Keresés

Részletes keresés

norbyf Creative Commons License 2009.07.16 0 0 555
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!egyik nap hallottam a sztarfm-en egy szerintem tök jó számot egy férfi énekelte kicsit rock stílusban és vmi olyasmi volt a refrén,hogy "szecsöri bigan"angol szám csak én nem tudok angolul szóval elnézést.Ha valaki ráismer légyszíves írjon!
spuci Creative Commons License 2009.07.15 0 0 554
Kedves BoldiJarre! KÖSZÖNÖM SZÉPEN, HOGY MEGOSZTOTTAD VELEM A TELL VILMOS NYITÁNY ELŐADÓ ZENEKARÁNAK A NEVÉT!!!!! Már nagyon régóta én is szerettem volna megtudni az előadó nevét!!!Amikor ez szól a rádióban (a kocsiban vezetés közben szoktam hallgatni) hát bizony iszonyú hangerőre tekerem a  hangosítóját és szinte csak erre figyelek... Most azon nyomban megnéztem őket a YouTube-n és most nagyon-nagyon-nagyon boldog vagyok!!!!!! Egyébként nem is gondoltam, hogy 1965-ös a felvétel, /akkor én még nem is éltem/,mert én csak reggel vagy nagyritkán napközben tudom ezt a remek adót hallgatni, tehát nem tudtam, hogy este a 60-as blokkban szokták játszani, tehát még ennyi támpontom sem volt az interneten való keresésnél !!!! KÖSZÖNETTEL ÉS ÜDVÖZLETTEL: Spuci
lorandt80 Creative Commons License 2009.06.19 0 0 553
http://www.2shared.com/file/6369791/9f6e5fc3/dal.html

szal ez lenne az... vki tudja?
lorandt80 Creative Commons License 2009.06.19 0 0 552
Hello, egy dalt keresek. valaki segítsen ha tud, kösz

Gyakran megy a Sztár FM-en francia, és egy férfi énekli, főleg zongora a kíséret. A refrént viszont nők éneklik, valami olyasmi, hogy la-la-la-la, felváltva a férfi franciául majd nők la-la-la-la, pasi, majd megint a nők.

Nagyon kellemes francia dal, mint valami sanzon, legalábbis nekem nagyon tetszik.

BoldeeJarre Creative Commons License 2009.05.13 0 0 551
Na, azóta ráakadtam, ajánlom mindenkinek.
Sounds Incorporated: William Tell
Előzmény: BoldeeJarre (550)
BoldeeJarre Creative Commons License 2009.04.24 0 0 550

A Sztár FM-en már többször is hallottam ezt a zenét (a 60-as évek zenéi között szokták adni), de mivel nincs szövege, nem tudom sem a címét, sem az előadót, nem tudok rájönni, mi lehet. Eléggé hasonlít a Tell Vilmos nyitányra, ezért azt gondoltam, annak lehet a feldolgozása, de ilyen módszerrel sem akadtam rá a neten.

Ha valaki meg tudná írni a címet és/vagy az előadót, annak nagyon örülnék.

Glázser Bozsó Creative Commons License 2009.02.28 0 0 549
Ez mind förtelmes! :PPP
Előzmény: Törölt nick (548)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.28 0 0 548

Mostanában van "szerencsém" a melóhelyen hallgatni a csodás sztár fm-et

 

http://www.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA

 

http://www.youtube.com/watch?v=hUzxX_ylAoI

 

http://www.youtube.com/watch?v=9N4ckFN96-k&feature=related

 

ezek az igazi zenék !?

DjTom 207 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 547
Köszönjük, végre hallgathatom kecskemétről. :)
Előzmény: viktorkid (546)
viktorkid Creative Commons License 2009.01.31 0 0 546
Sztár FM online hallgatható!

http://www.sztarfm.hu/Online.html
viktorkid Creative Commons License 2009.01.16 0 0 545
Ki Mer Ma?

Zenei próbatétel 10 percben a Sztár fM-en. Minden hétköznap 12:20-kor a Hűvösvölgyi út 132. alatt lévő Hársfa étteremből jelentkezünk, ahol játékos kedvű Hallgatóink most valóban megmutathatják, hogy mennyire ismerik az igazi zenéket!

Aki kérdez: Illés Márton.

Aki válaszol: értékes Sztár Fm ajándékokat és 2 személyes vacsorameghívást nyerhet.
Gáborbakter Creative Commons License 2008.12.29 0 0 544
Ez igaz! Nembeszélve a speciális hétvégékről!
Előzmény: Glázser Bozsó (543)
Glázser Bozsó Creative Commons License 2008.12.29 0 0 543
Most már tényleg javult a Sztár FM kínálata, rengeteg csemege van. Ha minőségi zenét szeretnék hallani a "hőskorból", akkor csak azt hallgatom.

Már csak azzal van problémám, ha a jelenkorból szeretnék jó zenéket hallani, azt nem lehet "hagyományos" rádióból. :P
Előzmény: Gáborbakter (541)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 542

Elindult a weboldal, az online hallgatás azonban még sajnos nem:

http://www.sztarfm.hu/

Gáborbakter Creative Commons License 2008.10.08 0 0 541
És még mennyi jó zene fordul elő mostanában. Nembeszélve a spec. hétvégékről.
Előzmény: tusi74 (540)
tusi74 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 540
Mostanában játszanak egy nagyon szuper zenét, de nem jövök rá, hogy kinek a zenéje. Eszméletlen pörgős, üvöltve jó hallgatni, és a refrénje rush, rush. Tegnap este fél 8 felé is ment. nagyon nagy öröm lenne, ha rájönnék a zene címére, és az előadóra.
Gáborbakter Creative Commons License 2008.10.02 0 0 539
Ép ma hallgattam egy kicsit a sztárt, egy nagyon szupi hétvégének nézünk elé!
Gáborbakter Creative Commons License 2008.09.30 0 0 538

Némi reklám van napközben azért. Ha körülnézál más külföldi csatornákon, több adó is van ami csak kimondott zenét sugároz. A másik, azért kell egy ilyen adó, ahol kizárólag csak zene megy megállás nélkül. Nézd meg a többi magyar ker. adót: értelmetlen nyihogás, üre dumák, hogy melyik sztárt csalta meg a hapsija, stb, stb. Tök üres dumák.

jah, viszont elég sok ritkán hallott régi szám is előkerül. Sztem jó így ahogy van.

S reagálva, én azt hiányolom, hogy ún simán nem lehet hallgatni, ugyanis van akinek nem jön össze a kábeles megoldás.

Előzmény: Törölt nick (537)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.27 0 0 537
Azért kiváncsi lennék a rádió hallgatottsági adataira, mióta gyakorlatilag csak zenét sugároz és arra, hogy így gyakorlatilag reklámok és műsorok nélkül kinek éri meg ezt üzemeltetni, ami azért még így sem két forint...
NTHAM Creative Commons License 2008.09.04 0 0 536
MIÉRT NEM FIGYEL SENKI RELAXOLRA????
Mindenki nyavajog, hogy nem tudja fogni a Sztárt, mert nem pesti, erre valaki leirja a megoldást az országos vételre, azt meg figyelembe se veszitek.

Köszönöm RELAXOL, neked köszönhetően én már itthon is tudok Sztárt hallgatni, azelőtt meg csak ha Pesten voltam.
SGZ Creative Commons License 2008.09.04 0 0 535
Én elég érdekesen találtam rá a Sztár FM-re. Idén júliusban egy többnapos rendezvényre jöttem fel Budapestre (250km-re lakom) és a rendezvény és a szálláshely között egy 1964-es veterán Ikarussal vittek minket és régi zene szólt a buszban. Majdnem megkérdeztem a sofőrt, hogy milyen jó CD-t vagy kazettát hallgat, de két szám között mondta a rádió hogy: "Sztár FM. Ezek az igazi zenék" Na, erre felkaptam a fejemet, de sajna közben le kellett szállnunk a buszról. Legközelebb, mikor hasonló céllal jöttem fel Bpestre, hoztam magammal egy kisrádiót és keresgélni kezdtem. Fogalmam sem volt hogy hol jön, de mikor meghallltam a Hello - New York Groove c. számot tudtam hogy jó helyen járok. Majd jött az Ohio Express, a Beach Boys, Koncz Zsuzsa majd az a nagyon várt szlogen - hát én még annyira nem örültem meg semminek :-) De sajna ismét haza kellett jönni és a legrosszabb az volt, mikor a rádiót ki kellett húznom a konnektorból...
Otthon pedig ismét jött a sláger :-( és a béna zenék. Mindtam is hogy többször fel fogok menni Bpestre rádiót hallgatni :-)
SGZ Creative Commons License 2008.09.04 0 0 534
A szívemből szóltál
Előzmény: DRoland86 (525)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.25 0 0 533
Műholdon most is országosként vehető havi 1200Ft-ért.
Földfelszini DAB sugárzásként van még rá esély, hogy országos legyen, de az meg csak 2014-re épül ki országosan. Az meg még nem mostanában lesz. :(
Előzmény: Gáborbakter (532)
Gáborbakter Creative Commons License 2008.08.23 0 0 532

A Sztárt az utóbbi időben megint HÁL ISTENNEK több alkalommal volt módomba hallgatniés a tapasztalatok:

-mig más adó azt dumálja hogy több zene, kevesebb beszéd, a sztár nem mondja hanem teszi. Nincs tele ezekkel az üres nyihogó fecsegésekkel, vagyis a számomra egyfajta nyugtató menekülés a mai sok f..ságtól.

-Egyre változatos a zenéje, hihetetlen, hogy az utóbbi időben rengeteg ritkán hallható régi slágert előszedtek!

 

Remélem minél előbb már országos adó lesz belőle!

viktorkid Creative Commons License 2008.08.08 0 0 531
Hali!
A Stár FM is fent van az iwiw-en!
viktorkid Creative Commons License 2008.06.04 0 0 530
B. Tóth a Calipso rádió igazgatója.

sajna y helyett i betűvel írják
http://www.calipso.hu/


Törölt nick Creative Commons License 2008.05.11 0 0 529

Előfizetsz a DIGIminire havi 1200Ftért és ott napi 24 órában az országban bárhol annyit hallgatod a SZTÁR FMet kiváló minőségben, amennyit csak szeretnéd. Én is így hallgatom.

http://www.digikabel.hu/programcsomagok.html

Előzmény: Gáborbakter (526)
Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.06 0 0 528
Sz..nak a Foxy, a Radio1-et, és a Danubiust nevezem. Igaz a műsorok szét lettek bombázva, de azért mégis csak jobbak a fent említett adóknál, mert nincs az az idétlen nyerítés vihogás stb. mint az emkített adóknak főleg a reggeli műsorain.
Előzmény: Libra66 (527)
Libra66 Creative Commons License 2008.05.04 0 0 527

Sziasztok!

 

Mostanában ritkán szoktam hozzászólni Sztár Fm-es témához, mert ahogy lassan, de biztosan szétbombázták a rádió műsorait, műsorvezetőit (kezdve Edina műsorával, amit rendszeresen hallgattam), egyre csalódottabb lettem. Nálam azt tette fel az i-re a pontot, amikor Kiss Joe is eljött a rádiótól. Innentől kezdve számomra megszűnt a Sztár Fm, azóta SZAR FM-nek hívom és nem hallgatom. Ez már nem az a műfaj, amit szerettem. Boross Gyuri pedig kifejezetten erőltetett - mindenféle értelemben.

 

Ennyi.

 

Üdv a régi rádióhallgatóknak (is)!

Gáborbakter Creative Commons License 2008.05.03 0 0 526
Legalább többen vagyunk, akik ki szeretnénk lobbizni, hogy a Sztár országos szinten fogható legyen!
Előzmény: DRoland86 (525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!