Keresés

Részletes keresés

markiitoo__ Creative Commons License 2019.10.16 0 0 8379

Én 4X voltam már szerencsére Dominikán , mindig más hotelban. Tavalyi Riu Republicaban és messze az volt a leh jobb hotel . Azt bátran tudom ajánlani !

Előzmény: lovika07 (8378)
lovika07 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 8378

A Grand Palladium volt a választás nekünk is,de azt mondták januárban felújítások lesznek már.Ezért javasolták a Catalonia Bavaro.De ahogy látom ezt a szállodát senki nem ismeri.....Hétvégén már foglalnom kellene,de még mindig nem tudom melyik szálloda legyen a befutó.Nagyon sokat néztem már, de nem tudtam még dönteni.Esetleg valaki valami javaslatot .....szívesen fogadnám:)

Laci_BP Creative Commons License 2019.10.16 0 0 8377

Azt azért tegyük, hozzá, hogy a Now Larimar egy kicsi szálloda, ~100 méter széles parttal, 1 főmedencével, ahol azért jobban szemet szúr egy felújítás.

 

A Grand Palladium egy óriási komplexum, rengeteg medencével, étteremmel, közel 1 km-es partszakasszal. Itt jobban el lehet rejteni egy feújítást és máshol elhelyezni a vendégeket, hogy ne legyen zavaró.

Előzmény: Spanyolnátha (8376)
Spanyolnátha Creative Commons License 2019.10.16 0 0 8376

Egy felújítás soha sem problémamentes, soha sem kellemes. Ha lehetne, én biztosan nem mennék felújítás alatt álló szállodába, pláne, ha van helyette 10-15 ugyanilyen jó vagy még jobb opció.

Példaként a Now Larimar esetét említhetném. Elkezdték a  felújítást nyáron, hogy kész lesz az mindjárt, megoldják úgy, hogy közben üzemel a szálloda. Aztán, egyszer csak, vmikor szept. közepén kiírták a honlapjukra, hogy dec. 15-ig bezárják az egész hotelt a felújítás miatt, és, akinek az érintett időszakra van foglalása, azt elhelyezik 3 másik hotel egyikében, amelyikben éppen maradt hely neki, vagy amelyikbe pl. mehet gyerek, nem adults only a szálloda (ha gyermekkel utazott a család). Volt nagy siránkozás, jajongás a különböző fórumokon annak, aki éppen akkor a NL-ba foglalt szállást.

Előzmény: lovika07 (8372)
markiitoo__ Creative Commons License 2019.10.15 0 0 8375

Sziasztok!

Grand Palladium Bavaroval kapcsolatban kérdezném , hogy a Wi-fi ingyenes az egész szálloda területén ? És a szálloda discoban fizetni kell az italokért? Vagy az is az árban van?

A szálloda felújítás az mennyire biztos , hogy decemberben kezdődik ?

januarban utaznék.

köszönöm!

lovika07 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 8374

A Catalonia Bavaro nem ismered?

Laci_BP Creative Commons License 2019.10.15 0 0 8373

Mi Dominikán a Grand palladium melletti szállodában voltunk, az a rész partja nagyon szép volt. Viszont Mexikóban egy ugyanilyen grand palladium hotelben voltunk. Nekünk addig is, azóta is az volt a csúcs. Gondolom a Punta Cana-i hotelben sem csalódnátok. Mivel egész évben szerzon van, feltételezem, hogy a felújítást próbálják úgy csinálni, hogy a legkevésbé zavarja a vendégeket.

Előzmény: lovika07 (8371)
lovika07 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 8372

Azt hallottam decembertől a Grand Palladium bavaro felújítás alatt lesz.

lovika07 Creative Commons License 2019.10.15 0 0 8371

Szia,köszi,hogy ránéztél.Most annyit változott a dolog,hogy januárba megyünk  10 napot.Sajnos nem tudom magamnak szervezni az utat:( Gustávo intézi nekünk az utat,a Catalonia Bavarot javasolta.Neked vagy valakinek vélemény a szállodáról..? Az árak jobbak mint ha egy iroda szervezné.Abban biztos vagyok velük nem lesz gond,sok véleményt olvastam róluk,kint élnek sok magyarnak segítettek már:)

Laci_BP Creative Commons License 2019.10.13 0 0 8370

Megtaláltam. Grand palladium 2 hét decemberben 1.800 EUR/ fő. A hotel nagyon jó.  Az irodát nem ismerem, de ők itt nem utazásszervezők, hanem csak foglalnak neked repjegyet meg szállást, amit valószínű magadnak is el tudsz intézni, lehet olcsóbban is. Ha ilyenekkel nem akarsz vesződni akkor foglald le náluk. 

Előzmény: lovika07 (8369)
lovika07 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 8369

Szia,kértem árat abban irta a repülő menetredjét és részletes volt 2 hét /2 fő 1,2 millió.Ha a facebookon keresed a Media Travel’s akkor a honlapjukon hozza is ezt az akciót,kicsit görgetve korábban.December elején....Nem ismerem őket,nem tudom mennyire megbizhatóak.Neked tapasztalat van?

Laci_BP Creative Commons License 2019.10.11 0 0 8368

Látom vannak repülős ajánlatok is, de akkor már egyből 1,3 millió a legolcsóbb egy hétre 2 főre.

Előzmény: Laci_BP (8367)
Laci_BP Creative Commons License 2019.10.11 0 0 8367

Azok a kedvező árak repülőjegyet nem tartalmaznak, csak szállást.

Előzmény: lovika07 (8366)
lovika07 Creative Commons License 2019.10.10 0 0 8366

Sziasztok,véleményeteket kérném...utazott már valaki a Media Travel’s utazási irodával?Kedvező árai vannak,minőségi hotel ajánlatokkal.Köszönöm a válaszokat:)

Tamas Juszt Creative Commons License 2019.10.02 -1 0 8365

Mi értelme utazásközvetítőnek ?

 

Mindenki fel tud pattatni a Lufthansa, Swiss honlapjára, Vagy KLM/American airlines (előtte megnézni hol kedvezőbb az ár), direktben foglalni a járatot, plusz szálllást és a transzfert is. Sokszor még olcsóbb is , mint a TUI, vagy egyéb társasáok.

 

Arról már nem is beszélve, hogy ha utazási irodával foglaltok, jó esetben FOGALMATOK sem lesz a pontos szobatípusról. Én szeretek rámenni a szálló honlapjára, megnézni hogy melyik szobatípus kell, kell e premium szolgáltatás (ez már eleve nincs is benne az utazási irodák kínálatában) és magam döntök , foglalok.

 

 

Előzmény: Spanyolnátha (8361)
seci Creative Commons License 2019.09.27 0 0 8364

Azert azok szivtak a legnagyobbat, akik egyenileg szerveztek az utat ugy, hogy a Thomas Cook jarataira foglaltak repjegyet.

Csak a teljes kep kedvéért ;)

 

-seci

Előzmény: Bamberg58 (8362)
Szabalika Creative Commons License 2019.09.27 0 1 8363

Ajánlom a Dani és Eszter párost, nagyszerű idegenvezetők. Honlapjuk: https://dominicantravelinfo.com/hu/

Facebook: https://www.facebook.com/utazzdanivaladominikaikoztarsasagba/

 

Előzmény: Tala bay (8360)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.09.23 -2 0 8362

A Thomas Cook csődbe ment és ez 600 000 utast érint akit haza kell hozni és gondolom még többen /milliók/nem fognak kiutazni. Akkor most egyénileg vagy utazási irodával ? Nem kérdés....

Előzmény: Spanyolnátha (8361)
Spanyolnátha Creative Commons License 2019.09.23 -2 0 8361

Ezek az utazási irodák (ahogy mindegyik másik magyar utazási iroda is) csupán utazásközvetítők egy ilyen karibi út alkalmával. Azaz, maga az utazás szervező vagy a Thomas Cook (M.o.-on  Neckermannak "hívják"), vagy a TUI, pontosabban, annak vmelyik tagja.  Ennél fogva, ha csődbe is menne a magyar utazási iroda, mint utazásközvetítő, az nem érinti az utast, mivel az utazási szerződés az utazás szervező (TUI) és az utas között jött létre. Úgyhogy, szinte kizárólag az ár számít, és persze a részletek (melyik repülőtársasággal utaztok, honnan, mikor, biztosítás feltételei...).

Előzmény: lovika07 (8359)
Tala bay Creative Commons License 2019.09.21 0 0 8360

Sziasztok! 

Ki tudna segíteni? 

Néhàny évvel ezelőtt ajànlottak egy pasit Dominikàn aki magyar, mintha a felesége lenne dominikai, ő pedig magyaroknak szervez programokat. Nagyon elégedettek voltak vele! Sajnos minden kontakt telefonszàmot elhagytam, így csak ennyi infóm van. Ha esetleg valaki tudnà ki lehet ez? 

Köszönöm! 

 

 

lovika07 Creative Commons License 2019.09.21 0 0 8359

Szia,köszönöm az infót.Ezek az irodák megbizhatóak is,akiket javasoltál?Valaki már utazott velük....??

Spanyolnátha Creative Commons License 2019.09.19 0 0 8358

Szia! Egyéni szervezésben sem lesz olcsóbb, mint utazási irodával, ráadásul egy csomó garanciális elemtől elesel. Amazon travel, Menta Travel, Araamu Travel...van bőven választék. :)
Annak idején úgy csináltam, hogy email-ben kértem vagy 4-5 irodától ugyanarra az időpontra, ugyanarra a szállodára időpontot, és ennyi. Amúgy, mi is a Now Larimarban voltunk. Figyelni kell, hogy NE garden view legyen a szoba, mert az a korábbi Now Garden hotel (tengerparttól messze stb.), ami egy pár hónapja már szintén a Larimar része. Én a pool view szobát ajánlom, aztán, hogy "sima" vagy preffered club-os részt választ az ember, az már csupán pénztárca kérdése.

Előzmény: lovika07 (8356)
_chillout_ Creative Commons License 2019.09.19 0 0 8357

Szia, szerintem ha ennyire konkrétan megvan az időpont és a hely, akkor egyszerűbb és olcsóbb egyénileg szervezni.

Előzmény: lovika07 (8356)
lovika07 Creative Commons License 2019.09.19 0 0 8356

Sziasztok,segítségeteket szeretném kérni.2020.januárban szeretnénk Dominikára menni,2 felnőtt 10 napra.Tudtok esetleg javasolni irodát, ahol érdemes kedvező áron foglalni..,.Kiválasztott hotel Now Larimar.Válaszotokat előre is köszönöm.

Zsike111 Creative Commons License 2019.09.18 0 0 8349

Sziasztok! Nagyon érdekelne, hogy kinek mi jött be inkább, Punta Cana vagy Bayahibe? Melyik szebb rész? Punta Canan már néztünk több szállást, esetleg a bayahibi részen tudnátok ajánlani jó all inclusive szállodát? Júniusban szeretnénk menni 2 gyerkőccel. Milyen az idő ott akkor? Előre is köszönöm a segítséget! 

Margit 07 Creative Commons License 2019.09.17 0 0 8354

Sziasztok!

Kérnék információt a be live punta cana felnőtt részéről és hogy január végén milyen az időjárás, a víz mennyire piszkos?

Köszönöm!

Tamas Juszt Creative Commons License 2019.09.14 -8 0 8353

És bocs, de ezt is ki kell írnom magamból. Now onyx,2 felnőtt, 2 gyerekkel 7000 USD, prémium szoba. Nagyon elkeserítő, hogy ennyire gyenge a forint és ilyen ország vagyunk, hogy még egy jobbmódú középosztálynak is számolgatnia kell az útiköltségeket ilyen szinten.

 

Persze szolidabb resort kijön 9 napra, két gyerkőccel 4000 -4500 USD körül (TALÁN, bár január elég csúcsszezon, dec. olcsóbb), de az sem kevés pénz főleg a jelen forint "érték" mellett.

Tamas Juszt Creative Commons License 2019.09.13 -8 0 8352

Hasi panaszok: Ennek kapcsán gyakran hallani, hogy más ott a baktérium, nincs a bélflóránk hozzászokva, ez csak buta bla-bla. Egyszerűen csak nem úgy figyelnek a higénés viszonyokra, ahogy kéne. (Ez tartott vissza Dominikától, mert ott rengeteg a gond).

Ha bélflóra kérdés lenne, akkor a Now Onyx-ben pl. nem lenne minimális az ételmérgezés, ami ugye ugyanabban az országban van.

 

De zárójel bezárva Kicsipötty, érezd jól magad, ezekre ne gondolj, figyeljetek, no csapvíz, kézfertőtlenítő, ami gyanús, ne egyétek meg, common sense, ahogy az angol mondja, de akkor is pipa vagyok, hogyha az emberi ennyi pénzt kifizet, ezektől kell parázni, miközben egyszerű a kérdés, két szó: higénés viszonyok és figyelmesség az adott resort-ban.

 

 

Előzmény: takikrisztian1 (8351)
takikrisztian1 Creative Commons License 2019.09.13 0 0 8351
kicsi.pötty!

Igaz mi más szallodában voltunk, de amikor mentünk a reptérről vittünk ide utasokat ,ha jol emlékszem. A bejárata gyönyörű volt, szimpatikus hotelnek tűnt.
Érdemes sok naptejet vinni nagyon meleg van, hamar le lehet égni.
Aztán érdemes apró dollárosokat borravalóként. Gondolni kell alapvető gyogyszerekre, főleg hasi problémákra.
Kirándulasoknál amit mindenképp érdemes elmenni Saona,Samana
Mi Daniékkal voltunk, maximálisan ajánlom.Rengeteg információt tudsz meg Dominikáról, és bármiben számithatsz rá kirandulasokon kivűl is.
Facebookon irj rá nyugodtan UTAZZ DANIVAL A DOMINIKAI KÖZTÁRSASÁGBA
név alatt találod meg.
Előzmény: kicsi.pötty (8349)
Tamas Juszt Creative Commons License 2019.09.13 0 0 8350

Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, de mi alapján választottátok ezt? A legjobbak a Now onyx Punta cana, vagy esetleg Palladium, bár arról olvastam több rosszat. Az általad írt szállodáról nem olvastam, de mivel egzotikus úticél, olyat választanék csak, aminek legalább 4,5 az értékelése, de ismétlem, a tiéd nevével nem találkoztam.

 

Amit javasolnék, hogy a Tripadvisort fusd át alaposan, hogy ki mit írt, milyen dolgokra érdemes figyelni.

A legfontosabb, hogyha próbálnak titeket bármilyen time-sharing előadásra behívni, udvariasan és egyértleműen utasítsd el.

 

Amúgy: Have a good time!:)

Előzmény: kicsi.pötty (8349)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!