Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 853
„...ma reggelire megette a gallardós gyereket. :)”

Bizony-bizony. Az a vicces, hogy ahhoz képest milyen tunyának tűnik első az próbálgatások alatt, idővel (egyelőre legalábbis úgytűnik) nagyon kellemes kis autó vállik belőle... Ha végig nyomtam vele beszámolok :-)

Hmmm. Lehet, hogy változtatni fogok a sajátomon? Bár nem is tudom melyikre. A zöld is állat, ez a narancsos felállás is kellemes...
Előzmény: RedRiot (848)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 852

A Murci már a HP2-ben sem tetszett. :-)))     A Fordból meg sosem lehet elég...

Előzmény: sssssss (851)
sssssss Creative Commons License 2006.03.15 0 0 851
Én is vacilláltam JV után, hogy a Fordot vegyem-e a két unlock-olt kocsi közül, de végül győzött a kuriózum.
Előzmény: Joker-007 (847)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 850

Nagyon tüzes! :-)

Pingáld át homoxinüre, és lesz egy Eleonore-od...

//B

Előzmény: RedRiot (849)
RedRiot Creative Commons License 2006.03.15 0 0 849

Ja, a képek valamiért lemaradtak:

 

 

 

 

Előzmény: RedRiot (848)
RedRiot Creative Commons License 2006.03.15 0 0 848
Dögös. Ez pedig itt az én kis kedvencem, ma reggelire megette a gallardós gyereket. :) [image1] [image3]
Előzmény: Törölt nick (843)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 847

Nálam meg néha felcserélődík a rövíd I és a hossszú Í. Bocs! :-D

 

Egyébként nem zavarna, de mivel mindkettő Ford és GT is, ezért marad az, hogy Mustang, vagy nem Mustang. :-D

 

Kissé nehezen, de túl vagyok JV milestonejain, és a versenyekből is már csak kettő kell a kihíváshoz. Ha legyőztem a tagot, rohanok a kék házba, és megveszem a Nem-Mustangot!

 

//B

Előzmény: Mirrmurr (846)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.15 0 0 846
A Mustang is GT, nem?:))) Bocs, ez van, mindig elnagyolom a pontos megnevezést:)
Előzmény: Joker-007 (844)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 845

Tényleg durva! :-)

Előzmény: Törölt nick (843)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 844

"ez a GT gyönyörű zöldben"

 

A zöld még mindíg a MUSTANG gt  :-DD

 

További szép napot!

Előzmény: Mirrmurr (842)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 843
Na, ha már így rácuppantatok a Mustang témára. Most ezzel tolom. Szerintem szigorú! :-)



Méghogy lomha?!


Melyik mondta? ;-)


Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.15 0 0 842
Baszod, ez a GT gyönyörű zöldben, pedig se a zöldet nem szeretem, se a GT nem a kedvencem:) De a képe nagyon jó! Én csak arra gondolok, hogy kevés a videokártyám, illetve annak memóriája.
Előzmény: Joker-007 (841)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 841

"a Joker által #806-ban bemutatott autót"

 

Én a FORD GT-t mutattam, és nem a FORD MUSTANG GT-t. Persze, semmi gond nincs... :-)))

 

Ford GT

Ford Mustang GT   NVidia GeForce FX 5200 [256 MB]

Előzmény: Mirrmurr (838)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 840
„...vagy a Geforce simán szebb képet ad, mint a Radeon?”

Hááát... döntsétek el. :-) Nekem Radeonom (9600 pro) van.


Előzmény: Mirrmurr (838)
sssssss Creative Commons License 2006.03.15 0 0 839
1. Ugyanolyan szögből az én Porsche-m, mint a #836-osban. Hátul a fal ugyanolyan "égő". Ez nem kártyahiba, stylish. Vezetés közben nem ég ki néha az útburkolat?



2, 3. Egy-két kiégett kép. Én még mindig teljesen odavagyok ezért a látványért. Ez az első olyan (általam ismert) játék, ahol utánozzák a túlexponáltságot, pontosabban -- mozgókép lévén -- a kézikamerák használatánál ismert jelenséget, hogyha a szobából a nyitott ajtó felé megyek, akkor először minden rohadt fényes, majd mikor kilépek minden visszanyeri színét.

Más.

Ronnie-nál tartok! :) (Megvettem a fekete spanyol nevű kocsit.)
Előzmény: Mirrmurr (838)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.15 0 0 838

Kíváncsiságból lementettem én is a Joker által #806-ban bemutatott autót, és bizony nálam ott is beég a fényezés. Kártyamemóriára gyanakodjak, vagy a Geforce simán szebb képet ad, mint a Radeon?

Íme:

 

 

Előzmény: sssssss (837)
sssssss Creative Commons License 2006.03.15 0 0 837
Nem hiszem, hogy ez videókártyafüggő. A #828-asban az első képen a blokkot áttörő kocsi is kék elvileg. Szerintem azok a képek teljesen rendben vannak. Ezek direkt ilyenek.
Előzmény: Mirrmurr (836)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.15 0 0 836

Megpróbálom. Először a Lexusomat. Látható, hogy vagány buzikék lenne, piros tetővel, de sajna csak bizonyos részeit tudja megjeleníteni.

 

Lexus

 

Ez pedig a Mitsubishi, vörös, két csíkkal a tetején. Elvileg.

EVO VIII

 

Játék közben a motorháztető csillog gyönyörűen, ha úgy állítom be (max. 800x600-ban), de ott sem tökéletes ha kívülről nézem. Gyengusz lenne a videokártyám?

Előzmény: sssssss (832)
sssssss Creative Commons License 2006.03.15 0 0 835
* tipp *

- Milestone-oknál érdemes egy pursuittal lerendezni az összes rendőrös feltételt. A jobb sarokban váltogatva mutatja, hogy melyikből mennyit teljesítettél, s mennyi van még (spike strip, dodge, tag (érintés), infraction, state cost stb.)

- Üldözésnél ne hajts, mint egy őrült, még akkor se, ha evade-elni akarsz. Simán, nyugisan sokkal könnyebb, csak úgy nyomogatva a gázt. Így tkp. még a helikopter sem zavar (amúgy is eltűnik egy perc múlva - kifogy az üzemanyaga). És a heavy-k sem jönnek így szemből beléd. Navigálni is könnyű így, és eljutni a háromszögekhez is. A kocsik 4-esnél már persze agresszívak, de a sebességedet úgyis felveszik. Az egész rendőrség AI-je nagy sebességre van optimalizálva, ha csak úgy furikázol a zsaruk között, kiütközik, hogy milyen buták. (1-esnél egyenesen vigyázni kell rájuk :), 2-esnél is előfordul, hogy úgy kell utánuk menni :), 3-asnál már óvatosan lehet borogatni a háromszögeket, bár mivel lassú vezetésnél ott is körülötted sürgölődnek, sokszor mind lerobban, aztán lehet kimenni az út közepére imádkozni, hogy jöjjenek még (ha nincs meg a milestone), de hármasnál már általában jönnek is:), 4-esnél már figyelni, kell, hogy ne állj meg és ne fordulj meg az utakon, de ott se hajts gyorsan. Ha oldalba löknek, nitrózz egyet, s a kanyarokból is mindig nitrózz ki.

Én most a #5-ön vagyok a feketelistán, s itt már elég sok időt kell tölteni 4-es üldözésben, hogy összejöjjenek a milestone-ok.

- Ha megállnál üldözésnél (pl. nekimentél valaminek), ne nyomd végig a gázt, mert pörög a kerék. Tarts egy kis szünetet, majd úgy gáz+nitro-val ki lehet robbanni.

- A kocsiknak (civil + rendőr + heavy-k is) a hátulja sokkal könnyebb, mint az eleje. A spike stripes akadályokon is át lehet jutni: vagy az út szélén, vagy a heavy SUV-ok hátuljába csapódva átjutsz. (Az elejükbe csapódva nem.)


* fun *



1. Ott repül a kismadár
2. a. Mátrix: három rendőr a levegőben
2. b. ua.
3. a. Magassági rekord: hány rendőrautó látható a képen?
3. b. Bizony, ott kukucskál...
3. c. Zuhan (ráközelítve...
3. d. ...speadbreakerrel)


Végül, hogy ne terheljem a fórumot, itt van még egy sorozatkép egy dupla átbújásról :)...
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.14 0 0 834

Oké! ért-m!

Én Explorerrel nyomom. A havernál fent volt a Tűzróka, de nekem nem teccett :-D

Előzmény: Törölt nick (833)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 833
Peeeersze, majd fogok itt matekolni egy nyavajás kép miatt... :-)
A megnéz gombot nem használom, mert ez az egész IE-re van optimalizálva, úgyhogy firefox-szal nem is működik tökéletesen. Innentől kezdve felőlem akármit is mutathat a megnéz gomb :-)
Előzmény: Joker-007 (824)
sssssss Creative Commons License 2006.03.14 0 0 832
NVidia Geforce 6600GT (asszem az 128 megás), P4 3GHz, fél giga memória. És a (nagyon) szűk keresztmetszet a memória: a gép vinné majdnem full beállításon 800x600-ban (vagy még kicsit szerényebben, de még mindig nagyon jól 1024x768-ban), de sajnos a world detailt le kell vennem 2. fokozatba, mert túl sokat áll meg tölteni vezetés közben. (Ezt csak azért fájlalom, mert a következő fokozaton már hi-res lenne az útburkolat, és nálam az vízválasztó :)...)

és az van, hogy az autó fényezése "beég", mikor a garázsban forgatom körbe

Hogy ég be? Küldenél képet?

(Egyébként én speciel teljesen odavagyok a látványért, épp az olyan fogásokkal, mint a beégett színek vagy a kromatikus aberráció (élmenti színek torzítása az égbolt fényes hátterében) stb... valami hihetetlen fotórealisztikus látványt varázsoltak.)
Előzmény: Mirrmurr (831)
Mirrmurr Creative Commons License 2006.03.14 0 0 831
Gyönyörű képek! Elárulnád a videobeállításaidat? Nekem ATI Radeon 9250-em van, 128 MB kártyamemóriával, AMD Athlon 2500+ proci (1,8 GHz), 1 GB memóriám, és az van, hogy  az autó fényezése "beég", mikor a garázsban forgatom körbe. Hogy lehet elérni, hogy ne csinálja ezt? Vagy ez videokártya sajátosság?
Előzmény: sssssss (828)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.14 0 0 830

"A törött rendőrautókon fordítva van a textúra :) A hátul lévő épen jó."

 

No és? :-DD

Láttam a valóságban is ECILOP feliratú autót. Hogy a GÁSÓTLOZŰT -ról már ne is beszéljünk. :-))

Előzmény: sssssss (828)
sssssss Creative Commons License 2006.03.14 0 0 829
Ja, meg amit mondani akartam eredetileg... Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem az ősrégi Cobalt SS-sel a legkönnyebb még mindig bármelyik verseny... Hiába ruházok be hiperszuper porsche-kbe meg mercedeszekbe, meg audikba... de lehet, hogy bennem van a baj (?)...
sssssss Creative Commons License 2006.03.14 0 0 828
Nah, itt van nehány kép... (alig várom már a másik fél giga memóriámat, hogy átválthassak full world detailre :))

1. A törött rendőrautókon fordítva van a textúra :) A hátul lévő épen jó.

2. Kivégzett rendőr

3. Két kivégzett rendőr :)

4. Ha elhajtasz egy kivégzett rendőr látóköréből, majd vissza, akkor otthagyja az ajtaját :)

5. Repülő rendőr :)

6. Repülő rendőr 2

7. Repülőr rendőr 3
sssssss Creative Commons License 2006.03.14 0 0 827
Játék közben F12, és a Képek mappába rakja .tga formátumban (Irfanview olvassa).
Előzmény: Mirrmurr (818)
sssssss Creative Commons License 2006.03.14 0 0 826
Ezt meg fogom csekkolni, mert utálom a szembejövő tonnarendőröket.

Mellesleg elő-előfordulgat, hogy a szemem láttára jellenek meg rendőrkocsik. Egyszer például az autópályán tőlem néhány méterre csoda történt: úgy kb. két méterre az úttest fölött megjelent egy rendőrkocsi, leesett szépen, s úgy jött utánam (valszleg tengerszint alatti területen voltam?...)
Előzmény: Törölt nick (801)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.14 0 0 825

Mondtam én, hogy az összeset eladom?

Csak mondjuk a Mitsu Lancert, meg pölö a Golfot.

Előzmény: Törölt nick (823)
Joker-007 Creative Commons License 2006.03.14 0 0 824

OFF

Mire én is rájöttem..:

Ha a kép  alá akarsz írni (-dingo-), akkor a 768 pixel magas képeknél, beíráskor 12 sort kell kihagyni, és a 13.-ban kell kezdeni a szöveget. Ez csak akkor áll, ha 2-es betűméretű a hsz.

A "Megnéz" gomb is nagyon hasznos tud lenni... :-DD

ON

Előzmény: Törölt nick (817)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!