Keresés

Részletes keresés

Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 798
Már megint egy nagyon hülye komcsi lózug. Munka nélkül. Szerinted a politikus nem dolgozik? A miniszterelnök nem dolgozik? Egy hónapon belül feldobnád a bakancsot, ha annyit kellene nem dolgoznod, mint egy átlagos parlamenti képviselőnek.
Előzmény: mammamija (795)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 797
adja el a részét, lépjen ki, majd visszaveszi, ha vége a kormányzásnak. ne kelljen már nekem elmondanom, hogyan kéne csinálni erkölcsösen, hisz a gyurcsány esetén még tre is látod, mit kellett volna tennie, hogy tiszta maradjon.
Előzmény: Vén Csataló (785)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 796

nem érted? nekem nincs szívem csücske. én nem védem egyiket sem, mindegyiket gyűlölöm! fogd már fel, korlátolt pártkatona barátom!

 

Előzmény: Törölt nick (791)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 795
nem mondom, hogy 16 éve még Orbán egy szakadt kocsival, meg egy csórés Mester u-i lakásban lakott , mert rögtön lekomcsizol.
Azért az el kell ismerned neked is, hogy ennyi év alatt - munka nélkül - elég jól gyarapodott a fiú.

Ti a lopás és lopás között már eleve különbséget tesztek - én viszont nem.
Aki lop , az lop - akár Gyurcsány, akár Orbán a neve.
Tökmindegy mi alapján.
Előzmény: Vén Csataló (771)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 793
semmi baj vele. érintett 100 vállalkozást és nagyon jó volt, hogy volt(bár igazából terv az nem nagyon volt, ugyanis nem tettek mást, mintz meglévő pályázatokat fogtak össze), csakhogy nem kellett volna 2milliárdért óriásplakátokon, meg teljes oldalas hírdetésekben bemutatni, hogy milyen sokat tett a kormány, mert ez nem erkölcsös akkor sem, ha a fidesz teszi. te sem tartod elfogadhatónak hozzám hasonlóan azt, hogy most meg a 100lépést rekléámozzák.
Előzmény: Törölt nick (787)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 790
Dehogynem. Én pl. abban, hogy a semmiből előtűnik egy eddig be nem sározódott politikai párt, amelyik nagyszerű politikusokkal és jó programmal nyer. Tudom, a remény hal meg utoljára.
Na mindegy...... Ti pártkatonák ezt úgysem értitek.
p.
Előzmény: Törölt nick (784)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 789
Nehogy azt hidd, hogy a "panelprolik", amit egyébként ti nyomtok évek óta és ti alázzátok meg újra és újra ezzel azokat az embereket, mivel Bayer bocsánatot kért érte, szóval a "panelprolik" olyan nagyon hülyék, hogy ez a uszítás jobban fog ülni náluk, mint az, ahogyan a nem lesz gázáremeléssel leszopattátok őket.
Előzmény: pucogi (779)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 788
nekem se újságom, se pártom. ez csak téged minősít és sorol pártkatonának. én mindkét oldalt utálom, mert mindkét oldal erkölcstelen emberek gyülekezete. de az összes politikai erőre igaz ez
Előzmény: Törölt nick (778)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 785

Egy dolgot magyarázz meg nekem! Orbánnénak 8%-os tulajdonrésze volt ebben a cégben. Szerinted Orbánné egyedül döntötte el a maga 8%-ával, hogy akar támogatást? És ha nekik éppen tellett volna is rá, akkor az úgy megy, hogy a többi tulajdonos se vegyen igénybe támogatást, mert az egyik, 8%-os tulajdonosnak nem kell?

És mi az, hogy enni kellett a gyereknek? Most éppen sikkasztással vádolod őket? Nem telepítettek szőlőt a támogatásból? Kezdesz kiesni a szerepedből.

Orbán Győző vagyona pedig azért nem zavar, mert azt a Dunaferrel kötött szerződésből szedtte össze olyan szerződésből, amit 1997-ben kötött. Olyan szerződésből, ahol versenytárgyalás volt és ahol alacsonyabb árat ajánlott, mint a később a komcsi médiában felkapott ellenfele. Ezért nem zavar.

Előzmény: Lore76 (774)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 781

mennyiségileg nem ugyanaz, de minőségileg igen. mondok egy példát: a baloldal 100milliárd elsívolásával vádolta a fidesz-kormányt, a fidesz 150milliót rótt fel a parlamentben tételesen a m,ostani kormánynak. ettől most gondoljam azt, hogy a fidesz a rosszabb, mert ő milliárdokkal játszott?

a 100lépés népszerűsítésére 350milliót költöttek(reklám a mi pénzünkön), a széchenyi terv népszerűsítésére és a kormány, az akköri kormány öntömjénezésére 2milliárdot(reklám a mi pénzünkön). ettől rosszabb a fidesz, mert nagyobb az összeg? egyáltalán nem! az egyik oldal szemétsége nem mentség a másikéra! Mindkettő erkölcstelen.

Előzmény: Vén Csataló (771)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 779
Na még egy kis panelprolizás és biztosan buktok jövőre.
p.
Előzmény: Törölt nick (776)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 774

egy dolgot magyarázz meg nekem: tényleg olyan szaqrul ment az orbánéknak, hogy kellett az asszonynak az a szőlő és rögtön? kellett az az állami támogatás és rögtön? tényleg nem voltz mit enni a gyerekeknek? tényleg szükség volt arra a pénzre? nem ért volna rá mondjuk akkor, amikor az urának már nincs meg a jól kereső miniszterelnöki állása és tényleg kevesebb a pénz?

igazad van gyurcsány ügyeivel kapcsolatban. egy percig sem mondtam, hogy erkölcsileg nem ítélem el(jogilag sajnos nem lehet, mert nem törvénytelen,amit tett. sajnos). csak téged meg miért nem zavar az a 3milliárdos vagyon,amit orbán győző szedett össze 4 év alatt? miért nem zavar az, hogy a miniszterelnök apja milliárdos állami megbízást kap? mert engem ez is zavar, jóllehet jogilag ez sem zavaros.

Előzmény: Vén Csataló (758)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 771
Mondom, hogy gyenge egykutyázó vagy. Neked az, hogy Gyurcsány 3,5 milliárdot síbolt ki mélyen áron alul felvásárolt közvagyonból az ugyanaz, mint hogy Orbánt egy jogerősen leszopatott újságíró bizonyítékok nélkül vádolja korrupcióval.
Előzmény: Lore76 (753)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 770
A FIDESZ-ben vannak olyanok is akiknek nem tetszik Orbán politikája.
A FIDESZ ugyanis nem bolsevik típusú párt. Vagy szerinted igen?
p.
Előzmény: Törölt nick (764)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 766
Funkcionális analfabétának kelll gondoljalak, hogy csak a neked tetsző részt vetted ki az általam leírtból. Mert még mindig ott tartunk, hogy semmit sem bizonyítottatok, csak rágalmaztok.
Előzmény: Törölt nick (750)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 763
Ráhatása lehet? Tudod azért, mert az elvtársak most éppen megszopták a gyanúkampányt, nem kellene kitalálni a rágalmazónak ne kelljen bizonyítania, inkább büntessük a bűncselekmény lehetőségét.
Előzmény: Lore76 (740)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 761

Ez az egèsz egy fingfurèszelès!

Hajrà Magyarok!

Előzmény: Lore76 (753)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 760
Lottőötös :-))
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 758

Ráhatása lehet??? Már ennyi is elég? Hiszen erről szól a gyanúkampány. A velejéig korrupt elvtársak szerint nem az a baj, ha valaki korrupciót követ el. Gyurcsány ezért fasza gyerek, elvégre ő tényleg 100 millióért vásárolt be 1,55 milliárd értékű bauxitbányát. A baj az, hogy korrupt lehet? Nálad vagy?

Talán át kellene írni a BTK-t. Büntetni kellene a bűncselekmény elkövetésének lehetőségét is. Az egyik ember megerőszakolhatja a másikat. A másik ellophatja a harmadik valamijét. A harmadik sikkaszthat. Tudod, azért, mert most az elvtársak megszopták a gyanúkampányt, nem kéne teljesen felülírni a jogrendszert.

Előzmény: Lore76 (740)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 757

Bukott Megyò irtad! Az o tanàcsadòja volt a mostani!

Mirol beszèlunk? O a feleos àtvitt èrtelemben is!

Hajrà Magyarok!

Előzmény: Törölt nick (754)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 753

nem érted? ugyanúgy bűn, mert erkölcsileg elfogadhatatlan! én ezt mondom. egyformák mind a ketten.

jogilag is. úgy meg mind a kettő ártatlan. de azt nem lehet csinálni, hogy az egyiket a jog mércéjével mérem kizárólag, a másiktól meg az erkölcs maximális betartását is megkövetelem...illetve lehet. a saját oldalával legyen mindenki szigorúbb, mert a saját gyerekedet sem dícséred meg egy hármasért, amit más gyerekénél még elfogadhatónak tartasz.

Előzmény: fakalap99 (743)
comeback Creative Commons License 2005.06.24 0 0 751

A demokrácia malmai, ha magyar, akkor kiőrlik az acélos magyar búzából, 2006-ban a nemzeti kormányt.

 

Hajrá magyarok! Hajrá Magyarország!

Előzmény: Törölt nick (742)
UtherPendragon Creative Commons License 2005.06.24 0 0 749
(Sem bal, sem jobb) Olyan nagy baj, hogy szeretnék "tőkéletes" miniszterelnököt látni... Aki a jobboldal tol elém mint miniszterelnökjelölt számomra nem elfogadható mer

Ócska falmelléki duma, ráadásul másfél soron belül hasra is esik.

Előzmény: Törölt nick (731)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 748
Dehogy kell elfelejteni. Emlékezni kell rá, milyen eszközökkel próbálják megtartani a hatalmat.
Előzmény: Törölt nick (744)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 746
egyetértek.
Előzmény: pucogi (738)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 745
Hol mondott akkor ilyet bárki? Hogy az MSZP újraszámlálással bizonyítsa be, hogy NEM CSALT? NEgyre színvonaltalanabbul hazudsz. Választási csalásnál nem az MSZP-nek kell bizonyítani újraszámllálással, hogy nem csalt, hanem az újtraszámlálást kérőnek, hogy az MSZP csalt. Elég gyorsan megsemmisítettétek azért a szavazólapokat!
Előzmény: Vokálpatrióta (728)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 743

Jòl irtad, fillèrekèrt! /szaèrt, hùgyèrt/

De ez nem bun! Bezzeg egy taggyulès, az màn nem semmi!

Előzmény: Lore76 (740)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 741

tocsik is arra használta, amire adták neki:fizetés volt, tehát arra, amirte akarta, senkinek semmi köze hozzá, épp úgy, ahogy a te, vagy az én fizetésemhez sem. :-)

ettől még erkölcstelen, hogy egy bíró kimondta, hogy jogos fizetség.

Előzmény: Vén Csataló (735)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 740
a probléma az, hogy ne telepítsen állami pénzen magán szőlőt az, akinek ráhatása lehet a pénz odailtélésének folyamatára. nekem ez erkölcsileg nem elfogadható és ha a gyurcsány tette volna, akkor neked sem lenne az, csak így. az öszödi üdülőt sem azért szerezte meg a gyurcsány fillérekért, hogy utána hagyja lerohadni, biztosan szépen bánt vele, de ez nekem nem vígasz.
Előzmény: Vén Csataló (735)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 739
Pillanatnyiolag Gyurcsányt emelitek pajzsra, akihez képest Orbán akkor is inas lenne lopásban, ha igaz lenne, ammit az ÉS leírt. Ráadásul nem is igaz, semmi sem bizonyítja az ÉS rágalmait. De ez persze nem zavar egy ilyen szép, középen álló Gyurcsány-fant.
Előzmény: Törölt nick (733)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!