:))))

 

Előzmény: Törölt nick (642)
kiskockas Creative Commons License 2006.05.17 0 0 643
Normális válasz a 618-ra:

Már előre többen, többször megválaszolták, még azelőtt, hogy megszületett volna a 618. De mivel eddig sem akartad megérteni, gondolom ezután sem fogod.

Ha nem tetszik nem nézed.

Ha tényleg birtokában vagy a többször emlegetett észnek, és igényességnek, akkor tudod, hogy adott oldalon mire számíthatsz. Én még nem hallottam olyan vírusról, ami mindig a flightlevelt nyitja meg, akármit írsz a keresőbe.
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 642
Te meg kicsiairbus húzzatok el aludni, mert holnap iskola, aztán a tanító néni kiporolja a seggetek, ha elalszotok az órán :))
Előzmény: Andrasovszky Péter (641)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 641
""itt döglött volna meg veled együtt, ha nem csinálok a fajtádnak műsort!""

én elhsizem h marhára élvezed a mások provokálását. ezután ne csodálkozz hogy miknek titulállak...

hogy jösz te ahhoz, hogy egy közösségbe beletapossál? ezt már megpróbáltad más topikokban, csak ott nem jött ösze. olyan vagy mint a nyanyák akik reggel fél8kor felszállnak a buszra csak azért hogy veszekedhessenek...
Előzmény: Törölt nick (638)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 640
Én se mondtam ,magamra ,csak úgy vitázól mint 1 szaki !
Előzmény: Törölt nick (639)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 639

Úgy csinálsz, mintha te és AP is szaki lennél.

(és mielőtt belekötsz, én magamra ezt nem mondtam)

Előzmény: Airbus A320 (637)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 638
Én nem írtam rád azt, hogy "dögölj meg és buzigyerek".
Előzmény: Andrasovszky Péter (629)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 637

Helyedben fülem ,farkam behúznám és elhuznék inenn egy időre!!!!

Amugy ha megnézed akkor a "szakik" sem értenek veled egyet!

Előzmény: Törölt nick (634)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 636
annyiba se nézlek, hogy mint topiktárssal beszélgessek. ugyhogy a választ várhatod. ugyse fognád fel amit irok a kis diónyi agyaddal.
Előzmény: Törölt nick (634)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 635
Na mostmár tényleg állítsad le magad azzal a 618-al!Inkább azt mond meg miért nem jött válasz a 826-ra!!!
Előzmény: Törölt nick (632)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 634

Könnyebb ezt írnod, mint egy normális választ adnod a 618-ra!

De még mindig várnám a válasz a 618-ra.

Előzmény: Andrasovszky Péter (629)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 633
HAJRÁ EGYSZERŰ ÉS PRIMITÍV ÖNTELT EMBEREK!!!!
Előzmény: Törölt nick (632)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 632

Nem irtál nagy dolgokat, í alapvetően sok mindenben igazad van, és van amiben nem. Főleg abban van igazad, hogy mivel nem jött értelmes válasz a 618-ra, így

HAJRÁ SZAR és ÉRTELMETLEN képek!

Előzmény: Törölt nick (627)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 631
Én már nem merek megmukkani:)
Előzmény: Andrasovszky Péter (630)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 630
az uccsó mondatért bocsi a topiktársaknak... sajna már tényleg nem tudok rá jobbat mondani...
Előzmény: Andrasovszky Péter (629)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 629
köszi én nem döglök meg. tudod a pozitív emberi tulajdionságok vezetnek valahova.

itt kussolj el szerintem, és dögölj meg te, a k***a fikázódásaiddal együtt.

nézzé tükörbe buzigyerek.
Előzmény: Törölt nick (624)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 628

De nem te csináltad a topikot :))

A vitára meg kb emlékszem, mint olvasó.

Előzmény: Törölt nick (623)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 626

Te! Most bajod van ,velem?Én nem sokat írtam ,sőt nem is szidtalak ,csak mondom ,hogy sokan (szinte senki) nem ért veled egyet ,de azért te csak azért is folytatod.

A 618-ra az a válaszom ,hogy  ott van a komentár is!!!És lehet ,hogy neki nagyon fontos volt felrakni a képet ,meg nagyon szépen kitünik a sőtét háttérbőla szép piros hajtómű.

Te a való életben is ennyire agresszív vagy?Vagy csak a neten éled ki a feszültséget???No mind1 , mostmár mindenkinek megmutattad ,hogy milyen provokatív vagy!!!

Előzmény: Törölt nick (619)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 625
nagyon leült a topik:D

kicsit fel kéne dobni.. ti használtok valami zsajszűrőt?

-2005 áprilisi kép:) most találtam meg.
----------------------------------------------------------------------------

ez neked nyavajgás? annyira utálom az ilyen te-féle embereket. tele van ez az ország iylenekkel, azért tart itt.

igazán magadba nézhetnél, és inkább ott kezdj el kutakodni a hibákban/már ha látsz a tök sötétbe/...
Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 624

Inkább válaszolj a 618-ra. Tudod egyszerűbb szép csödnben fikázni azt aki egyedül"hangoskodik" (engem), és sokkal nehezebb kierőltwtni magadból valami normális reakciót. A 622 nem az volt, irj a 618-ra.

 

 

És a topikod... ha-ha-ha, itt döglött volna meg veled együtt, ha nem csinálok a fajtádnak műsort! Ezért vagy te magad nevetséges, mert "topikomból"...

Jó nagy adag fontoskodás, topikot csinálsz a semmire, aztán tényleg jön a semmi.

És most is jön a semmi, amíg nem válaszolsz a 618-ra. 

Előzmény: Andrasovszky Péter (622)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 623

Anno tavaly augusztusban pont egy hozzászólásomból kirobbant nagyon erös vitta miatt jön létre a topic. Akkor nagyon is nem értelmetlenül!

Előzmény: Törölt nick (621)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 622
hát te nagyon szerencsétlen ember lehetsz, mikre nem képes a kisebbségi komplexus:)

nah húzzál szépen a topikomból a büdös &#@ß ba....
Előzmény: Törölt nick (621)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 621
A tiéd is baszki, tegnap itt nyavajogtál, hogy az általad nyitott hulladék topik döglődik. Most meg megy rajta a műsor, van benne off beütés, de azért a témába vág. Legközelebb ne csak topikot nyitogass értelmetlenül, ha más hova is befér a téma, hanem gondolkozz, hogy van-e értelme.
Előzmény: Andrasovszky Péter (618)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 620

Anno mikor a 80-as évek végén valahol USA-ban is meg Svájcban is egyetemi hallgatók elökotortak egy rég elfelejtett müszaki ajánlást gyüjteményt és "Internet Protocol version 4" néven valami érdekes elveket kezdtek hangoztatni. A kutya nem értette öket. A lényege ennyi volt. Ha már hozzáférsz ehhez a hálózathoz és publikálod akkor az mindenkié.Legyen ez bármi a lényeg, hogy ingyen legyen ott és ne lopd el másét. Ha nem érdekel ne olvasd,hallgasd,nézd meg.(Kivétel képez alól a különbözö büncselekmény okozó dolgok, mert azt elviekben Tilos) Senki semmire nem kötelez.Késöbb hoztak a software-sek erre egy szép szabványos nevet "GNU General Public License" néven.

 

Nézzük akkor a mi esetünkre. Egy fotó ami publikált. Nincs rajta semmi büncselekményt okozó vagy felhivó vagy elkövetö stb. A forrás és tulajdonos jelölt tehát fentieknek megfelel. Akkor mi tiltja meg,hogy a netre kerüljön???

 

Anno az interneten pont azért hozták létre, hogy mindenki számára egy nyilvános platform legyen.

 

Más szemszögböl. Holnap lesz egy filmpreimer ami egy nagyon sikeres könyvböl készült. Na most szerepel benne egy festmény amit most talán a világ legértekesebb képzömüvészeti alkotása. Legtöbb feltevés szerint maga korábban csak egy volt a sok százezerböl és nem tartották remekmünek.(Kicsit olyan ez mint Viricsi Taxidolga)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 619
Ha ilyen okos vagy válaszolj a 618-asra!
Előzmény: Airbus A320 (616)
Andrasovszky Péter Creative Commons License 2006.05.17 0 0 618
EZ IS....
Előzmény: Törölt nick (615)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.17 0 0 617

Folytatom.

 

 

 

-"Ettől még sokan vannak olyanok, akiknek ez az egyetlen lehetősége, hogy megmutassák a "művüket"."

 

Azzal amit mondassz nincs baj, de amikor az egyetlen lehetőség keretein belül ilyen művek születnek, arra mit mondassz???

Illetve nem csak te, hanem a többiek is, akik néha lehurrognak engem,

akik csak :)-nak, akik felteszik az ilyen képeket, akik már alapból úgy teszik fel a képet, hogy "bocs, hogy szar....". Pedig tudnának jobbat is, és nem érnék el, hogy Kiskocás nem tölt fel képet, mert gyenge az átlag szinvonal. És nem az adott honalpot akarom fikázni, mert Kiskockás tényleg jól mondta el a dolog a lényegét.

 

A szarral van baj. És újra bocs hogy, olyan képbe kötöttem bele, amibe ti vissza tudtatok kötni. Helyette itt egy másik kép, a kockásautót most felejtsétek el.

Előzmény: kiskockas (611)
Airbus A320 Creative Commons License 2006.05.17 0 0 616
Egyébként szerintem csak magadat égeted ,de mind1!!!
Előzmény: Törölt nick (614)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!